אלפים נכנסו הלילה לקבר יהושע בן נון וכלב בן יפונה

אלפים נהרו הלילה (ליל שישי) בראשות הגר"א ברלנד לתפילה ואמירת תיקון הכללי בקברם של יהושע בן נון וכלב בן יפונה בכפר חרס שבסמוך לאריאל בשומרון. כוחות צה"ל איבטחו את הגעת האלפים.

לכתבה המלאה

בעוד שבוע מעמד חנוכת הבית לביהמ"ד סערט ויזניץ באלעד

ירוחם שמואלביץ

ביום רביעי הקרוב ה' חשוון יתקיים אי"ה מעמד חנוכת הבית וקביעת מזוזה לבית המדרש המפואר של חסידי סערט ויזניץ באלעד.

לידיעה המלאה

צפו: צומת שרי ישראל נחסמה ע"י 'הפלג הירושלמי'

ירוחם שמואלביץ

יום הזעם של הפלג הירושלמי מתממש בצומת שרי ישראל-יפו בירושלים. רבים עלו לירושלים וחוסמים את הצומת. כוחות משטרה מנסים לפנותה. התנועה במקום משובשת וכך גם תנועת הרכבת הקלה. צפו בתיעוד.

לידיעה המלאה

אלפים השתתפו בסדרי הלימוד והתפילות ב'רינה של תורה'

חזקי פרידמן

בראשות הגאון הצדיק רבי בנימין פינקל שליט"א: אלפים השתתפו בסדרי הלימוד ומעמדות התפילה שע"י "רינה של תורה" בחצות ליל הושענא רבה. סיקור.

לידיעה המלאה

האזינו: אנשי הפלג קוראים להפגין היום רק בירושלים

ירוחם שמואלביץ

אנשי הפלג הירושלמי הודיעו אתמול כי היום יהיה זה 'יום הזעם' בשל מעצרם של בחורי ישיבה עריקים, ובשל כך הם מתכננים הפגנה גדולה בשעה 14:30 בירושלים. בשעה האחרונה הופץ כרוז בטלפונים הקורא לבוא להפגין רק בירושלים. האזינו.

לידיעה המלאה

חברי בי"ד הגדול מתכנסים לדון בנושא 'מזונות לילדים'

ירוחם שמואלביץ

חברי בית הדין הגדול מתכנסים כעת לדיון בעניין חוק מזונות ילדים שישנה מהמצב הנהוג כיום. החוק שנמצא בהליך חקיקתי הביא ללא מעט ויכוחים בתוככי הקואליציה, דבר שלא איפשר את קידומו.

לידיעה המלאה

צפו: המונים הגיעו להילולת שמעון הצדיק בירושלים

ירוחם שמואלביץ

אלפים רבים הגיעו מאז אמש להילות שמעון הצדיק במזרח ירושלים. רבים מהם רקדו אל תוך הלילה בליווי כליזמרים. צפו במירון שבמזרח ירושלים.

לידיעה המלאה

צפו: פעילי הפלג מונעים מרכב שב"ס להוביל עצורים

ירוחם שמואלביץ

במשך דקות ארוכות רכב השב"ס שבתוכו עצורי 'הפלג הירושלמי' לא יכול היה להתקדם בשל מחאת חברי העצורים. השוטרים בעזרת יס"מ ניסו לפלס דרך אך במשך דקות ארוכות ללא הצלחה. כך זה היה נראה.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

תגובה מהירה: צה"ל תקף משגרים של צבא סוריה

רמת הגולן: בתגובה לירי של ארבעה רקטות מכיוון סוריה לערב ישראל, צה"ל תקף הבוקר (שבת) שלושה משגרים של צבא סורי. הרקטות התפוצצו בשטח פתוח בצפון רמת הגולן, ובנס לא גרמו לנפגעים או לנזק. ביטחוני.

עתירה לבג"צ: יש להשלים את הכבישים העוקפים בשומרון

המאבק על הכבישים העוקפים מחריף: ראש מועצת שומרון וראש מועצת בית אריה הגישו עתירה לבגץ נגד המדינה: השלימו את סלילת כביש עוקף לובאן. דגן: "חלם בשיאו. זלזול במתיישבים שאין לו אח ורע".

נס בחיפה: סלע ענק הדרדר מאתר הבנייה למדרכה

זה היה יכול להיגמר באסון כבד, אולם בחסדי שמים זה נגמר בנס ללא נפגעים וללא נזק. סלע ענק הדרדר מאתר בנייה לעבר בתי תושבים ברחוב האר"י בחיפה. התושבים מתלוננים, זו לא פעם ראשונה. בנוסף טוענים: ברחוב השקט נוסעים במהירות סימטריילרים עם סלעי ענק.

שינויים בשכונת מאה שערים - מהיום רק יציאה אחת

נכנסתם למאה שערים? חשבתם שיש כמה שערים לצאת מהשכונה? למשל מרחוב סלאנט? אז זהו שמהיום כדאי שתחשבו מסלול מחדש, שכן היציאה רק מצומת הרחובות מא"ש - שבטי ישראל.

"כולם רוצים לגור בירושלים – טלז סטון זה הפתרון"

סיור מיוחד ערך ח"כ מיכאל מלכיאלי בתוואי הרחבת היישוב טלז סטון, במקום בו החלו מכירת הקרקעות בחודש האחרון - קרקעות חקלאיות שסביב היישוב אשר לגבם טרם ניתן אישור תב"ע עירוני.

לא יאומן! 700 מיליון שקל לאוניברסיטה העברית מכיסנו

המדינה תעביר 700 מיליון שקל לאוניברסיטה העברית בירושלים, וזאת בשל מה שהוגדר תוכנית התייעלות. לאוניברסיטה גירעון מצטבר של 1.3 מיליארד שקלים.

לרגל יום השנה למרן - 'יום ליום' הופץ בעשרות אלפים

עיתון 'יום ליום' יוצא במהדורה מיוחדת, ויופץ ללא תשלום בעשרות אלפי עותקים בכל רחבי הארץ, וזאת לרגל יום היארצייט של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל.

צפו בשידור החי מפתיחת אירועי העשור של קול ברמה

רדיו קול ברמה פותח הערב את אירועי העשור, בהצדעה לבחורי הישיבה ובני העליה. האירוע עם מיטב הזמרים והוא נערך באולם קונקורד בבני ברק.

דה תניעהל'ה: שלום למר בקליפ חסידי מרגש במיוחד

שיר הגעגועים שכבש את העולם החסידי, עכשיו בקליפ מושקע במיוחד: הזמר שלום למר יחד עם מקהלת שירה מבצעים את השיר שכתב הרשי רוטנברג. צפו בקליפ המרגש.

"שמחת תורה": אידיש נחת בלהיט חדש מבית תולדות אהרן

הרמוניה מושלמת ושמחה, מה שמחייב לשמוע שוב ושוב את הניגון ולהתענג משמחה חסידית טהורה. האזינו עוד לפני שמחת תורה.