ל' כסלו תשע"ח
13:58
כ"ה כסלו תשע"ח
טלרית בבנק בשדרות הנשיא בחיפה נשדדה לפני זמן קצר
אירוע שוד בחיפה - לפני זמן קצר נכנס חשוד לבנק ברחוב שדרות הנשיא בחיפה, ובאיומים שדד סכום כסף מהקופאית ונמלט מהמקום. כוחות משטרה מבצעים סריקות נרחבות אחר החשוד.
שלום בר ששת

13:53
כ"ד כסלו תשע"ח
ניסיון פיגוע סמוך לכפר סלפית
דיווח ראשוני: ניסיון פיגוע דקירה סמוך לכפר סלפית שבמרחב החטיבה המרחבית "אפרים". אין נפגעים. הפרטים בבדיקה.
שלום בר ששת

12:51
כ"ב כסלו תשע"ח
פורעי הכפר 'קוצרא' יובאו היום להארכת מעצר
בהמשך למעצרם של 20 חשודים תושבי הכפר קוצרא, שנעצרו ביום חמישי בחשד למעורבותם בהפרות הסדר האלימות שהתרחשו לאחרונה סמוך לכפר. היום, תבקש המשטרה להאריך את מעצרם, בבית משפט הצבאי בסאלם.
שלום בר ששת

19:32
י"ז כסלו תשע"ח
ניסיון פיגוע בסמוך למבוא דותן - מחבלים ירו לעבר אוטובוס
בשעה 18:20 דווח על שמיעת ירי בין צומת אפס למבוא דותן, כוחות צבא סרקו באזור. לאחר בדיקה מדובר בירי לעבר אוטובוס של החברה לפיתוח קרוב לצומת אפס בעיקול מרייכה. יש נזק לשמשה אין נפגעים.
שלום בר ששת

18:07
ט"ו כסלו תשע"ח
הותר לפרסום: ראש עיריית ראשון לציון דב צור הוא החשוד המרכזי בפרשת השוחד החדשה18:06
ט"ו כסלו תשע"ח
יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן נחקר בשעה זו בלהב 44310:54
י"א כסלו תשע"ח
שביתה צפוייה בנתב"ג במהלך השבת הקרובה
נמל התעופה בן גוריון צפוי להיסגר להמראות ונחיתות החל מיום שישי בשעה 17:00 ועד צאת שבת בשעה 18:00, זאת בשל עיצומים של העובדים.
אשר הלפרין

10:46
י"א כסלו תשע"ח
משרד הביטחון שוקל להעניק פיצוי לחקלאי עוטף עזה
בהנחיית שר הביטחון, אביגדור ליברמן, צוות בין משרדי בוחן בימים אלה את האפשרות להעניק פיצוי כספי לחקלאי 'עוטף עזה', לאור המתיחות הביטחונית סביב גבול הרצועה, שחייבה אותם להפסיק את עבודתם בהזדמנויות רבות בשבועות האחרונים.
ירוחם שמואלביץ

08:52
י"א כסלו תשע"ח
כוחות הביטחון הורסים בשעה זו מבנה בשכונת 'נתיב האבות'
בהתאם להנחיית הדרג המדיני החלו כוחות הביטחון בהריסת המבנה הבלתי חוקי ב״נתיב האבות״. בפעילות משתתפים כוחות הביטחון במספר מעגלי אחריות ופועלים לפינוי המבנה תוך שמירה על הביטחון החוק והסדר.
שלום בר ששת

12:22
ח' כסלו תשע"ח
הרב הראשי הרב לאו בירך את ליצמן על התפטרותו למען השבת
הרב הראשי לישראל, הגאון הרב דוד לאו שוחח כעת עם השר יעקב ליצמן וברך אותו על הצעד שנקט למען כבודה של השבת. הרב הראשי הזכיר כי השבת היא "יום מנוחה וקדושה", לצערנו 'הקדושה' מוגרה בחלק מן המקומות וכעת מנסים גם למגר את ה'מנוחה'. הרב הראשי ציין עוד בשיחתו עם השר ליצמן, כי ההתפטרות שנעשתה בציות להוראת רבותיו, מהווה קידוש שם שמים.
לוי אשכנזי

21:39
ז' כסלו תשע"ח
אדם נפל ממרפסת בשכונת בית ישראל בירושלים מצבו קשה
פצוע קשה וללא הכרה טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים לאחר שנפל ממפרסת ברחוב חכמי לובלין בירושלים. הפצוע כבן 30 סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון.
שלום בר ששת

07:29
ה' כסלו תשע"ח
התייצבות קלה הבוקר במצב בריאותו של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א
התייצבות קלה הבוקר במצב בריאותו של מרן רבינו ראש הישיבה שליט"א מרן עדיין נמצא במצב קשה.
ירוחם שמואלביץ

07:24
ה' כסלו תשע"ח
שיבושים בתנועת בכניסה לירושלים בשל עבודות
עקב עבודות שבוצעו הלילה בגשר המיתרים ואשר צפויות להימשך בשעות הבוקר - צפויים עומסי תנועה בכניסה לעיר , בעיקר ברחוב הרצל. שוטרי אגף התנועה פעלו כל הלילה וימשיכו לפעול לאורך שעות הבוקר ועד לסיום העבודות להכוונת והסדרת התנועה במקום.
שלום בר ששת

06:49
ה' כסלו תשע"ח
שבעה פלסטינים נעצרו הלילה על ידי כוחות של צה"ל
במהלך הלילה עצרו כוחות צה״ל, שב״כ, מג"ב ומשטרת ישראל באיו״ש 7 מבוקשים. שישה מהמבוקשים שנעצרו חשודים במעורבות בפעילות טרור עממי ובהפרות סדר אלימות לעבר אזרחים וכחות הביטחון. החשודים הועברו לחקירה.
שלום בר ששת

20:41
ד' כסלו תשע"ח
בני ברק: צעירה חרדית נפגעה בינוני מפגיעת אופניים חשמליים
צעירה הולכת רגל שנפצעה באורח בינוני טופלה ע"י חובשים של איחוד הצלה סניף בני ברק לאחר שנפגעה מאופניים חשמליים ברחוב חבקוק בבני ברק. הפצועה סובלת מחבלות ופציעות בראשה.
שלום בר ששת

14:19
ד' כסלו תשע"ח
נאמן ביתו של מרן: אין שינוי במצבו - המצב קשה מאוד ומרן בהכרה
קובי רוזנשטיין, נאמן ביתו של מרן ראש הישיבה, אמר כי נכון לשעה זו אין שינוי במצבו של מרן ראש הישיבה בשעה האחרונה. מרן עדיין נמצא במצב קשה מאוד. מרן בהכרה. בניגוד לשמועות בני משפחתו של מרן לא נקראו לבית החולים. בניו של מרן שליט"א הגיעו לבקר את אביהם לפני שהם מתישבים לשבעה על אחותם ע"ה.
ירוחם שמואלביץ

14:14
ד' כסלו תשע"ח
האדמו"ר מצאנז הורה לומר תהילים לאחר מנחה על מרן ראש הישיבה
האדמו"ר מצאנז הורה אחרי תפילת מנחה בבית מדרשו לומר תהילים לרפואת הגריא"ל שטיינמן ועל האדמו"ר מויזניץ מאנסי.
ירוחם שמואלביץ

13:17
ד' כסלו תשע"ח
רה"מ התקשר אל גפני והתעניין בשלומו של מרן ראש הישיבה
ראש הממשלה נתניהו התקשר כעת אל יו"ר "דגל התורה" ח"כ משה גפני והתעניין בשלומו של מרן ראש הישיבה. נתניהו אמר, כי עם ישראל כולו מתפלל ומייחל להחלמתו המהירה והשלמה.
לוי אשכנזי

17:10
א' כסלו תשע"ח
הנשיא ריבלין דחה את בקשת החנינה של אלאור אזריה
נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין החליט היום, לדחות את בקשת החנינה של אלאור אזריה. מצורף נוסח החלטת הנשיא שהועבר בחתימת היועצת המשפטית של בית הנשיא אל אזריה:
ירוחם שמואלביץ

13:39
א' כסלו תשע"ח
נתניהו ונשיא צרפת שוחחו חצי שעה על המשבר בלבנון
ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח בצהריים בטלפון עם נשיא צרפת עמנואל מקרון. השיחה ארכה כחצי שעה ונקבעה לבקשת נשיא צרפת. הנשיא מקרון עדכן את רה״מ נתניהו במגעים שהוא מקיים סביב המשבר בלבנון. שני המנהיגים קבעו לשוחח שוב בימים הקרובים ולהיפגש בפריז בתחילת החודש הבא.נתניהו ומקרון שוחחו גם על הסכם הגרעין עם איראן על ניסיונות ההתבססות של איראן בסוריה וכן על פעולותיה במרחב.
לוי אשכנזי

13:06
א' כסלו תשע"ח
מחאת הנכים: הכניסה למשרד ראש הממשלה נחסמה
הכניסה למשרד רה"מ מרחוב קפלן נחסמה עקב מחאת הנכים. עם הגעת המשטרה למקום הנכים עברו לצד הדרך. המשטרה ערוכה במקום.
שלום בר ששת

11:53
כ"ז חשון תשע"ח
עיריית חיפה ביקשה צו הריסה למיכל האמוניה
עיריית חיפה הגישה הבוקר לבית המשפט לעניינים מקומיים בקשה לצו הריסה וצו איסור שימוש למיכל האמוניה. זאת, בהמשך לפס"ד של בית המשפט העליון לפיו המיכל בנוי ללא היתר.
אשר הלפרין

10:27
כ"ו חשון תשע"ח
המשטרה עצרה חשוד בשוד ברמת גן לאחר סריקות אחריו
לפני זמן קצר אירע שוד בחנות בר"ג, כוחות משטרה אשר הגיעו למקום פתחו בסריקות נרחבות ולאחר זמן קצר נעצר חשוד אחד באזור מחלף אלוף שדה. המשטרה ממשיכה בסריקות.
שלום בר ששת

10:51
כ"ג חשון תשע"ח
ארבע הצוותי כיבוי מנסים לכבות שריפה סמוך למושב אביעזר
שריפת יער פרצה סמוך למושב אביעזר. ארבעה צוותי כיבוי פועלים במקום בניסיון לעצור את האש. בשלב זה, אין סכנה לישובים הסמוכים.
שלום בר ששת

10:45
כ"ג חשון תשע"ח
תקרת מבנה קרסה ברחוב מנוחה בת"א - אין נפגעים
לפני זמן קצר דווח על קריסה חלקית של תקרה במבנה מגורים ברחוב מנוחה בת"א. כוחות משטרה שהוזעקו למקום וידאו כי אין במבנה לכודים ובמזל האירוע הסתיים ללא נפגעים בנפש. המשטרה סגרה את המתחם וכעת ממתינים לבדיקה של הגורמים המוסמכים כדי לקבוע אם המבנה כשיר ומתאים למגורים.
שלום בר ששת

18:02
ט"ז חשון תשע"ח
במהלך פעולות סביב מנהרת הטרור התגלו חמש גופות מחבלים בשטח ישראל
דובר צה"ל מוסר כי במהלך הימים האחרונים ביצעו כוחות פיקוד הדרום ואוגדת עזה פעולות משלימות לחשיפה ולסיכול מנהרת הטרור שנוטרלה ב-30 באוקטובר 2017 בשטח ישראל. במהלך העבודות אותרו בשטח ישראל חמש גופות מחבלים.
שלום בר ששת

09:05
ט"ז חשון תשע"ח
הלילה הוחלפו השעונים בארה"ב ועברו לשעון חורף
בשבוע מאוחר מישראל, הלילה עברה ארה"ב לשעון חורף. שעון החורף של ארה"ב, עובר באופן קבוע בכל שנה בלילה שבין מוצ"ש לראשון שיוצא לאחר התאריך הראשון בנובמבר.
ירוחם שמואלביץ

09:48
י"א חשון תשע"ח
שני חשודים שהתקרבו לכוח צה"ל בכפר נבי צאלח נורו ונפגעו
לפני זמן קצר התקרב רכב לעבר כוח צה"ל סמוך לכפר נבי צאלח באופן חשוד. כוח צה"ל שהיה במקום הגיב בירי לעבר הרכב והחשוד. זוהתה פגיעה בשניים מהנוסעים ברכב והם מטופלים במקום, אין נפגעים לכוחותינו. האירוע מתוחקר.
שלום בר ששת

09:35
י"א חשון תשע"ח
הפרקליטות הגישה כתב אישום ועסקת טיעון נגד השר לשעבר סטס מסז'ניקוב
המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה הגישה היום לבית משפט השלום בתל-אביב כתב אישום נגד שר התיירות לשעבר, מר סטס מסז'ניקוב. יחד עם כתב האישום הוגש לבית המשפט הסדר טיעון שעל פיו מסז'ניקוב יודה בעובדות כתב האישום ובעבירה של מרמה והפרת אמונים והצדדים יבקשו במשותף מבית המשפט לגזור עליו 15 חודשי מאסר בפועל ו70 אלף שקל קנס.
לוי אשכנזי

13:14
ו' חשון תשע"ח
כפר גדעון: שריפה פרצה בבית כנסת
לפני זמן קצר פרצה שריפה בבית כנסת שהיה ריק מאנשים בכפר גדעון.שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו למקום פינו כ-180 תלמידות מבית ספר סמוך עקב העשן הסמיך. ללא נפגעים בארוע, לוחמי כב"ה פועלים לכיבוי השריפה בשעה זו.הסיבה לפרוץ הדליקה טרם ברורה.
שלום בר ששת

12:36
ו' חשון תשע"ח
יו"ר העבודה אבי גבאי: איננו מכבדים כפיה דתית
יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, בתגובה להחלטת מרים נאור בנוגע לפתיחת המרכולים בשבת: מכבדים את הדת, לא מכבדים כפיה דתית. מברך את נשיאת העליון היוצאת מרים נאור עם פסיקתה האחרונה ומאחל בהצלחה למחליפתה אסתר חיות.
לוי אשכנזי

12:34
ו' חשון תשע"ח
ראש עיריית ת"א: כמו שבני ברק סוגרת בשבת כך אנו מחליטים על אופיה של עירנו
ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי בעקבות החלטת בג"צ בנושא פתיחת עסקים בשבת: "העיר תל אביב-יפו הייתה חופשית ותישאר חופשית. ההחלטה המאוזנת של בג"צ, בראשות השופטת נאור, שומרת מחד על הערך הסוציאלי של השבת כיום מנוחה, ומאידך מאפשרת מענה ומתן שירותים נדרשים לתושבי העיר במסגרת יום המנוחה והבילוי.
ירוחם שמואלביץ

12:29
ו' חשון תשע"ח
השר ליברמן: החלטת בג"צ ראויה - אין סיבה לכפות אורח חיים שאינו רצונם
שר הביטחון ליברמן בטוויטר על החלטת בג"צ המרכולים: החלטה ראויה! אין כל סיבה שהמדינה תפגע במרקם העירוני בתל אביב, ותכפה על תושבי העיר, ורוב האזרחים בישראל, אורח חיים שאינו על פי דרכם ורצונם.
לוי אשכנזי

12:23
ו' חשון תשע"ח
סגן השר אלי בן דהן: אין מנוס אלא לחוקק חוק לבטל את פסק הדין
סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן (הבית היהודי) הגיב לפסיקת בג"צ בנושא המרכולים בשבת: "בג"צ לוקח לעצמו סמכות להכריע בנושא שנציגי הציבור, חברי הכנסת, מעוניינים להתקדם בו קמעא קמעא. שוב בג"ץ מכריע הכרעות ערכיות המנוגדות לרצון העם ונציגיו. אין מנוס אלא מלחוקק חוק המבטל את פסק הדין ומשאיר את סמכות ההכרעה בנושאים אלו, רק בידי נציגי העם".
לוי אשכנזי

10:15
ו' חשון תשע"ח
חשד: התקשר למוקד 100 ומסר שהוא מתכוון לבצע פיגוע בגדרה
במוקד 100 של משטרת ישראל התקבלה אתמול בשעה 08:00 שיחה מאדם שמסר כי בכוונתו לבצע פיגוע בגדרה. בעקבות פעולות חקירה מהירות אותר החשוד ונעצר במקום. בחקירתו הביע החשוד חרטה על מעשיו וטען כי עשה את המעשה בגלל סכסוך משפחתי. החשוד בן 18 תושב ערערה- בנגב נעצר והיום יובא בפני שופט בימ"ש השלום ראשל"צ להארכת מעצרו.
שלום בר ששת

09:58
ו' חשון תשע"ח
שני מנקי חלונות נתקעו בין שמים וארץ
לפני זמן קצר התקבל דיווח בגין 2 אנשים לכודים במתקן לניקוי חלונות ברח' החשמונאים בת"א. כוחות משטרה שהגיעו למקום הבחינו בשניים כשהם על מתקן לניקוי חלונות בבניין. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה נקרע כבל במתקן.
שלום בר ששת

20:26
ב' חשון תשע"ח
השר לוין על בג"צ: פעם אחר פעם מוכיחים את שמאלניותם
השר יריב לוין על פסיקת בג״ץ בעניין נתיב האבות:״שופטי בג״ץ מוכיחים פעם אחר פעם כי למאגר פסיקותיהם השמאלניות אין סוף. השופטים ממשיכים לפסוק באופן סלקטיבי, ובוחרים להתאכזר לתושבים תמימי לב שלא ביקשו מהמדינה דבר מלבד האישור לנסר את בתיהם שלהם בכדי להתאימם לדרישות של השופטים עצמם. אני שב וקורא לאמץ חוק להקדמת גיל הפרישה של השופטים אשר יאפשר רענון רחב של הרכב בית המשפט העליון״.
לוי אשכנזי

18:17
ב' חשון תשע"ח
קריית גת: אדם נפגע מרכבת חולפת
"אדם שנכנס לשטח מסילות הרכבת באזור קריית גת נפגע ככל הנראה מרכבת חולפת. למקום נקראו משטרת ישראל וכוחות הצלה. לפי שעה, תנועת הרכבות מדרום תסתיים בתחנת קירית גת, רכבות מצפון תסתיימנה בתחנת לוד.
שלום בר ששת

13:15
ב' חשון תשע"ח
עשרה מבי ן15 העצורים של להבה שוחררו - גופשטיין יובא בפני בית משפט בהמשך
עשרת פעילי להבה שנעצרו הבוקר שוחררו בתחנת המשטרה ללא הבאתם כלל לבית המשפט. עשרת פעילי להבה שוחררו בתחנת המשטרה. יו"ר הארגון בנצי גופשטיין יובא בשעה 15:30 לבית משפט השלום בירושלים לדיון בעניינו.
שלום בר ששת

11:51
ב' חשון תשע"ח
שלושה פצועים בתאונת דרכים בסמוך למחלף מורשה
בכביש 5 ממחלף מורשה לכיוון מערב, נפצעו שלושה אנשים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח 2 פצועים, בהם: 1 בינוני כבן 40 עם חבלת חזה לבי"ח בלינסון ו- 2 קל לבי"ח איכילוב ובלינסון.


19:12
כ"ט תשרי תשע"ח
צה"ל תקף את מקורות הירי בסוריה בתגובה לזליגת הירי
בתגובה לזליגת הירי בצפון רמת הגולן מוקדם יותר היום תקף צה"ל את מקורות הירי. צה״ל לא יסבול כל ניסיון פגיעה בריבונותה של מדינת ישראל ובביטחון תושביה. צה״ל רואה במשטר הסורי אחראי לנעשה בשטחו.
שלום בר ששת

18:23
כ"ח תשרי תשע"ח
ברמת הגולן זוהה שיגור מהלחימה בסוריה
בהמשך לדיווח על אזעקה ברמת הגולן, זוהה שיגור אחד כתוצאה מהלחימה הפנימית בסוריה. לא זוהתה נפילה בשטח מדינת ישראל.
שלום בר ששת

18:10
כ"ח תשרי תשע"ח
שוב אזעקה ברמת הגולן ככל הנראה בשל ירי מסוריה
אזעקה נוספת הופעלה בבסיסים צבאיים בצפון רמת הגולן, ככה"נ מדובר בירי כתוצאה מהלחימה הפנימית בסוריה. הפרטים בבדיקה.
שלום בר ששת

15:43
כ"ח תשרי תשע"ח
מספר מקרים של יידוי אבנים בשעה האחרונה
ערבים יידו אבנים לעבר רכבים בלובן א- שרקייה צפונית מזרחית לרמאללה וזריקת אבנים סמוך לא-סוויה כמו כן נהגת דיווחה על זריקות רבנים ב 443 מזרחית למחסום מכבים
שלום בר ששת

15:20
כ"ח תשרי תשע"ח
אזעקה הופעלה בבסיסים צבאיים בצפון רמת הגולן
אזעקה הופעלה בבסיסים צבאיים בצפון רמת הגולן, הפרטים בבדיקה.
שלום בר ששת

08:18
כ"ח תשרי תשע"ח
שמונה נפגעים בתאונת דרכים פונו לבית החולים ברזילי
למרכז הרפואי ברזילי הובאו 8 נפגעים(בני מיעוטים) לאחר שנפגעו בתאונת דרכים מאזור יער איתן. שבעה במצב קל אחד במצב בינוני. הפצועים מטופלים בחדר המיון.
שלום בר ששת

08:10
כ"ח תשרי תשע"ח
החרפת המאבק מול רה"מ ע"י ראשי רשויות ביו"ש
מחריפים את המאבק מול ראש הממשלה על הבטחון והבנייה ביו"ש - הבוקר בשעה 11:00 יקיים ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן וראשי רשויות נוספים מיו"ש מסיבת עיתונאים מול בית ראש הממשלה יחד עם משפחות שכולות ונפגעי טרור.
לוי אשכנזי

08:09
כ"ח תשרי תשע"ח
שני פלסטינים נעצרו בחשד להסתה באמצעות כלי תקשורת
הלילה התקיימה פעילות משותפת של כוחות צה״ל, שב״כ והמנהל האזרחי, במסגרתה פשטו הכוחות על שמונה כלי תקשורת והפקה פלסטיניים החשודים בהפצת ושידור חומרי הסתה המעודדים לטרור. שני מבוקשים החשודים בהסתה נעצרו לחקירה.
שלום בר ששת

18:51
כ"ז תשרי תשע"ח
ילדו של ילד נלכדה במעלית
ילד כבן שנתיים שנפצע באורח בינוני טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים לאחר שידו נלכדה במעלית בבניין מגורים בירושלים. נסיבות ואופי המקרה בבדיקה.
שלום בר ששת

13:42
כ"ו תשרי תשע"ח
פעוט כבן שנתיים במצב קשה לאחר שטבע בבריכה בביתו
פעוט כבן שנתיים במצב קשה טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף שרון לאחר שטבע בבריכה פרטית בביתו בנתניה. בועז גוטל חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "תוך כדי עבודתי בסמיכות לביתו נשמעו זעקות של הצלה ויצאתי מיידית להגיש סיוע רפואי ראשוני. הפעוט היה ללא הכרה לאחר שטבע ולאחר טיפול ראשוני בסיוע מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הוא פונה לבית החולים לניאדו במצב קשה אך יציב".
שלום בר ששת

השיאן: ח"כ מקלב עם מעל ל-1616 שעות עבודה

לא מפליא: הח"כ המצטיין שהינו שיאן הנוכחות בכנסת - חבר הכנסת אורי מקלב, כך על פי דו"ח מיוחד שהוכן על ידי מיזם מאה ימים של שקיפות, על פי הנותנים ח"כ אורי מקלב מוביל את טבלת הנוכחות במשכן הכנסת עם מעל ל1616 שעות עבודה

נחנך מוקד החירום הבי"ל של איחוד הצלה

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, חנך את מוקד החירום הבינלאומי החדש של איחוד הצלה בירושלים, שמזניק את המתנדבים מכל הארץ ואפילו אלו הפרוסים ברחבי העולם.

מראות ממרן הגר"ח קנייבסקי בלימוד לפני הדלקת הנרות

לפני הדלקת נר שישי של חנוכה מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א עסוק בלימוד התורה. בעריש פילמר תיעד את מרן הוגה בתורה ואח"כ מדליק נר שישי בעת השקיעה.

כך בוצעה הדלקת נרות בדובאי שבמפרץ הפרסי

משגיח כשרות של העדה החרדית שנשלח להשגחה מיוחדת עבור ייצור לחג הפסח, נאלץ להיות בדובאי, ורק עם הגעתו לארץ הותר הדבר לפרסום. על ההוראות המיוחדות שקיבל, הייצור לפסח, וגם התיעוד המיוחד של נר חנוכה בבית המלון שבמפרץ הפרסי.

צפו: אלפי נוסעים תקועים בתחנות האוטובוסים בב"ב

כזה דבר לא זכור הרבה זמן בבני ברק. אלפי נוסעים תקועים מזה זמן רב בתחנות בני ברק, פקק ענק של אוטובוסים משתרע לאורך רחוב רבי עקיבא, אנשים נשים וילדים רוצים רק דבר אחד - לעלות על אוטובוס ולהגיע לבית. צפו בתיעוד.

אסון בבית שמש: פעוט צנח מקומה רביעית למותו

פעוט חרדי, צנח למותו מבית המשפחה ברחוב בן איש חי. עד ראייה: הילד צנח מקומה רביעית. איש הצלה לקח לנו זמן להגיע אל הילד וטיפסנו עם הציוד מעבר לחומה, התחלנו בפעולות החייאה ולבסוף נאלצנו לקבוע מותו.

למרות הכאב והחשש העובדים חגגו בהכנסת ס"ת

עובדי חברת 'טבע' שנמצאים עם חרב פיטורים על צווארם, עשו הפסקה לשעה קלה מהמחאה, ויצאו לחגוג התורה, ועם ס"ת שהוכנס היום למטה בפתח תקווה. בניו של מייסד החברה חגגו עימם, וגם הרב הראשי שאמר: זו לא דרכה של תורה להפנות עורף לעובדים שעבדו במסירות.

כחלון הבטיח: הממשלה מאחוריכם - לא נפקיר אתכם

שר האוצר משה כחלון נפגש עם עובדי חברת טבע ואמר להם כי ממשלת ישראל עומדת מאחורי עובדי טבע ולא תפקיר אותם. הממשלה תשתמש בכל הכלים העומדים לרשותה.

רה"מ נתניהו הגיע להשתתף בשבע ברכות לבנו של מאיר פרוש

ראש הממשלה, שר הבטחון, שר התקשורת, חכי"ם, נציגי שלומי אמונים ברחבי הארץ, מערכת עיתון הארץ, כולם כאחד השתתפו בשמחת שבע ברכות שנערכה לבנו של סגן שר החינוך מאיר פרוש.

שדרן קול ברמה קיבל את פרס התוכנית 'ציון לשבח'

עמי מימון, שדרן רדיו קול ברמה, קיבל הערב את פרס התוכנית הראויה 'לציון לשבח' בכנס העיתונות שנערך בימים אלו באילת.

דואט מעניין: עקיבא מרגליות עם חיים ישראל

הזמר והיוצר החסידי עקיבא מרגליות, משחרר סינגל שני מתוך האלבום ״מרגליות וחברים״ והפעם יחד עם ענק המוזיקה היהודית החסידית חיים ישראל.

מוטי שטיינמץ השיק את האלבום החדש - וכולם הגיעו

בנים וראשי ערים, אישי ציבור, עיתונאים ומובילי דעת קהל התייצבו אמש (מוצ"ש) להשקת אלבום הבכורה של אמן רגש הזמר מוטי שטיינמץ - 'הנשמה בקרבי'. הצלם קובי הר צבי מגיש תיעוד מסכם

דה תניעהל'ה: שלום למר בקליפ חסידי מרגש במיוחד

שיר הגעגועים שכבש את העולם החסידי, עכשיו בקליפ מושקע במיוחד: הזמר שלום למר יחד עם מקהלת שירה מבצעים את השיר שכתב הרשי רוטנברג. צפו בקליפ המרגש.