איש מירון ברוך דיין אמת: איש החסד הרב מנשה אייכלר ז"ל

בירושלים נפטר בביתו איש מירון הרב מנשה אייכלר, מי ששימש את מרן האדמו"ר מבעלזא הקודם. הרב אייכלר חלה בשבועיים האחרונים ונחלש מאוד. הבוקר איבד הכרתו וכל ניסיונות ההחייאה לא צלחו. הלווייתו בהמשך היום.

עברתם עבירות תנועה? בקרוב זה יעלה יותר

עברתם עבירות תנועה? בקרוב זה יעלה יותר

שר התחבורה ישראל כץ מבקש להחמיר את הענישה על עבירות תנועה, ובקרוב עברייני תנועה ישלמו יותר. כך למשל מי שעובר באדום יעלה 1500 שקל, כאשר היום הקנס הוא 1000 שקלים. אי מתן זכות קדימה תביא לתשלום קנס מה שלא בהכרח קורה היום.

תביעה ייצוגית אושרה להגשה נגד חברת אגד

תביעה ייצוגית אושרה להגשה נגד חברת אגד

תביעה ייצוגית אושרה להגשה אלו על ידי בית המשפט המחוזי בתל אביב, כשמהות התביעה נגד חברת אגד שלטענת העותרים מסתירה הוזלות שיש בקווים הייעודיים של המגזר החרדי. אגד מתכוונת לערער בטענה כי אין בסיס לטענה שהייתה הטעיה.

הפגנות על רקע מעצר נערה חרדית בבאר שבע

הפגנות על רקע מעצר נערה חרדית בבאר שבע

הפגנות נערכו הלילה בירושלים על רקע מעצר חרדית בכלא צבאי בבאר שבע. בנוסף, הפגנות עקב המשך מעצרו של מפגין חרדי שהפגין מול לשכת הגיוס בירושלים. ההפגנות בשני מוקדים בירושלים וכן בבית שמש. במקום מספר עצורים.

וידיאו
צפו: השלג בא ועימו גם פיזור המלח בכבישים
השלג הגיע לכביש 98 כוחות האחזקה של חברת נתיבי ישראל מפזרים מלח על הכביש כדי למנוע החלקות. צילום נתיבי ישראל
צפו: כשהרב גרוסמן התרגש והחל לרקוד במוסקבה "ושמחת בחגך"
רב העיר מגדל העמק ונשיא מוסדות מגדל אור הגאון רבי יצחק דוד גרוסמן המבקר בימים אלו במוסקבה בירת רוסיה, הגיע לביקור רב רושם במרכז החסד היהודי שערי צדק במרכז מוסקבה.
צפו: מטוס החמקן מתדלק באוויר בדרכו לישראל
מטוס החמקן ה-F35, עשה את כל הדרך מארה"ב לישראל עם הפסקות אך גם עם תדלוקים אוויריים. כך זה נראה מצילום ממטוס צמוד.
צפו: ח"כ אייכלר הגיע להפגנת ההורים מול הממשלה
ח"כ אייכלר בא להזדהות עם תלמידי נתיבות משה בחיפה שהפגינו מול משרד רה"מ. אתם ילדי חיפה הלומדים תורה בזכותכם חיפה היא עיר יהודית.אנו דורשים מראש הממשלה ומראש העיר חיפה לתת לכם בית ספר ככל ילדי חיפה".
אקטואליה
מודה באפליה

יו"ר השלטון המקומי: "יש אפליה לרעה של חרדים"

יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין חיים ביבס, אומר כי אפלייתם לרעה של מנהלי מחלקות חינוך חרדים טעונה הסדרה ותנאי השכר ייבחנו. סגן השר פרוש: "נדרוש השוואת תנאי שכר מנהלי מחלקות חינוך חרדים ברשויות לעמיתיהם מהמגזר הכללי".

הקרב על הבית

עורך ידיעות: "יש באוויר ובלב תחושת מועקה קשה"

העיתון ידיעות אחרונות לא מסתיר את פרשית נוני -ביבי, ומביא הבוקר סיקור רחב סביב הפרשה שמביכה את מו"ל העיתון. עורך העיתון בטור מיוחד שפורסם בעמוד הראשי תחת הכותרת : כשהבית רועד', כותב על תחושת המועקה הקשה שיש באוויר ובלב.

על הפרשה

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת שבוע בראי האקטואליה

הרב דוד חבושה על פרשת השבוע ויחי בה כולנו נאמר חזק ונתחזק. ואיך ל זה מתקשר עם מה שהיה לנו השבוע.

הרב חיים אמסלם הרב חיים אמסלם בטור בעקבות הודעת מורו ורבו מרן הגה"ר מאזוז שליט"א, על שהחליט להפסיק את שיעוריו במוצאי השבת, בגלל תלונות שקיבל על דברים שאומר בשיעור.
נועם זיגמן גשם ירד בתל אביב בשעה שאלאור אזריה נכנס אל האולם. מכריו וקרוביו קיוו כי האפור הזה לא סימן לבאות. השמש לא האירה, אך גם השופטים באולם לא האירו לו פנים. נועם זיגמן שהיה בבית הדין בטור מיוחד.
נועם זיגמן האמת המרה מתבררת, אך למרבה המזל מדובר בסוף הדרך. עכשיו אחרי שהממשל הדמוקרטי הוכה ועף מהבית הלבן, אפשר לברך על בחירתו של טראמפ ולהבין את גודל הנס.
חרדים
זכותו יגן עלינו

היום - יומא דהילולא של רבינו ה'בני יששכר' זצוק"ל

המוני בית ישראל יציינו היום, י"ח טבת תשע"ז, את יומא דהילולא של מרן רבינו צבי אלימלך שפירא זצוק"ל, בעל ה'בני יששכר', אשר מנוחתו בעיירת רבנותו דינוב שבפולין. גם השנה הגיעו המונים לציונו הקדוש בעיירה דינוב לקראת ההילולא לשפוך שיח ולהעתיר בעד הכלל והפרט.

חבל על דאבדין

ברוך דיין אמת: הגה"ח הרב מאיר צבי גרוזמן זצ"ל

במרכז הרפואי 'שיבא' בתל השומר, נפטר בצהרים הגה"ח הרב מאיר צבי גרוזמן זצ"ל, מראשי ישיבת 'תומכי תמימים' המרכזית שבכפר חב"ד. הרב גרוזמן שימש בתפקיד עד השבועות האחרונים, עת נפל למשכב.

לאורם יילכו

הילדים מדרום ירושלים התברכו אצל גדולי ישראל בבני ברק

התלמידים פקדו את מעונם של מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א, מרן הגר"ג אדלשטיין שליט"א והגר"א כהנמן שליט"א. התלמידים יצאו בתחושת סיפוק ועלייה רוחנית.

מקומי
עזרת אחים

בית שמש: נחנך רכב להסעות משפחות החולים המאושפזים

מערך היסעים פועל מהעיר בית שמש אל בית החולים 'הדסה עין כרם' ע"י ארגון 'עזרת אחים' * פעילות זו בנוסף לארגונים הפועלים בתוך העיר ירושלים.

תג מחיר

בעקבות יידוי האבנים תושבי חוסן לא יכנסו לביתר

התגברות זריקת האבנים לעבר תושבי ביתר עילית והאזור על ציר עוקף חוסן, הביאה את מח"ט הגיזרה לקבל החלטה יחד עם ראש העיר רובינשטיין כי לא יוכנסו לעיר ביתר פועלים ערבים. במקביל נערכה הפגנת תושבים מול חוסן.

השמש עולה

בית שמש חגגה 65 עם מרדכי בן דוד

במסגרת ארועי חנוכה שעמדו בסימן 65 לבית שמש: הצלחה רבה להופעה המושקעת של גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד עם אמני בית שמש.

כלכלה
בית הדין השעה את נאמני הקדש 'עץ חיים' המיתולוגי

בית הדין השעה את נאמני הקדש 'עץ חיים' המיתולוגי

החלטה דרמטית: בית הדין הרבני בירושלים השעה את נאמני הקדש "עץ חיים" המיתולוגי ואסר למכור את נכסיו. בית הדין ציין כי עולה חשד של ממש שהקדשות עץ חיים אינם מתנהלים בצורה מתוקנת.

מעמד הפרשת תרומות ומעשרות ע"י בד"ץ העדה החרדית ביקב פסגות

מעמד הפרשת תרומות ומעשרות ע"י בד"ץ העדה החרדית ביקב פסגות

מנכ"ל היקב, יעקב ברג, ציין בדבריו שבשנים האחרונות ישנה דרישה גוברת ליין איכותי עם כשרות מהודרת, ואיכות היקב הבלתי מתפשרת מתבטאת כעת גם בכשרות כאשר כל יינות יקב פסגות מבציר 2016 הינם בהכשר הבד"ץ העדה החרדית.

צרכנות
ברלין כולל הכל – ובזול מדריך טיולים

ברלין כולל הכל – ובזול


דמי חנוכה על קולקציית החורף בקדס קידס: קונים ב-300 ש"ח ומשלמים רק 200 ש"ח בלבד לעלות:

דמי חנוכה על קולקציית החורף בקדס קידס: קונים ב-300 ש"ח ומשלמים רק 200 ש"ח בלבד


מה חשוב לעשות לשגרת טיפוח העורך הכיני עורך לחורף:

מה חשוב לעשות לשגרת טיפוח העורך


ברנז'ה
עיתונאים חרדים יחרימו את ועידת לע"מ למגזר החרדי

עיתונאים חרדים יחרימו את ועידת לע"מ למגזר החרדי

עיתונאים חרדים הודיעו כי לא ייקחו חלק בועידת לע"מ המתוכננת להתקיים ביום שלישי הקרוב. במכתב ששלח מנכ"ל רדיו קול ברמה למנהל לע"מ נכתב: "שילובו של השר דרעי חוטא למטרה אותה הצבתם לעצמכם ובמקום בו התכוונתם לתקן עלולים אתם להימצא כמקלקלים".

מוזיקה
האזינו: חיים דבש – "בואי כלה"

האזינו: חיים דבש – "בואי כלה"

לא-מכבר זכה המפיק והמוסיקאי חיים דבש להקים בית כשר ונאמן בישראל. כאות להכרת הטוב לקב"ה על הטוב שגמל עימו, החליט לכתוב לכבוד המאורע שיר כניסה לחופה. את המילים שכתב מעמקי הנשמה הלביש על הלחן של השיר "wind beneath my wings" של הזמרת היהודייה בט מידלר, שיר עליו גדל בילדותו, טרם חזר בתשובה. דבש רתם אליו את המעבד והמפיק המוסיקלי יניב בלאס שאחראי על העיבוד וההפקה המוסיקלית.

בריאות
מתנדב זק"א במכתב מצמרר לאחר הפיגוע בארמון הנציב

מתנדב זק"א במכתב מצמרר לאחר הפיגוע בארמון הנציב

אנשי זק"א מתרגלים ורגילים בפעולות טרור. אך לעתים מגיע הרגע הקשה. מתנדב זק"א העלה עליי גוויל את החוויות הקשות של הפיגוע האחרון, שלשום בארמון הנציב. המכתב המלא.

משפחה
נחנך מחדש המקווה הוותיק והראשון שנבנה בראש העין

נחנך מחדש המקווה הוותיק והראשון שנבנה בראש העין

את שיפוץ המקווה תרמו בני משפחת לודמיר צאצאי גאב"ד פרעשבורג. את פרויקט השיפוץ בוצע על ידי ארגון 'טהרת המשפחה'

לימודים ותעסוקה
מאות השתתפו ביום הפתוח לקורס האנימציה של 'סיעור מוחות'

מאות השתתפו ביום הפתוח לקורס האנימציה של 'סיעור מוחות'

במהלך היום הפתוח הציגו השותפים לפרויקט את הקורס המקצועי של 'סיעור מוחות' שבמסגרתו יוכשרו התלמידות לעבודה באולפני סנובול תוך סבסוד הלימודים והכול בפיקוח תורני. השותפים לפרויקט של הלימודים היוקרתיים ב'סיעור מוחות': עמותת תמך, מרכז כיוון, הרשות לפיתוח ירושלים ואולפני סנובול.

סקר שבועי
האם אתם מבצעים רכישות דרך האינטרנט?
הצבע