כך נראית ירושלים בתמונות הראשונות ששיגר הלווין

ונוס – לוויין המחקר של סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע ששוגר בתחילת החודש, שידר תמונות ראשונות מהחלל, בהן תמונה ראשונה של איזור ירושלים.

לכתבה המלאה

צפו: כטמ"ם "הכוכב" נכנס לפעילות מבצעית

שלום בר ששת

כלי הטיס שמאוייש מרחוק בשם 'הכוכב' נכנס לפעילות מבצעית בצה"ל, מדובר בכלי שהיעד המרכזי היה להכפיל את כוחו ויכולותיו של הכלי בכמה שיותר היבטים.

לידיעה המלאה

"ישראל לא תהסס להגן על עצמה מפני איראן"

שלמה רייכמן

ראש הממשלה נתניהו נפגש היום עם נשיא רוסיה פוטין ודן עימו בהתעצמותה של איראן על גבול ישראל, תוך ניצול הפסקת האש השברירית בסוריה. מוקדם יותר דווח כי ראש המוסד יציג לנשיא הרוסי "מידע רגיש מאוד". ביטחוני - מדיני.

לידיעה המלאה

התפתחות משמעותית בחקירת 'פרשת דרעי'

ירוחם שמואלביץ

בימים האחרונים חלה התפתחות משמעותית בחקירה של 'פרשת דרעי', כאשר מדובר בנחקרים נוספים ופעולות חקירה נוספות שביצעה המשטרה. אחד הנחקרים שנחקר לראשונה, הוא אדם שאיננו עוד בקשר עם דרעי ושייתכן ויהפוך בעתיד לעד מדינה.

לידיעה המלאה

הסדרן מסר למשטרה ו-10,000$ יוחזרו לנוסע

שלום בר ששת

נהג בחברת אפיקים שמצא סכום כסף גדול בתום נסיעתו באוטובוס קו 422 מירושלים לב"ב, העביר זאת לסדרן החברה מסר את הכסף למשטרה, והיום לאחר פרסום מודעה בעיתונות, אותר המאבד שמחר יגיע לקבל את הסכום הגדול.

לידיעה המלאה

נתניהו רומז בעתירה לעליון: חשיפת שיחות - לא רק אצלי

שלמה רייכמן

ראש הממשלה נתניהו הגיש בקשה לדיון חוזר בעתירת רביב דרוקר לחשוף את שיחותיו של נתניהו עם עורכי עיתון 'ישראל היום'. בעתירה רומז נתניהו: אם אני אצטרף לחשוף את שיחותי, גם השופטים יידרשו לעשות כן. איום מרומז.

לידיעה המלאה

בפגישה עם פוטין: נתניהו יתריע מפני עימות עם איראן

שלמה רייכמן

משלחת ישראלית רמת דרג, בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו תגיע מחר לרוסיה לפגישה דחופה עם הנשיא ולדימיר פוטין. בפגיעה יתריע נתניהו כי ישראל לא תשלים עם התבססות איראנית בסוריה. מדיני- ביטחוני.

לידיעה המלאה

טבריה: סיום קורס מתנדבי חוס"ן באיחוד הצלה - צפון

שלמה רייכמן

השבוע התקיים טקס סיום קורס מתנדבי חוס"ן (חירום וסיוע נפשי) באיחוד הצלה בצפון הארץ, במעמד יו"ר הארגון וראש עיריית טבריה. סיוע נפשי.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

אגודת 'זמרה וחסד בא"י' בשלוש שעות של שמחה בקבר הרשב"י

כך בדיוק מסיימים את 'בין הזמנים': אגודת 'זמרה וחסד בא"י' הפיקה במוצאי השבת האחרונה סעודת 'מלווה מלכה' חגיגית לבחורי הישיבות בקבר הרשב"י. האמנים והזמרים - כולם התייצבו והרקידו. צפו בגלריה.

ת"ת חדש נוסד בקריה החרדית בקרית אתא

מעמד קביעת מזוזות לתלמוד תורה החדש 'תורה בתפארתה' שע''י קהילת בני הישיבות בקרית אתא נערך בנשיאות זקן המשגיחים הגה"צ רבי דב יפה שליט''א ובראשות רב הקהילה הגאון הרב אברהם שמעון ליפשיץ שליט''א. במעמד השתתפו רב העיר הרב הגאון רבי שלמה דיסקין שליט''א, מנהלי ת''ת, רבנים אישי ציבור והורי התלמידים.

ירושלים: פנגו התאימה את עצמה לציבור החרדי

בפגישה עם מנכ"ל פנגו רועי אלבז הוצגו נתוני פנגו על העליה המשמעותית בכמות המשתמשים בפנגו בירושלים וסוכם על העמקת שיתוף הפעולה.

ירושלים: החלו הסדרי תנועה חדשים בהר חוצבים

כחלק מהתכנית להקל על התנועה הנכנסת לבירה, בדגש לבאים מכביש רמות או מכביש בגין, הנחילה העירייה הסדרי תנועה חדשים בא.ת. הר חוצבים.

שפל של עשרות שנים בשיעור האבטלה - 4.1%

שפל היסטורי של עשרות בשיעור האבטלה אשר עומד נכון לחודש יולי על 164 אלף מובטלים בלבד. ראש הממשלה בתגובה: זוהי הוכחה שהמדיניות הכלכלית שלנו עובדת". תעסוקה.

45 אלף איש בתביעה ייצוגית נגד חברת אגד

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות הגישה בקשה לתובענה ייצוגית נגד חברת אגד, כשהתובענה על ידי 45 אלף איש על כך שהחברה לא מפעילה מערכת כריזה כמתחייב בחוק.

גלריה: רבנים, עסקנים ופוליטיקאים באו לומר מזל טוב

רבנים, עסקנים ופוליטיקאים הגיעו אמש לחתונת בנו של ח"כ יעקב אשר שהתחתן בבניני האומה בירושלים. נתניהו גם הוא צלצל תוך כדי החתונה והתנצל שלא בא בגלל סידורי האבטחה.

עורך 'יום ליום' יצחק קקון פוטר מתפקידו

עורך עיתון 'יום ליום' יצחק קקון, פוטר אתמול (שלישי) מתפקידו לאחר 23 שנה במערכת העיתון, וכבר השבוע העיתון לא יהיה בעריכתו. טרם הוברר מיהו העורך החדש.

האזינו: שרולי ליפשיץ בסינגל חדש "בואו נעשה קידוש"

"בואו נעשה קידוש לכל העולם!" זהו המסר בשיר מרגש וחדש שמשחרר הבוקר האמן המשובח שרולי ליפשיץ. ליפשיץ, עלה לישראל מלונדון ונחשב לאחד הבודדים בז'אנר החסידי שגם כותב ומלחין את שיריו. "הוא חידוש אמיתי" אומר אברהם מרדכי שווארץ העמל בימים אלו על הפקת אלבומו של ליפשיץ, "נחשפתי למוזיקה שלו ולא יכולתי שלא להתפעל מהמקוריות והחן האותנטי החסידי של השירה והיצירה שלו".

האזינו: יידל ורדיגר בלחן חדש "אגדלך"

לרגל השקת אלבום הבכורה "הפרוייקט של שלאגר", יידל ורדיגר בלחן חדש "אגדלך". באלבום חדש עליו עמל שנתיים, הוא מארח את גדולי האמנים בהם: דדי גראוכר, ליפא שמעלצר, יידל ורדיגר, מוטי שטיינמץ, ישי לפידות, דוד גבאי, אברימי רוט, שלמה כהן, יוני שלמה, לוי פלקוביץ, יוסף חיים שוואקי, גד אלבז ואלי הרצליך.