צאנז: מעמד חלוקת תואר 'מורינו' ו'חבר' ל-53 תלמידים

אמש התכנסו אלפי חסידי צאנז למעמד ההילולא וחלוקת תואר 'מורינו' ו'חבר' ל-53 תלמידי הישיבה שנבחנו על 600 דפי גמרא בע"פ. המעמד התקיים בקרית צאנז שבנתניה, בראשות כ"ק האדמו"ר שליט"א. סיקור וגלריה.

לכתבה המלאה

אלף תלמידים התכנסו למעמד עם הגה"צ ר' אלימלך בידרמן

ירוחם שמואלביץ

מעמד אדיר בציון הרשב"י עם למעלה מאלף תלמידי ישיבות מביתר עילית, בראשות הגה"צ ר' אלימלך בידרמן. התוועדות חסידית נערכה לבחורי הישיבות.

לידיעה המלאה

‏‏גלריה: הלווית הגר"ש אייזנשטיין ראש ישיבת פונוביז לצעירים

צילום: יהודה פרקוביץ

קהל אלפים בראשות מרנן ורבנן גדולי ישראל רבנים וראשי ישיבות השתתפו אמש במסע הלווית הגאון הגדול רבי שמואל אייזנשטיין זצוק"ל ראש ישיבת פונוביז לצעירים. זכר צדיק לברכה.

לידיעה המלאה

חג המצות אצל זקן המשגיחים הגה"צ רבי דב יפה

צילום: אהרון ברוך ליבוביץ

חג המצות נערכה במעונו של זקן המשגיחים הגה"צ רבי דב יפה שליט''א. למעונו הגיעו לקיים מצוות קבלת פני רבו, רבנים חשובים. מעמד בדיקת החמץ ושאר מצוות החג התקיימו ברוב הידור.

לידיעה המלאה

היערכות מוגברת לקראת ההילולא במירון בל"ג בעומר

חזקי פרידמן

בסמוך לקבר הרשב"י החלו הבוקר בהקמת אוהלי ענק ל'הכנסת אורחים' עם כ-1700 מקומות ישיבה. השנה נערכים לחלוקת למעלה מ-350 אלף מנות אוכל חם לרבבות העולים עקב צפי להגעת אלפים כבר בערב השבת הסמוכה להילולא. לכבוד התנא האלוקי.

לידיעה המלאה

גלריה: חג המצות במעונו של הגה"צ רבי דב יפה שליט''א

חזקי פרידמן

מצוות החג, ביקורי גדולי ישראל ושיעור תורני: חג המצות במעונו של זקן המשגיחים הגה"צ רבי דב יפה שליט''א. צפו בגליה שצילם אהרן ברוך ליבוביץ.

לידיעה המלאה

אשדוד: מראות החג אצל האדמו"ר משאץ שליט"א

אבי אפלבוים

חג הפסח נחוג בשמחה והתרגשות אצל האדמו"ר משאץ אשדוד שליט"א, החל באפיית המצות, שרפת החמץ וברכת האילנות וכן התפילות ברוב עם בבית מדרשו. צפו בגלריה.

לידיעה המלאה

קמחא דפסחא ברחבי הארץ ע"י הרב עפג'ין

יעקב עזרא

'קרן מטה הלוי' שבנשיאות האדמו"ר רבי אבנר עפג'ין שליט"א חילקו אלפי ערכות 'קמחא דפסחא' בכל רחבי הארץ לאברכים בני תורה ולמשפחות ברוכות ילדים. מוקדי החלוקה התקיימו בראש העין, ביתר, בית שמש, אשדוד, ירושלים: בהשתתפות רב הישוב רכסים הרב תנעמי, שר הדתות דוד אזולאי, החכי"ם יגאל גאוטה ומיכאל מלכיאלי, ר"ע אלעד ישראל פרוש, ר"ע בית שמש משה אבוטבול, ראש מועצת רכסים יצחק רייך, סגן ר"ע ראש העין מיכאל מלמד, סגן ר"ע ירושלים צביקה כהן, וחברי מועצה מירושלים פיני עזרא, אברהם בצלאל ושמואל מרציאנו.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

חולדאי: אם החרדים יחוקקו חוק שבת – נפעל על פיו

ראש עיריית תל אביב התייחס הבוקר בקול ברמה להחלטת בג"צ ועל רצון הח"כים לחוקק חוק עוקף בג"צ. לדברי חולדאי, אם הכנסת תחוקק חוק שתאסור על פתיחת עסקים בשבת, הוא ינהג על פי החוק. בדבריו טען כי חילול השבת הגדול מתבצע במקומות אחרים/

צרפת הולכת לבחירות – מי טוב ליהודים ולישראל?

47 מיליון צרפתים יילכו היום לקלפי. 11 מתמודדים יתמודדו לעלות לסיבוב השני שייערך בעוד שבועיים. רק שניים מהם יקבלו את כרטיס הכניסה להתמודדות הזו, ועל פי הסקרים לארבעה יש סיכויים טובים. אתר לדעת בסקירה על ארבעת המועמדים ומי טוב ליהודים.

חנוך זייברט ירד לשטח והקשיב לתלונות התושבים

בעקבות הביקורת הקשה שהוטחה לאחרונה בעיריית בני ברק, בעיקר בנושא עומסי התחבורה וההתעלמות מצרכי התושבים, החליט ראש העיר 'לרדת לשטח' ולהקשיב לתושבים. יוזמה ברוכה.

ירושלים: בית הלוויות שמגר עומד להשתדרג

הנהלת מועצת בתי העלמין י-ם קיבלה את האחריות על המתחם. ועדת האיתור בחרה בהרב חיים איזנבך למנהל בית הלווית שמגר.

ויקטורי החליטה לצאת מפעילות עסקית במגזר החרדי

חברת ויקטורי הודיעה לבורסה על הפסקת פעילותה במגזר החרדי, ועל כוונתה למכור את שני סניפי 'ויקטורי מהדרין' באשדוד וברכסים לרשת שופרסל, בתמורה לכחמישה מיליון ש"ח. כלכלה.

אל על תפצה נוסעים בעשרות אלפי שקלים

בית משפט השלום ברחובות קבע כי חברת אל על תפצה נוסעים בסכום מצטבר של 91,800 שקלים שיחולקו בין 36 נוסעים שטיסתם עוכבה. כל אחד מהנוסעים יקבל 2,050 שקלים בתוספת הוצאות משפט.

מחירי הדירות עומדים במקום כבר ארבעה חודשים

סימנים נוספים להאטה בשוק הנדל"ן: מחירי הדיור בישראל עומדים במקום כבר ארבעה חודשים, עם שינוי של 0% במחיר, לאחר תקופה ארוכה של עלייה רצופה במדד מחירי הדיור. כך עולה מנתוני הלמ"ס שפורסמו השבוע. הקפאת מחירים.

צפו: כשיהודה משי זהב חגג מימונה ורקד עם הגלימה

את המימונה הזו חגג יהודה משי זהב יחד עם חברים יוצאי עדות המזרח, ולרגע אחד הוא לא פספס את כל הטוב שבדבר. הוא שם על עצמו גלימה מרוקאית, אכל את המאכלים ורקד גם ריקוד שלא ישאיר אתכם אדישים.

רזי ברקאי הדיח את המראיינת החרדית מתוכניתו

אחרי שלושה שבועות שבה התארחה כמראיינת מאורחת, רזי ברקאי הדיח היום את המראיינת החרדית שהייתה לצידו. גל"צ לאתר לדעת: הכימיה בין המגישים אינה מיטיבית.

אחרי שהפך ללהיט עכשיו השיר בוואקלי 'אין גדולה כגדולתך'

מוישי קרויס מגיש: בעל המנגן הרב שלמה טויסיג בגרסה ווקאלית מיוחדת ללהיט החדש "אין גדולה כגדולתך".

חובה לשמוע וגם לראות איך נמואל הרוש עושה וואקלי

וואקלי זו המוזיקה בספירת העומר, עכשיו אתם יכולים לראות איך עושים דבר כזה, ואיזה ביצוע מדהים מביא הזמר נמואל הרוש.