ד' שבט תשע"ח
צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת השבוע בראי האקטואליה

הפרשה פרשת בא המסכמת את מכות מצרים, ואיך זה קשור למה שקרה השבוע, ובכללם נאום הביזיון של יו"ר הרשות הפלסטינית, הפעולה של הימ"מ, והניסים שהיו השבוע.

לכתבה המלאה

צפו: הלוחם שנפצע ליד רמאללה בירך הגומל בכפר חב"ד

ירוחם שמואלביץ

לוחם גבעתי שנפצע קשה מפיגוע דריסה ליד ראמללה, בירך 'הגומל' בבית הכנסת 'בית מנחם' בכפר חב"ד, לאחר ניתוחים מורכבים ושלבי שיקום שעבר. קודם לכן, העניק לו שליח חב״ד הרב מנחם קוטנר, סט מהודר של טלית ותפילין.

לידיעה המלאה

צפו: המונים בהילולת הבבא סאלי זצוקל"ה בנתיבות

ירוחם שמואלביץ

אלפים רבים של מתפללים הגיעו החל משעות הבוקר לציונו הקדוש של הבבא סאלי זצוקל"ה, שיום פטירתו יחול בשבת הקרובה - ד' בשבט. המונים צפויים להגיע גם מחר (שישי) וכן במוצ"ש.

לידיעה המלאה

מרן האדמו"ר מויז'ניץ בתפילה בקבר רחל אמנו

חזקי פרידמן

מרן האדמו"ר מויז'ניץ הגיע אחר הצהריים לקבר רחל אמנו בבית לחם לתפילה לקראת חתונת נכדתו, בת לבנו הרה"צ רבי יעקב מרדכי הגר. צילום: מוסדות רחל אמנו. תפילה.

לידיעה המלאה

כך יראה בית חב”ד המחודש במומבאיי עשור לאחר הטבח

ירוחם שמואלביץ

עשר שנים לאחר הטבח, בית חב"ד במומבאיי שבהודו, יעבור שיפוץ בסדר גודל של שישה מיליון דולרים, כאשר שתי הקומות העליונות יהפכו למרכז מבקרים בו תיהיה אנדרטה עם שמותיהם של הנרצחים בפיגוע בבית חב"ד, וכן בפיגועים שאירעו באותו יום במומבאיי.

לידיעה המלאה

חכם שלום: לימוד בלי יגיעה עלול להשכיח את הנלמד

יעקב עזרא

נשיא מועצת 'חכמי התורה' וראש ישיבת 'פורת יוסף' מרן הגר"ש כהן שליט"א: "בן תורה שלומד תורה בלי יגיעה, עלול לשכוח את הנלמד מהר יותר". הדברים נאמרו לתלמידי ישיבת 'בני יששכר' בחדרה שבראשות הגר"י עשורי שליט"א.

לידיעה המלאה

הרב בן עזרא נבחר לכהן כרבה של מבשרת ציון

ירוחם שמואלביץ

הגוף הבוחר לרב מבשרת ציון, בחר הערב ברב שלמה בן עזרא לכהונה כרב היישוב. לאחר מכן הגיע הרב בן עזרא אל ביתו של הראשל הגר״י יוסף להודות לו על תמיכתו.

לידיעה המלאה

קצין משטרה יועמד לדין על שהכה באגרוף בחור חרדי

ירוחם שמואלביץ

קצין משטרה בירושלים שהכה בחור חרדי באגרוף וגרם לו לחבלה, יועמד לדין כך הוחלט לאחר חקירת המחלקה לחקירות שוטרים. האירוע שתועד הביא לכך שחוקרי מח"ש מצאו לנכון להגיש כתב אישום. הערכה כי השלב הבא יהיה תביעת נזיקין.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

צפו: שלג כבד יורד בחרמון - במפלס העליון 30 ס"מ

שלג יורד באתר החרמון ורוחות המנשבות חזקות. השלג במפלס העליון כ-30 סמ ובתחתון כ-15. הטמפ' 0 מעלות. האתר סגור למבקרים עקב תנאי מזג האויר צוות האתר עוסק בפינוי השלגים מהצירים ומהמתקנים

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום שישי

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

ירושלים: נערכים למזג האוויר הסוער החל מהערב

על-פי התחזית המעודכנת שבידי עיריית ירושלים, החל מהערב (ה') ועד יום שישי בצהרים צפוי מזג אוויר גשום וסוער, בדגש על משקעים מרובים ורוחות חזקות (משבים עד 100 קמ"ש ). כוננות.

בני ברק: בן 12 נפל באתר בנייה ונפצע קשה מאוד

ילד כבן 12 שנכנס לאתר בנייה בבני ברק, נפל מגובה של שלושה מטרים ונפצע באורח קשה. במשטרה בודקים את סיבת כניסתו לאתר הבנייה, וכיצד הצליח להכנס למקום.

קו הרכבת המהיר לירושלים יפעל בעוד 3 חודשים

שר התחבורה: הבטחתי ואני מקיים. בפסח הקרוב נאפשר לכל עם ישראל לעלות בהמוניו לירושלים ברכבת המהירה מתל אביב. מחברים ומחזקים את ירושלים הבירה ומתחברים להיסטוריה של ירושלים

רבנים ואישי ציבור בבר מצווה לבנו של אריה קינג

בבר מצוה שערך חבר מועצת העיר ירושלים אריה קינג, הגיעו לקחת חלק בשמחה רבנים ואישי ציבור, חברי עירייה ועוד.

אושרה בטרומית: פרסום מוצרי טבק וסיגריות ? רק בעיתונים

ח"כ גרמן התנגדה וטענה: החוק הזה הוא כניעה לעיתונות הכתובה. לא יכול להיות שמי שכל כך נלחם בעישון יחריג בחוק פרסומת בעיתונות המודפסת הרי היא זו שמגיעה לכל אחד. הצעה תמוהה.

צפו: הלפגוט שר ד' בבות עם הפילהרמוניה הגרמנית

באירוע מיוחד שנערך בברלין, למען בניית קמפוס יהודי ייחודי, ביצע החזן העולמי איצ'ה מאיר הלפגוט את הניגון המרטיט ד' בבות עם הפילהרמוניה הלאומית של בירת גרמניה.

צפו: כשיוסי גרין ואברמי רוט "מאלתרים" לחן להבדלה

בסופ"ש האחרון התקיימה שבת ההשקה לפרויקט "נוסח גרין" במלון היוקרה "וולדורף אסטוריה" בירושלים בהפקת יוחאי כפיר. לפני התיבה עבר החזן זמר אברמי רוט בליווי שרוליק הרשטיק והמקהלה המורחבת, והמלחין של כל הזמנים במוזיקה היהודית יוסי גרין.