על נתניהו, השמאל וחלום ה"שלום" – שלוש הערות

יצחק שרייבמן בטור נוקב על אירועי השבוע הסוער בהר הבית. על המוקש שהתפוצץ על נתניהו, על השמאל שחוגג את ניצחון הערבים, ועל חלום השלום המסוכן שהביא את הטרור הפלסטיני. טור אישי.

לכתבה המלאה

הגר"מ שטרנבוך על החרדים שעולים להר הבית: "רודפים"

ירוחם שמואלביץ

התבטאות חריפה מצד הגר"מ שטרנבוך שליט"א, שמגדיר את החרדים שעולים להר הבית כמי שיש להם דין של 'רודף'. הרב שטרנבוך קבע כי יש להוקיעם אל מחוץ למחנה ועתידים ליתן את הדין. בדבריו יצא גם נגד הרפורמים. "הקב"ה יתבע מה על שביזו השכינה".

לידיעה המלאה

הישגים לוועדה לפניות הציבור בטיפול במעונות יום

שלמה רייכמן

לבקשת הוועדה קוצרה ההכשרה למטפלות בעלות תעודת הוראה וביטול הרשמות כפולות. הצעדים יאפשר לקבל עוד 500 ילדים למסגרות כבר השנה. פניות ציבור.

לידיעה המלאה

צפו: תג מחיר ליהודים בדרום: הצתה במתבן של רביבים

שלום בר ששת

תושבי רביבים התעוררו הלילה להצתה חוזרת של המתבן בקיבוץ. תנועת רגבים שיצאה השבוע בקמפיין להגברת האכיפה בדרום: "המשטרה חייבת להתעורר".

לידיעה המלאה

צפו: בן גביר ובן ארי בטקס קבורת הכבוד הלאומי

ירוחם שמואלביץ

פעילי הימין איתמר בן גביר ומיכאל בן ארי, יצאו יחד עם קבוצה נוספת של צעירים וקיימו מול מעונו של ראש הממשלה טקס סימלי לקבורת הכבוד הלאומי של ישראץ

לידיעה המלאה

הלמ"ס: ירידה במספר העובדים הזרים בישראל

שלמה רייכמן

מספר השוהים הזרים בישראל יורד בהתמדה בשנים האחרונות, בעקבות פעילות רשויות ההגירה וגדר ההפרדה. בשנת 2016 הסתננו לישראל 18 איש בלבד, ועפ"י הערכה שוהים כיום בארץ 40,000 מסתננים לא חוקיים. הגירה.

לידיעה המלאה

ליצמן הכיר בזק"א כגוף 'בעל עניין' בבתי משפט

ירוחם שמואלביץ

שר הבריאות הרב יעקב ליצמן הכיר היום בארגון זק"א כ'גוף בעל עניין' במסגרת הליך חקירת סיבת מוות בבתי המשפט. משי זהב בתגובה: "מדובר בתיקון חשוב מאד, אשר יסייע רבות במאבק למניעת ניתוחי מתים".

לידיעה המלאה

צפו: האוטובוס נכנס פנימה לתחנת המשטרה

שלום בר ששת

לרגעים אחדים עלה חשש כי מדובר בפיגוע על רקע לאומני, אלא שמהר מאוד נשלל החשד, שעה שאוטובוס ריק מנוסעים נכנס למרחב שר"ת של המשטרה. הנהג נפצע קלות וקיבל טיפול רפואי.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

החלה נהירת האלפים לציון האר"י בצפת לרגל ההילולא

החלה נהירת האלפים לתפילה בקברו של האר"י הקדוש בבית העלמין העתיק בצפת לרגל יום ההילולא (הלילה ומחר).

גלריה: האדמו"ר מצאנז שליט"א בביקור בזק בארה"ב

גלריית ענק בביקור הבזק של האדמו"ר מצאנז שליט"א בארה"ב, לקיים מצוות כיבוד אם ולנחם אבלים אצל אחותו הרבנית מזוויעהל תליט"א. בחצרות הקודש.

ירושלים: חבר המועצה אברהם בצלאל בסיור במוסדות 'כאייל תערוג'

בצלאל סייר בקומפלקס הגנים חדש של המוסדות, שם מתחנכים עשרות ילדים וילדות בגילאי גן. בנוסף להם, לומדים מאות ילדים בתלמוד התורה של הקהילה והילדות לומדות בבית הספר של רשת החינוך התורני.

האזינו לרובינשטיין: "לא אתמודד על ראשות ירושלים רבתי"

ראש עיריית ביתר עילית, מאיר רובינשטיין התייחס הבוקר להצעת החוק שרה"מ הורה לקדם, ולפיו ביתר עילית תיהיה חלק מירושלים רבתי, ותושביה יוכלו להצביע בבחירות. "אין ליוסי דייטש ממה לחשוש".

38 אוטובוסים הורדו מהכביש ליד היישוב אלעד

38 אוטובוסים הורדו הבוקר מהכביש, ו-20 נהגים נחקרים במשרדי החקירות של אגף התנועה, וצפויים להיחקר מעורבים נוספים, זאת כחלק מאכיפה ממוקדת של אגף התנועה כנגד עבירות ביריונות כביש ומסכנות חיים.

מיליארד ש"ח יגויסו לרכישת דירות לדיור הציבורי

עם אישור התכנית אמר שר האוצר כחלון: "הממשלה לא תתנער מאחריותה לזכאי הדיור הציבורי. יש להדגיש כי חברת עמידר תישאר חברה ממשלתית בבעלות מלאה ולא תופרט". דיור.

עסקנים ואישי ציבור הגיעו לאחל מזל"ט לעסקן מצאנז

יוסי יעקבוביץ,עסקן לבית חסידות צאנז ועסקן בעיריית בני ברק ערך בר מצווה לבנו, ולאירוע המשמח הגיעו עסקנים, עיתונאים ואנשי ציבור. קבלו גלריה רחבה של הצלם משה גולדשטיין.

צפו: ח"כ בן צור הגיע לסיעה והופתע ממסיבת יומהולדת

ח"כ יואב בן צור הגיע בצהרים לישיבת הסיעה השבועית ואז הופתע לגלות מסיבת יומהולדת שארגנו לו שכללה עוגה ויין. דרעי ביקש מבן צור לחתוך את העוגה, בן צור לא התלהב ולבסוף דרעי נטל יוזמה.

צפו: מה הביא את הזמרים החרדים לסמן 5 עם היד?

בימים האחרונים צילמו את עצמם הזמרים המובילים במגזר החרדי, כשהם מצביעים עם ידם את הספרה חמש, ואומרים: "חמש זו השעה שלי". מה הביא אותם לעשות כן? צפו בוידיאו.

צפו: פיני אינהורן בביצוע של 'ומשתוקק'

השיר שריגש אלפים ״ומשתוקק״ בביצוע ר׳ פיני אינהורן, קבלו את הגירסה שתאפשר לכם לשיר יחד איתו.