10:57
כ"ז ניסן תשע"ז
היועץ המשפטי יקיים דיון בנושא השבת ביום רביעי
לבקשת שר הפנים אריה דרעי - השבוע, ביום רביעי יקיים היועץ המשפטי לממשלה דיון בעניין בקשת שר הפנים לדיון חוזר בבג״צ המרכולים.
לוי אשכנזי

00:56
כ"ה ניסן תשע"ז
ליצמן מגיב על ביקורו את הרב ברלנד: "שילם חובו לחברה"
שר הבריאות יעקב ליצמן שביקר את הרב ברלנד והיה נתון להתקפה על ביקורו של הרב שזה עתה השתחרר ממאסר, הגיב היום במכתב כי ביקורו בא לאחר ששילם את חובו לחברה וכי הוא נענה לבקרו כמצוות ביקור חולים ולסייע בריפוי מחלתו.


00:55
כ"ה ניסן תשע"ז
בחורי ישיבה נפצעו בהתהפכות רכב שטח
בחור ישיבה שנפצע בינוני ושלושה נפגעים קל טופלו ע"י איחוד הצלה לכיש, בזירת תאונה עם מעורבות רכב שטח שהתהפך במושב איתן. מסוק פינה את הפצועים.


00:55
כ"ה ניסן תשע"ז
בית המשפט האריך מעצר אנשי 'הפלס' ובהם גרוסמן
בית משפט השלום בראשל"צ האריך את מעצרם של עצורי הפלג הירושלמי ובהם אנשי הפלס, כשבראשם עורך העיתון נתי גרוסמן. את השבת יבלה במעצר. כמוהו גם מעצרו של שמוליק אלישיב הוארך בחמישה ימים.


00:54
כ"ה ניסן תשע"ז
ויקטורי החליטה לצאת מפעילות עסקית במגזר החרדי
חברת ויקטורי הודיעה לבורסה על הפסקת פעילותה במגזר החרדי, ועל כוונתה למכור את שני סניפי 'ויקטורי מהדרין' באשדוד וברכסים לרשת שופרסל, בתמורה לכחמישה מיליון ש"ח.


00:54
כ"ה ניסן תשע"ז
יומיים לבחירות בצרפת: מחבל רצח ופצע שוטרים
יומיים לבחירות לנשיאות צרפת: מחבל מוסלמי רצח שוטר ופצע שניים נוספים בשדרות השאנז אליזה בפריז - בירת צרפת. גורם משטרתי מסר כי המחבל כתב מוקדם יותר היום כי הוא מתכוון לבצע פיגוע. נשיא צרפת מכנס את הקבינט.


21:12
כ"ג ניסן תשע"ז
נמשכים החיפושים אחר בחור הישיבה - יחידות נוספות של חילוץ בכוננות
נכון לעכשיו 40 מתנדבים של יחידת חילוץ מגילות בשטח נחל אוג, חפ"ק הוקם בתחנת הדלק של כפר אדומים, יחידות שכנות נמצאות בכוננות.
שלום בר ששת

20:14
כ"ג ניסן תשע"ז
טרם אותר בחור ישיבה בנחל אוג - מסוק ורחפנים מחפשים אחריו
נכון לעכשיו מסוק ורחפנים שהועלו לאוויר לא הצליחו לאתר את המטייל. עם רדת החשיכה החלו כוחות משטרה ומחלצים של יחידות החילוץ לסרוק את הנחל באופן רגלי ורכוב בחלוקה לתאי שטח ועיקר המאמצים מתמקדים באזור בו טענו חבריו לקבוצה כי אבד הקשר עימו.
שלום בר ששת

01:02
כ"ג ניסן תשע"ז
שר האוצר הציג תכנית הטבות וסבסודים לעובדים
מתאושש ממשבר התאגיד: שר האוצר הציג תכנית הכוללת הטבות במיסוי למשפחות עובדות ובהן סבסוד צהרונים, תוספת נקודות זיכוי בגין ילדים, הרחבת מענק עבודה והפחתת מכסים על בגדי תינוקות, הנעלה ומכשירי סלולר.


14:35
כ"ב ניסן תשע"ז
ראשת ממשלת בריטניה הכריזה על בחירות בזק בממלכה
בחירות בזק: ראשת ממשלת בריטניה, תרזה מיי, הכריזה על בחירות בזק בממלכה. לדבריה, השיחות עם האיחוד האירופי על תנאי הפרישה של בריטניה מחייבות רוב יציב בפרלמנט, מה שלא קורה כרגע.


13:34
כ"ב ניסן תשע"ז
נתניהו על הניו יורק טיימס: חזרו בהם כי הערנו להם
ראש הממשלה נתניהו התייחס במהלך חגיגות המימונה בדימונה למאמר וההערה שהוסיפו היום בניו יורק טיימס. "קראתי שלשום מאמר בעיתון "ניו-יורק טיימס" שמציג את רב-המחבלים ברגותי כ"פרלמנטר ומנהיג". העיתון חזר בו כי אנחנו הערנו להם. זה כמו לקרוא לאסד "רופא ילדים" - לקרוא לברגותי "מנהיג פוליטי". אלה מרצחים, אלה טרוריסטים, ואנחנו לעולם מאבדים את הבהירות שלנו, כי אנחנו בצד הצודק. אנחנו בצד המוסרי - והם בצד הלא צודק ובצד הלא מוסרי.
לוי אשכנזי

13:10
כ"ב ניסן תשע"ז
יו"ר ההסתדרות מאיים: שביתה כללית במשק בשבוע הבא
הבחירות לראשות ההסתדרות: יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן הודיע הבוקר (ג') כי אם לא ימצא פתרון הולם לעובדים בשידור הציבורי, הוא ישבית את המגזר הציבורי כולו החל מיום שלישי בשבוע הבא (25.4.17)


12:12
כ"ב ניסן תשע"ז
28 עצורים בהם בכירי עיתון 'הפלס' בחשד לסחיטה
המשטרה פשטה על מערכת עיתון 'הפלס' וכן על בתיהם של בכירים ועצרה ועיכבה 28 חשודים שלכאורה שסחטו חברות ואנשים על מנת שיפרסמו בעיתון. המעצרים בוצעו במסגרת מבצע ארצי רחב היקף בו נטלו חלק 250 שוטרים.


12:12
כ"ב ניסן תשע"ז
הניו יורק טיימס הבהיר: "ברגותי חבר בארגון טרור"
הארכי מחבל מרוואן ברגותי שפרסם מתוך הכלא מאמר בעיתון הנחשב ה'ניו יורק טיימס', הצליח להקפיץ לא מעט מקוראי העיתון לאחר שהמחבל הוגדר כמנהיג פלסטיני ופרלמנטר. בהודעת הבהרה נכתב כי הוא חבר בארגון טרור.


22:52
כ"א ניסן תשע"ז
קיץ בריא ומוצלח לכל בית ישראל22:52
כ"א ניסן תשע"ז
שתיים מתוך שלוש גופות הנעדרים נמצאו הערב בכנרת
לאחר שישה ימים של חיפושים אחר שלושת הנעדרים בכנרת, הערב התגלו שתי גופות של הנעדרים והן נמשו מהמים על ידי צוללנים. מכשור מיוחד עזר באיתור הגופות והן הועברו לזיהוי. נמשכים החיפושים אחר גופה נוספת.


18:10
כ' ניסן תשע"ז
בחור תושב אלעד נפצע קשה בתאונת אופניים עצמית
בחור ישיבה שרכב על אופניים, נפצע קשה בתאונה עצמית במהלך רכיבה במחצבות נחשונים. מדובר בבחור בן 15 שקפץ מרמפה ואיבד שליטה תוך שהוא נפגע בראשו. מד"א פינו את הבחור למרכז הרפואי בילינסון בפתח תקווה כשמצבו קשה.


22:58
י"ט ניסן תשע"ז
בד"ה: נפטר הרב מענדל דייטש הי"ד שהותקף באוקראינה
למעלה מחצי שנה לאחר שהותקף בז'יטומיר שבאוקראינה, במהלך השבת נפטר הרה"ח הרב מענדל דייטש הי"ד שהותקף באוקראינה ונפצע קשות ובמשך חצי שנה הוגדר כצמח.


22:58
י"ט ניסן תשע"ז
ירושלים: נפטרה הפצועה מפיגוע הדקירה ברכבת הקלה
צעירה כבת 20 נפצעה באורח אנוש בפיגוע דקירה של מחבל שהיה על הרכבת הקלה בירושלים, וכעבור שעה קלה נפטרה מפצעיה. הפיגוע התרחש בסמוך לשעה 13:00, שעה שהרכבת נסעה בכיכר צה"ל שליד שער יפו.


22:48
י"ז ניסן תשע"ז
לראשונה: ארה"ב הטילה את 'אם כל הפצצות' באפגניסטן
לראשונה: צבא ארה"ב הטיל היום (ה') באפגניסטן את הפצצה הגדולה ביותר שלו שאינה פצצה גרעינית - GBU-43/B MOAB. הפצצה הוטלה על מנהרות של ארגון דאעש במחוז ננגרהר. בשלב זה בודקים מומחים צבאיים את תוצאות ההפצצה.


02:09
ט"ז ניסן תשע"ז
מרן הגראי"ל שטיינמן קיבל קהל בליל החג - מאות הגיעו להתברך
מאות מתושבי בני ברק הגיעו אל מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א, בליל חג הפסח. מרן קיבל את הקהל, והשמועה פשטה לה בעיר, ותוך זמן קצר הגיעו מאות ביניהם ראשי ישיבות, רבנים ועמך. היו מי שברכו 'ברוך שחלק'.


02:08
ט"ז ניסן תשע"ז
שני ספרי תורה עלו באש בשריפה בבית בירושלים
שריפה שפרצה הלילה ברחוב קפאח בירושלים, גרמה לאסון קשה שעה ששני ספרי תורה נשרפו כליל. השריפה שפרצה בבית, גרמה גם לשני פצועים שפונו לבית חולים עם כוויות ונזק משאיפת עשן.


02:08
ט"ז ניסן תשע"ז
מאיר חביב: למה התקשורת שותקת על רצח היהודייה?
רצח אנטישמי מזעזע בצרפת: רופאה יהודייה הושלכה למוות מחלון ביתה על ידי מוסלמי בפריז. התקשורת הצרפתית משתיקה את הסיפור כדי לא לפגוע בסיכויי השמאל בבחירות בעוד שבועיים.


15:05
י"א ניסן תשע"ז
ארה"ב תקפה הלילה בסוריה בתגובה לשימוש בנשק כימי
טראמפ מאותת לעולם: אני לא אובמה. בעקבות המתקפה הכימית באידליב השבוע, השמידה ארה"ב את שדה התעופה החומס ממנו יצאה המתקפה האכזרית. שישים טילי שיוט מחקו את שדה התעופה והרסו מאגרי נשק ומטוסי קרב


16:46
י' ניסן תשע"ז
ראשי המוסד הגיעו להתברך אצל מרן הגר"ח קנייבסקי
בביקור חשאי שנערך היום בבית מרן הגר"ח קנייבסקי השתתפו בכירי המוסד, כולל סגן ראש המוסד וראשי מחלקות. מרן הגר"ח התעניין ב"עבודתם", בירך אותם לקראת חג הפסח ואיחל "שיפלו אויביהם לפניהם".


12:57
י' ניסן תשע"ז
הרוג ופצוע בפיגוע דריסה בסמוך ליישוב עפרה בבנימין
שני צעירים ישראלים נפגעו בפיגוע דריסה בסמוך ליישוב עפרה שבבנימין. אחד הצעירים נהרג מפצעיו לאחר שנפצע באורח אנוש. המחבל ננוטרל ונתפס על ידי כוחות הביטחון, ובשעה זו הוא נחקר.


12:01
י' ניסן תשע"ז
דני דנקנר ממורשעי הולילנד ישוחרר מהכלא
וועשת השחרורים שליד השבס החליטה הבוקר כי ניתן לנכות שליש ממאסרו של דני דנקנר ממורשעי פרשת הולילנד.
שלום בר ששת

11:44
י' ניסן תשע"ז
שמיעת פיצוץ הקפיץ את התושבים באזור שמואל הנביא בירושלים
במשטרת ירושלים התקבלו מספר שיחות למוקד 100 אודות רעש של פיצוץ שנשמע ברחוב שמואל הנביא. למקום הוזעקו כוחות משטרה, כב"ה ומד"א. במקום לא היו נפגעים. מבדיקה ראשונית עולה כי בדירה התפוצצה כירת גז . נגרם נזק למטבח וכאמור לא היו נפגעים
שלום בר ששת

23:17
ח' ניסן תשע"ז
אסד שוב טבח במאות אזרחים באמצעות נשק כימי
הקצב מדמשק ממשיך במסע הטבח נגד בני עמו, והיום שוב עשה שימוש המוני בנשק כימי, שהביא להרג של מאות אזרחים, בהם ילדים רבים. לפי הדיווחים, הבוקר הפציץ צבא אסד את העיירה ח'אן שייחון באזור אידליב בפצצות המכילות גזים רעילים, זאת בשעה שעל פי ההסכם הבינלאומי אסור לאסד להחזיק ברשותו נשק כימי מכל סוג שהוא.


10:27
ח' ניסן תשע"ז
גדעון סער הודיע על חזרתו לחיים הפוליטיים בליכוד
לאחר 'פסק זמן' פוליטי שנמשך כשנתיים וחצי, הודיע הערב השר לשעבר גדעון סער על חזרתו לחיים הפוליטיים במסגרת תנועת הליכוד. ההודעה נמסרה במהלך מפגש עם פעילי ליכוד בעכו לקראת חג הפסח.


09:51
ח' ניסן תשע"ז
נעצר תושב חדרה בחשד כי איים לפגוע בראש הממשלה
המשטרה עצרה הלילה תושב חדרה כבן 30 , בחשד כי שלח אמש מייל למשרד רוה"מ ובו איים כי יפגע ברוה"מ ובבני משפחתו. החשוד אותר נעצר ונחקר והבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבימ"ש חדרה.
שלום בר ששת

13:58
ז' ניסן תשע"ז
למעלה מ-17,000 דירות חדשות ייבנו בבית שמש
היום נחתם הסכם גג בבית שמש, במסגרתו ייבנו למעלה מ-17,000 דירות חדשות וכ-530 דונם יוקצו לטובת שטחי תעסוקה, מסחר ומלונאות. בנוסף יועברו תקציבים לפיתוח התשתיות, שיפור התחבורה הציבורית ופארקים עירוניים.


13:58
ז' ניסן תשע"ז
נחנכה מערכת ליירוט טילים מטווח בינוני וארוך
היום התקיים טקס קליטה מבצעית של מערכת ההגנה האווירית 'קלע דוד', בבסיס חיל האוויר שבחצור. מדובר במערכת ליירוט טילים, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם ארה"ב. הייעוד העיקרי של המערכת הוא מתן מענה לטילים בטווח בינוני ארוך.


23:05
ה' ניסן תשע"ז
בליל שבת: מאפיית המצות של חסידות קרלין במודיעין עילית עלתה באש
בליל שבת האחרונה פרצה שריפה במאפיית המצות של חסידות קרלין במודיעין עילית. נזק גדול נגרם למאפייה, ונשרפו מעל טון מצות מהודרות מוכנות, שהיו מיועדות עבור משפחות החסידות.


22:24
ה' ניסן תשע"ז
בשבת: שני חסידי ברסלב נדקרו ברחוב הגיא בעיר העתיקה
שני חסידי ברסלב וחייל מג"ב נדקרו בשבת אחה"צ על ידי מחבל בעיר העתיקה במזרח ירושלים. המחבל זיהה את שני החסידים ברחוב הגיא, דקר אותם מאחור ונמלט. חייל מג"ב שרדף אחריו נדקר אף הוא וחברו ירה לעבר המחבל וחיסלו.


09:41
ד' ניסן תשע"ז
שר הבריאות יעקב ליצמן ערך ביקור פתע במחנה יהודה
שר הבריאות יעקב ליצמן ערך אמש ביקור פתע בשוק מחנה יהודה, יחד עם מפקד תחנת לב הבירה ורופאת מחוז ירושלים. הסיור נועד לבחון את בעיית מתחמי השוק שהפכו באחרונה למפגעים סביבתיים ותברואתיים, מוקדי רעש ובחלקם גם ליקויים בבריאות הציבור.


09:40
ד' ניסן תשע"ז
תחזית מזג האוויר: התקררות וגשם מקומי לפרקים
מזג האוויר יהיה מעונן חלקית ותורגש התקררות ניכרת. משעות הצהריים יירד גשם מקומי בצפון הארץ, וייתכנו גשמים מקומיים גם במזרח ובדרום. מ"מטאו טק" נמסר כי הגשם עשוי להיות מלווה בסופות רעמים בודדות, וקיים חשש לשיטפונות. קריית שמונה 25-10, קצרין 20-8, צפת 17-8, טבריה 26-11, נצרת 21-9, חיפה 22-12, תל אביב 22-13, ירושלים 20-9, אשקלון 21-13, עין גדי 29-18, באר שבע 26-11, ערד 24-10, מצפה רמון 22-9, אילת 30-17.


09:39
ד' ניסן תשע"ז
אושר בקבינט: יישוב חדש למפוני עמונה
ראש הממשלה העביר בממשלה ובקבינט החלטה על הקמת יישוב חדש עבור מפוני עמונה, בסמוך לעמק שילה. מדובר ביישוב החדש הראשון שיוקם מעבר לקו הירוק, מזה 22 שנה.


09:38
ד' ניסן תשע"ז
נתניהו בקבינט: "נרסן את הבנייה בהתנחלויות. מתחשבים בטראמפ"
ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע בישיבת הקבינט "מתוך התחשבות בעמדותיו של הנשיא טראמפ",ישראל תנקוט צעדים לצמצום הרחבת הבנייה מעבר לקו הירוק, בהתאם להבנות מול הממשל האמריקני.


12:04
כ"א אדר תשע"ז
אזעקת צבע אדום נשמעה באזור הדרום
דיווח ראשוני: אזעקת צבע אדום במועצה אזורית אשכול.
שלום בר ששת

11:23
כ"א אדר תשע"ז
מטוסו של נתניהו נחת בסין שם ייפתח היום ביקורו המדיני
מטוסו של ראש הממשלה נתניהו נחת לפני זמן קצר בסין. נתניהו צפוי לשוב לישראל ביום חמישי.
לוי אשכנזי

01:37
י"ט אדר תשע"ז
שליחו של טראמפ: תודה לנתניהו שהשלים לי מניין לתפילת מנחה
שליחו של טראמם לענייני ישראל, ג'ייסון גרינבלט ששוהה בארץ לפגישות מדיניות, התפלל מנחה היום יחד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. גרינבלט הוא יהודי דתי בוגר ישיבה. לאחר התפילה צייץ בחשבון הטוויטר שלו "תודה לנתניהו ולמשרדו על שעזרו לי עם מנין לתפילת מנחה, ולנתניהו שהשתתף בתפילה, בזכותו הצלחתי להגיד קדיש על אימי".


01:35
י"ט אדר תשע"ז
ח"כ יהודה גליק (הליכוד) תקף היום את יו"ר הקואליציה דוד ביטן ואמר כי הוא "מקדם רק את עצמו ואת הנושאים החשובים לו".
ח"כ יהודה גליק (הליכוד) תקף היום את יו"ר הקואליציה דוד ביטן ואמר כי הוא "מקדם רק את עצמו ואת הנושאים החשובים לו". לדבריו, ביטן מתנהל בכוחניות ובלעג וכי "הוא הצליח להסתכסך עם כל כך הרבה חברי הקואליציה שלו. מדובר באדם שבכל מוצאי שבת כולנו מתלבשים בשכפץ מי יודע על איזה אמירה נצטרך להתפתל כי הוא נאמר על ידי יו"ר הקואליציה שלנו".


01:31
י"ט אדר תשע"ז
טראמפ הציג את התקציב בארה"ב: לא יהיה קיצוץ בסיוע לישראל. תקציב הצבא יגדל משמעותית
מחלקת המדינה האמריקנית הודיעה כי העזרה הכלכלית לישראל לא תושפע מקיצוצי התקציב של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. לפי ההצעה לקיצוץ שפורסמה בכלי תקשורת בארצות הברית, התקציב טומן בחובו תוספת משמעותית של 9% לתקציב הצבא האמריקני - שיגיע לכ-54 מיליארד דולר. משרדים נוספים שיזכו לתוספות הם המשרד להגנת המולדת - 7% - והמשרד האחראי על ותיקי הצבא, שיזכה לתוספת של 6%.


01:27
י"ט אדר תשע"ז
עסקת טיעון הזויה: רק שנתיים מאסר לח"כ הערבי שהבריח מכשירי סלולר למחבלים
הפרקליטות וחבר הכנסת באסל גטאס חתמו על הסדר טיעון שבמסגרתו ירצה גאטס שנתיים מאסר בפועל בלבד. בנוסף יגזרו עליו מאסר על תנאי, קנס כספי והפרקליטו ויקבע כי יש קלון במעשיו. באסל גאטס אף התחייב כי יתפטר מתפקידו מיד לאחר הגשת כתב אישום נגדו. כתב האישום נגד גטאס מייחס לו עבירות של הברחת טלפונים לכלא, מתן אמצעים לביצוע מעשה טרור, מרמה והפרת אמונים על ידי עובד ציבור ועוד.


01:26
י"ט אדר תשע"ז
ניר ברקת מאיים לפטר את סגנו חיים אפשטיין אם הפלג ישבש את מרתון ירושלים
ראש העיר ירושלים ניר ברקת מאיים לפטר את סגנו חיים אפשטיין, נציג הפלג הירושלמי בעירייה, אם הפלג ישבש מחר את מרתון ירושלי, כפי שהבטיחו.


09:17
ט"ז אדר תשע"ז
אסון בחולון: חולה נפש הצית למוות אחות בקופ"ח
אחות בקופת חולים בחולון הוצתה למוות על ידי חולה נפש שהגיע אל הסניף ברחוב קפלן בעיר.
שלום בר ששת

09:19
י"ב אדר תשע"ז
אדם נפגע מרכבת שנסעה בקרית מוצקין - מותו נקבע במקום
קרית מוצקין אדם נפגע מרכבת שנסעה מקרית מוצקין לכיוון צפון מתנדבי איחוד הצלה במקום מדווחים כי עקב הפגיעה הקשה נקבע מותו במקום. כוחות משטרה במקום בודקים את נסיבות הארוע.
שלום בר ששת

01:11
י"ב אדר תשע"ז
הנשיא פוטין העניק לנתניהו את הספר 'מלחמות היהודים' של יוספוס
המתנה שהעניק היום הנשיא פוטין לרה"מ נתניהו. הספר מלחמות היהודים, מאת יוספוס פלביוס. הספר הודפס באיטליה ב 1526. רה"מ נתניהו הודיע כי הספר יועבר לספריה הלאומית.
ירוחם שמואלביץ

01:08
י"ב אדר תשע"ז
התחזית לפורים: גשם מקומי ברוב אזורי הארץ
ביום ראשון - חג פורים, ינשבו רוחות ערות וישרור אובך. בבוקר יחל לרדת גשם בצפון הארץ שיתפשט בהדרגה גם למרכז הארץ ולנגב. אחר הצהריים יירד גשם בהפוגות. ביום שני - שושן פורים, יירד גשם לפרקים מצפון הארץ ועד לצפון הנגב. יהיה קר מהרגיל לעונה. בחרמון צפוי שלג.

חולדאי: אם החרדים יחוקקו חוק שבת – נפעל על פיו

ראש עיריית תל אביב התייחס הבוקר בקול ברמה להחלטת בג"צ ועל רצון הח"כים לחוקק חוק עוקף בג"צ. לדברי חולדאי, אם הכנסת תחוקק חוק שתאסור על פתיחת עסקים בשבת, הוא ינהג על פי החוק. בדבריו טען כי חילול השבת הגדול מתבצע במקומות אחרים/

צרפת הולכת לבחירות – מי טוב ליהודים ולישראל?

47 מיליון צרפתים יילכו היום לקלפי. 11 מתמודדים יתמודדו לעלות לסיבוב השני שייערך בעוד שבועיים. רק שניים מהם יקבלו את כרטיס הכניסה להתמודדות הזו, ועל פי הסקרים לארבעה יש סיכויים טובים. אתר לדעת בסקירה על ארבעת המועמדים ומי טוב ליהודים.

צאנז: מעמד חלוקת תואר 'מורינו' ו'חבר' ל-53 תלמידים

אמש התכנסו אלפי חסידי צאנז למעמד ההילולא וחלוקת תואר 'מורינו' ו'חבר' ל-53 תלמידי הישיבה שנבחנו על 600 דפי גמרא בע"פ. המעמד התקיים בקרית צאנז שבנתניה, בראשות כ"ק האדמו"ר שליט"א. סיקור וגלריה.

אלף תלמידים התכנסו למעמד עם הגה"צ ר' אלימלך בידרמן

מעמד אדיר בציון הרשב"י עם למעלה מאלף תלמידי ישיבות מביתר עילית, בראשות הגה"צ ר' אלימלך בידרמן. התוועדות חסידית נערכה לבחורי הישיבות.

חנוך זייברט ירד לשטח והקשיב לתלונות התושבים

בעקבות הביקורת הקשה שהוטחה לאחרונה בעיריית בני ברק, בעיקר בנושא עומסי התחבורה וההתעלמות מצרכי התושבים, החליט ראש העיר 'לרדת לשטח' ולהקשיב לתושבים. יוזמה ברוכה.

ירושלים: בית הלוויות שמגר עומד להשתדרג

הנהלת מועצת בתי העלמין י-ם קיבלה את האחריות על המתחם. ועדת האיתור בחרה בהרב חיים איזנבך למנהל בית הלווית שמגר.

ויקטורי החליטה לצאת מפעילות עסקית במגזר החרדי

חברת ויקטורי הודיעה לבורסה על הפסקת פעילותה במגזר החרדי, ועל כוונתה למכור את שני סניפי 'ויקטורי מהדרין' באשדוד וברכסים לרשת שופרסל, בתמורה לכחמישה מיליון ש"ח. כלכלה.

אל על תפצה נוסעים בעשרות אלפי שקלים

בית משפט השלום ברחובות קבע כי חברת אל על תפצה נוסעים בסכום מצטבר של 91,800 שקלים שיחולקו בין 36 נוסעים שטיסתם עוכבה. כל אחד מהנוסעים יקבל 2,050 שקלים בתוספת הוצאות משפט.

מחירי הדירות עומדים במקום כבר ארבעה חודשים

סימנים נוספים להאטה בשוק הנדל"ן: מחירי הדיור בישראל עומדים במקום כבר ארבעה חודשים, עם שינוי של 0% במחיר, לאחר תקופה ארוכה של עלייה רצופה במדד מחירי הדיור. כך עולה מנתוני הלמ"ס שפורסמו השבוע. הקפאת מחירים.

צפו: כשיהודה משי זהב חגג מימונה ורקד עם הגלימה

את המימונה הזו חגג יהודה משי זהב יחד עם חברים יוצאי עדות המזרח, ולרגע אחד הוא לא פספס את כל הטוב שבדבר. הוא שם על עצמו גלימה מרוקאית, אכל את המאכלים ורקד גם ריקוד שלא ישאיר אתכם אדישים.

רזי ברקאי הדיח את המראיינת החרדית מתוכניתו

אחרי שלושה שבועות שבה התארחה כמראיינת מאורחת, רזי ברקאי הדיח היום את המראיינת החרדית שהייתה לצידו. גל"צ לאתר לדעת: הכימיה בין המגישים אינה מיטיבית.

אחרי שהפך ללהיט עכשיו השיר בוואקלי 'אין גדולה כגדולתך'

מוישי קרויס מגיש: בעל המנגן הרב שלמה טויסיג בגרסה ווקאלית מיוחדת ללהיט החדש "אין גדולה כגדולתך".

חובה לשמוע וגם לראות איך נמואל הרוש עושה וואקלי

וואקלי זו המוזיקה בספירת העומר, עכשיו אתם יכולים לראות איך עושים דבר כזה, ואיזה ביצוע מדהים מביא הזמר נמואל הרוש.