ו' שבט תשפ"א
רחלי לוין כ"ט סיון תשע"ב    12:04 החלב החדש מרמת הגולן שיתחרה בוותיקים

מחלבות רמת הגולן מכריזה על שיווק והחדרה של קו המוצרים החדש: חלב הרים טהור. החלב נארז בעזרת מכונת מילוי חדשה השומרת על טעמו הטבעי של חלב ההרים, במערכת סטרילית. ההכשר מהדרין של הרב אוירבך.

מחלבות רמת הגולן המחלבה הותיקה והמובילה, מכיריזה על השקת מותג חדש בשוק החלב: "חלב הרים טהור".

 

"חלב הרים טהור" – הנו חלב הנחלב מפרות רמת הגולן ונחשב לחלב מזין ועשיר יותר מחלב רגיל ועובר תהליך UHT  (חלב עמיד) תוך שמירה על הערכים התזונתיים. 

 

לדברי יוסי נקש, יו"ר מחלבות רמת הגולן: "לקראת המהלך השיווקי ביצענו מספר צעדים משמעותיים שכללו תהליך של תכנון אסטרטגי, מיתוג מחדש ורכישת מכונת  מילוי חדשה מהמתקדמות בעולם".

שולי שגב, מנכ"ל מחלבות רמת הגולן: "במדינות אירופה כ-70% משוק החלב מתבסס על החלב העמיד. בצרפת עומד אחוז השימוש על 95.5%, בספרד- 95.7%, באיטליה על 49.8%, בגרמניה על 66.1% וממשלת בריטניה שמה לעצמה למטרה להגיע ל-90% שימוש בחלב עמיד עד- 2020, ע"מ לתרום לאיכות הסביבה". "אין סיבה שבמדינה חמה כמו בישראל, המספרים לא יהיו דומים." מוסיף שגב, "שוק החלב העמיד, בעזרתנו, ובעזרת העובדה שמעתה יהיה נגיש ונוח יותר לצרכן, עתיד לעבור מהפך בימים אלה ולהציג אלטרנטיבה. משוק רדום אנו מתכננים, כבר בתוך שנתיים, להכפיל את כמות הצריכה לכ- 28 מיליון ליטר בשנה".

 

"ניתן גם לומר", מוסיף יוסי נקש, מנכ"ל מחלבות רמת הגולן, "כי השוק הישראלי, צמא לשחקן חדש בתחום שנשלט ע"י 3 השחקניות המרכזיות ואנו רואים זאת גם מצד הקמעונאים והרשתות שמקבלים אותנו בזרועות פתוחות על כל המשתמע מכך".

 

במסגרת המהלך ביצעה המחלבה גם מיתוג מחדש ותשקיע בהחדרת המותג כ-15 מיליון₪. התפיסה של חלב עמיד בישראל עד היום, הייתה של מוצר המיועד לתקופות חרום. למזווה. את מיצוב זה, מתכוונים במחלבות רמת הגולן לשנות.

 

חלב הרים טהור הינו 100% טבעי וללא חומר משמר (למעט חלב עמיד 1% שומן שבו אין חומר משמר אך מוסיפים לו וויטמינים בהתאם להנחיות משרד הבריאות). המדובר בחלב הנחלב מפרות רמת הגולן, הנהנות ממים זכים , מזון עשיר ומאוזן,  אקלים ייחודי ואוויר הרים צלול האופייני לאזור רמת הגולן. החלב מגיע למחלבה היישר מרפתות רמת הגולן כשהוא טרי  ונארז ללא מגע יד אדם.  חלב הרים טהור, נארז בעזרת מכונת  מילוי חדשה השומרת על טעמו הטבעי של חלב ההרים, במערכת סטרילית,  לאחר תהליך  UHT - תהליך בו החלב עובר עיקור תוך שמירה על הערכים התזונתיים.   התוצאה - חלב עמיד בעל טעם טבעי לגמרי.

 

במבחני טעימה שערכה החברה, עלה כי רוב האוכלוסייה אינה מבדילה בין חלב הרים טהור מצונן לבין חלב רגיל (במובהקות של 95%) ואף מבחני העדפה עיוורים הראו שאין העדפה מובהקת בין סוגי החלב.

טעמו של החלב משתבח כאמור, כשהוא מצונן, עם זאת, הטיפול הטרמי  מאפשר את עמידותו של החלב ללא צורך בקירור או חומרים משמרים תוך שמירה על טעמו וערכיו התזונתיים והיותו עשיר בויטמינים ובמינרליים. למעשה, לחלב הרים טהור חיי מדף ארוכים של למעלה מ-135 יום והדבר נותן לנו את החופש לבחור מתי והיכן להשתמש בחלב גם בלי להיות תלוי בלוגיסטיקה מורכבת ובשטחי קירור יקרים בבית ובעסק, כך שנהנה מזמינות ונוחות מרבית.

 

חלב הרים טהור גם מציג מהפכה בתחומו, ומציע אריזה חדשנית, איכותית ומעוצבת ובמיוחד, לראשונה, מכילה האריזה פקק, המאפשר מזיגה קלה, נוחה ומושלמת. מחלבות רמת הגולן תשווק את חלב הרים טהור ברשתות השיווק השונות, והכשרות הינה למהדרין של רבה של טבריה הרב אוירבך וכן של רבנות קצרין, והרב של המועצה אזורית גולן.


חברי בד"צ אגו"י ערכו ביקור מיוחד במחלבת משק צוריאל א' סיון תשע"ד
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
יצא לאור ספר 'משלי' עם פירוש 'כאיל תערוג' מערכת אתר לדעת
"להתחיל מבראשית בפעם הרביעית" - שבת טיש ד' צבי גלברד - רוסיה
מתנות ייחודיות מוצעות ב'שמחונים' לקראת ט"ו בשבט מערכת אתר לדעת
"להתחיל מבראשית בפעם השלישית" - שבת טיש ג' חיים ברנרזון
'יקבי ברקן' גאים להשיק: בציר חדש ליין קברנה סוביניון מערכת אתר לדעת
למדור על המדף