19:12
כ"ט תשרי תשע"ח
צה"ל תקף את מקורות הירי בסוריה בתגובה לזליגת הירי
בתגובה לזליגת הירי בצפון רמת הגולן מוקדם יותר היום תקף צה"ל את מקורות הירי. צה״ל לא יסבול כל ניסיון פגיעה בריבונותה של מדינת ישראל ובביטחון תושביה. צה״ל רואה במשטר הסורי אחראי לנעשה בשטחו.
שלום בר ששת

18:23
כ"ח תשרי תשע"ח
ברמת הגולן זוהה שיגור מהלחימה בסוריה
בהמשך לדיווח על אזעקה ברמת הגולן, זוהה שיגור אחד כתוצאה מהלחימה הפנימית בסוריה. לא זוהתה נפילה בשטח מדינת ישראל.
שלום בר ששת

18:10
כ"ח תשרי תשע"ח
שוב אזעקה ברמת הגולן ככל הנראה בשל ירי מסוריה
אזעקה נוספת הופעלה בבסיסים צבאיים בצפון רמת הגולן, ככה"נ מדובר בירי כתוצאה מהלחימה הפנימית בסוריה. הפרטים בבדיקה.
שלום בר ששת

15:43
כ"ח תשרי תשע"ח
מספר מקרים של יידוי אבנים בשעה האחרונה
ערבים יידו אבנים לעבר רכבים בלובן א- שרקייה צפונית מזרחית לרמאללה וזריקת אבנים סמוך לא-סוויה כמו כן נהגת דיווחה על זריקות רבנים ב 443 מזרחית למחסום מכבים
שלום בר ששת

15:20
כ"ח תשרי תשע"ח
אזעקה הופעלה בבסיסים צבאיים בצפון רמת הגולן
אזעקה הופעלה בבסיסים צבאיים בצפון רמת הגולן, הפרטים בבדיקה.
שלום בר ששת

08:18
כ"ח תשרי תשע"ח
שמונה נפגעים בתאונת דרכים פונו לבית החולים ברזילי
למרכז הרפואי ברזילי הובאו 8 נפגעים(בני מיעוטים) לאחר שנפגעו בתאונת דרכים מאזור יער איתן. שבעה במצב קל אחד במצב בינוני. הפצועים מטופלים בחדר המיון.
שלום בר ששת

08:10
כ"ח תשרי תשע"ח
החרפת המאבק מול רה"מ ע"י ראשי רשויות ביו"ש
מחריפים את המאבק מול ראש הממשלה על הבטחון והבנייה ביו"ש - הבוקר בשעה 11:00 יקיים ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן וראשי רשויות נוספים מיו"ש מסיבת עיתונאים מול בית ראש הממשלה יחד עם משפחות שכולות ונפגעי טרור.
לוי אשכנזי

08:09
כ"ח תשרי תשע"ח
שני פלסטינים נעצרו בחשד להסתה באמצעות כלי תקשורת
הלילה התקיימה פעילות משותפת של כוחות צה״ל, שב״כ והמנהל האזרחי, במסגרתה פשטו הכוחות על שמונה כלי תקשורת והפקה פלסטיניים החשודים בהפצת ושידור חומרי הסתה המעודדים לטרור. שני מבוקשים החשודים בהסתה נעצרו לחקירה.
שלום בר ששת

18:51
כ"ז תשרי תשע"ח
ילדו של ילד נלכדה במעלית
ילד כבן שנתיים שנפצע באורח בינוני טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים לאחר שידו נלכדה במעלית בבניין מגורים בירושלים. נסיבות ואופי המקרה בבדיקה.
שלום בר ששת

13:42
כ"ו תשרי תשע"ח
פעוט כבן שנתיים במצב קשה לאחר שטבע בבריכה בביתו
פעוט כבן שנתיים במצב קשה טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף שרון לאחר שטבע בבריכה פרטית בביתו בנתניה. בועז גוטל חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "תוך כדי עבודתי בסמיכות לביתו נשמעו זעקות של הצלה ויצאתי מיידית להגיש סיוע רפואי ראשוני. הפעוט היה ללא הכרה לאחר שטבע ולאחר טיפול ראשוני בסיוע מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הוא פונה לבית החולים לניאדו במצב קשה אך יציב".
שלום בר ששת

12:44
כ"ו תשרי תשע"ח
חיילת נפצעה בבסיס בדרום ופונתה במצב בינוני
חיילת צה"ל נפצעה באורח קל-בינוני לאחר שרכב צבאי התדרדר לכיוונה במהלך טיפול שגרתי בבסיס בדרום הארץ. המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות האירוע.
שלום בר ששת

07:31
כ"ה תשרי תשע"ח
ירי לעבר מכונית בסמוך לבית שערים בצפון
פצוע מירי בפלג גופו העליון טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה כרמל בסמוך לצומת בית שערים. הפצוע כבן 40 פונה לבית החולים במצב בינוני עד קשה. נסיבות המקרה בבדיקה.
שלום בר ששת

07:31
כ"ה תשרי תשע"ח
רוכב אופניים נפגע בתאונה ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן
בשעה 06:35 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על רוכב אופניים שנפגע מרכב בדרך זאב ז'בוטינסקי ברמת גן. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח איכילוב גבר כבן 20 במצב בינוני עם חבלת ראש
שלום בר ששת

22:35
כ"ד תשרי תשע"ח
רכב נפגע מאבנים בכניסה הצפונית לאפרת
מחבלים יידו אבנים לעבר רכב סמוך לכניסה הצפונית לאפרת נזק שימשה פצוע קל בידו
שלום בר ששת

22:30
כ"ד תשרי תשע"ח
נצרת: רימון הלם נזרק לעבר בית קפה
לפני זמן קצר התקבלה הודעה במוקד 100 על זריקת רימון הלם לעבר בית קפה בשוק בנצרת. שוטרי משטרת ישראל הוזנקו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת הארוע.
שלום בר ששת

22:30
כ"ד תשרי תשע"ח
הרצוג תוקף את נתניהו על דבריו נגד המפכ"ל
ראש האופוזיציה, ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג, בתגובה לדבריו של רה"מ כנגד מפכ"ל המשטרה: ‏"מה שהחל באמנים, עיתונאים ושופטים, כעת מגיע לשוטרים. שיסוי, הסתה ופילוג למען האינטרס האישי בכל מחיר, גם במחיר אחדות העם ופגיעה בסמלי החוק והשלטון."
לוי אשכנזי

17:44
י"ח תשרי תשע"ח
מודיעין עילית: ילד שנסע על אופניים החליק ונחבל בראשו - מצבו בינוני
ילד שרכב על אופניים חשמליים ברחוב רשב"י במודיעין עילית החליק ונחבל בראשו ובפלג גופו העליון. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף מודיעין עילית העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ומצבו מוגדר בינוני.
שלום בר ששת

13:26
י"ח תשרי תשע"ח
גשם החל לרדת באזור חיפה
גשם החל לרדת באזור חיפה והקריות.
ירוחם שמואלביץ

10:25
י"ח תשרי תשע"ח
תינוק בן יומו נמצא ללא רוח חיים בתינוקייה בבית החולים הלל יפה בחדרה
תינוק בן יומו נמצא ללא רוח חיים בעריסתו בתינוקיית בית החולים הלל יפה בחדרה. סיבת המוות לא ברורה. התינוק, טופל על ידי אחות התינוקייה זמן קצר לפני שנמצא ללא סימני חיים בעריסה. בוצעה החייאה ממושכת, אך לבסוף, נאלץ הצוות לקבוע את מותו.
שלום בר ששת

08:34
י"ח תשרי תשע"ח
מאה מתפללים נכנסו הלילה לקבר אלעזר בכפר עוורתא בשומרון
הלילה, אבטחו כוחות צה"ל, מג״ב ומשטרת ישראל כניסה של כ-100 מתפללים למתחם קבר אלעזר הנמצא בכפר עוורתא שבחטיבה המרחבית "שומרון". התפילות התקיימו כסדרן.
שלום בר ששת

21:12
י"ז תשרי תשע"ח
בני ברק: נער נפגע בתאונת דרכים ברחוב חזון איש
נער הולך רגל טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בני ברק לאחר שנפגע מאוטובוס ברחוב חזון איש פינת בית הלל בבני ברק. הפצוע סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון. נסיבות התאונה בבדיקה.
שלום בר ששת

19:32
י"ז תשרי תשע"ח
רחפן של צה"ל נפל בדרום רצועת עזה
רחפן של צה"ל נפל בדרום רצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי אין חשש לדלף מידע.
שלום בר ששת

09:46
ט"ז תשרי תשע"ח
צעיר נפגע ממכת חום במהלך מרתון ארץ התנך
במהלך מרתון ארץ התנ"ך המתקיים כעת באזור השומרון, צעיר שהצטרף למקצה 10 ק"מ נפגע ככל הנראה ממכת חום ופונה במצב בינוני על פי גורמי רפואה לבי"ח הדסה הר הצופים.
שלום בר ששת

09:43
ט"ז תשרי תשע"ח
רוכב אופניים חשמליים נפגע הבוקר במצב בינוני בתאונת דרכים עם משאית
הבוקר בשעה 05:34 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על רוכב אופניים חשמליים שנפגע ממשאית ונלכד תחתיה ברחוב לוינסקי בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב גבר כבן 30 במצב בינוני בהכרה, עם חבלות בגפיים.
שלום בר ששת

14:56
י"ד תשרי תשע"ח
פיצוץ נשמע לפני זמן קצר ברחוב קם בתל אביב
לפני זמן קצר נשמע קול פיצוץ ברח' קם בתל אביב. כוחות משטרה שהגיעו למקום הבחינו באופנוע שניזוק מפיצוץ. חבלנים במקום ובודקים את נסיבות הפיצוץ. אין נפגעים בנפש. נפתחה חקירה ונסיבות האירוע נבדקות.
שלום בר ששת

13:17
י"ג תשרי תשע"ח
בן 50 נפל בעת עבודה באזור התעשייה בקריית שמונה - מצבו קשה
פועל נפל מגובה במפעל באזה"ת הדרומי בקרית שמונה. חובשים ופאראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם גבר כבן 50 במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם מונש
שלום בר ששת

07:55
י"ג תשרי תשע"ח
בני ברק: מתנדבי איחוד הצלה מבצעים החייאה על פעוט
מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בני ברק בהחייאה בדקות אלו על פעוט שאיבד את ההכרה בביתו בבני ברק. נסיבות המקרה בבדיקה.
שלום בר ששת

07:50
י"ג תשרי תשע"ח
מחאת הנכים: חסימות באזור נמל אשדוד
מחאת הנכים: הבוקר חסמו הנכים את הכניסה הצפונית לעיר אשדוד (נמל אשדוד) עם מספר כלי רכב של משתתפי המחאה.
שלום בר ששת

06:58
י"ג תשרי תשע"ח
צה"ל הודיע למשפחת המחבל מהר אדר - תוך 72 שעות הבית ייהרס
הלילה חולקה הודעה על כוונה להריסת בית המחבל מהכפר בית סוריכ אשר ביצע את הפיגוע במחסום הסמוך לישוב הר אדר. ההודעה כוללת אפשרות לפנות את המבנה תוך 72 שעות או להגיש השגה טרם הריסת המבנה.
שלום בר ששת

06:45
י"ב תשרי תשע"ח
נשק נתפס על ידי כוחות הביטחון בבית סאחור
הלילה במהלך סריקות לתפיסת אמצעי לחימה מצאו כוחות צה"ל, שב"כ ומשטרת ישראל נשק בבית סאחור שבגזרת החטיבה המרחבית "עציון". הנשק הועבר לידי כוהב"ט.
שלום בר ששת

14:03
י"א תשרי תשע"ח
חיפה: פועל נפל מגובה ונפצע בינוני
פועל נפל מגובה באתר בנייה ברחוב חפציבה בחיפה. חובשים ופאראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם פועל כבן 45 במצב בינוני עם חבלות גפיים לאחר שנפל מגובה של כ 4 מטר.
שלום בר ששת

12:30
י"א תשרי תשע"ח
נער בן 14 נכווה בפלג גופו העליון מחומר דליק - מצבו בינוני
התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על נער שככל הנראה נכווה מחומר דליק והגיע למרפאה מקומית באריאל. חובשים ופאראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח תל השומר נער כבן 14 במצב בינוני עם כוויות בפלג גופו העליון. נדב
שלום בר ששת

10:36
י"א תשרי תשע"ח
מחאת הנכים: נתיבי איילון נחסם לתנועה ממחלף גלילות למחלף קק"ל
כביש 20 לדרום נחסם לתנועה ממחלף גלילות למחלף קק"ל בעקבות מחאת הנכים. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה.
שלום בר ששת

10:32
י"א תשרי תשע"ח
ח"כ מנו טרכטנברג הגיש הבוקר את מכתב התפטרותו
ח"כ מנו טרכטנברג הגיש הבוקר את מכתב התפטרותו ליו"ר הכנסת. במקומו של טרכנברגר ייכנס לכנסת סאלח סעד המייצג את העדה הדרוזית.
לוי אשכנזי

10:31
י"א תשרי תשע"ח
שוב תקיפת צוות רפואי: בן 25 נעצר לאחר שתקף רופאים ואחיות
משטרת ישראל עצרה היום חשוד בן 25 תושב ת"א בחשד לאיומים ותקיפת צוות רפואי במרכז הארץ. ע"פ החשד, החשוד איים על הצוות הרפואי וזרק לעברם חפצים משום שלטענתו הטיפול היה לקוי. מש"ק בית החולים בשיתוף פעולה עם מחלקת הביטחון עצרו את החשוד והוא נלקח לחקירה במשטרה.
שלום בר ששת

10:29
י"א תשרי תשע"ח
אישה נפצעה בינוני בתאונה במחלף דניאל בכביש 1
פצועה בינוני טופלה ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף 'רמלוד' בזירת תאונה עם מעורבות רכב פרטי ומשאית בכביש 1 בסמוך למחלף דניאל. הפצועה חולצה מרכבה ע"י צוותי כיבוי כשהיא סובלת מחבלות ופציעות בפלג גופה העליון. נסיבות התאונה בבדיקה.
שלום בר ששת

10:12
י"א תשרי תשע"ח
קטין בן 16 נעצר במהלך סיור בהר הבית לאחר שהשתחווה במקום
מארגון חוננו נמסר כי קטין יהודי עוכב לפני זמן קצר במהלך סיור בהר הבית, הקטין עוכב בחשד כי השתחווה בהר במהלך הסיור. עו"ד רחביה פילץ מארגון חוננו מסייע לקטין.
שלום בר ששת

10:11
י"א תשרי תשע"ח
נשמכת מחאת הנכים: מחלף הסירה נחסם לסירוגין
בעקבות מחאת הנכים, הבוקר הגיעו מספר מפגינים לצומת מחלף הסירה בהרצליה. כעת ירדו חלק מהמפגינים לכביש, חלקם ברכבים וחלקם ישובים בכיסאות הגלגלים שלהם, לצומת מחלף הסירה.
שלום בר ששת

07:17
ט' תשרי תשע"ח
נעצרה חוליית מחבלים שהניחה מטען סמוך ליישוב מגדל עוז
במהלך הלילה, כוח צה"ל שהיה במארב בחטיבה המרחבית "עציון" עצר חוליית מפגעים אשר הניחה מטען על ציר נסיעה בסמוך ליישוב מגדל עוז. החשודים הועברו לחקירה.
שלום בר ששת

14:32
ח' תשרי תשע"ח
אשדוד: צעיר נפצע בינוני בתאונה שעה שרכב על אופנוע
צעיר שרכב על אופנוע נפצע בינוני בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ברחוב החרמון באשדוד. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף לכיש העניקו לו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה כשהוא סובל מחבלות ופציעות בגפיים ובפלג גופו העליון.
שלום בר ששת

14:32
ח' תשרי תשע"ח
654 דוחות תנועה נרשמו במהלך השבוע האחרון בכבישי יהודה ושומרון
במסגרת פעילות אכיפה ממוקדת של שוטרי התנועה ובשילוב כוחות נוספים, בדגש על ציר 60, וצירים נוספים ביו"ש, במהלך השבוע האחרון נרשמו 654 דוחות תנועה. עיקר האכיפה התמקדה בתפיסת נהגים הנוהגים בכביש באופן המסכן את ציבור משתמשי הדרך, בריונות וסיכון חיים.
שלום בר ששת

13:25
ח' תשרי תשע"ח
בן שנתיים נעקץ מעקרב ופונה במצב קשה לסורוקה בבאר שבע
הפעוט בן השנתיים שפונה לסורוקה לאחר שנעקץ ככל הנראה, מעקרב צהוב, פונה באמצעות מד"א כשהוא במצב קשה מורדם ומונשם. לאחר ייצוב מצבו במלר"ד ילדים בסורוקה, הועבר ליחידה לטיפול נמרץ ילדים. כעת הוא בהכרה מלאה ונושם בכוחות עצמו. מצבו מוגדר יציב
שלום בר ששת

12:49
ח' תשרי תשע"ח
נפתח נתיב נסיעה אחד בכניסה הדרומית לחיפה - לאחר מחאת הנכים
עדכון לחסימה בכניסה הדרומית לחיפה-נפתח נתיב נסיעה אחד מתוך שניים. ניידות תנועה במקום ממשיכות בהכוונת התנועה לדרכים חלופיות.
שלום בר ששת

12:16
ח' תשרי תשע"ח
הנכים חסמו את הכניסה הדרומית לחיפה
מחאת הנכים נמשכת ולפני זמן קצר הגיעו מספר רכבים של הנכים וחסמו את הכניסה הדרומית לחיפה. כוח משטרה נמצא במקום.
שלום בר ששת

08:40
ח' תשרי תשע"ח
מחאת הנכים: כביש 70 נחסם לתנועה
כביש 70 מחלף אליקים לדרום נחסם לתנועה בעקבות מחאת הנכים. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה
לוי אשכנזי

22:04
ז' תשרי תשע"ח
מחר משלחת פיקוד העורף למקסיקו תשוב לישראל
משלחת פיקוד העורף שנשלחה לפני שבוע למקסיקו, ישובו מחר לישראל וצפוי להם טקס קבלת פנים שבו יטול חלק ראש הממשלה.
לוי אשכנזי

21:58
ז' תשרי תשע"ח
פלסטיני שחצה את גדר המערכת ברצועת עזה נתפס ע"י כוחות הביטחון
כוח צה״ל תפס חשוד אשר חצה את גדר המערכת בצפון רצועת עזה. החשוד הועבר לתחקור כוחות הביטחון.
שלום בר ששת

21:39
ז' תשרי תשע"ח
מחר בשעות הבוקר יחל תרגיל במרחב הגליל המערבי
מחר בשעות הבוקר יחל תרגיל במרחב הגליל המערבי בישובים מלכיה, אביבים, יראון, אדמית, עראמשה, זרעית, שומרה ונטועה. התרגיל עתיד להסתיים אחה״צ דובר צה"ל מדגיש כי התרגיל תוכנן מראש כחלק מגרף האימונים לשנת 2017 ונועד לשמירה על כשירות וכוננות הכוחות
שלום בר ששת

13:02
ז' תשרי תשע"ח
ניסיון תקיפת קצין בבית הסוהר אשל - שלושה סוהרים נפגעו קל
ניסיון תקיפת קצין בבית הסוהר אשל. במהלך ביקור של סגן מפקד בית הסוהר באגף ההפרדה, אסיר שפוט למאסר עולם ניסה לתקוף את סגן המפקד בעזרת דוקרן מאולתר. הקצין לא נפגע, אך במהלך ההשתלטות על האסיר נפגעו קל מאד שלושה סוהרים, אחד פונה לבית חולים בחשד לשבר באצבע. למקום הוזמן חוקר משטרה.
שלום בר ששת

12:49
ז' תשרי תשע"ח
השר אלקין בתגובה לצירוף הרשות הפלסטינית לאינטרפול: יש לבטל את כל המחוות
השר זאב אלקין:"עלינו לבטל באופן מיידי את כל החלטות הקבינט על המחוות לרשות פלסטינית שהתקבלו בשנתיים האחרונות ולהפסיק את כל אישורי המעבר המיוחדים שנהנים מהם מנהיגי הרשות".
לוי אשכנזי

תגובה מהירה: צה"ל תקף משגרים של צבא סוריה

רמת הגולן: בתגובה לירי של ארבעה רקטות מכיוון סוריה לערב ישראל, צה"ל תקף הבוקר (שבת) שלושה משגרים של צבא סורי. הרקטות התפוצצו בשטח פתוח בצפון רמת הגולן, ובנס לא גרמו לנפגעים או לנזק. ביטחוני.

עתירה לבג"צ: יש להשלים את הכבישים העוקפים בשומרון

המאבק על הכבישים העוקפים מחריף: ראש מועצת שומרון וראש מועצת בית אריה הגישו עתירה לבגץ נגד המדינה: השלימו את סלילת כביש עוקף לובאן. דגן: "חלם בשיאו. זלזול במתיישבים שאין לו אח ורע".

אלפים נכנסו הלילה לקבר יהושע בן נון וכלב בן יפונה

אלפים נהרו הלילה (ליל שישי) בראשות הגר"א ברלנד לתפילה ואמירת תיקון הכללי בקברם של יהושע בן נון וכלב בן יפונה בכפר חרס שבסמוך לאריאל בשומרון. כוחות צה"ל איבטחו את הגעת האלפים.

בעוד שבוע מעמד חנוכת הבית לביהמ"ד סערט ויזניץ באלעד

ביום רביעי הקרוב ה' חשוון יתקיים אי"ה מעמד חנוכת הבית וקביעת מזוזה לבית המדרש המפואר של חסידי סערט ויזניץ באלעד.

נס בחיפה: סלע ענק הדרדר מאתר הבנייה למדרכה

זה היה יכול להיגמר באסון כבד, אולם בחסדי שמים זה נגמר בנס ללא נפגעים וללא נזק. סלע ענק הדרדר מאתר בנייה לעבר בתי תושבים ברחוב האר"י בחיפה. התושבים מתלוננים, זו לא פעם ראשונה. בנוסף טוענים: ברחוב השקט נוסעים במהירות סימטריילרים עם סלעי ענק.

שינויים בשכונת מאה שערים - מהיום רק יציאה אחת

נכנסתם למאה שערים? חשבתם שיש כמה שערים לצאת מהשכונה? למשל מרחוב סלאנט? אז זהו שמהיום כדאי שתחשבו מסלול מחדש, שכן היציאה רק מצומת הרחובות מא"ש - שבטי ישראל.

"כולם רוצים לגור בירושלים – טלז סטון זה הפתרון"

סיור מיוחד ערך ח"כ מיכאל מלכיאלי בתוואי הרחבת היישוב טלז סטון, במקום בו החלו מכירת הקרקעות בחודש האחרון - קרקעות חקלאיות שסביב היישוב אשר לגבם טרם ניתן אישור תב"ע עירוני.

לא יאומן! 700 מיליון שקל לאוניברסיטה העברית מכיסנו

המדינה תעביר 700 מיליון שקל לאוניברסיטה העברית בירושלים, וזאת בשל מה שהוגדר תוכנית התייעלות. לאוניברסיטה גירעון מצטבר של 1.3 מיליארד שקלים.

לרגל יום השנה למרן - 'יום ליום' הופץ בעשרות אלפים

עיתון 'יום ליום' יוצא במהדורה מיוחדת, ויופץ ללא תשלום בעשרות אלפי עותקים בכל רחבי הארץ, וזאת לרגל יום היארצייט של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל.

צפו בשידור החי מפתיחת אירועי העשור של קול ברמה

רדיו קול ברמה פותח הערב את אירועי העשור, בהצדעה לבחורי הישיבה ובני העליה. האירוע עם מיטב הזמרים והוא נערך באולם קונקורד בבני ברק.

דה תניעהל'ה: שלום למר בקליפ חסידי מרגש במיוחד

שיר הגעגועים שכבש את העולם החסידי, עכשיו בקליפ מושקע במיוחד: הזמר שלום למר יחד עם מקהלת שירה מבצעים את השיר שכתב הרשי רוטנברג. צפו בקליפ המרגש.

"שמחת תורה": אידיש נחת בלהיט חדש מבית תולדות אהרן

הרמוניה מושלמת ושמחה, מה שמחייב לשמוע שוב ושוב את הניגון ולהתענג משמחה חסידית טהורה. האזינו עוד לפני שמחת תורה.