נשיא רוסיה: שפע ברכות ליהודי רוסיה לרגל ראש השנה

נשיא הפדרציה הרוסית וולדימיר פוטין, נפגש עם הרב הראשי של רוסיה הגר״ב לאזאר בערב ראש השנה. כמיטב המסורת שיגר גם אגרת ברכה מיוחדת ליהודי רוסיה לקראת ראש השנה הבעל"ט

לכתבה המלאה

קבוצת תומכי הקהילה היהודית במוסקבה נסעו ל"שבת סליחות אצל הרבי"

צבי גלברד - רוסיה

במהלך ימי השהות בארה"ב השתתפו חברי הקבוצה בחוויות רוחניות וגשמיות, מתוך שבת אחים, יחד כאשר נשיא איגוד הקהילות ברוסיה הרב אלכסנדר ברדה ותחת ארגנו של העומד בראש המסע השנתי מנכ"ל המרכז היהודי קהילתי "מארינה רושצ'ה" במוסקבה השליח הרב מרדכי וויסברג.

לידיעה המלאה

סליחות נאכט אין מוסקבה, גלריה

צבי גלברד - רוסיה

הצלם לוי נאזרוב ממוסקבה, מגיש גלריה של מנייני סליחות רבים שנערכו בחצות הלילה של "במוצאי מנוחה" במוסקבה בירת רוסיה ובראשם בבית הכנסת המרכזי "מארינה רושצ'ה"

לידיעה המלאה

צפו: הרב ראובן אלבז מברך על כוחו של 'קול ברמה'

ירוחם שמואלביץ

הרב הגאון ראובן אלבז שליט"א, חבר מועצת חכמי התורה, בירך את רדיו 'קול ברמה' וסיפר עד כמה נוכח לכוחו של הרדיו, כאשר יהודי שאינו שומר תו"מ סיפר לו שהוא מקשיב לסליחות דרך הרדיו.

לידיעה המלאה

גלריה: האדמו"ר מאשלג בעריכת שלחנו בציון הרשב"י

חזקי פרידמן

לקראת הימים הנוראים פקד האדמו"ר מאשלג עם חסידיו את ציון הרשבי במירון וערך שם את שלחנו הטהור. הצלם דוד כהן הצטרף אל מאות החסידים ותיעד.

לידיעה המלאה

טרגדיה: קפץ למים כדי להציל את בתו - וטבע למוות

חזקי פרידמן

אסון כבד: הערב (ב') התקבלה הבשורה המרה אודות פטירתו הפתאומית של הרה"ח רבי שלמה זלמן בלוי זצ"ל, תושב ירושלים שטבע במימי נהר הירדן שעה שביקש להציל את בתו שנקלעה למצוקה. בן 46 היה בפטירתו. הלווייתו תיערך הערב בירושלים.

לידיעה המלאה

צפו: החפץ ששבר השוטר בירושלים - לא משקפיים

חזקי פרידמן

בתיעוד שהפץ אמש לאחר ההפגנה האלימה בירושלים נראה שוטר שובר חפץ של מפגין שזוהה כמשקפיים ומשליך אותו. קטע וידאו שמפרסם היום הצלם דוד פרמולטר, מוכיח אחרת. צפו בסרטון, גם ללא משקפיים.

לידיעה המלאה

לקראת השנה החדשה: ערב הוקרה למתנדבי זק"א-ת"א

חזקי פרידמן

מאות מתנדבי ארגון זק"א תל אביב התכנסו לקראת השנה החדשה בראשות הרב הראשי לת"א יפו, הגאון הרב ישראל מאיר לאו ורב הארגון הגר"י רוז'ה. הרב לאו: "אני שמח לגלות כי משנה לשנה הארגון מציג מתנדבים חדשים שמוותרים על זמנם ועושים את עבודת הקודש",

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

900 דוחות נרשמו תוך 10 ימים בגין אי שמירה על הימין

משטרת ישראל ממשיכה להגביר את האכיפה באופן משמעותי כנגד עבירת אי שמירה על הנתיב הימני. תוך 10 ימים נרשמו מעל ל-900 דוחות כנגד נהגים שביצעו עבירה –אי שמירה על הימין. תנועה.

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום ראשון

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

ירושלים: סיפוק במועצת בתי העלמין מהפעילות בשנת תשע"ז

בהנהלת מועצת בתי העלמין ירושלים מסכמים שנת עשייה גדושה בפעילות למען הכלל. שר הדתות דוד אזולאי: מועצת בתי העלמין ירושלים חוללה מהפכה ושינוי בכל מערך הקבורה בעיר.

חיפה: ביקור רב הוד של כ"ק מרן אדמו"ר מצאנז שליט"א

התפתחות קהילת צאנז בחיפה. ביקור רב הוד ערך האדמו"ר מצאנז שליט"א שהגיע לרגל קביעת מזוזה בבנין החדש של ת"ת דרכי אבות צאנז בחיפה ולקבלת קהל של חסידיו בימי הסליחות.

הסכם כלכלי ישראלי - סיני בהיקף של 300 מיליון דולר

שר האוצר כחלון חתם היום (ב') בבייג'ינג עם שר האוצר הסיני על הסכם גג כלכלי ישראלי - סיני בהיקף של 300 מיליון דולר. כלכלה.

מניית רמי לוי יורדת בבורסה בעקבות חקירתו במשטרה

מניית חברת 'רמי לוי' יורדת הבוקר בשיעור של כ-7%, זאת בשל חקירתו במשטרה של איש העסקים רמי לוי. החברה הודיעה שתי הודעות במהלך הבוקר לבורסה, כפי שמתחייב על פי החוק.

יצחק קקון מונה לתפקיד מנהל עיתון 'הדרך'

אחרי שהיה בתפקיד עורך 'יום ליום' במשך שנים רבות ופוטר, יצחק קקון מונה למנהל עיתון 'הדרך'. המהלך נחתם ביום חמישי האחרון, וקקון כבר נכנס למערכת העיתון.

אבי אילסון & צודיק גרינוולד בליווי מקהלת 'יחד' בביצוע מושלם

השניים בליווי המקהלה ותזמורתו של דביר כהן בביצוע מיוחד ל"והנה ה'". קליפ מוגש כסנונית ראשונה מתוך סדרה שצולמה במהלך חתונת החזן העולמי צודיק גרינוולד.

אוי באשעפער, רחמים" - צפו במקהלת מלכות ומאיר אדלר

הפקה מרגשת חסרת תקדים מבית היוצר של מאיר אדלר ומקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר. "אוי באשעפער רחמים", כך שם הלחן - לחנו של מאיר אדלר, בהגשתו האישית המרטיטה ובליווי נגינתו שובת הלב.