ד' תשרי תשפ"א
חיים ברקוביץ ט"ז טבת תשע"ד    22:43 המלאכים בלבן של מכבי

ביתר עילית הייתה נצורה בסופת השלגים. צוותי מכבי פעלו בנחישות ובמסירות להעניק שירות רפואה למבוטחים ומתאמי קשרי הקהילה היו בכוננות בכל ימי הסופה וסייעו למבוטחים ובפרט למקרים רפואיים מיוחדים.

צוותי הרפואה של מכבי שירותי בריאות בערים צפת, ביתר עילית וטלז סטון ועוד, פעלו בנחישות ובמסירות לסייע למבוטחים בכל דרך אפשרית.

בעיר צפת שג  היא הייתה נצורה בכל ימי הסופה הקשה, מנהל המרחב מר רם נורקין פעל באופן אישי והפעיל את השירותים הרפואיים בסניפים.

במכתב מרגש מציינת משפחה מקרית מאור חיים בצפת את מסירותו של מר רם נורקין שלא הסס לנסוע עם רכבו בכבישים המושלגים והמסוכנים והגיע לביתם לקחת מרשם רפואי עבור ילדם החולה ואף דאג לאתר בית מרקחת פתוח באזור ולהביא לביתם את התרופה.

 המשפחה  מסיימת  במכתבם המרגש שעזרתו המסורה והנחישות של מר רם הצילה את חיי ילדם. בנוסף מתברר שמנהל המרחב מר רם פעל באופן אישי לפלס את הדרכים לסניפים על מנת שהמבוטחים יוכלו לקבל את השירות במקום ללא סכנת החלקה וכדומה ואכן רבים ממבוטחי מכבי זכו ליהנות משירותי הרפואה בעיר גם במהלך ימי הסופה והשלג.

גם בביתר עילית צוות סניפי מכבי פעלו מתוך מסירות ונחישות שמבוטחי מכבי יקבלו שירות רפואה ושבמרפאות יפעלו כרגיל. מנהלת המרחב הגב' ענת סבח ומתאם קשרי הקהילה בעיר ר׳ אברהם אורלנצ׳ק פעלו מול הגורמים בעיר לסדר אפשריות שהרופאים יוכלו לנוע בעיר ולהגיע למרפאות  ובנוסף ר' אברהם אורלנצ'ק נסע עם רכבו להביא  צוותי רפואה ומנהלה מהישובים הסמוכים על מנת שמבוטחי מכבי בעיר יזכו לשירותי הרפואה במלואם.

המועצה המקומית טלז סטון ומכבי שירותי בריאות סייעו אף הם למבוטחים ובמקרים רבים פעלו עם רכבי ההצלה להעניק סיוע ועזרה לחולים ובפרט לילדים אשר נזקקו לתרופות מצילות חיים. ילד תושב העיר מודיעין עילית שנתקע בישוב טלז סטון ללא תרופות מצילות חיים זכה לקבל את התרופות בזכות פעילות של מתאם קשרי הקהילה והמועצה המקומית ששלחה את רכב הביטחון לכביש מספר 1 ובכך נעשתה חבירה בין המשפחה לילד וחייו נצלו.

ר' משה שלזינגר מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי ואחראי מתאמי קשרי הקהילה הארצי ציין בסיפוק רב "השירות של מכבי מוכר וידוע לכולם ובפרט למבוטחי מכבי לאורך כל השנה ולכן אנו היינו בטוחים שגם בימים קשים אלו מבוטחי מכבי לא ייפגעו בשירות ואין ספק ששוב הוכח שהשירות והרפואה אצלנו זה חלק משגרת החיים ובפרט בימים אלו. רק לאחרונה התפרסם שעל פי סקר מכון ברוקדייל, מכבי דורגה במקום הראשון מבין קופות החולים עם שביעות רצון גבוהה של 95% מחבריה. נתון זה מהווה עלייה בשביעות הרצון של חברי מכבי בהשוואה לסקר שנערך בשנת 2009, אז גם הייתה שביעות הרצון גבוהה מאוד ועמדה על 93%. קביעה דומה נקבעה בדו"ח של ה-OECD  שדירג את שירותי הקהילה בישראל בין המובילים בעולם.

צפו: הסיפור השמימי על המקווה והרכב שהתהפך י"ט ניסן תשע"ח
צפו: בחורים מבני ברק בנו את הכותל משלג בחרמון כ"ז שבט תשע"ח
צפו: לראשונה בחרמון: תותח שמייצר שלג ט"ז שבט תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי