פסק דין דרמטי התיר את מי שהוגדרו ממזרים

שלושה דייני בית הדין בבאר שבע התירו לא מעט צאצאים של אישה שהוגדרו 'ממזרים'. הם נשענו על מספר היבטים שהתרחשו בגיאורגיה (גרוזיה) שלפני 60 שנה, ובכך קבעו כי הקידושין אז לא היו קידושין. הסיפור המטלטל במלואו.

לכתבה המלאה

פגישה רביעית בין כחלון ונתניהו הסתיימה ללא תוצאות

נועם זיגמן

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הבוקר עם שר האוצר משה כחלון, וגם בתום פגישתם הרביעית לא ניתן לדווח על התקדמות בין הצדדים. מקורבי השניים: צפויה פגישה נוספת.

לידיעה המלאה

מוזס בראיון: "לא פוסלים ישיבה עם יאיר לפיד"

נועם זיגמן

יו"ר סיעת יהדות התורה הפתיע הבוקר כאשר בראיון לרדיו דרום נשאל האם הוא פוסל חד משמעית ישיבה עם לפיד והפתיע כשהשיב בשלילה ואמר: אין פסילה אישית של לפיד. "בפוליטיקה אין פסילה. צריכים לראות, לשבת, לדון, ולומר מה הם קווי היסוד, אם אפשר להכנס או לא".

לידיעה המלאה

היום: הפגנה משותפת לפלג הירושלמי ולעדה החרדית

שלמה רייכמן

ירושלים נערכת להפגנה מרכזית משותפת לפלג הירושלמי ולעדה החרדית, נגד "גזירת הגיוס". ההפגנה תתפרס על פני רחוב שרי ישראל והרחובות הסמוכים ללשכת הגיוס ברחוב רש"י בעיר. צפי לעומסי תנועה כבדים. מחאה ירושלמית.

לידיעה המלאה

הנשיא ריבלין דחה את בקשת אולמרט לחנינה

ירוחם שמואלביץ

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט קיווה מאוד שהנשיא ריבלין יגלה חמלה ויוציא ואתו לחירות, אלא שריבלין חשב אחרת והחליט שלא לקב את בקשת החנינה של אולמרט.

לידיעה המלאה

בקבוק תבערה ויידוי אבנים לעבר רכבים בעוקף חוסאן

שלום בר ששת

עליית מדרגה חמורה באירועי הטרור בדרך לביתר. הערב לאחר השעה תשע נרגם באבנים אוטובוס שנסע לביתר עילית. כתוצאה מכך נופצה השימשה הקדמית ונהג האוטובוס נפגע קל. בנוסף זמן קצר לאחר מכן יידו המחבלים בקבוק תבערה.

לידיעה המלאה

בדיון היערכות ללג בעומר: "צפוי גידול משמעותי השנה"

ירוחם שמואלביץ

חודש וחצי לפני ההילולא במירון, שר הפנים דרעי ערך במשרדו דיון היערכות להילולת הרשב"י. בישיבה אמר כי השנה תוכשר השנה דרך חירום חדשה עד לציון הרשב"י ודרך מוארת להולכי רגל. עוד נאמר כי השנה צפוי גידול משמעותי בקרב המגיעים למירון. עולו ואתכנשו:

לידיעה המלאה

צפו: רכב 'ביגפוט' הגיע לגאולה והפך לאטרקציה

ירוחם שמואלביץ

רכב 'ביגפוט' בעל גלגלי ענק הגיע לגאולה ומשך את תשומת הלב מצד האנשים הרבים שעושים קניות לערב הפסח. צפו ברכב המיוחד שלא נראה כל יום בגאולה.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

האדמו"ר מסאטמר נגד הפלג הירושלמי: "צריך להתייצב"

מכה לפלג הירושלמי: האדמו"ר מהר"א מסאטמר תוקף בחריפות את הפלג הירושלמי, והזכיר כי "הדרך שלנו להתפטר מהצבא היה תמיד על ידי התייצבות וקבלת פטור". בנוסף תקף את ההפגנות הגורמות סבל רב לתושבי השכונות החרדיות. האזינו לקטע מהדברים.

נסיעה היסטורית: האדמו"ר מבעלזא יוצא ללונדון

לראשונה מזה עשרים שנה: כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א ימריא אחרי חג הפסח למסע מיוחד באירופה, מסע שיתחיל בהשתטחות על ציוני אבותיו הקד' בעיירה בעלזא, ומשם ימשיך למעמד חנוכת הבית למוסדות בעלזא בלונדון. מסע מיוחד.

צפו: חטפו את שלטי ההפגנה והדבר יצר מהומה רבתי

20 מפגינים שהגיעו עם שלטים בכניסה לביתר, נתקלו בתגובת נגד מצד תושבים אחרים שחטפו מידיהם את השלטים. הדבר גרר לעימותים, צעקות וקריאות גנאי שהובילו את המשטרה להתערב. צפו בוידיאו של המלחמה הפנימית.

ירושלים: מאות בתפילה בהר הזיתים בהילולת הגרי"ח זוננפלד

שמונים וחמש שנים לפטירת רבה של ירושלים מרן רבי יוסף חיים זוננפלד זצוק"ל, מאות אנשים העתירו בתפילה ביום הילולא בציונו בהר הזיתים בירושלים.

שני מיליון השקלים במזוודה נלקחו לחרדים בנתב"ג

540 אלף אירו שהיו שייכים לחרדי, חולטו על ידי רשות המיסים לאחר שהוברחו בנתב"ג. הכסף נתפס במעטפה אצל המבריח שהגיע מצרפת וטען כי אין לו כלום במזוודה. לבסוף הוברר למי היה שייך הכסף שכאמור חולט.

האם קוקה קולה בדרך לקבל קנס עצום של 60 מיליון

האם קנס של 62 מיליון שקלים יושת על קוקה קולה ישראל? ברשות להגבלים עיסקיים עשויים להטיל כבר בקרוב את הקנס העצום שהינו הגדול ביותר בתולדות הרשות.

רזי ברקאי הדיח את המראיינת החרדית מתוכניתו

אחרי שלושה שבועות שבה התארחה כמראיינת מאורחת, רזי ברקאי הדיח היום את המראיינת החרדית שהייתה לצידו. גל"צ לאתר לדעת: הכימיה בין המגישים אינה מיטיבית.

אריק אליוביץ חוזר לבולטון פוטנציאל וינהל את אגף התקשורת

אריק אליוביץ שעזב לפני שש שנים את משרד הפרסום 'בולטון פוטנציאל' ועבר אל העיתונות, שב בימים אלו אל כור מחצבתו.

בלב פראג: הרשי אייזנבך בביצוע מרגש לשיר "אדרבה"

פראג היהודית חוותה אמש היסטוריה של ממש: זה קרוב ל-80 שנה! שספר תורה מהודר לא הוכנס לבין כותלי בית מקדש מעט. באירוע ההיסטורי הרשי אייזנבך ריגש עם אדרבה ביום היארצייט של רבי אלימלך מליז'ענסק.

האזינו: 'בואו נשמח' - הסינגל החדש של דדי גראוכר

הזמר דדי גראוכר, החתום על להיטים רבים במוסיקה היהודית, שב ומפתיע עם להיט קצבי חדש ."בואו נשמח" - סינגל מתוך אלבום חדש שדדי עובד עליו בימים אלו. על ההפקה המוסיקלית מופקד המעבד- מאסטרו יואלי דיקמן. האזנה עריבה.