19
יום

שהם שני שבועות וחמישה ימים לעומר

חבל על דאבדין הרב פפנהיים צעק 'שמע ישראל' ונפטר בכניסה לבי"ח

ברוך דיין האמת: הרב שלמה פפנהיים זצ"ל מראשי העדה החרדית, נפטר הלילה והוא בן 91. לפני פטירתו קרא למשפחה והחל לצעוק 'שמע ישראל', גם כשפונה בנט"ן שב וצעק 'שמע ישראל'. עם הגעתו להדסה עין כרם נפטר. הלווייתו בצהרים.

זאנוויל עם מקהלת 'שירה' - 'אנא בכח' בביצוע וואקלי

זאנוויל עם מקהלת 'שירה' - 'אנא בכח' בביצוע וואקלי

בשיאה של עונת המוזיקה הווקאלית, קבלו את הביצוע של זאנוויל עם מקהלת 'שירה' ל'אנא בכח' - היצירה המפוארת של דז'יקוב, כפי שבוצעה לפני כשבוע בארה"ב. צפייה מהנה.

חשש מפני רחפנים בעת המטס במפגן יום העצמאות

חשש מפני רחפנים בעת המטס במפגן יום העצמאות

משרד התחבורה מזהיר מפני הטסת רחפנים בעת מטס חיל האוויר ביום העצמאות. במשרד אמרו כי הטסת רחפנים בנתיב ובזמן מטס חיל האוויר, יכולה לגרום לסיכון כלי הטיס המנמיכים טוס.

נהג אוטובוס איבד שליטה ונכנס לחצר ביהמ"ד באיאן

נהג אוטובוס איבד שליטה ונכנס לחצר ביהמ"ד באיאן

נהג אוטובוס שנסע ברחוב מלכי ישראל בירושלים, איבד שליטה ונכנס לחצר ביהמ"ד באיאן. קיר האבנים שמקיף את החצר מנע תאונה קשה יותר, אולם שני אנשים נפגעו באורח קל. חוקרי תנועה של המשטרה פתחו בחקירה.

וידיאו
אלפים על ציונו של רבי ישעיל'ה מקרעסטיר זי"ע
אלפים מכל העולם ממשיכים להגיע לציונו הקדוש של הצדיק רבי ישעיל'ה מקרעסטיר זי"ע, הטמון בעיירה בּוֹדרוֹגְקֶרֶסטוּר בהונגריה לרגל יום ההילולא שחל בשבת (תזריע - מצורע).צילום: סוכנות הידיעות חדשות 24
צפו: האדמו"ר מצאנז בעל השפע חיים זצוק"ל בריקוד
סרטון חדש המתפרסם בימים אלו חושף רגעים מרוממים מלפני שנים ארוכות, בצל כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז בעל השפע חיים זצוק"ל, בריקוד 'מצווה טאנץ' נלהב כאשר פניו בוערות כלפיד אש. כיצד מרקדין.
צפו: כך בוצעו המעצרים של אנשי 'הפלג הירושלמי'
לאחר תדרוך במטה המשטרה יצאו השוטרים לפשיטה הלילית על בתיהם של אנשי הפלג הירושלמי. צפו בתיעוד מהמעצרים בבתים, המהומות שבאו בעקבות וכוחות המשטרה שנרגמו בביצים ובקבוקים.
צפו: 'אם כל הפצצות' מוטלת על מנהרות דאעש באפגניסטן
צבא ארה"ב שחרר היום תיעוד נדיר של הטלת 'אם כל הפצצות' על מנהרות דאעש באפגניסטן. הפצצה מכילה 11 טונות חומר נפץ והיא מתפוצצת בגובה כמה מטרים מעל פני הקרקע. מלחמה בטרור.
אקטואליה
התחשמל בהכנות

אסון בהכנות לטקס הזכרון בהר הרצל - פועל התחשמל

פועל כבן 25 שעסק בהכנות לקראת טקס יום הזכרון בהר הרצל, התחשמל ומצבו מוגדר קשה. לאחר שהתחשמל הוא נפל מגבוה. לאחר קבלת טיפול רפואי במקום הוא פונה למרכז הרפואי 'שערי צדק'.

נצור לשונך

צפון קוריאה נגד שר הביטחון: נגיב על ההשמצות נגדינו

שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס בראיון עיתונאי למתיחות עם צפון קוריאה ואמר כי "המטורף הזה הוא בעל הברית הכי קרוב של אסד וגם של האיראנים". בצפון קוריאה נעלבו, וכדרכם מאיימים בתגובה. מתיחות.

האבסורד בהתגלמותו

'המידתיות' לא נאכפת - וכך מאות עסקים חיללו שבת

לפחות 280 עסקים מחללים שבת בת"א. על פי פסיקת בג"צ, העירייה צפויה להתיר ל-160 חנויות לפתוח בשבת רח"ל. כעת אנו חושפים שהעירייה טרם הגרילה את "הזוכים" וכך יצא שלמרות החלטת בג"צ, היקף חילול השבת אינו "מידתי". חרפה.

הרב אהרן פרידמן כדאי לדעת על מה לשים את הדגש ועל מה לא, כי החיים הם גם וגם, בחלקם טובים ובחלקם פחות, וצריך למצוא בנו את הכוחות להסתכל על חצי הכוס המלאה בכל דבר. המאמר השבועי של המחנך הרב אהרן פרידמן.
דודי שוומנפלד דודי שוומנפלד מותח ביקורת על אלו שמותחים עלינו כביקורת על אי יישור קו עם הדרך שלהם לציון יום השואה. "אנחנו הנצחה אחת גדולה של השואה, או ליתר דיוק המשך של השואה. ואתם יודעים מה? אולי בגלל זה אנחנו גם משלמים את המחיר". שוומנפלד עצבני.
נועם זיגמן סגן השר מאיר פרוש וח"כ יעקב אשר הגיעו בצהרים אל מעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א. מה עומד מאחוריי ההגעה המשותפת, ומה הדבר מבטא כמעט שנה לאחר ההתפטרות של פרוש מהכנסת לטובת אשר. פרשנות
חרדים
הילולא בקרעסטיר

האדמו"ר מנדבורנה - אלעד במסע תפילה בפולין והונגריה

רגשי קודש והתרוממות הרוח במסע הקודש "מצמיח ישועות" בראשות כ"ק מרן אדמו"ר מנדבורנה אלעד שליט"א בציונים הקדושים בפולין והונגריה. סיקור ותמונות.

נופש בברדיטשוב

האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק סייר בכפר הנופש החדש

האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק יצא בתחילת השבוע לשהות בברדיטשוב, לקראת שבת התאחדות של בחורי ישיבת תולדות אברהם יצחק. במהלך שהותו במקום סייר בתחומי כפר הנופש החדש בהוקם במקום. גלריה.

זה השולחן

סאדיגורה: הילולת האדמו"ר בעל הכנסת מרדכי זיע"א

האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א בעריכת שולחן הטהור לרגל הילולת זקנו האדמו"ר בעל הכנסת מרדכי מסאדיגורה זיע"א בהיכל בית מדרשו בבני ברק. צילום: בעריש פילמר.

מקומי
חילך לאורייתא

ביום העצמאות: 'יום שכולו תורה' בקרית צאנז בנתניה

ביום שלישי הקרוב, ו' אייר, יתקיים כמסורת השנים 'יום שכולו תורה' בר בי רב דחד יומא, לתושבי קרית צאנז והעיר נתניה שאינם עובדים באותו היום. יום הלימוד יתקיים באולם השמחות "מרכז החסד" ברחוב רבי טרפון 5 קרית צאנז נתניה.

לילה רועש

צפו: הדרמה הלילית בבית שמש עם כניסת המשטרה

המשטרה וכמה חיילי מג"ב נכנסו הלילה לבית שמש לבצע מעצר, הם נתקלו בכמה עשרות אברכים ובחורים שהתעמתו עימם עד ליציאתם מהשכונה. במהלך האירוע נזרקו לעבר הניידות חפצים שונים. צפו בתיעוד

נפתח לתנועה

רחוב אברהם דוד דוד נפתח ליציאת כלי רכב מבני ברק

לאחר עיכוב וסחבת של שנים, וביוזמת הוועדה לפניות הציבור של הכנסת, שהפעילה לחצים על משרד התחבורה ועיריית בני ברק, סוף סוף עושים את המתבקש ממזמן: פתיחת רחוב אברהם בן דוד ליציאת כלי רכב מהעיר. תחבורה.

כלכלה
הרש"פ הודיעה לישראל: לא נשלם על חשמל לעזה

הרש"פ הודיעה לישראל: לא נשלם על חשמל לעזה

המתיחות בין חמאס והרשות הפלסטינית עולה מדרגה, וברשות הודיעו לישראל כי אין בכוונתם לשלם מעתה על החשמל שמספקת ישראל לעזה. בישראל מצפים מהקהילה הבינ"ל לשלם את אספקת החשמל.

הג'וב החדש של אלי ישי: יועץ לחברת 'ריידר'

הג'וב החדש של אלי ישי: יועץ לחברת 'ריידר'

יו"ר יחד אלי ישי קיבל ג'וב חדש והוא מייעץ לחברת 'ריידר' המפעילה אפליקציית מוניות. תפקידו של ישי לעמוד אל מול הרשויות ולנסות לעזור בגיוס משקיעים נוספים לאפליקציה.

צרכנות
אחרי הפסח: במאפה נאמן מחכים לך

אחרי הפסח: במאפה נאמן מחכים לך


רגע לפני שאתם יוצאים לטיולי 'בין הזמנים' WeShoes מציגה:

רגע לפני שאתם יוצאים לטיולי 'בין הזמנים'


מי רשת המזון הזולה? מי היקרה? מי הפתיעה ומי לא חסים על הממון

מי רשת המזון הזולה? מי היקרה? מי הפתיעה ומי לא


ברנז'ה
צפו: כשיהודה משי זהב חגג מימונה ורקד עם הגלימה

צפו: כשיהודה משי זהב חגג מימונה ורקד עם הגלימה

את המימונה הזו חגג יהודה משי זהב יחד עם חברים יוצאי עדות המזרח, ולרגע אחד הוא לא פספס את כל הטוב שבדבר. הוא שם על עצמו גלימה מרוקאית, אכל את המאכלים ורקד גם ריקוד שלא ישאיר אתכם אדישים.

מוזיקה
אחרי שהפך ללהיט עכשיו השיר בוואקלי 'אין גדולה כגדולתך'

אחרי שהפך ללהיט עכשיו השיר בוואקלי 'אין גדולה כגדולתך'

מוישי קרויס מגיש: בעל המנגן הרב שלמה טויסיג בגרסה ווקאלית מיוחדת ללהיט החדש "אין גדולה כגדולתך".

בריאות
על צנתור אוזן כבר שמעתם?

על צנתור אוזן כבר שמעתם?

שלושה ניתוחי צנתור של תעלת האוזן בוצעו לאחרונה במרכז הרפואי 'רמב"ם' בחיפה. מדובר בניתוח המיועד לפתרון בעיית תפקוד של הצינור המחבר בין האוזן התיכונה לחלל האף עם ירידה בשמיעה.

משפחה
הניה גולדברג: הורים מבינים משדכים בחכמה

הניה גולדברג: הורים מבינים משדכים בחכמה

להתעקש על שידוכים לפי סדר הילדים גם אם השיירה כולה מתעכבת או לקדם כל שידוך בלי קשר לאחים ואחיות הגדולים ? הניה גולדברג ממשיכה בסדרת טורי היעוץ, והפעם בסוגיה רגישה במיוחד. שידוכים.

לימודים ותעסוקה
מעצב השטרות של ישראל: מקצועיות מאגר מוחות - גבוהה מאוד

מעצב השטרות של ישראל: מקצועיות מאגר מוחות - גבוהה מאוד

"תלמידות סיעור מוחות מגיעות לרמת ביצוע גבוהה" כך סיכם בהתפעלות מאיר אשל, במפגש שבו הוצגו עבודות הגמר של קורס עיצוב ותקשורת חזותית שנה א' בסניף בני ברק, במהלך הגשות עבודות הגמר לקורס עיצוב ותקשורת חזותית.

סקר שבועי
נוסע למירון בל"ג בעומר ?
הצבע