י"ד חשון תשע"ט
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו

מתחדשים בשבילכם: לאחר חודשים של הכנות ותכניות, מחשבות ורעיונות, פגישות והצעות, בשעה טובה אתר לדעת החדש עלה היום (ה') לאוויר בס"ד. כנסו לאתר החדש ותופתעו לטובה. מתחדשים בשבילכם.

לכתבה המלאה

דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה

אשר הלפרין

בעוד 47 שנים החרדים יהיו 32% מהאוכלוסייה מול החילונים שיהיו 48%, כך עולה מדו"ח הלמ"ס. נתונים נוספים: 17% מהיהודים דיווחו שהתחזקו בדת יותר ממה שהיו בעבר. הציבור החרדי נמצא בסיכון גדול יותר לעוני, אך חצי הכוס המלאה: הציבור החרדי אופטימי מיתר האוכלוסייה היהודית.

לידיעה המלאה

מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן

לוי אשכנזי

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הגיע הבוקר לוועדת החוקה של הכנסת, זו הפעם השניה השבוע, כאשר הבוקר לא היה זה בנושא חוק היועמ"שים, אלא לענות על שאלות כלליות של הח"כים ולהתייחס לסוגיות שונות - בעיקר החקירות של רה"מ.

לידיעה המלאה

שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה

שלום בר ששת

שבוע אחרי ירי הרקטות, הלילה שוב הופר השקט ו-13 רקטות שוגרו לעבר ישראל. חלקם ייורטו על ידי מערכת 'כיפת ברזל'. תושבי עוטף עזה שוב לא ישנו הלילה. הירי התרחש לאחר שצה"ל ירה לעבר רכב ריק של מפריחי בלוני נפץ.

לידיעה המלאה

טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס

לוי אשכנזי

ח"כ אחמד טיבי צורף כנציג הרשימה המשותפת לוועדת הגיוס שהוקמה אתמול ושדיוניה יחלו בשבוע הבא בכדי לדון במתווה הגיוס. אלא שטיבי לא ממש מתכוון להגיע לוועדה.

לידיעה המלאה

הצהרת תובע נגד המטפלת שהכתה קשישה חרדית

שלום בר ששת

עובדת זרה שתקפה קשישה חרדית הובאה היום לבית המשפט והוגש נגדה הצהרת תובע. במהלך הדיון זעמו בני המשפחה ואחד מהם אף איים לפגוע במטפלת שפגעה באמם הנכה.

לידיעה המלאה

עכשיו זה בדוק: בג"צ מפלה לרעה את עתירות הימין

אשר הלפרין

יותר ממאה עתירות הוגשו לבג"ץ כנגד בניה בלתי חוקית ביו"ש - משני צידי המתרס הפוליטי. תנועת רגבים ניתחה את ההליכים הפרוצדוראליים לעתירות שהוגשו לאורך 18 שנה, והממצאים מעלים תמונה עקבית ומטרידה.

לידיעה המלאה

טראמפ נפגש עם מלך ירדן ואמר: התקדמות רבה במזה"ת

לוי אשכנזי

טראמפ ומלך ירדן עבדאללה נפגשו בוושינגטון, המלך הירדני הרעיף שבחים על טראמפ, וכשנשאל נשיא ארה"ב מתי תוצג תוכנית השלום הוא אמר כי ישנה התקדמות רבה מאוד במזרח התיכון.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים

ארגון הגג של כל פעילות הצעירים ברוסיה "יחד" בסדרת סמינרים לאלפי התלמידים. החודש - נערך הסמינר בהצלחה באיטליה. ברכת רבה של רוסיה הגר"ב לאזאר, הוקראה בפני המשתתפים הרבים

שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל

המונים נטלו חלק ב'שבע ברכות' המרכזי לבן רבה הראשי של רוסיה. החגיגה החלה בהתחלת כתיבת ספר תורה מהודר לאחדות ישראל. בהתוועדות חסידית הסתיימה השבע ברכות בשעות הבוקר המוקדמות

ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים

חבר מועצת העיר ירושלים ומחזיק תיק ספורט חרדי אברהם בצלאל: "יש חשיבות רבה לעידוד אורח חיים בריא לציבור החרדי, הפעילות מהווה נדבך נוסף בעבודה העירונית המאומצת לשינוי התפיסה והחשיבה הבריאותית בנושא".

הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה

במהלך לוגיסטי מורכב, הסתיים הליך הוצאת קרונות ה"כרמלית" שנפגעו בשריפה בשנה שעברה. הקרונות החדשים הוכנסו.

35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות

מס הכנסה פשט על שכונת מאה שערים והופתע לגלות כי 35% מהעסקים שנבדקו, לא רשמו הכנסות. קדמו לפעילות, קניות ביקורת מקדימות ותצפיות. אחד המוכרים: "אין לי הסבר, אני לא הייתי בעסק ששמו את הצ'קים במגירה".

מאגר המידע של "כל זכות" - לשירות יעיל ונגיש

מאגר המידע של אתר "כל זכות" לשירות יעיל ונגיש להכרת הזכויות שלכם והדרך למימושן. מגלגלין זכות.

אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב

העיר אלעד עושה סדר כללי בפרסום חוצות ומודעות רחוב. במכרז שערכה עיריית אלעד זכתה קבוצת 'גיל גרופ' בהפעלת מערך לוחות המודעות ושילוט חוצות. עושים סדר.

השקר שנחשף: קלוגהפט שימש כיועץ לראשת מרצ

מבוכה למפלגת השמאל: יומיים לאחר ניצחונה של ח"כ זנדברג במירוץ לראשות מרצ, התברר כי היועץ האסטרטגי של הימין, משה קלוגהפט, שימש כיועץ מרכזי במטה שלה, למרות שהכחישה זאת שוב ושוב במהלך הקמפיין. עולם השקר.

עידו קפטן בסינגל חדש – "עולם של ילדים"

רגע לפני שחוגג בר-מצווה ועובר מ'עולם של ילדים' אל עולמם של הבוגרים מוציא קפטן סינגל חדש "עולם של ילדים".

"לעכטיג" - ישראל אדלר ופינקי וועבר בדואט מרטיט

לראשונה בדואט בכורה מטלטל: ישראל אדלר ופינקי וועבער מייחלים ומתפללים יחדיו: "מאך שוין לעכטיג", בליווי מקהלת "נרננה". האזינו לתחינת הלב.