12:55
כ"ה שבט תשע"ז
השופטת מתחה ביקורת על משה יעלון: "ראוי היה להמתין עד לתמונה העובדתית"
השופטת מתחה ביקורת על הרמטכ"ל ושר הביטחון דאז, משה יעלון: "ראוי להמתין עד לתמונה העובדתית"


12:52
כ"ה שבט תשע"ז
התביעה הסכימה לדחיית ביצוע העונש לאלאור אזריה לצורך הגשת ערעור
התביעה הסכימה כעת לדחיית ביצוע העונש לאלאור אזריה במספר ימים לצורך הגשת ערעור.


12:50
כ"ה שבט תשע"ז
מאות תומכים מפגינים מחוץ לבית המשפט בעת הקראת גזר הדין בפרשת אזריה
מאות תומכים מפגינים מחוץ לבית המשפט הצבאי בתל אביב בעת הקראת גזר הדין בפרשת החייל אלאור אזריה


12:47
כ"ה שבט תשע"ז
השרים ישראל כץ ונפתלי בנט: להעניק חנינה מיידית לאלאור אזריה
שר החינוך נפתלי בנט הגיב על פרסם גזר הדין בפרשת אלאור אזריה, ואמר כי צריך כעת להעניק חנינה מיידית לחייל, לאור העובדה כי החקירה זוהמה מיד מראשיתה. גם שר התחבורה קרא להעניק חנינה לחייל ולסיים בכך את הפרשה שהביאה לסערת רוחות בציבור הישראלי.


12:46
כ"ה שבט תשע"ז
18 חודשי מאסר בפועל נגזרו על אלאור אזריה בפרשת הירי בחברון
השופטת הלר הודיעה כי נגזרו על אלאור עזריה שנה וחצי שנות מאסר בפועל, בעקבות הירי על המחבל בחברון.


22:37
כ"ב שבט תשע"ז
שבוע טוב ומבורך לכל בית ישראל
מערכת לדעת מאחלת לכל בית ישראל שבוע טוב ומבורך.


20:29
כ"ב שבט תשע"ז
בהמשך לתאונת הדרכים בכביש החוף: במקום הרוגה
עדכון לתאונת הדרכים בכביש 2: צוותי מד"א קבעו את מותה במקום של אישה כבת 40 ומפנים 4 פצועים במצב בינוני לבית החולים רמב"ם כשהם סובלים מחבלות בגופם, מהם: שני נערים כבני 15, נער כבן 13 וילדה כבת 4
שלום בר ששת

20:28
כ"ב שבט תשע"ז
עומס תנועה בכביש החוף בשל תאונה - המשטרה ממליצה על דרכים חלופיות
עומסי תנועה בכביש 2 (כביש החוף) בנתיב לכיוון דרום, בעקבות ת.ד קשה מול קיבוץ החותרים. הנתיב הימיני מתוך שניים נחסם לתנועה. המשטרה ממליצה לנסוע בדרכים חלופיות. במקום 5 פצועים, אחד קשה עם חשש לחייו אחד בינוני ושלושה קל.
שלום בר ששת

10:57
כ"א שבט תשע"ז
דיווח ראשוני על דליפת אמוניה ממשאית בכביש העמקים
דיווח על דליפה בהיקף קטן של אמוניה ממשאית שהובילה אותה בכביש 70 בין צומת העמקים לצומת תשבי. כוחות כיבוי וחירום במקום.
שלום בר ששת

10:09
כ' שבט תשע"ז
מדד המחירים לצרכן ירד ברבעון האחרון. גם מחירי הדיור בירידה.
מדד המחירים לצרכן הראשון לשנת 2017, לחודש ינואר, ירד ב-0.2%, בהתאם לציפיות הכלכלנים, כך פרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסמת במקביל גם את מדד מחירי הדירות, ומדד זה, המתייחס למחירי הדירות בחודשים נובמבר-דצמדבר, רשם ירידה של 1.2%. מדובר בירידת המחירים החדה מזה עשור.


10:07
כ' שבט תשע"ז
הבית הלבן: יום חדש ביחסי ישראל - ארה"ב
הנשיא דונלד טראמפ וראש הממשלה בנימין נתניהו דנו בנושא הבנייה בהתנחלויות וסיכמו להמשיך את הדיון במטרה לגבש גישה שתעלה בקנה אחד עם קידום השלום והביטחון באזור. בהודעה שפורסם הבית הלבן נמסר כי "זהו יום חדש ביחסי ארה"ב וישראל, שמוגדרים על ידי גישה אחראית להתמודדות עם ההזדמנויות והאתגרים במזרח התיכון שמצפים לשתי המדינות".


10:06
כ' שבט תשע"ז
מפלס הכנרת עלה אתמול בסנטימטר אחד
מפלס הכנרת עלה מאתמול בסנטימטר, ועומד על 213.23-. במהלך מערכת הגשמים הנוכחית עלה המפלס ב-4 סנטימטרים בלבד. מפלס הכנסת עומד כעת על 23 סנטימטרים מתחת לקו האדום.


10:04
כ' שבט תשע"ז
שלג כבד בגולן - בעיריית ירושלים נערכים לשלג קל
שלג כבד יורד בגולן, כולל בהר מירון שהתעטף בשלג לבן. בעיריית ירושלים הכינו את מערך החירום העירוני התחזית לאפשרות לשלג היום בעיר, שלא צפוי להיערם. העירייה נערכת עם כלים לפינוי צירים מרכזיים במידת הצורך ופיזור מלח במהלך הלילה.


21:17
י"ח שבט תשע"ז
אזור: אברך חרדי נפגע בתאונה כשרכב על אופניו
אברך חרדי שרכב על אופניים נחבל בראשו כתוצאה מפגיעת רכב ברחוב קפלן באזור. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף חולון העניקו לו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה ומצבו מוגדר בינוני.
שלום בר ששת

14:49
י"ח שבט תשע"ז
דיווח: אחיו למחצה של שליט צפון קוריאה נרצח במלזיה
סוכנות הידיעות בדרום קוריאה מדווחת כי קים ג'ון-נאם, אחיו למחצה של מנהיג צפון קוריאה, הדיקטטור קים ג'ון-און, הורעל למוות על ידי שתי נשים בשדה תעופה במלזיה. נאם נמלט מצפון קוריאה לאחר הוצאתו להורג של דודו.


14:46
י"ח שבט תשע"ז
בעקבות חוק ההסדרה: המדינה מבקשת מבג"ץ שלא להרוס בתים בהתנחלות שילה
הפרקליטות ביקשה לראשונה מבג"ץ שלא להרוס בנייה בהתנחלות שילה בעקבות חקיקת חוק ההסדרה. בתגובה לעתירה הדורשת לפנות את המאחז עדי עד הסמוך להתנחלות שילה, נכתב בתשובת המדינה כי הפרקליטות "נדרשת לבחון את שאלת השלכותיו של חוק זה" על מבנים שנבנו על קרקע פלסטינית פרטית וכן על מבנים שנבנו על אדמות מדינה.


14:33
י"ח שבט תשע"ז
מבוכה לממשל טראמפ: היועץ לביטחון לאומי התפטר בעקבות פרשת השגריר הרוסי
היועץ לביטחון לאומי של ארצות הברית, מייקל פלין, התפטר בעקבות השיחות שניהל עם שגריר רוסיה בוושינגטון בטרם כניסת ממשל טראמפ לתפקיד. במכתב ההתפטרות כתב פלין: "לצערי, בגלל רצף האירועים המהיר, נאלצתי לתדרך את סגן הנשיא מייק פנס במידע חלקי בנוגע לשיחות הטלפון עם שגריר רוסיה. התנצלתי עמוקות בפני הנשיא וסגנו, והם קיבלו את ההתנצלות".


14:31
י"ח שבט תשע"ז
מחמם מנועים: השר לשעבר גדעון סער צפוי לשוב לחיים הציבוריים במסגרת תנועת הליכוד
שר החינוך לשעבר גדעון סער אמר בכנס "בשבע" כי הוא צפוי לשוב לחיים הציבוריים בתום פסק הזמן שלקח. סער לא ציין מועד מסוים, אך אמר כי יעשה זאת במסגרת תנועת הליכוד, בה הוא חבר.


14:27
י"ח שבט תשע"ז
מזג האוויר: סיכוי לשלג בירושלים ביום חמישי
גובר הסיכוי לשלג שהרי המרכז ובכללם בירושלים ביום חמישי. מהמשטרה נמסר כי לאור מזג האוויר הסוער צפויים שיטפונות בנחלים ערוגות, חבר וצאלים בכביש 90. בנוסף יש היערכות להצפות בכביש 40 באזור נחל פארן וכביש 25.


16:27
י"ז שבט תשע"ז
דיווח ראשוני על קריסת מנוף באתר בניה בבת ים
דיווח ראשוני על קריסת מנוף באתר בניה ברחוב הנביאים פינת הקוממיות בת ים. במקום דווח על מספר נפגעים לא ידוע בשלב זה מצבם. כוחות משטרה הוזעקו למקום.


16:27
י"ז שבט תשע"ז
המשך דיווח מקריסת המנוף בבת ים - במקום חמישה פצועים
בהמשך לדיווח על קריסת מנוף בבת ים, במקום חמישה פצועים בדרגות פציעה שונות. ככל הנראה המפעיל לכוד במנוף שקרס.
שלום בר ששת

14:35
י"ז שבט תשע"ז
טבע מציגה עלייה של 33% בהכנסות והמניה מזנקת ב-4.3%
חברת טבע הציגה היום את דוחותיה הכספיים, הכוללים עלייה של 33% בהכנסות הרבעון הרביעי של השנה, ל-6.5 מיליארד דולר. עם הצגת הדוחות עלתה מניית טבע ב-4.3%.


14:32
י"ז שבט תשע"ז
השר ישראל כץ שובר ימינה: "ישראל צריכה לומר לא למדינה פלסטינית".
שר התחבורה ישראל כץ שובר ימינה במסגרת ההיערכות לקרב על ירושת נתניהו ביום שאחרי. בכנס ירושלים אמר השר כץ כי: "ישראל צריכה להגיד בקול ברור לא למדינה פלסטינית".


14:29
י"ז שבט תשע"ז
שוב: מחבל חמאס נהרג בקריסת מנהרה ברצועת עזה
שוב זה קורה: מחבל חמאס נהרג בקריסת מנהרה מזרחית לחאן יונס שברצועת עזה. בשנה האחרונה נהרגו עשרות מחבלים בצורה דומה, מה שמלמד בעיקר על היקף תעשיית המנהרות ברצועה.


14:28
י"ז שבט תשע"ז
ראש הממשלה נתניהו יצא לארה"ב לפגישה עם הנשיא טראמפ
ראש הממשלה בנימין נתניהו יצא לארה"ב לקראת פגישתו עם הנשיא טראמפ וצמרת הממשל החדש בוושינגטון. לקראת הפגישה אמר ראש הממשלה לכתבים "אני אוביל, אני אנווט את מערכת היחסים האיתנה עם ארה"ב, מערכת יחסים שתתחזק עוד יותר בשנים הבאות", דברי נתניהו.


14:59
ט"ז שבט תשע"ז
המשטרה הגישה תשעה כתבי אישום נגד מפגינים מהפלג הירושלמי
המשטרה הגישה הבוקר תשעה כתבי אישום נגד מפגינים מהפלג הירושלמי שלקחו חלק הפגנות הסוערות שהתקיימו בשבוע שעבר.


22:27
ט"ו שבט תשע"ז
לקראת הפגישה עם נשיא ארה"ב: בנט שוב מאיים על נתניהו
יו"ר "הבית היהודי", השר נפתלי בנט, פרסם הודעה לקראת פגישת ראש הממשלה עם נשיא ארה"ב, ובו כתב כי "אם בהודעתם יזכירו לראשונה בקדנציה את המחויבות להקמת פלסטין, או 'שתי מדינות' בניסוח כזה או אחר, כולנו נרגיש זאת בשנים הקרובות על בשרנו. האדמה תרעד". גורם מדיני הגיב לדברים: "התבטאויות לפני הפגישה עם טראמפ עלולות לחבל בשיחות. עוד הוסיף "יש מערכת יחסים טובה וחמה בין שני המנהיגים וצריך לחזק אותה".


22:23
ט"ו שבט תשע"ז
ליברמן: אמליץ לנתניהו לא להתפטר אם יוגש נגדו כתב אישום
שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס לחקירות ראש הממשלה ואמר כי גם אם יוגש נגדו כתב אישום , אינו חייב להתפטר. בריאיון לערוץ 2 אמר ליברמן: "אם הוא ישאל אותי אמליץ לו להישאר גם במקרה שמגישים כתב אישום"


22:21
ט"ו שבט תשע"ז
מחר (א') יהיה גשום ברוב חלקי הארץ
מחברת "מטאו-טק" נמסר כי מחר יהיה גשום ברוב חלקי הארץ, וילווה בסופות רעמים בודדות.


22:19
ט"ו שבט תשע"ז
נשיא ארה"ב מחריף את הטון כלפי איראן
נשיא איראן חסן רוחאני הגיב בעצרת לציון יום המהפכה האיסלאמית במדינה לאיומיו של טראמפ ואמר כי "מאז המהפכה איראן הוכיחה שכל מי שאיים עליה בעבר מתחרט על כך". נשיא ארצות הברית אמר בתגובה כי "כדאי שייזהר".


13:04
י"ד שבט תשע"ז
נשיא המדינה וראש הממשלה נועדו ביום שישי לקראת הנסיעה לארה"ב
נשיא המדינה וראש הממשלה נועדן ביום שישי בבית הנשיא. ראש הממשלה הגיע לפגישת עדכון לאחר ביקורו בלונדון ובטרם יצא לביקורו הראשון בוושינגטון תחת ממשל הנשיא טראמפ.


17:44
י"ג שבט תשע"ז
כביש 1 נחסם לתנועה לזמן קצר בשל הפגנות הפלג הירושלמי
כביש 1 נחסם לתנועה לזמן קצר בשל הפגנות הפלג הירושלמי, באזור לטרון. כוחות משטרה פינו את המפגינים ופתחו את הכביש לתנועה בתוך זמן קצר.


17:41
י"ג שבט תשע"ז
עשרות עצורים בהפגנות הפלג הירושלמי בערים החרדיות
בהתאם להבטחות, יצאו צעירי הפלג הירושלמי לסדרת הפגנות מחאה על מעצר בחור הישיבה הנתפס כעריק בתחילת השבוע. צמתים נחסמו לסירוגין בירושלים, בית שמש, בני ברק ובערים נוספות.


17:39
י"ג שבט תשע"ז
פיגוע ליד השוק בפתח תקוה - ארבעה נפצעו
פיגוע טרור סמוך לשוק בפתח תקווה: ארבעה נפצעו באורח קל עד בינוני בפיגוע ירי ודקירות ברחוב הברון הירש בכניסה לשוק. החשוד , פלסטיני מהשטחים, נמלט מהמקום ונעצר כעבור זמן קצר. מהמשטרה נמסר כי מדובר בפיגוע טרור.


17:14
י"ג שבט תשע"ז
אירוע ירי בפתח תקווה: במקום שלושה נפגעים
ברחוב ברון הירש אירוע ירי לעבר אזרחים, שם נפצעו 3 במצב קל בגפיים. לאחר מכן, ברחוב ברקוביץ פינת חובבי ציון, 2 דקורים בצוואר ובראש - מצבם קל. מספר נפגעי חרדה מטופלים בשטח. חשוד נתפס, הרקע נבדק.
שלום בר ששת

18:58
י"ב שבט תשע"ז
ליברמן מאיים: אפסיק את הסדר דחיית הגיוס לישיבות 'הפלג'
שר הביטחון נגד הפלג הירושלמי: בהודעה שפרסם ליברמן נאמר כי ייבחן את הפסקת הסדר דחיית הגיוס עם ישיבת מעלות התורה וגרודנא, וכן יפעל להפסיק כל תקצוב ממשלתי לישיבות אלו. מעלים הילוך.


14:39
י"ב שבט תשע"ז
אבו מאזן מאיים: ייתכן שנבטל את התיאום הביטחוני עם ישראל
יו"ר הרשות אבו מאזן אמר כי אם מדיניות ההתנחלויות תימשך, הרשות עלולה לבטל את התיאום הביטחוני עם ישראל, זאת בעקבות אישור חוק ההסדרה. בביקור בפריז אמר אבו מאזן "אם ההתנחלויות יימשכו, לא תהיה לי ברירה אחרת. זו לא תהיה אשמתי" (רויטרס).


14:32
י"ב שבט תשע"ז
שר הרווחה כץ לח"כ אורי מקלב: נגדיל השנה את התקציב לקמחא דפסחא
שר הרווחה חיים כץ הצהיר הבוקר במענה לשאילתה אותה הגיש ח"כ הרב אורי מקלב מעל בימת הכנסת כי יפעל להגדלת תקציב קמחא דפסחא השנה, בנאומו אמר ח"כ מקלב: "עם התקרב מועד פרסום חלוקת ה"קמחא דפסחא" לנזקקים, עולה כי התקציב לפרויקט הופחת משמעותית לעומת התקציב שהיה בשנים עברו, מה שמעמיד בספק את מימושו של הפרויקט החשוב והנצרך אמר מקלב והוסיף, עלינו להזדרז אנחנו עומדים כחודשיים ימים שר הרווחה כץ השיב למקלב – "במענה לשאלתך, אפעל ואעשה כל מאמץ להגדלת תקציב קמחא דפסחא השנה מה שייתן מענה יותר מאשר בשנים עברו", - חשוב לציין כי התקציב המקורי הוא כשני מיליוני שקלים וחצי – "תקציב זה הוא לעג לרש שכן כל משפחה תקבל מהתקציב הכולל כשנים וחצי שקלים", - אמר ח"כ מקלב.


12:53
י"ב שבט תשע"ז
ראש הממשלה נתניהו יצא לסעוד עם שר האוצר בחומוס ירושלמי
ראש הממשלה נתניהו יצא היום בצהריים לסעוד במסעדת חומוס ירושלמית, יחד עם שר האוצר משה כחלון. אזרחים רבים הגיעו להצטלם עם ראש הממשלה והביעו תמיכה בו על רקע הרדיפה הפוליטית נגדו.


12:52
י"ב שבט תשע"ז
חמאס: סירבנו לעסקת חילופי שבויים שהציעה ישראל
הזרוע הצבאית של חמאס התייחסה הבוקר למגעים על עסקת חילופי שבויים. גורמים בארגון הטרור מסרו לרשת אל-ג'זירה כי ישראל העבירה הצעות באמצעות מתווכים, אולם "הנוסחה שמציעה ישראל לא מגיעה למינימום הדרישות". בישראל מסרבים להגיב.


19:50
י"א שבט תשע"ז
מניית טבע צוללת ביותר מ-5% גם בוול סטריט
מניית "טבע" צוללת גם במסחר בוול סטריט ביותר מ-5%, על רקע התפטרותו של המנכ"ל ארז ויגודמן. בחצי שנה האחרונה איבדה מניית טבע 43.03% מערכה בוול סטריט.


11:28
י"א שבט תשע"ז
היום: יום שלישי פרשת בשלח - בואו להגיד פרשת המן באתר לדעת
צדיקים גדולים נהגו לציין את יום ג' פרשת בשלח כיום המסוגל במיוחד לאמירת פרשת המן כסגולה לפרנסה. כך גם אומרים בשם הרה"ק מנחם מנדל מרימינוב זי"ע הרה"ק רבי מנחם מנדל מרימינוב זצוק"ל זיע"א כי סגולה גדולה לומר פרשת המן (שניים מקרא ואחד תרגום) ביום שלישי בשבוע שקוראים בו פרשת בשלח.


09:17
י"א שבט תשע"ז
ח"כ בצלאל סמוטריץ בקול ברמה: החתמתי את הסיעות על פסקת ההתגברות
ח"כ בצלאל סמוטריץ אמר הבוקר בראיון לרדיו קול ברמה כי החתים את הסיעות בקואליציה למעט מפלגת כולנו על קידום פסקת ההתגברות נגד בג"צ.
לוי אשכנזי

09:16
י"א שבט תשע"ז
כתב אישום הוגש נגד ראש עיריית אשקלון
באישורו של פרקליט המדינה שי ניצן, הגישה היום פרקליטות מחוז ת"א לבית המשפט המחוזי בת"א כתב אישום נגד ראש העיר אשקלון, איתמר שמעוני. ראש העיר איתמר שמעוני נאשם בקבלת שוחד בסך 466 אלף שקל, וכן בהפרת אמונים בכך שקיבל סכום נוסף של 575 אלף שקל בשל היותו ראש העיר.
אשר הלפרין

22:55
י' שבט תשע"ז
חוק ההסדרה עבר בקריאה שניה ושלישית
60 חברי כנסת הצביעו בעד חוק ההסדרה להתיישבות ביו"ש. 52 ח"כים התנגדו להצעת החוק שעברה בקריאה שניה ושלישית. ראש הממשלה בנימין נתניהו לא הופיע בשל אי חזרתו מלונדון והיותו עדיין בטיסה.
לוי אשכנזי

22:43
י' שבט תשע"ז
ההצבעה על חוק ההסדרה נערכת כעת בצורה שמית
ההצבעה על חוק ההסדרה עברה בקריאה שניה, וכעת נערכת ההצבעה על החוק בקריאה שלישית. על פי דרישת האופוזיציה ההצבעה נערכת כקריאה שמית בה כל ח"כ מתבקש להביע עמדתו.
לוי אשכנזי

22:39
י' שבט תשע"ז
לאחר שהאופוזיציה הסירה את כל ההסתייגויות מחוק ההסדרה כעת ההצבעה
בשעה זו נערכה הצבעה על חוק ההסדרה, לאחר שהאופוזיציה הסירה את כל ההסתייגויות.
לוי אשכנזי

09:08
י' שבט תשע"ז
אזעקת צבע אדום בזיקים בדרום
לפני זמן קצר נשמעה אזעקת 'צבע אדום' באזור זיקים שבדרום. טרם הוברר האם מדובר בירי רקטות לעבר הדרום.
שלום בר ששת

07:54
י' שבט תשע"ז
מוסיף להיות קשה מצבו של מרן ראש הישיבה
מהמרכז הרפואי מעייני הישועה, נמסר כי גם הבוקר סובל מרן ראש הישיבה שליט"א מחום ועדיין קיים זיהום כל שהוא בגופו. הלילה עבר ב"ה בשלום על מרן. הציבור נקרא להמשיך ולהרבות בתפילה לרפואתו המהירה והשלמה של רבינו אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש.
ירוחם שמואלביץ

23:23
ט' שבט תשע"ז
החמרה במצבו הרפואי של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א
מצבו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן קשה ולא יציב, כך הודיעו הערב מהמרכז הרפואי 'מעייני הישועה'. ההתדרדרות נמשכת 24 שעות ואחת הסיבות היא בשל זיהום נוסף שהתגלה בגופו של ראש הישיבה. הרבו בתפילה לרפואת רבינו אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש.

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת שבוע בראי האקטואליה

סיום השובבי"ם עם פרשת משפטים שכמובן מתקשרת לאקטואליה השבועית, ממינוי למינוי שופטים לעליון ולעוד כמה דברים שקרו השבוע.

שרת המשפטים שקד הצליחה למנות שלושה שופטים שמרנים

שרת המשפטים איילת שקד רשמה הערב ניצחון מרשים, עם הצלחתה לכפות את מינויים של שלושה שופטים שמרנים, מול שופט ליברלי אחד בלבד לבית המשפט העליון. הישג משפטי.

רבבות במסע הלווית הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל

רבבות השתתפו בבני ברק במסע הלווייתו של הגאון הגדול רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל, רבה של רמת השרון. בראש מסע ההלוויה צעדו אבלים מרנן ורבנן אדמורי"ם וראשי ישיבות, בהם - אחיו הגרי"ג אדלשטיין, מרן הגר"ח קנייבסקי ועוד רבים. גלריית ענק.

ברוך דיין אמת: הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל

נצחו אראלים את המצוקים. מהמרכז הרפואי 'לנידאו' בנתניה, הגיעה הידיעה המצערת על פטירתו של הגאון הגדול רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל, והוא בן 93. הלווייתו החלה בנתניה ממשיכה ברמת השרון ותסתיים בבני ברק שם ייטמן. תלמידי הישיבות יצאו להלוויה.

אלפים הגיעו לתפילה בהילולת הרש"ש בהר הזיתים בירושלים

על פי הערכות המשטרה והמארגנים, כ- 8,000 איש הגיעו להעתיר בתפילה בהילולת רבנו הרש"ש בהר הזיתים בירושלים. משטרת ירושלים נערכה מבעוד מועד ולא נרשמו אירועים ביטחוניים חריגים במהלך כל ההילולא.

אייכלר הגיע להזדהות עם ביתר בשל התגברות הטרור

ח"כ הרב ישראל אייכלר סייר בכניסה לביתר עילית עם ראש העיר מאיר רובינשטיין, ואמר כי לא נסכים להתרגל לתופעת זריקת האבנים בציר ירושלים ביתר עילית. הסיור ל רקע התגברות משי הטרור בציר.

מה קורה לרכב שלכם לאחר שסיים את תפקידו בכביש

מה עושים עם כל כלי הרכב הישנים? במרבית המקרים מגיעים כלי הרכב הללו אל מגרשי פירוק רכבים בישראל. בואו ללמוד קצת יותר על התופעה שמביאה לא מעט מכוניות מהכביש אל הפירוק.

הצע"ח: הבנקים ינפיקו דו"ח חיובים מלא לפושט רגל

הצה"ח הוגשה על ידי חבר וועדת חוקה ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס): הבנקים יחויבו בניתנת דו"ח חיובים מלא לפושט רגל המגיע לשלם את חובותיו. המשנה ליו"ר לשכת עורכי דין בישראל: "הצעת החוק הזו חשובה מאוד ותגביר את נכונות החייב להסדיר את חובותיו".

עיתונאים חרדים יחרימו את ועידת לע"מ למגזר החרדי

עיתונאים חרדים הודיעו כי לא ייקחו חלק בועידת לע"מ המתוכננת להתקיים ביום שלישי הקרוב. במכתב ששלח מנכ"ל רדיו קול ברמה למנהל לע"מ נכתב: "שילובו של השר דרעי חוטא למטרה אותה הצבתם לעצמכם ובמקום בו התכוונתם לתקן עלולים אתם להימצא כמקלקלים".

עמית סגל הפתיע: מעולם לא ביקרתי בקבר הרשב"י

עמית סגל הפתיע היום בשידור כאשר אמר כי לא ביקר בקבר הרשב"י במירון, כך גם לא בקבר רבי יונתן בן עוזיאל, ובכלל הוא אמר: "יש לי בעיה עם עלייה לקברים". בקברי האבות בחברון, הוא כן ביקר.

האזינו: הרב שלמה טויסיג בשיר חדש – "אין גדולה כגדולתך"

אחרי הלהיט "מאי דהוה", שזכה להצלחה רבה, חוזר בעל המנגן הרב שלמה טויסיג עם שיר חדש, לקראת אלבום חדש. האזינו לסינגל.

צפו: מקהלת 'ידידים' שרים מוצארט

מקהלת ידידים החסידית שרים מוצארט :בחתונת ענק בארצות הברית ביצעו מקהלת ידידים עם תזמורת בת 32 כלים את סמפוניה ה25 של מוצארט בניצוחו של המאסטרו "ישראל לאם" על ההפקה אחראי מפיק העל ר ' אהרן טייטלבום.