ז' ניסן תשע"ח
פרדו מאשים, נתניהו מברך וליברמן מתחרט - התגובות

מלחמת קדריטים מביכה פרצה לאחר הסרת הצנזורה על פרטי תקיפת הכור הגרעיני בסוריה בשנת 2007. שר הביטחון מתחרט על אישור הפרסום ואילו נתניהו מבהיר: המדיניות של ישראל הייתה ונשארה עקבית – למנוע מאויבנו להתחמש בנשק גרעיני". ביטחוני.

לכתבה המלאה

כמה עולה מערכת מחשוב חדשה לרשות האוכלוסין ?

שלמה רייכמן

ועדת הכספים אישרה העברות תקציביות בסך כולל של כ-1.1 מיליארד. 840 מיליון ₪ מתוכם ישמשו להחלפת מערכת המחשוב של רשות האוכלוסין. כספים.

לידיעה המלאה

אצל רבה של ירושלים: נשיא המדינה מכר את החמץ לגוי

שלמה רייכמן

"אני נצר לתלמידי הגר"א שהקפידו לא להשאיר כלל חמץ בביתם ולא להסתמך על מכירת חמץ ולמרות זאת אני משתדל להקפיד גם על המנהג שנהגו ישראל ולמכור את החמץ" אמר הנשיא.

לידיעה המלאה

ישראל מאשרת: אנחנו הפצצנו את הכור הגרעיני בסוריה

לוי אשכנזי

כור גרעיני שנבנה בסוריה הופצץ על ידי ישראל, כך הותר הבוקר לפרסום לאחר עשר שנים של עמימות בהם ישראל לא הודתה במה שייוחס לה על ידי מקורות זרים. כעת אפשר לפרסם את הפרטים שמובאים כאן בידיעה.

לידיעה המלאה

כשאולמרט נכנס למזנון הח"כים עם חיוך שאמר הכל

נועם זיגמן

אז בימים ההם היה מותר לדווח רק בשם מקורות זרים, אולם בזמן אותם דיווחים החיוך של אולמרט שנכנס למזנון הח"כים הסגיר הכל. נועם זיגמן נזכר בכניסה המפתיעה של אולמרט, הישיבה עם העיתונאים, והחיוך שהיה על פניו של ראש הממשלה בימים ההם.

לידיעה המלאה

הסכם גג לבניית 30,000 דירות חדשות בדימונה

שלמה רייכמן

הנגב מתעורר: ראש הממשלה חתם היום על הסכם גג לבניית 30,000 דירות חדשות בדימונה, מה שעשוי לשלש את האוכלוסייה בעיר הדרומית. לאחר מכן התכנסה הממשלה לישיבה מיוחדת בעיר, בסימן השקעה בדרום. הנאום המלא - בפנים.

לידיעה המלאה

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום שלישי

מערכת אתר לדעת

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

לידיעה המלאה

בפעילות ח"כ אייכלר: 4 מיליון ש"ח נוספו לקמחא דפסחא

שלמה רייכמן

בהמשך לישיבת הוועדה לפניות הציבור אמש, בה הבטיח מנכ"ל משרד האוצר ליו"ר ח"כ ישראל אייכלר כי תקציב הקמחא דפסחא לא יפגע, הודיע היום משרד הרווחה כי התקציב יעמוד על 18 מיליון ש"ח, כאשר 4 מיליון ש"ח יגיעו ממשרד הרווחה. כל דיכפין.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

הפלג הירושלמי שוב חסם את כביש גהה בבני ברק

הפלג חוסם: לאחר הארכת מעצרו של בחור הישיבה העריק אמש, שוב חזרו בפלג הירושלמי להפגין, ובעיקר לחסום לרבבות נהגים את הדרך הביתה. עד כה נעצרו 28 מפירי סדר שהשתוללו, חסמו את הכביש ומנעו מעבר של כלי רכב. חילול השם

חדרה: תלמידי ישי' בני יששכר ילמדו על ברכת האילנות בבין הזמנים

חדרה: תלמידי ישיבת 'בני יששכר' יעמלו על הכנת חבורות תורניות בענייני ברכת האילנות בימי בין הזמנים. בתוך כך, תלמידי הישיבה זכו קודם יציאתם לבין הזמנים-לברך את ברכת האילנות יחד עם רבני הישיבה.

חיפה: קומזיץ מרומם נערך לבחורי הישיבות

בין הזמנים בחיפה החל באירוע מרשים של 'זיץ' מרומם בהשתתפות עשרות בחורי ישיבות ובהובלת בעל המנגן ר' שמואל גריינמן והקלידן ר' אלי לאופר. האירוע, פרי יוזמתו של חבר המועצה מיכי אלפר.

ירושלים: מעמד סיום והתחזקות נערך ע"י נערי "תורת יעקב" - סולם

נערי ישיבת 'תורת יעקב' שע"י רשת "סולם", סיימו פרק בלימוד הלכות תפילה; "סולם מציבה סטנדרטים גבוהים בטיפוח תלמידים הזקוקים לחינוך האישי והמיוחד".

הוזלות של עשרות אחוזים בתעריפי הנסיעה הבינעירוניים

החל מהשבוע הבא: הוזלות של עשרות אחוזים בתעריפי הנסיעה הבינעירוניים באוטובוסים וברכבות בכל הארץ. תחבורה.

אושרה תכנית לבניית 12,500 דירות חדשות ביבנה

משרד האוצר: הוועדה הארצית לתכנון ובנייה אישרה להפקדה תכנית בהיקף של כ- 12,500 יחידות דיור ביבנה, במסגרת המלחמה במחירי הדיור. מצוקת הדיור.

דוברו של הרב לאו עובר ללשכת המשנה ליועץ המשפטי

דוברו של הרב לאו בארבע השנים האחרונות, עוזב את תפקידו לטובת סטאז בלשכת המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, לאחר לימודי משפטים בשנים האחרונות.

רבנים ואישי ציבור בבר מצווה לבנו של אריה קינג

בבר מצוה שערך חבר מועצת העיר ירושלים אריה קינג, הגיעו לקחת חלק בשמחה רבנים ואישי ציבור, חברי עירייה ועוד.

"לעכטיג" - ישראל אדלר ופינקי וועבר בדואט מרטיט

לראשונה בדואט בכורה מטלטל: ישראל אדלר ופינקי וועבער מייחלים ומתפללים יחדיו: "מאך שוין לעכטיג", בליווי מקהלת 'מלכות'. האזינו לתחינת הלב.

מסעודת ראש חודש אצל האדמו"ר לשיר פורימי מקפיץ

הכל התחיל כשמנהלי מקהלת "נרננה" שמעו הקלטה של השיר הזה מתוך סעודת ראש חודש אדר אצל האדמו"ר מויזניץ שליט"א מבוצע בסגנון פורימי. האזנה עריבה.