כ"ג אב תש"פ
ירוחם שמואלביץ ו' תשרי תשע"ד    00:59 דאגה אצל הירושלמים: נגיף פוליו פראי התגלה בעיר

מספר הילדים המתחסנים מידי יום רק הולך ויורד, וזאת בשל התחסנותם של למעלה מ-700 אלף ילדים. עם זאת, קיים חשש לגבי אלו שלא חוסנו ובפרט לאלו המתגוררים בירושלים, שם נמצא היום נגיף פראי של פוליו.

זקני ירושלים יכולים לספר רבות על הפוליו שתקף לפני עשרות שנים ילדים רביםבעיר, והדאגה הזו שהייתה בחודש האחרון רחוקה מהעיר, הפכה להיות ממשית ומפחידה.

 

במהלך היום התגלה נגיף פוליו פראי במרכז טיהור השפכים השוכן בסמוך לשכונתהר נוף בירושלים. ממצא זה מצביע על כך שישראל טרם התגברה על הנגיף, ולא די בכך אלאשהוא התפשט מאזור הדרום לכיוון ירושלים.

 

במשרד הבריאות אמרו היום כי ממצא זה מדגיש את הצורף המיידי בהשלמת החיסוןלפוליו לכל ילדי ישראל.

 

במהלך שלושת השבועות האחרונים, פועלים בטיפות חלב לתת חיסון לכל הילדיםהמגיעים, ולצורך כך אף נפתחו טיפות החלב אל מעבר לשעות הרגילות.

 

בימים האחרונים חלה ירידה במספר הילדים שמתחסנים נגד הנגיף, כאשר לפניכשבועיים ניתן היה לראות ימים שבהם כ-70 אלף ילדים התחסנו ביום.

 

במהלך היום התחסנו קרוב ל-19 אלף ילדים, כשבסך הכל מדובר ביותר מ-720 אלףילדים שהתחסנו מאז פתיחת המבצע ע"י משרד הבריאות.

 

כאן המקום לציין כי בדיקות בנוגע להימצאות פוליו ושאר חיידקים, נערכים כדברשבשגרה בכל מרכזי הטיהור של השפכים ברחבי הארץ, דבר שמאפשר למשרד הבריאות לעקובאחר מחלות הקיימות, ובשל כך הצליחו לגלות כי ישנו נגיף פוליו בדרום, דבר שהתפשט גםלאזור המרכז ולצפון, והיום כאמור התגלה נגיף פראי בירושלים.

 


המרכז הרפואי 'ברזילי' ערך כנס לגננות לעידוד חיסון הפוליו ל' תשרי תשע"ד
חצי מיליון ילדים חוסנו עד כה נגד הפוליו כ"ב אלול תשע"ג
הרב פירר לנכדיו: לכו להתחסן י"ט אלול תשע"ג
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. תגובה
10/09/2013
ממני
למה אין תגובות
הגב לתגובה
2. שקר!!!!!
10/09/2013
x
לפני כמה שנים ניסו לומר שנמצא הנגיף בת"א. אבל שם ראש העיר מחה בתוקף כי ידע שמדובר בתרגיל של משרד הבריאות להחזיר את החיסון החי-מוחלש לשימוש רק ע"י הפחדה של התל אביבים כל מדינת ישראל היתה על הרגליים. אבל אז זה לא הלך להם וראש העיר ניצח. הפעם הם ניצחו כי החרדים כמו תמיד נענים כמו שה תמים ועומדים ראשונים בתור לקבל חיסון בגל שנמצא איזה נגיף ברהט הבדואית!!!! טפשים! בכל מהדורת טלוויזיה שרצו להראות את ההיענות של הציבור, ראו, לא אחר מאשר הציבור החרדי על נשיו וטפיו עומדים בתור והגברת יעל גרמן מחייכת אליהם את החיוך השטני שלה.
הגב לתגובה
3. פראי? "שקר הגדול" בסגנון גיבלס (ימ"ש)
10/09/2013
רופא ותיק
כבר כמה שבועות משרד הבריאות ממלא ילדי ישראל עם הנגיף הזה. ידוע לכל איש מקצוע רפואי שאין שאלה שזה יופיע בביוב בגלל ה"חיסון" החי בטיפות. האמת שזה בא מהטיפות ולא משום מקור אחר!!! שימו לב שלמרות טענות וסיפורים מפחידים של פוליו בביויבם בארץ מפיהם של בעלי ה"בקשיש" במשרד הבריאות כבר שלושת רבעי שנה - אין אף מקרה אחד אפילו של חולה פוליו!! מי שיש לו שכל בראשו יבין שעובדים עליכם, אין פוליו בארץ; יש שוחד וכוונות רשעיות נוספות!!!
הגב לתגובה
בהחלט - אנחנו שפני נסיון
10/09/2013
יודי
לפני כחודשיים התפרסמה בעתונות ידיעה על חיסון חדש לפוליו, ומדינת ישראל היא שפן הנסיונות לדעת מה התוצאות - כי אין ספק שיש תוצאות שליליות של ילדים ותינוקות שהחיסון מזיק להם, השאלה היא רק מה הוא האחוז. מדינת ישראל מקבלת הרבה כסף בשביל המחקר, וילדינו היקרים הם שפני הנסיונות. והחרדים הם טרף קל, לצערנו. אל תהיו תמימים, אל תהיו טפשים, אל תהיו שפני נסיון.
הגב לתגובה
4. פוליו בירושלים
11/09/2013
ירון
לשיטתם שיש פוליו, אין פלא שיש הרי ילדי ירושלים קיבלו פוליו ואחר כך יצאו מגופם וזה מגיע לביוב אז ודאי יש פוליו. שורה תחתונה, הם נתנו פוליו הילדים הוציאו פוליו ומצאו פוליו וכעת הם אומרים הנה צדקנו יש פוליו. על מי הם עובדים. בפרט שרת הבריאות צריכה להוכיח שהיא עושה משהו במשרד הרי לעשות הנחות בהוצאות תרופות או טיפולי שינים היא לא יכולה הבוס לא מסכים להטיב לציבור צריך להתאכזר. אז היא משגעת את השכל עם הפוליו. תקנו אותי אם אני טועה. להת'
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה