צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת השבוע בראי האקטואליה

פרשתנו פרשת ויצא, איך הפרשה מתקשרת לאירועי השבוע ובכללם של מצבו הרפואי של מרן ראש הישיבה, על שטרות הכסף החדשים ואיך זה מתקשר לפרשה שלנו.

לכתבה המלאה

בהוראת האדמו"ר מגור שליט"א - ליצמן בדרך לפרוש

ירוחם שמואלביץ

הערב נכנס השר יעקב ליצמן אל כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א, וקיבל הוראה חד משמעית: פעולה של חילול שבת שאין בה פיקוח נפש, תביא לפרישתך המיידית מהממשלה. בחצות יצא ליצמן מלשכת נתניהו כשאין פתרון באופק.

לידיעה המלאה

בני ברק: למעלה מ-200,000 תושבים, רובם צעירים

ארי שבקס

לראשונה, מספר תושבי בני-ברק עובר את ה- 200,000 בלע"ה. על פי נתוני הלשכה למרשם אוכלוסין במשרד הפנים מתגוררים בבני ברק 200,162 כן ירבו. למעלה מ-100,000 מהם - צעירים על גיל 21. כנסו לנתונים המלאים.

לידיעה המלאה

הבוקר התייצבות קלה - אך המצב עדיין קשה

ירוחם שמואלביץ

התייצבות קלה הבוקר במצב בריאותו של מרן רבינו ראש הישיבה שליט"א, כך נמסר מהמרכז הרפואי מעיני הישועה. בכל רחבי הארץ והעולם ממשיכים להתפלל לרפואתו השלימה של מרן.

לידיעה המלאה

צפו: המונים הגיעו ל'לדרמן' לתפילת רבים לרפואת מרן

ירוחם שמואלביץ

מאות הגיעו הערב לבית הכנסת 'לדרמן' בבני ברק, להתפלל לרפואת מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א, כשבראשם מרן הגר"ח קנייבסקי. בכל רחבי הארץ נערכו הלילה עצרות תפילה וזעקה.

לידיעה המלאה

מתפללים: מרן ראש הישיבה יעבור טיפול רפואי מורכב

שלמה רייכמן

מתעדכן: מהמרכז הרפואי מעייני הישועה נמסר כעת (19:20) כי מרן ראש הישיבה שליט"א אמור לעבור בדקות הקרובות טיפול רפואי מורכב, והוא עדיין נמצא במצב קשה. העולם היהודי מתפלל לרפואתו. צפו בתמונות.

לידיעה המלאה

בזכות התפילות: התייצבות במצבו של מרן ראש הישיבה

שלמה רייכמן

פרופ' סורקין מ'מעייני הישועה' מסר הערב כי מרן ראש הישיבה שליט"א סובל מתהליך זיהומי שפוגע בתפקוד הכלייתי, אך לעומת המצב החמור בבוקר, כרגע נרשמת התייצבות מבחינת מדדי הלחץ הדם וקצב הלב. צפו בהודעה.

לידיעה המלאה

צפו: העולם היהודי נושא תפילה לרפואת מרן ראש הישיבה

שלמה רייכמן

תפילות בכל רחבי העולם היהודי לרפואת מרן ראש הישיבה. גדולי ישראל הורו להפסיק את הלימודים ולהרבות בתפילה ואמירת תהילים. מיד לאחר תפילת מנחה במליאה, קרא השליח ציבור ח"כ אייכלר פרקי תהילים לרפואתו של מרן הגראי"ל. חכי"ם מכל סיעות הבית הצטרפו לתפילה. צפו בווידאו.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

הרכבת יצאה לדרך: ליצמן הודיע על התפטרות ביום א'

שר הבריאות יעקב ליצמן הודיע לפני זמן קצר לראש הממשלה כי בכוונתו להתפטר מהממשלה ביום ראשון הקרוב, זאת לנוכח ההחלטה לקיים את העבודות בשבת. קודם לכן אישר השר כץ את העבודות באישור שניתן לעובדי הרכבת.

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום שישי

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

בני ברק: בחורה חרדית נפגעה בינוני מרוכב אופניים

בחור שנסע על אופניים חשמליים פגע בבחורה שהלכה על המדרכה, היא נחבלה ומצבה מוגדר בינוני. זהו אינו מקרה ראשון בבני ברק.

מחלוקת בדגל התורה: מי מחליט הרבנים או הפוליטיקאי

הבחירות על ראשות עיריית בית שמש עולה שלב, והפעם מחלוקת פנימית בדגל התורה. הכל קורה לאחר החלטתו של ראש העיר להתמודד קדנציה רביעית, מה שהביא את לשכתו של גפני להוציא הודעה נגד אבוטבול, והתגובה לא איחרה לבוא מצד מונטג.

משבוע הבא יופצו השטרות החדשים של 100 ו-20

השטרות הבאים בסדרת השטרות החדשה – בעריכים של 20 ש"ח ו- 100 ש"ח, יופצו לציבור החל מיום חמישי הבא. את השטר הראשון יקבל נשיא המדינה ריבלין.

האם מותר לעקור עצי פרי להקמת עיר חרדית ?

את השאלה העלו בפני שר התורה מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א מנהלי השיווק של העיר החרדית החדשה "דורות עילית" במזרח גוש דן שעלו למעונו וקיבלו את ברכתו. התשובה בפנים

70 מיליארד דולר - שווי החברות הישראליות בנאסדק

70 מיליארד דולר - זהו שווי השוק הכולל של 94 חברות ישראלית הנסחרות בבורסת הנאסד"ק. שר הכלכלה בפגישה עם יזמים ישראלים בניו יורק: "ההקלות ברגולציה ומדיניות המס האטרקטיבית, הופכים את הרישום הכפול בבורסה בישראל לכדאית מתמיד". כלכלה.

צפו: יהודה משי זהב בגוב האריות והלביאות

יו"ר זק"א יהודה משי זהב, ראה כבר הרבה בחייו, אך ספק אם אי פעם נכנס לגוב האריות. בסיור עבודה באפריקה הוא החליט להתנסות גם בדבר הזה, נרגיע ונספר כי מדובר בלביאות מאולפות. יהודה וללביאות שלום.

דואט מעניין: עקיבא מרגליות עם חיים ישראל

הזמר והיוצר החסידי עקיבא מרגליות, משחרר סינגל שני מתוך האלבום ״מרגליות וחברים״ והפעם יחד עם ענק המוזיקה היהודית החסידית חיים ישראל.

מוטי שטיינמץ השיק את האלבום החדש - וכולם הגיעו

בנים וראשי ערים, אישי ציבור, עיתונאים ומובילי דעת קהל התייצבו אמש (מוצ"ש) להשקת אלבום הבכורה של אמן רגש הזמר מוטי שטיינמץ - 'הנשמה בקרבי'. הצלם קובי הר צבי מגיש תיעוד מסכם

דה תניעהל'ה: שלום למר בקליפ חסידי מרגש במיוחד

שיר הגעגועים שכבש את העולם החסידי, עכשיו בקליפ מושקע במיוחד: הזמר שלום למר יחד עם מקהלת שירה מבצעים את השיר שכתב הרשי רוטנברג. צפו בקליפ המרגש.