כ' אב תש"פ
חיים ברקוביץ כ"ח תשרי תשע"ד    10:50 אלעד: כנס פעילים למען יהדות התורה ופרוש

במעמד אחדות מרגש נערך כנס פעילים במטה המרכזי למען סיעת יהדות התורה המאוחדת, אגודת ישראל – דגל התורה, ולמועמדותו של הרב ישראל פרוש לראשות העיר אלעד.

במעמד אחדות מרגש נערך כנס פעילים במטה המרכזי למען סיעת יהדות התורה המאוחדת, אגודת ישראל – דגל התורה, ולמועמדותו של הרב ישראל פרוש לראשות העיר אלעד.

 

תחת הסיסמה "עשיה מנצחת" המסמלת את עשייתם הברוכה של כל רשימת המועמדים ברשימה, יוצאים הפעילים החל מאתמול בערב, כדי לפעול ולהפעיל בקרב תושבי העיר מכלל המגזרים, להצלחת מועמדותו של ראש העיר, הרב ישראל פרוש, ושל סיעת יהדות התורה המאוחדת שסימנה ג', אגודת ישראל - דגל התורה.

 

בכנס השתתפו נציגים מכל הקהילות והמגזרים בעיר, שהגיעו גם כדי להביע תמיכה בפעילות, וכן כדי להצטרף למאמצים למערכה על צביונה ועתידה של העיר אלעד.

 

נשאו דברים בכנס, המועמד לראשות העיר, הרב ישראל פרוש, הרב חיים מאיר כץ, הרב שמואל גרוסברד, הרב אברהם שטרן, הרב מנדי חממי, הרב משה ברדוגו, הרב פנחס גרוס, הרב ירוחם טורנר ומר שי נתן.

 

בדבריהם עמדו הדוברים על הצורך בתמיכה במועמדם של גדולי ישראל, הרב ישראל פרוש, ועל הדחיפות והצורך לפעול למען עתידה של אלעד, כאשר ניסיונם של המועמד לראשות העיר, והמועמדים לרשימה, הוא גדול ומוכר לכלל תושבי העיר, מה שמסביר את התמיכה הרחבה, חוצת המגזרים, לה הם זוכים בעיר.

 

המועמד לראשות העיר הרב ישראל פרוש, הזכיר את עשייתו בחמש השנים האחרונות ועמד על האחדות המופלאה שנצבת בשולחן, "יושבים כאן מכל גווני הקשת של עדות ישראל", אמר.

 

הרב חיים מאיר כץ אמר כי "כולם בסיעה הם אנשי עשיה שעבדו ביום ובלילה, מכל המגזרים. אני רוצה להודות להרב ישראל פרוש, שהצלחנו יחד עם כל החברים להגיע לדברים מורכבים".

 

הרב שמואל גרוסברד, אמר כי "זו הזדמנות פז לבצע שינוי חיובי לטובת תושבי העיר", וקרא לפעילים להצטרף בכל כוחם למאמץ. הרב אברהם שטרן ניתח את ספר הבוחרים וקבע כי "אם כולנו נתגייס בצורה נכונה, כל הפעילים, הרי שהסיכוי הוא גבוה במיוחד כדי להצליח בבחירות".

 

הרב מנדי חממי עמד על גודל האחדות ואמר כי "עשייתו של הרב פרוש למען כלל התושבים היא למופת ולדוגמה".

 

הרב משה ברדוגו אמר כי "יש צורך לחזק את הנציגים שעשו הכי הרבה למען הציבור בשנים האחרונות". הרב פנחס גרוס אמר כי "יש צורך לפעול בהתלהבות, שתסחוף את כלל הציבור אחר האחדות שאנחנו מציגים. אני שומע את התמיכה גם מציבורים רחבים בעיר".

 

הרב ירוחם טורנר אמר כי "יש לנו חובת הכרת הטוב לנציגים, ובראשם להרב ישראל פרוש, שפועלים ופעלו למעננו התושבים בכל השנים האחרונות.

 

מר שי נתן, יו"ר סיעת הבית שלנו באלעד, נשא אף הוא דברים ואמר כי "למדתי להכיר את הרב ישראל פרוש כאיש ציבור אמיתי, בכל רמ"ח אבריו. יש כאן אפשרויות לבנות בעיר, לשקם אותה, ואני סומך על הרב ישראל פרוש שבא לעבוד".


ישי קורא לדרעי: בוא נסכים על מועמד ספרדי לאלעד ד' תמוז תשע"ח
אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב ל' סיון תשע"ח
תאונה באלעד: נהגת ורוכב אופנוע חרדים נפגעו ח' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אל תירה ישראל אל תירה!!!(ל"ת)
02/10/2013
נאנאש

הגב לתגובה
2. המישפוחה מבסוט(ל"ת)
02/10/2013
נחום

הגב לתגובה
3. הלוואי...
02/10/2013
יהודי
נקווה לטוב
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי