האדמו"ר מנדבורנה ביתר ערך חלאקה לנכדו במירון

מלווה בחסידים ואנשי מעשה ערך האדמו"ר מנדבורנה ביתר שליט"א את מעמד החלאקה לנכדו החתן דוד מתתיהו נ"י, בן לבנו הרה"צ ר' משה. לפני המעמד התקבצו החסידים בראשות האדמו"ר לשפוך שיח לכלל ולפרט על ציון הרשב"י.

לכתבה המלאה

צפו: ארבעה חודשים לפני החג - מרן הגר"ח טחן חיטים

ירוחם שמואלביץ

מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א הגיע אמש (שני) לטחון חיטים עבור קמח למצות. במשך שעה ארוכה מרן היה במטחנה ובמרבית הזמן טחן בידיו את החיטים לשם מצוות מצות. צפו בתיעוד המדהים.

לידיעה המלאה

צפו: אלפי חסידי בעלזא במסע הלוויית אם האדמו"ר

ירוחם שמואלביץ

אלפי חסידי בעלזא, בראשות כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א, ליוו הערב למנוחת עולמים את הרבנית הצדקנית מרת מרים רוקח מבילגורייא ע"ה, אמא של מלכות, שהלכה היום לעולמה בשיבה טובה. צפו בווידאו וגלריית ענק.

לידיעה המלאה

נפטרה הרבנית מרים רוקח ע"ה אמו של האדמו"ר מבעלזא

ירוחם שמואלביץ

במרכז הרפואי שערי צדק נפטרה אמו של האדמו"ר מבעלזא, הרבנית מרים רוקח ע"ה. היא הייתה בת 93 והלווייתה תיערך הלילה בשעה שמונה וחצי בקריית בעלזא.

לידיעה המלאה

היום - יומא דהילולא של רבינו ה'בני יששכר' זצוק"ל

שלמה רייכמן

המוני בית ישראל יציינו היום, י"ח טבת תשע"ז, את יומא דהילולא של מרן רבינו צבי אלימלך שפירא זצוק"ל, בעל ה'בני יששכר', אשר מנוחתו בעיירת רבנותו דינוב שבפולין. גם השנה הגיעו המונים לציונו הקדוש בעיירה דינוב לקראת ההילולא לשפוך שיח ולהעתיר בעד הכלל והפרט.

לידיעה המלאה

ברוך דיין אמת: הגה"ח הרב מאיר צבי גרוזמן זצ"ל

ירוחם שמואלביץ

במרכז הרפואי 'שיבא' בתל השומר, נפטר בצהרים הגה"ח הרב מאיר צבי גרוזמן זצ"ל, מראשי ישיבת 'תומכי תמימים' המרכזית שבכפר חב"ד. הרב גרוזמן שימש בתפקיד עד השבועות האחרונים, עת נפל למשכב.

לידיעה המלאה

הילדים מדרום ירושלים התברכו אצל גדולי ישראל בבני ברק

יעקב עזרא

התלמידים פקדו את מעונם של מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א, מרן הגר"ג אדלשטיין שליט"א והגר"א כהנמן שליט"א. התלמידים יצאו בתחושת סיפוק ועלייה רוחנית.

לידיעה המלאה

אלפי חסידי הרב ברלנד התאחדו באולמי 'תמיר' בירושלים

חיים ברנרזון

לרגל הילולת הגרנ"ת אורגן מטעם מוסדות 'שובו בנים' מעמד אחדות עבור כלל חסידי הרב שליט"א, אשר התקבצו לשמוע את המשא המרכזי של המעמד, דרך קו הטלפון, שנמסר על ידי הרב שליט"א.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

צפו: מנדלבליט על ההקלטות: נפרסם ברגע שנוכל

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, נשא דברים בכנס שנערך באילת, והתייחס לחקירת רה"מ ולהדלפות מתוך החקירה. מנדלבליט אמר כי לכשיתאפשר לפרסם מידע לציבור הדבר ייעשה. כרגע זה יכול לפגוע בצרכי החקירה אמר היועץ.

גדולי ישראל ואישי ציבור בניחום אצל ח"כ אייכלר

שורה של אדמורי"ם, רבנים וראשי ישיבות, לצד הצמרת הפוליטית ובכירי העסקנים ביהדות החרדית, יחד עם קהל רב מאנשי ירושלים וחסידי בעלזא הגיעו השבוע לניחום אבלים אצל ח"כ הרב ישראל אייכלר. צפו בגלריית ענק

בית שמש: נחנך רכב להסעות משפחות החולים המאושפזים

מערך היסעים פועל מהעיר בית שמש אל בית החולים 'הדסה עין כרם' ע"י ארגון 'עזרת אחים' * פעילות זו בנוסף לארגונים הפועלים בתוך העיר ירושלים.

בעקבות יידוי האבנים תושבי חוסן לא יכנסו לביתר

התגברות זריקת האבנים לעבר תושבי ביתר עילית והאזור על ציר עוקף חוסן, הביאה את מח"ט הגיזרה לקבל החלטה יחד עם ראש העיר רובינשטיין כי לא יוכנסו לעיר ביתר פועלים ערבים. במקביל נערכה הפגנת תושבים מול חוסן.

האם בקרוב עובדים חרדים בפייסבוק?

חברת פייסבוק העולמית מחפשת עובדים חרדים שיעבדו במשרדי החברה בישראל. את הדברים אומר מנהל מרכז המרכז ופיתוח של פייסבוק בישראל בראיון ל'ממון'.

בית הדין השעה את נאמני הקדש 'עץ חיים' המיתולוגי

החלטה דרמטית: בית הדין הרבני בירושלים השעה את נאמני הקדש "עץ חיים" המיתולוגי ואסר למכור את נכסיו. בית הדין ציין כי עולה חשד של ממש שהקדשות עץ חיים אינם מתנהלים בצורה מתוקנת.

עיתונאים חרדים יחרימו את ועידת לע"מ למגזר החרדי

עיתונאים חרדים הודיעו כי לא ייקחו חלק בועידת לע"מ המתוכננת להתקיים ביום שלישי הקרוב. במכתב ששלח מנכ"ל רדיו קול ברמה למנהל לע"מ נכתב: "שילובו של השר דרעי חוטא למטרה אותה הצבתם לעצמכם ובמקום בו התכוונתם לתקן עלולים אתם להימצא כמקלקלים".

עמית סגל הפתיע: מעולם לא ביקרתי בקבר הרשב"י

עמית סגל הפתיע היום בשידור כאשר אמר כי לא ביקר בקבר הרשב"י במירון, כך גם לא בקבר רבי יונתן בן עוזיאל, ובכלל הוא אמר: "יש לי בעיה עם עלייה לקברים". בקברי האבות בחברון, הוא כן ביקר.

MBD: "אנחנו שמחים שהוא הלך - המוסלמי האנטישמי"

מלך המוזיקה החסידית מרדכי בן דוד, לא הסתיר את דעתו ותחושותיו לרגל כניסת טראמפ לבית הלבן. "מרגישים את פעמי משיח, אנחנו שמחים שהוא הלך - המוסלמי האנטישמי", אמר ענק הזמר החסידי. צפו בוידיאו מההופעה באילת.

האזינו: חיים דבש – "בואי כלה"

לא-מכבר זכה המפיק והמוסיקאי חיים דבש להקים בית כשר ונאמן בישראל. כאות להכרת הטוב לקב"ה על הטוב שגמל עימו, החליט לכתוב לכבוד המאורע שיר כניסה לחופה. את המילים שכתב מעמקי הנשמה הלביש על הלחן של השיר "wind beneath my wings" של הזמרת היהודייה בט מידלר, שיר עליו גדל בילדותו, טרם חזר בתשובה. דבש רתם אליו את המעבד והמפיק המוסיקלי יניב בלאס שאחראי על העיבוד וההפקה המוסיקלית.