ד' אייר תשע"ח
היום תשעה עשר יום שהם שני שבועות וחמישה ימים לעומר
גלריה ממעמד פתיחת הזמן בהיכל ישיבת פונביז'

תלמידי ישיבת פוניבז' השתתפו במעמד פתיחת הזמן בהיכל הישיבה בראשות ראשי הישיבה מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין, מרן הגרב"ד פוברסקי ונשיא הישיבה הגר"א כהנמן.

לכתבה המלאה

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת השבוע בראי האקטואליה

מערכת אתר לדעת

הפרשה המחוברת בשתי פרשיות באה אחריי פרשת שמיני והרב חבושה מביא רמז על אירוע השבוע שהיו.

לידיעה המלאה

רחובות: כינוס ראשי אגודת ישראל ועסקניה לקראת הבחירות

ירוחם שמואלביץ

כנס מיוחד של ראשי אגו"י נערך הערב ברחובות, בסימן פתיחת מטה הבחירות של הרשימה החסידית אגודת ישראל בראשות הרב פנחס הומינר לקראת הבחירות לרשויות המקומיות.

לידיעה המלאה

בחורי סערט קיבלו הוראה לטוס ויצאו לנתב"ג שם עשו דרכון

ירוחם שמואלביץ

בחורי שיעור ג' ישיבה קטנה של סערט ויז'ניץ, קיבלו אישור מהאדמו"ר להצטרף למסע הקודש באוקראינה, ועם קבלת ההוראה יצאו הבחורים לנתב"ג, שם גם חלקם עשו דרכונים ושילמו על כך מחיר יקר.

לידיעה המלאה

צפו: התפילין בגודל חמש אבנים ששרדו את השואה

נועם זיגמן

אל גנזך קידוש ה' בבני ברק נכנס אברך ובידו תפילין. "הן שרדו את השואה, סבא שלי הוריד אותם מגוויה של יהודי שנרצח עם התפילין על ראשו. כשפתחו את התפילין הוברר כי מדובר בתפילין מהודרות. צפו בוידיאו המצמרר שמספר ומסביר הרב סלובסקי מנכ"ל גנזך קידוש ה'

לידיעה המלאה

מאות בחורים מרחבי הצפון השתתפו ב"ישיביש אקשן פארק"

אבי אפלבוים

האירוע היתקיים בנצרת בשיתוף סניפי איגוד בני הישיבות צפון והמועצה הדתית בראשות הרב מיכאל אילוז שליט"א ועירית נצרת עילית. למקום הגיעו איגודי בני הישיבות מחיפה, כרמיאל, ק. אתא זכרון יעקוב ומגדל העמק. את האירוע כבדו בהשתתפותם ח"מ עיריית ב"ב מנחם שפירא, ח"כ ינון אזולאי, הרב יצחק רייך. האירוע הופק ע"י מוטי בוקצ'ין- בולדוזר.

לידיעה המלאה

ברכת אילנות בין כעשרת אלפי זני עצים נדירים!

צבי גלברד - רוסיה

תלמידי ה"חברת תהלים" במוסקבה, יצאו לברכת אילנות בחול המועד, בפארק הבוטני הגדול ביותר ברוסיה. ברכת כהנים מפי הדיין הרב שניאור זלמן כהן. חלוקת פרסי עידוד למצטיינים

לידיעה המלאה

אחרי עשרים שנה: מסע האדמו"ר מבעלזא למונטריאול

חזקי פרידמן

שמחה בקהילת בעלזא בקנדה: האדמו"ר מבעלזא שליט"א ייצא לקראת ל"ג בעומר למסע מיוחד בקהילת חסידי בעלזא במונטריאל, לרגל חנוכת בנייני המוסדות החדשים בעיר. מסע קודש.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

חיילי מילואים קיבלו טלפון על גיוס מילואים

טלפון שהגיע הבוקר ללא מעט חיילי מילואים הצליח להקפיץ להם את הלב, אך לשמחתם לבסוף הוברר כי הם אינם צריכים להיות וקפצים ליחידה. בדובר צה"ל אישרו את הדבר ואמרו כי מדובר בתקלה.

מתנדבי זק"א ואנשים נוספים עלו לקבר החייל הבודד

מתנדבי זק"א, חיילים ואזרחים עלו לקברו של חייל בודד, פנחס סולבייצ׳יק הי"ד, בחור ישיבה בודד ששירת באצ"ל ונהרג בפריצת החומה, ליד הר ציון במלחמת השחרור.

מרן הגר"ש כהן: "מרגש לראות את מהפכת התורה בבית שמש"

מרן הגר"ש כהן שליט"א שיבח את ראש העיר הרב משה אבוטבול ואמר "בני הישיבות בעיר לומדים ממנו, איך הוא בן תורה ותלמיד חכם ועם זאת ראש העיר"? שמחת חג.

חיפה: קומזיץ מרומם נערך לבחורי הישיבות

בין הזמנים בחיפה החל באירוע מרשים של 'זיץ' מרומם בהשתתפות עשרות בחורי ישיבות ובהובלת בעל המנגן ר' שמואל גריינמן והקלידן ר' אלי לאופר. האירוע, פרי יוזמתו של חבר המועצה מיכי אלפר.

מדריך: כל מה שצריך לדעת על ייצוא

כל מי שחי בישראל צריך להכיר את תחום הייצוא בפרט והענף של סחר בינלאומי בכלל. אז מאיפה מתחילים וכיצד זה ייראה בעתיד? הנה המדריך המלא

חברת הסלולר החדשה עם רף חדש: 19 ₪ בחודש

חברת סלולר שישית נכנסה לשוק הסלולר בישראל, והמרוויחים הם הצרכנים. הרף החדש 19 שקלים לחבילה עם 10 ג'יגה, ו-29 שקלים לחבילה של 40 ג'יגה עם הבטחה שזה המחיר לכל החיים. בדקנו בשבילכם מה מציעות שאר החברות בימים אלו.

השקר שנחשף: קלוגהפט שימש כיועץ לראשת מרצ

מבוכה למפלגת השמאל: יומיים לאחר ניצחונה של ח"כ זנדברג במירוץ לראשות מרצ, התברר כי היועץ האסטרטגי של הימין, משה קלוגהפט, שימש כיועץ מרכזי במטה שלה, למרות שהכחישה זאת שוב ושוב במהלך הקמפיין. עולם השקר.

דוברו של הרב לאו עובר ללשכת המשנה ליועץ המשפטי

דוברו של הרב לאו בארבע השנים האחרונות, עוזב את תפקידו לטובת סטאז בלשכת המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, לאחר לימודי משפטים בשנים האחרונות.

"לעכטיג" - ישראל אדלר ופינקי וועבר בדואט מרטיט

לראשונה בדואט בכורה מטלטל: ישראל אדלר ופינקי וועבער מייחלים ומתפללים יחדיו: "מאך שוין לעכטיג", בליווי מקהלת "נרננה". האזינו לתחינת הלב.

מסעודת ראש חודש אצל האדמו"ר לשיר פורימי מקפיץ

הכל התחיל כשמנהלי מקהלת "נרננה" שמעו הקלטה של השיר הזה מתוך סעודת ראש חודש אדר אצל האדמו"ר מויזניץ שליט"א מבוצע בסגנון פורימי. האזנה עריבה.