מנכ"ל 'כאייל תערוג' התברך אצל גדולי ישראל

במלאות חמש שנים להקמת מוסדות כאייל תערוג, האיש שעומדי מאחורי מהפכת הקירוב בדרום ירושלים- הרב יצחק הרוש התברך מגדולי ישראל על עשייתו הברוכה.

לכתבה המלאה

נשיא המועצת הגר"ש כהן הגיע אל מרן ראש הישיבה

ירוחם שמואלביץ

נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן שליט"א, הגיע אל מעונו של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א, והם דנו בנושאים שעל סדר היום.

לידיעה המלאה

היום ההילולא לכ"ק האדמו"ר מליובאוויטש זצוקל"ה

ירוחם שמואלביץ

חסידי חב"ד ברחבי הארץ והעולם מציינים היום את ג' תמוז, יום ההילולא של כ"ק האדמו"ר מליובאוויטש זצוקל"ה, שהסתלק לפני 23 שנה. אלפים רבים מגיעים לציון הקדוש ברובע קווינס בניו יורק.

לידיעה המלאה

גפני: לא בג"צ ולא הרפורמים יגידו לנו מה לעשות

ירוחם שמואלביץ

יו"ר וועדת הכספים כינס מסיבת עיתונאים בכנסת בעקבות הקפאת מתווה הכותל, ואמר כי לא בג"צ ולא הרפורמים יגידו לנו מה לעשות. "אם אנחנו חלק מהקואליציה אז אי אפשר להפר את הסטטוס קוו, אנחנו רוצים לשמר אותו בנושאי דת ומדינה"

לידיעה המלאה

הרשל"צ הגר"ש עמאר חושף: תיווכתי בין הרופאים והדסה

ירוחם שמואלביץ

הרשל"צ הגר"ש עמאר שליט"א חושף הבוקר כי תיווך בין רופאי הדסה וההנהלה, וכי לפני חודש וחצי התיווך עלה על שרטון. לדבריו אחד הצדדים לא קיבל את ההצעה שהניח, ועל כן החליט להפסיק את התיווך. "זה היה מו"מ שקט ולא יהיה הוגן שאספר מה היה בו".

לידיעה המלאה

צפו: מהומות במא"ש - שוטרי יס"מ עם נשקים שלופים

ירוחם שמואלביץ

כמו בתקופה האחרונה, גם הערב מהומה במאה שערים, הפעם כנראה על רקע דיווח שווא של תקיפת חייל. זה התחיל עם הגעתם של שתי ניידות משטרה לשכונה, וילדים החלו לזרוק אבנים וחפצים לעברם, מה שהקפיץ את שוטרי היס"מ שחלקם אחזו בנשקים שלופים.

לידיעה המלאה

חמי פרס בבני ברק: "מתפעל מיכולתם של החרדים"

ירוחם שמואלביץ

חמי פרס ביקר ב"סיליקון שטעטל" והרצה בפני יזמים חרדים: "מתפעל מהיכולות של הצעירים החרדים. החילונים צריכים להתאים את מקומות העבודה לחרדים". בתום ההרצאה נפגש חמי פרס עם ראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט, וביקר בישיבת פוניבז', שם נועד עם ראש הישיבה הרב כהנמן.

לידיעה המלאה

מתווה הכותל הוקפא - המצב חוזר להיות כמו בעבר

ירוחם שמואלביץ

הנציגים החרדים דרשו את ביטולו, אך לבסוף הגיעו להסכמה ופשרה. מתווה הכותל יוקפא והמצב יישאר כפי שהיה לאורך כל השנים. הממשלה הצביעה ואישרה זאת למעט שני שרים שהתנגדו: ליברמן ושטייניץ. ביהדות החרדית מברכים על המהלך.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

ראש ממשלת הודו ביקש להיפגש עם מוישי הולצברג

בשבוע הבא צפוי להגיע לישראל ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי. לצד כל סדר היום המדיני שנקבע לו, הוא ביקש בקשה אחת: להיפגש עם מוישי הולצברג, שהוריו גבי ורבקי הולצברג - שליחי חב"ד במומבאי נרצחו ע"י מחבלים.

3000 איש נכנסו הלילה לתפילה בקבר יוסף

מעל 3000 איש נכנסו הלילה לרגל הילולת יוסף הצדיק לקבר יוסף שבשכם. באירוע הוענקה תעודת הוקרה למח"ט שומרון.

ילדה מאלעד מורדמת ומונשמת מנפילה מהוברבורד

ילדה כבת 6 תושבת אלעד מורדמת ומונשמת במרכז הרפואי 'בילנסון' ומצבה מוסיף להיות קשה לאחר שאמש (שלישי) נפלה מצעצוע 'הוברבורד' עליו רכבה. הילדה נפלה על ראשה ונפגעה קשה. במשרד התחבורה מזהירים מפני המשחק המסוכן.

בני ברק: אין מדחנים – התושבים משתמשים באפליקציות

בעקבות הורדת מדחני החנייה בעיר בני ברק, עלייה משמעותית בשימוש ב-סלופארק שירות החנייה הכשר בישראל. סלופארק מספקת שירותי חניה באמצעות שיחה פשוטה ל-9070*

גם הבוקר נמשכת הירידה בשער של הדולר

שער הדולר ממשיך להיחלש. לאחר שאתמול לאחר סגירת המסחר בבורסה השער ירד, המגמה נמשכת גם הבוקר עם פתיחת המסחר.

צפו בגפני: אם אתם לא יודעים למה אני מסוגל - אז תלמדו"

נציגי בנק ישראל ורשות המיסים שמגיעים לוועדת הכספים, מצליחים להוציא את גפני מאיזון כאשר נוגעים בסיפור חוק הגמ"חים. היום גפני התפרץ אליהם שוב, והבהיר שאינו מוכן לקבל את ההתנהלות הזו. "אתם לא יודעים למה אני מסוגל".

עסקנים ואישי ציבור הגיעו לאחל מזל"ט לעסקן מצאנז

יוסי יעקבוביץ,עסקן לבית חסידות צאנז ועסקן בעיריית בני ברק ערך בר מצווה לבנו, ולאירוע המשמח הגיעו עסקנים, עיתונאים ואנשי ציבור. קבלו גלריה רחבה של הצלם משה גולדשטיין.

צפו: ח"כ בן צור הגיע לסיעה והופתע ממסיבת יומהולדת

ח"כ יואב בן צור הגיע בצהרים לישיבת הסיעה השבועית ואז הופתע לגלות מסיבת יומהולדת שארגנו לו שכללה עוגה ויין. דרעי ביקש מבן צור לחתוך את העוגה, בן צור לא התלהב ולבסוף דרעי נטל יוזמה.

צפו: פיני אינהורן בביצוע של 'ומשתוקק'

השיר שריגש אלפים ״ומשתוקק״ בביצוע ר׳ פיני אינהורן, קבלו את הגירסה שתאפשר לכם לשיר יחד איתו.

"ומשתוקק ניגון" – הלהיט החדש של בעל המנגן ר' פיני איינהורן

חשבתם פעם לשיר דרשה? "ומשתוקק ניגון" – בעל המנגן ר' פיני איינהורן מבצע טקסט שכתב ה"שפת אמת" אורח: ילד הפלא ארי רייך ובליווי מקהלת "ידידים". לחן ורעיון של הגרמ"מ פומרנץ שליט"א ובעיבודם של אלי קליין ואיצי ברי.