הילולת הצדיק ארבע שנים לפטירת מרן: המונים מגיעים לביתו ולציונו

רבבות נוהרים לציונו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל, לציון ארבע שנים לפטירתו. בבית העלמין סנהדריה בירושלים ישנה היערכות מיוחדת, וגם בביתו שברחוב הקבלן, שייפתח הבוקר מהשעה שמונה ועד הערב, לאפשר לציבור הרחב להדליק נר במקום בו מרן למד והגה בתורה.

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום שני

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום שני

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

בשורה לשס ול'יחד': נתניהו יוזם הורדת אחוז החסימה

בשורה לשס ול'יחד': נתניהו יוזם הורדת אחוז החסימה

ראש הממשלה בנימין נתניהו יוזם תיקון לחוק הבחירות, ולפיו אחוז החסימה יירד בניגוד להעלאה שתוקנה בחוק לפני שלוש שנים. המהלך של נתניהו עשוי לעזור למפלגתו של אלי ישי, אך גם למפלגת שס שמדשדשת על סף אחוז החסימה.

היסטוריה: ישראל תיתן מענה לנשים עגונות בכל העולם

היסטוריה: ישראל תיתן מענה לנשים עגונות בכל העולם

תקדים: לראשונה מדינת ישראל תיתן מענה לנשים עגונות בכל תפוצות העולם היהודי וכן לגברים הנמצאים במצב דומה - גם אם אינם אזרחי ישראל. המהלך יתאפשר בשל הצעת חוק ממשלתית שהיום הופצה לשרים.

וידיאו
צפו: חילוץ ממוסק של בחור הישיבה מנחל דוד שבעין גדי
בחור ישיבה שנחבל מאבן בראשו שנפלה עליו במהלך טיול, חולץ על ידי מסוק ופונה לבית החולים במצב בקשה. צילום: הראל בן שחר רשות הטבע והגנים
אלפים התפללו על ציונו הקדוש של הרה"ק רבי לוי יצחק מברדיטשוב זי"ע.
ביומא דהילולא של הרה"ק רבי לוי יצחק מברדיטשוב זי"ע, סניגורן של ישראל, הגיעו אלפים לשפוך שיח על ציונו הקדוש בברדיטשוב שבאוקראינה. צילום: אש"ל ר' לוי יצחק.
צפו: המפכ"ל, סגן ר"ע וראש הישיבה אצל האדמו"ר
מפכ"ל המשטרה רנ"צ רוני אלשיך, סגר"ע בני ברק מנחם שפירא והגרש"ב סוקוצקין ר"י עטרת שלמה בריקוד הקפות שניות עם כ"ק מרן האדמו"ר ממודזיץ
עשרות אלפים בברכת הכהנים המסורתית בכותל
עשרות אלפי מתפללים הגיעו אל רחבת הכותל המערבי לברכת כהנים המסורתית, בתפילה נכחו הרבנים הראשיים, רב הכותל והמוקמות הקדושים וגם שגריר ארה"ב בישראל.
אקטואליה
בעיטה במוסכמות

שוטרת שבעטה במפגינים חרדים נחקרה הבוקר במח"ש

אלימות השוטרים בהפגנות 'הפלג הירושלמי', מביאה את המחלקה לחקירות שוטרים להתייחס לכך בחומרה, והיום נודע כי הבוקר נחקרה במח"ש, שוטרת ממחוז ירושלים שתועדה כשהיא בועטת בחוזקה במפגינים ובאנשים שהיו באותה הפגנה. בשבוע שעבר נחקר שוטר נוסף שהוציא אקדחו.

הכסף שלנו

שווה להיות ח"כ – המשכורת תגדל בעוד 1300 שקל

יש לכם ניחוש כמה מקבל ח"כ? אם אתם יודעים, אז תוסיפו לכך עוד 1300 שקלים, ואם מדובר ביו"ר וועדה אז עוד כמה מאות שקלים נוספים. מי לדעתכם מקבל יותר? רה"מ או יו"ר האופוזיציה? כל הנתונים בפנים.

מסע ציד

"החוק הצרפתי" המונע חקירת רה"מ נדחה בשבוע

עקב התנגדות שרת המשפטים שקד, נדחתה בשבוע ההחלטה על "החוק הצרפתי" שהגיש ח"כ דוד אמסלם, האוסר על חקירת ראש הממשלה בעבירות קלות. החוק יכלול כנראה הגבלת כהונת ראש הממשלה לשתי קדנציות בלבד. מסע ציד.

הרב אהרן פרידמן הרב אהרן פרידמן בטורו השבועי הפופולארי, והשבוע: על המתנות הגדולות והרבות שקיבלנו משמיים והדרך הנכונה להשתמש בהם לטובה ולברכה. לדעת לחיות.
הרב מנחם ברוד ברור לכול כי איראן היא המקור לתרבות הרצח השוטפת את העולם, ומה העולם עושה לנוכח הסכנה שמשטר מושחת זה יצליח לפתח נשק גרעיני? – משחק בדיפלומטיה וקונה שקט עכשיו בנזיד עדשים. הלוואי שלא נתעורר כשכבר יהיה מאוחר מדיי!
חיים גלינסקי ר' חיים גלינסקי לקח את אביו שלוש פעמים בשבוע לדיאליזיה, עד שפגשו ברב ישעיהו הבר, בן אדם שלא הכיר מעולם ושעמד לצדם ללא שום בקשת תמורה ותמיד עם חיוך על הפנים.
חרדים
טוב לדעת

19% מהציבור החרדי לא יודע כלל אנגלית

הציבור החרדי לא לומד ליבה, ובכלל זה אנגלית, והתוצאה ניכרת בסקר אודות השליטה בשפה האנגלית. מתברר על פי הסקר כי מי ששולט בשפה האנגלית, מרוויח יותר בשכר הברוטו.

חודש טוב

האדמורי"ם מנדבורנא ופינסק קרלין באתרא קדישא מירון

יְהִי הַחֹדֶשׁ הַזֶּה - האדמו"ר מפינסק קרלין נצפה ביום שישי, ר"ח מר חשוון, בתפילה בציון הרשב"י במירון. כמו כן האדמו"ר מנדבורנא הגיע אחריו לתפילה בציון הרשב"י במירון. תיעוד.

על הציון

האדמו"ר משאץ ויז'ניץ בציון האדמו"ר מסערט ויז'ניץ זצ"ל

כ''ק מרן אדמו"ר משאץ ויזניץ שליט''א, אמש בתפילה על ציון זקנו אדמו"ר בעל ה'מקור ברוך' מסערט ויז'ניץ זיע''א לרגל יום ההילולא ב' חשון.

מקומי
עלה בלהבות

ללא נפגעים: אוטובוס עלה באש בצומת קרית אתא

ללא נפגעים: שדרות ההסתדרות בסמוך לצומת קרית אתא אוטובוס שעולה באש. מאיחוד הצלה כרמל נמסר כי במקום אין נפגעים ב"ה. עומסי תנועה באזור. תיעוד.

נגמר בנס

נס בחיפה: סלע ענק הדרדר מאתר הבנייה למדרכה

זה היה יכול להיגמר באסון כבד, אולם בחסדי שמים זה נגמר בנס ללא נפגעים וללא נזק. סלע ענק הדרדר מאתר בנייה לעבר בתי תושבים ברחוב האר"י בחיפה. התושבים מתלוננים, זו לא פעם ראשונה. בנוסף טוענים: ברחוב השקט נוסעים במהירות סימטריילרים עם סלעי ענק.

חשבו מסלול

שינויים בשכונת מאה שערים - מהיום רק יציאה אחת

נכנסתם למאה שערים? חשבתם שיש כמה שערים לצאת מהשכונה? למשל מרחוב סלאנט? אז זהו שמהיום כדאי שתחשבו מסלול מחדש, שכן היציאה רק מצומת הרחובות מא"ש - שבטי ישראל.

כלכלה
רכבת ישראל הצטיידה בעוד קרונות שהגיעו היום לנמל

רכבת ישראל הצטיידה בעוד קרונות שהגיעו היום לנמל

הבוקר נפרקו בנמל חיפה עוד 8 קרונות דו-קומתיים חדשים, ו-6 קרונות שהגיעו זה מכבר יכנסו מחר לתפעול השוטף.

תנובה תיקנס ב-25 מיליון ש"ח בשל פגיעה בתחרות

תנובה תיקנס ב-25 מיליון ש"ח בשל פגיעה בתחרות

חברת תנוסה משלמת מחיר יקר של 25 מיליון שקלים בשל עבירות הגבלים עסקיים. על פי ההסדר, החברה תפצה לקוחות ב-25 שקלים שרכשו בחודש שעבר ממוצרי החברה. יש כבר מי שחושבים על תביעות ייצוגיות.

צרכנות
רוצים המלצה ליין לחג? כרמל שיראז ישמח לבב אנוש

רוצים המלצה ליין לחג? כרמל שיראז


 גלידה או קפה? הכירו את "אפוגטו" המוצר החדש גם וגם

גלידה או קפה? הכירו את "אפוגטו" המוצר החדש


מארחים אצלכם בסוכה: נאמן מציע לכם פלטות אירוח בטעמים מיוחדים נאמן לחג:

מארחים אצלכם בסוכה: נאמן מציע לכם פלטות אירוח בטעמים מיוחדים


ברנז'ה
לרגל יום השנה למרן - 'יום ליום' הופץ בעשרות אלפים

לרגל יום השנה למרן - 'יום ליום' הופץ בעשרות אלפים

עיתון 'יום ליום' יוצא במהדורה מיוחדת, ויופץ ללא תשלום בעשרות אלפי עותקים בכל רחבי הארץ, וזאת לרגל יום היארצייט של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל.

מוזיקה
דואט מעניין: עקיבא מרגליות עם חיים ישראל

דואט מעניין: עקיבא מרגליות עם חיים ישראל

הזמר והיוצר החסידי עקיבא מרגליות, משחרר סינגל שני מתוך האלבום ״מרגליות וחברים״ והפעם יחד עם ענק המוזיקה היהודית החסידית חיים ישראל.

בריאות
מתנדבי לב מלכה חילקו ארוחות מזינות במוצאי הצום

מתנדבי לב מלכה חילקו ארוחות מזינות במוצאי הצום

מתנדבי הארגון חילקו במוצאי יום הכיפורים- ארוחה מזינה במחלקות האונקולוגיה במספר בתי החולים בארץ. היו"ר הרב אברמן: בחג הסוכות יגיעו המתנדבים לזכות יהודים רבים במצוות נטילת ד' מינים.

משפחה
למה מגיע לשדכן תשלום מכובד על השידוך ?

למה מגיע לשדכן תשלום מכובד על השידוך ?

הניה גולדברג בטור הייעוץ השבועי על שידוכים וזוגיות. והשבוע: על מה ולמה מקבל השדכן/שדכנית תשלום מכובד על עבודתו ? מדובר בשכר מוצדק ? לדעת לחיות.

לימודים ותעסוקה
"נרחיב את שיתוף הפעולה בין 'שטראוס' ל'בראשית' בתעסוקה ויזמות"

"נרחיב את שיתוף הפעולה בין 'שטראוס' ל'בראשית' בתעסוקה ויזמות"

המשנה למנכ"ל קבוצת 'שטראוס', מר גיורא בר דעה, ומנכ"ל 'שטראוס מים ישראל', מר יניב שיראזי, הגיעו השבוע לביקור מיוחד במרכז 'בראשית אשדוד', לקראת השנה החדשה הבעל"ט.

סקר שבועי
הפגנות הפלג - בעד או נגד
הצבע