ט"ו אדר תשפ"א
חיים ברקוביץ ט' חשון תשע"ד    13:14 מנכ"ל מאוחדת מבטיח להשקיע את המרב לשביעות רצון התושבים

מנכ"ל מאוחדת זאב וורמברנד, ערך סיור עבודה במודיעין עלית. במהלך הסיור בחן את פריסת המרפאות בשכונות העיר וכן את רמת השירות ללקוחות מאוחדת. בימים אלה עומדת להיפתח ברחוב רשב"י בעיר, מרפאה חדשה של מאוחדת, השביעית במספר אשר תעניק מגוון שירותים לתושבי האזור.

זאב וורמברנד, מנכ"ל מאוחדת, ערך סיור עבודה במודיעין עלית. במהלך הסיור בחן את פריסת המרפאות בשכונות העיר וכן את רמת השירות ללקוחות מאוחדת. אל המנכ"ל נלוו אלישע הוסמן - מנהל מחוז המרכז, הרב משה כהן - סגן מנהל המחוז ומנהל המגזר החרדי במחוז, מנהלת המרחב - קרן גולדברג, ומנהל קשרי הקהילה בעיר, הרב אליהו אוחיון.

מנכ״ל מאוחדת ציין כי, העובדה שאין בקרבת העיר בית חולים, מחייבת את מאוחדת להרחיב ולשדרג את המרפאות ואת שרותי הבריאות בעיר. הרב משה כהן סגן מנהל המחוז ומנהל המגזר החרדי במחוז, הציג תכנית בינוי מפורטת להרחבת מרפאת מאוחדת ברחוב רבי עקיבא ושיפוצה של הקומה הראשונה במרפאת אבני נזר, זאת בנוסף לקומה החדשה במרפאה. קומה זו  תאכלס מרפאת טיפולים חדשה, מרכז להתפתחות הילד, מרכז לבריאות האישה, אחיות, מזכירות רפואיות ועוד. המנכ"ל הורה לעשות ללא ליאות לקידום תכניות הבינוי שאושרו.

בימים אלה עומדת להיפתח ברחוב רשב"י בעיר, מרפאה חדשה של מאוחדת, השביעית במספר אשר תעניק מגוון שירותים לתושבי האזור. המנכ״ל ביקר במרפאה המצויה בשלבים סופיים לקראת פתיחתה והנחה להעניק במרפאה מגוון גדול של שרותי רפואה, שיענו על צרכיהם של תושבי העיר.

במהלך סיורו שוחחו המנכ"ל עם עובדי המרפאות והרופאים ואף ביקשם לחוות את דעתם כיצד יש להמשיך ולפתח את שרותי הבריאות בעיר באופן מקצועי ונכון, המנכ״ל ופמלייתו אף פגשו מבוטחים רבים ועודדום להביע את התרשמותם מרמת השרות ומשביעות רצונם כלקוחות מאוחדת. "חשוב לנו לקבל פידבק מהשטח ולשמוע את תחושות לקוחותינו ואת רמת שביעות רצונם, מטעים מנהל המחוז מר אלישע הוסמן ומוסיף "לא בכדי זוכה מאוחדת במקום הראשון במדד שביעות הרצון, כבר מעל עשרים שנה ברציפות.

הנהלת המחוז - ובראשם מר אלישע הוסמן, והרב משה כהן - סקרה באוזני המנכ״ל את מכלול שרותי הבריאות של מאוחדת בעיר. בין השאר קיבל המנכ"ל פרוט אודות תחומי פעילותן של שבעת המרפאות אשר פרסה מאוחדת עד כה ברחבי העיר באופן ייעודי, במגמה לאפשר נגישות מקסימלית לכל לקוח באשר הוא. בסקירה צויין, כי לשירותם של לקוחות מאוחדת במרפאות הממוקמות בשכונות העיר, עומדים עשרות הרופאים בעלי מוניטין במקצועות הרפואיים השונים. כמו כן מפעילה בעיר מאוחדת מכון פיזיותרפיה, מרכז לבריאות האישה ומרכז לבריאות הילד. שלושה מוקדים לרפואה דחופה בשעות הערב, מרפאת החירום הגניקולוגית, שני בתי המרקחת ועוד.

"מודיעין עלית היא בראש סדר העדיפויות שלנו, כהנהלת מאוחדת" אומר הרב משה כהן סגן מנהל המחוז ומנהל המגזר החרדי במחוז ומוסיף כי " תנופת הבנייה המורגשת במאוחדת בעיר וכן הגדלת מצבת הרופאים הינה נגזרת ישירה מהחשיבות שהנהלת מאוחדת מייחסת לעיר", "אנחנו – מסיים הרב משה כהן – לא מחכים לעתיד אלא בונים אותו".


חיסוני השפעת בבתי הספר: רק 60% מהתלמידים הסכימו להתחסן ה' כסלו תשע"ז
בני ברק: עשרות רבנים ורופאים השתתפו בועידה רפואית של מאוחדת ה' חשון תשע"ז
בני ברק: 'עוז והדר' השיקה ספריה עשירה במרפאת מאוחדת מרום שיר י"ד סיון תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי