ד' אייר תשע"ח
היום תשעה עשר יום שהם שני שבועות וחמישה ימים לעומר
חיילי מילואים קיבלו טלפון על גיוס מילואים

טלפון שהגיע הבוקר ללא מעט חיילי מילואים הצליח להקפיץ להם את הלב, אך לשמחתם לבסוף הוברר כי הם אינם צריכים להיות וקפצים ליחידה. בדובר צה"ל אישרו את הדבר ואמרו כי מדובר בתקלה.

לכתבה המלאה

מתנדבי זק"א ואנשים נוספים עלו לקבר החייל הבודד

ירוחם שמואלביץ

מתנדבי זק"א, חיילים ואזרחים עלו לקברו של חייל בודד, פנחס סולבייצ׳יק הי"ד, בחור ישיבה בודד ששירת באצ"ל ונהרג בפריצת החומה, ליד הר ציון במלחמת השחרור.

לידיעה המלאה

עם ישראל מתייחד עם זכרם של הנופלים על קידוש ה'

ירוחם שמואלביץ

אלפים רבים פקדו הבוקר את בתי העלמין הצבאיים, הדליקו נר ואמרו תהילים לעילוי נשמת החיילים שנפלו על קידוש ה'. סגן השר ליצמן היה נציג הממשלה בבית העלמין בקריית גת. בנאומו אמר: "כוחה של אומה באחדותה וסוד עמידתו של העם היהודי בלכידותו ובערבות ההדדית, היפה והסגולית".

לידיעה המלאה

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום רביעי

מערכת אתר לדעת

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

לידיעה המלאה

נתניהו רומז: יש איומים של איראנים על מוסדות בחו"ל

לוי אשכנזי

ראש הממשלה בנימין נתניהו רמז בצהרים על איומים שיש באחרונה על נציגויות ישראל בחו"ל וכן על מוסדות יהודיים. את הדברים אמר רה"מ בטקס זכרון של משרד החוץ. "אנחנו מטפלים בכל התרעה במלוא הרצינות".

לידיעה המלאה

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום שלישי

מערכת אתר לדעת

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

לידיעה המלאה

שוב תקיפה לילית בסוריה – ארה"ב מבהירה זה לא אנחנו

ירוחם שמואלביץ

אחרי שבדיוק לפני שבוע נערכה התקפה על בסיס איראני בלב סוריה, הלילה שוב תקיפת שתי מטרות בשטח סוריה באמצעות תשעה טילים. בפנטגון הודיעו כי לא ארה"ב עומדת מאחורי התקיפה. בישראל שומרים על עמימות.

לידיעה המלאה

צפיפות האוכלוסייה: בני ברק מול סביון פי 50

ירוחם שמואלביץ

מרגישים צפופים? הלמ"ס מאשר זאת בני ברק היא העיר הצפופה ביותר, ובהשוואה אל מול סביון מדובר בצפיפות שהינה פי 50. ועוד כמה דברים מעניינים עולים מהסקר של הלמס לקראת יום העצמאות, כמו למשל כמה חרדים יש בישראל ובאלו גילאים הרוב.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

גלריה ממעמד פתיחת הזמן בהיכל ישיבת פונביז'

תלמידי ישיבת פוניבז' השתתפו במעמד פתיחת הזמן בהיכל הישיבה בראשות ראשי הישיבה מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין, מרן הגרב"ד פוברסקי ונשיא הישיבה הגר"א כהנמן.

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת השבוע בראי האקטואליה

הפרשה המחוברת בשתי פרשיות באה אחריי פרשת שמיני והרב חבושה מביא רמז על אירוע השבוע שהיו.

מרן הגר"ש כהן: "מרגש לראות את מהפכת התורה בבית שמש"

מרן הגר"ש כהן שליט"א שיבח את ראש העיר הרב משה אבוטבול ואמר "בני הישיבות בעיר לומדים ממנו, איך הוא בן תורה ותלמיד חכם ועם זאת ראש העיר"? שמחת חג.

חיפה: קומזיץ מרומם נערך לבחורי הישיבות

בין הזמנים בחיפה החל באירוע מרשים של 'זיץ' מרומם בהשתתפות עשרות בחורי ישיבות ובהובלת בעל המנגן ר' שמואל גריינמן והקלידן ר' אלי לאופר. האירוע, פרי יוזמתו של חבר המועצה מיכי אלפר.

מדריך: כל מה שצריך לדעת על ייצוא

כל מי שחי בישראל צריך להכיר את תחום הייצוא בפרט והענף של סחר בינלאומי בכלל. אז מאיפה מתחילים וכיצד זה ייראה בעתיד? הנה המדריך המלא

חברת הסלולר החדשה עם רף חדש: 19 ₪ בחודש

חברת סלולר שישית נכנסה לשוק הסלולר בישראל, והמרוויחים הם הצרכנים. הרף החדש 19 שקלים לחבילה עם 10 ג'יגה, ו-29 שקלים לחבילה של 40 ג'יגה עם הבטחה שזה המחיר לכל החיים. בדקנו בשבילכם מה מציעות שאר החברות בימים אלו.

השקר שנחשף: קלוגהפט שימש כיועץ לראשת מרצ

מבוכה למפלגת השמאל: יומיים לאחר ניצחונה של ח"כ זנדברג במירוץ לראשות מרצ, התברר כי היועץ האסטרטגי של הימין, משה קלוגהפט, שימש כיועץ מרכזי במטה שלה, למרות שהכחישה זאת שוב ושוב במהלך הקמפיין. עולם השקר.

דוברו של הרב לאו עובר ללשכת המשנה ליועץ המשפטי

דוברו של הרב לאו בארבע השנים האחרונות, עוזב את תפקידו לטובת סטאז בלשכת המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, לאחר לימודי משפטים בשנים האחרונות.

"לעכטיג" - ישראל אדלר ופינקי וועבר בדואט מרטיט

לראשונה בדואט בכורה מטלטל: ישראל אדלר ופינקי וועבער מייחלים ומתפללים יחדיו: "מאך שוין לעכטיג", בליווי מקהלת "נרננה". האזינו לתחינת הלב.

מסעודת ראש חודש אצל האדמו"ר לשיר פורימי מקפיץ

הכל התחיל כשמנהלי מקהלת "נרננה" שמעו הקלטה של השיר הזה מתוך סעודת ראש חודש אדר אצל האדמו"ר מויזניץ שליט"א מבוצע בסגנון פורימי. האזנה עריבה.