ויהי בנסוע רבבות במסע הלווית הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל

רבבות השתתפו בבני ברק במסע הלווייתו של הגאון הגדול רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל, רבה של רמת השרון. בראש מסע ההלוויה צעדו אבלים מרנן ורבנן אדמורי"ם וראשי ישיבות, בהם - אחיו הגרי"ג אדלשטיין, מרן הגר"ח קנייבסקי ועוד רבים. גלריית ענק.

ברוך דיין אמת: הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל

ברוך דיין אמת: הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל

נצחו אראלים את המצוקים. מהמרכז הרפואי 'לנידאו' בנתניה, הגיעה הידיעה המצערת על פטירתו של הגאון הגדול רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל, והוא בן 93. הלווייתו החלה בנתניה ממשיכה ברמת השרון ותסתיים בבני ברק שם ייטמן. תלמידי הישיבות יצאו להלוויה.

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת שבוע בראי האקטואליה

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת שבוע בראי האקטואליה

סיום השובבי"ם עם פרשת משפטים שכמובן מתקשרת לאקטואליה השבועית, ממינוי למינוי שופטים לעליון ולעוד כמה דברים שקרו השבוע.

כך שמרו החכי"ם החרדיים על ה'קשר עם הבוחר'

כך שמרו החכי"ם החרדיים על ה'קשר עם הבוחר'

חברי הכנסת החרדיים הוציאו כספים כדי לשמור על קשר עם הבוחר. על מה אתם שואלים? על סקר, אתר אינטרנט, מחשבים, טלפונים וצרכי משרד. כמה הוציא כל אחד, מי הרבה ומי מעט? התשובות לפניכם.

וידיאו
השקט שלפני הסערה: וורשא רגע לפני החורבן
סרט צבע (מקורי) מדהים שצולם בוורשה בידי תייר אמריקאי חודשיים לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה, מתעד את הווי החיים היהודיים בבירת פולין. צפו בתיעוד המצמרר.
האדמו"ר מראחוב בריקוד עם ראש מועצת שומרון
האדמו"ר מראחוב חיתן השבוע את בתו עם נכדו של האדמור מספינקה (ארה"ב). צפו בריקוד האחדות בשמחת השבע הברכות שהתקיימה בישוב שבי שומרון כאורחיו של ראש מועצת שומרון יוסי דגן.
מפלסים את הגישה לרבינו
השלג שנערם בדרך לציון רבי נחמן מברסלב, לא ממש ריגש את העירייה שלא נענתה לבקשה לפנות את השלג, מה שהביא לשכירת מפלסת פרטית.
ר' שולם מצא בהם סימן - מה זו איקאה?
ר' שולם פישר, הבעלים של רשת איקאה דיבר על הקטלוג החדש שמותאם גם לבתים במא"ש ובבני ברק, וגם הבריק עם ראשי תיבות שהביאו למחיאות כפיים.
אקטואליה
ניצחון העם

שרת המשפטים שקד הצליחה למנות שלושה שופטים שמרנים

שרת המשפטים איילת שקד רשמה הערב ניצחון מרשים, עם הצלחתה לכפות את מינויים של שלושה שופטים שמרנים, מול שופט ליברלי אחד בלבד לבית המשפט העליון. הישג משפטי.

תיעוד מצולם

צפו: כשנתניהו קיבל תיעוד עם האדמו"ר מחב"ד

ראש הממשלה נתניהו השוהה באוסטרליה, נפגש עם הקהילה היהודית כשלצידו ראש הממשלה האוסטרלי. נתניהו שנפגש עם שליח חב"ד ר' לוי וולף, קיבל תיעוד של פגישתו עם האדמו"ר מחב"ד זצוקל"ה. כשקיבל את התמונה הציג זאת למקבילו האוסטרלי.

מסע חובק עולם

ראש הממשלה מתקבל בכבוד בסינגפור ובאוסטרליה

ראש הממשלה בנימין נתניהו מסיים ביקור מדיני מוצלח בסינגפור ובאוסטרליה. זו הפעם הראשונה שראש ממשלת ישראל נמצא בביקור רישמי במדינות אלו, הנהנות מכלכה חזקה וצומחת. צפו בגלריה.

הרב אהרן פרידמן "אני מתעניין בשלום הילדים אבל הם עונים לי בשפה רפה וממשיכים בשלהם. הם לא מעוניינים בקשר עמי". הטור השבועי - והפעם על חיזוק הקשר עם הילדים שלנו.
יצחק שרייבמן "תעשיית הגיוס" החרדית מתחילה להזכיר את "תעשיית השלום" המשגשגת, ממנה מתפרנסים בשופי ונחת יהודים רבים מזה עשרות שנים. יצחק שרייבמן קורא למתפרנסים מתעשייה זו לנהוג באחריות.
הרב אהרן פרידמן את עשרים וארבע שעות היממה עלינו לחלק במחשבה תחילה לפי סדרי עדיפויות שקולים. שומה עלינו להקדיש די זמן לטיפוח הקשר המשפחתי שלנו. הן עם בן הזוג והן עם הילדים. הטור השבועי.
חרדים
קשר של קיימא

שמחת אירוסי נכד האדמו"ר מספינקא ארה"ב

אדמו"רים ורבנים השתתפו בשמחת התנאים לנכד כ"ק האדמו"ר מספינקא ארה"ב, בן לחתנו הרב אייכנשטיין, עם בת הגה"צ רבי אהרן טויסיג משגיח בישיבת אלכסנדר בבני ברק. צפו בגלריה.

ברוך דיין אמת

חודש לחתונת בתו: הרב אליהו יצחק אבא שאול ז"ל

בפתאומיות הגיעה הידיעה הקשה על פטירתו של הרב אליהו יצחק אבא שאול ז"ל, רבה של קידר ואחראי הרבנות גוש עציון. הוא נפטר בביתו עקב דום לב שקיבל, ולאחר שפעולות ההחייאה לא צלחו. הלווייתו היום בירושלים.

חבל על דאבדין

ברוך דיין אמת: הרה"ח אהרון ישעיהו פריד ז"ל

מחיפה הגיעה הבשורה הקשה על פטירתו של המגיד שיעור הרב אהרן ישעיהו פריד ז"ל, שנפטר לאחר מאבק ממושך במחלה קשה. הותיר אחריו 12 יתומים, שישה מהם בביתו, ואחת מאורסת לפני חתונה.

מקומי
פועל ישועות

אלפים הגיעו לתפילה בהילולת הרש"ש בהר הזיתים בירושלים

על פי הערכות המשטרה והמארגנים, כ- 8,000 איש הגיעו להעתיר בתפילה בהילולת רבנו הרש"ש בהר הזיתים בירושלים. משטרת ירושלים נערכה מבעוד מועד ולא נרשמו אירועים ביטחוניים חריגים במהלך כל ההילולא.

טרור בכביש

אייכלר הגיע להזדהות עם ביתר בשל התגברות הטרור

ח"כ הרב ישראל אייכלר סייר בכניסה לביתר עילית עם ראש העיר מאיר רובינשטיין, ואמר כי לא נסכים להתרגל לתופעת זריקת האבנים בציר ירושלים ביתר עילית. הסיור ל רקע התגברות משי הטרור בציר.

נמאס מהטרור

מאבק אזורי משותף להגברת הבטחון בעוקף חוסאן

טרור האבנים ובקבוקי התבערה לא נפסק בדרך לביתר וליישובים הסמוכים, ואחה"צ התכנסו לישיבה משותפת עם מטה המאבק של תושבי צור הדסה ויישובי הסביבה במטרה לגבש דרכי פעולה.

כלכלה
מה קורה לרכב שלכם לאחר שסיים את תפקידו בכביש

מה קורה לרכב שלכם לאחר שסיים את תפקידו בכביש

מה עושים עם כל כלי הרכב הישנים? במרבית המקרים מגיעים כלי הרכב הללו אל מגרשי פירוק רכבים בישראל. בואו ללמוד קצת יותר על התופעה שמביאה לא מעט מכוניות מהכביש אל הפירוק.

הצע"ח: הבנקים ינפיקו דו"ח חיובים מלא לפושט רגל

הצע"ח: הבנקים ינפיקו דו"ח חיובים מלא לפושט רגל

הצה"ח הוגשה על ידי חבר וועדת חוקה ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס): הבנקים יחויבו בניתנת דו"ח חיובים מלא לפושט רגל המגיע לשלם את חובותיו. המשנה ליו"ר לשכת עורכי דין בישראל: "הצעת החוק הזו חשובה מאוד ותגביר את נכונות החייב להסדיר את חובותיו".

צרכנות
סייל רנואר: חולצות מכנסיים סריגים ומגוון פריטים SALE

סייל רנואר: חולצות מכנסיים סריגים ומגוון פריטים


ברלין כולל הכל – ובזול מדריך טיולים

ברלין כולל הכל – ובזול


הטרנד נמשך: נעלי בלנסטון כובשות את המגזר ממשיך ובגדול:

הטרנד נמשך: נעלי בלנסטון כובשות את המגזר


ברנז'ה
עיתונאים חרדים יחרימו את ועידת לע"מ למגזר החרדי

עיתונאים חרדים יחרימו את ועידת לע"מ למגזר החרדי

עיתונאים חרדים הודיעו כי לא ייקחו חלק בועידת לע"מ המתוכננת להתקיים ביום שלישי הקרוב. במכתב ששלח מנכ"ל רדיו קול ברמה למנהל לע"מ נכתב: "שילובו של השר דרעי חוטא למטרה אותה הצבתם לעצמכם ובמקום בו התכוונתם לתקן עלולים אתם להימצא כמקלקלים".

מוזיקה
האזינו: הרב שלמה טויסיג בשיר חדש – "אין גדולה כגדולתך"

האזינו: הרב שלמה טויסיג בשיר חדש – "אין גדולה כגדולתך"

אחרי הלהיט "מאי דהוה", שזכה להצלחה רבה, חוזר בעל המנגן הרב שלמה טויסיג עם שיר חדש, לקראת אלבום חדש. האזינו לסינגל.

בריאות
מרגש: ניצול הטבח במגדל הגיע לחזק ילדים חולי סרטן

מרגש: ניצול הטבח במגדל הגיע לחזק ילדים חולי סרטן

הילד במסר לילדים החולים: "יש לכם זכות שאתם יכולים לעבור את זה בשלום ולהיות חזקים. גם כשאני מרגיש שאני בקצה, והייתי בקצה - לא התייאשתי והאמנתי שאתגבר בעזרת השם".

משפחה
הובלות זה משהו שצריכים בשלב כלשהו, אז מה עושים?

הובלות זה משהו שצריכים בשלב כלשהו, אז מה עושים?

כמעט כל אחד מאתנו נזקק מידי פעם לשירות של הובלה. גם אם אנחנו לא עברנו דירה מעולם תמיד עשוי לעלות הצורך בחברת הובלה כדי לשנע פריט מסוים. אז איך עושים ומה עושים? הנה התשובות.

לימודים ותעסוקה
מעצב השטרות של ישראל: מקצועיות מאגר מוחות - גבוהה מאוד

מעצב השטרות של ישראל: מקצועיות מאגר מוחות - גבוהה מאוד

"תלמידות סיעור מוחות מגיעות לרמת ביצוע גבוהה" כך סיכם בהתפעלות מאיר אשל, במפגש שבו הוצגו עבודות הגמר של קורס עיצוב ותקשורת חזותית שנה א' בסניף בני ברק, במהלך הגשות עבודות הגמר לקורס עיצוב ותקשורת חזותית.

סקר שבועי
שתי מדינות לשני עמים ?
הצבע