ברקת הפך את ירושלים למעוז של מזללות ● דעה

ברקת הפך את ירושלים למעוז של מזללות ● דעה
אחרי שהוא הביע אטימות רגשית לכל הקדוש ויקר להם, כאשר הוא נלחם חזיתית במגזר החרדי בקריית יובל, תוך העדר טיפה של מוסריות, האם בדיוק עכשיו יתמכו בו האחרונים? הרי רק אדם חלמאי ייתן את קולו לאויבו.
אבישי פרי כ"ח אב תשע"ג 15:51
X

קשה להבין את הוולגריות שאופפת את ראש העיר ירושלים. אחרי חמש שנים שבהם אלפי תושבים חרדים סבלו מהתעללות מתמדת בדמות דוחו"ת אינסופיים על כל צעד ושעל בעיר, הוא עוד מחזר אחריהם?

 

והיותר מתמיה: אחרי שהוא הביע אטימות רגשית לכל הקדוש ויקר להם, כאשר הוא נלחם חזיתית במגזר החרדי בקריית יובל, תוך העדר טיפה של מוסריות, האם בדיוק עכשיו יתמכו בו האחרונים? הרי רק אדם חלמאי ייתן את קולו לאויבו.

 

צריך להבין דבר פשוט מאוד: ירושלים בשנים של ברקת הפכה למעוז של מזללות ותרבות חול חסרת-תוחלת.

 

משהו שקוסם לצעירים הוללים שמחפשים את ירושלים של האוניברסיטאות. במקום ראש עיר לתושבי הפנים, הפך ברקת את עורו והשתחווה כל העת לתושבי החוץ, תוך דאגה מתמדת ליחצנו"ת הולמת לירושלים תרבותית החדשה.

 

בשעה שקולות ה'פורמולה' שקשקו בעיר הקודש לראווה, תושבים רבים סבלו מנחת עטם של פקחים שארבו להם בפינות ובחורים. יחס הולם ואנושי לתושבים, היה אפוא מילה גסה בלקסיקון של ירושלים דברקת.

 

הסיפור הזה חייב להסתיים. אם אנחנו רוצים ראש עיר הבירה (במלרע), כדאי שנעשה את השגיאה הפטאלית הזו שוב.

 

אבל אם אנו רוצים ראש עיר אנושי-עירוני שקודם כל מתמקד בעשייה אלמנטארית שוטפת, ולא בתמונות ליד מחזות שווא ריקניים, כדאי שנבחר בראש העיר עם רקורד של עשייה של ממש, כמו המועמד משה לאון.

 

ברקת, הסיפור הסתיים. אתה כנראה לא תהיה ראש העיר הבא שלנו. אנו רוצים ראש עיר ולא ראש ארועי תרבות.ברקת, ירושלים, בחירות לרשויותהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. ברקת עוף לנו מהעיניים
04/08/2013
תושב ממורמר
מי מדבר מדוחות וכו' וכו' אני כבר מנסה 4 שנים להוציא רישיון על איזה מכסן קטנטן אני לא מדבר מאגרות ותשלומים, סחבת על סחבת ושום דבר לא זז איך אמר לי איה אדריכל מה שפעם לקח חודשיים, לוקח היום שנתיים ויותר
הגב לתגובה
2. בשם השם נעשה ונצליח
05/08/2013
משה
עדיף לבחור ברווז ולא אותו. כל תחליף יציל את ירושלים גם פפה אללו.
הגב לתגובה
3. לופו הולך להפתיע את כולם בעזרת ה'
05/08/2013
ציון
רק שייפסק הצרות עין והמריבות הפנימיות והכל יסתדר.
הגב לתגובה
4. כל מילה בסלע!!!!!!
04/08/2013
תושב ירושלים
לא לשכוח את ההצגות של הצלבנים בתוככי עיה"ק ירושלים סמוך למקום הקודש והמקדש לא נשכח ולא נסלח!!!
הגב לתגובה
5. כל כך נכון, אבל אין תחליף הוגן בינתיים...
04/08/2013
דוד
את מי הביאו לנו את משה ליאון?! זה להחליף פרה בחמור, מדוע שלא יציגו מועמד חרדי, ברור שהוא יקח בהליכה, אני לא מתכנן להצביע לו בכל מקרה, ממתין ומצפה למועמד חרדי.
הגב לתגובה
אין ברירה כי דת"ל ובנט הולכים עם ברקת
05/08/2013
משה
והם לשון המוזנים
הגב לתגובה
ברקת מציק ועשה פרובוקציות
05/08/2013
נחמן
בשכונת מעורבות לשמור שלא יתחרדו
הגב לתגובה
ברקת מציק גם לתושבי מוסררה החרדים
05/08/2013
ירושלמי
לא נתן שם כניסה למתנ"ס עושה אירועי קיץ סמוך לשכונה איך חרדים לא מתביישים לחשוב לתמוך בו
הגב לתגובה
6. ברקת
04/08/2013
דוד
נראה לי דווקא שיש תחליף הוגן ביותר ושמו משה ליאון.
הגב לתגובה
7. י-ם
04/08/2013
משה
אל תדאגו עוד מעט בחירות ומה שבטוח שהוא לא ממשיך לשבת על הכסא הזו.
הגב לתגובה
8. רוצים את אורי לופוליאנסקי הוא היה ראש עיר
04/08/2013
אברהמי
הכי טוב שהיה לירושלים, הן לחרדים והן לחילונים.
הגב לתגובה
9. תסביר לי מה מצאת בליאון???
04/08/2013
תחשוב שוב ואל תתלהם
חוץ מהקשקוש של רקורד של עשיה? איווט זה לאון לאון זה איווט ! מובן? מי שרוצה להגיש את הלחי לסטירה שניה ולקבל את מה שקורה בממשלה גם בעיריה שיצביע לאון ויכתוב נגד ברקת! לא שאני חסיד של ברקת ודאי שעדיף מועמד חרדי! ופלא שלא מדברים ע"כ אפילו לא עושים סקרים, אבל אם אחד משניהם אל תכתוב נגד אף אחד (אלא א"כ יש לך אינטרסים) צריך לתמחר ולפי זה להצביע.
הגב לתגובה
10. ברקת אסון לירושלים רוצה להפך את ירושלים לפריז
05/08/2013
חרדי
ברקת אסון לירושלים רוצה להפך את ירושלים לפריז בושה לעוזרים שלו מהתקשורת החרדית הגרי"ש אלישיב זצ"ל פסק שאסור לעבוד איתו אז איך דגל....
הגב לתגובה
11. החלקת על המוח
05/08/2013
יעקב
הוא יה הוגן, ילד לך תשמע מהנציגים החרדים במיוחד מהרב פינדרוס.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

המועמד שניצח בערד סימס: חסידי גור בקלפיות

בתום מערכת בחירות סוערת במיוחד ניצח בערד המועמד ניסן בן חמו שסימס במהלך היום לתומכיו בשפה הרוסית "המוני חסידי גור בקלפיות, הם ינצחו אם לא תצביעו בעד ניסן בן חמו". במטה אומרים כי הם "לא יודעים" מי שלח את המסרון.

אובמה לעיתונאית ישראלית: אני נהנה מקרב עם ביבי

נשיא ארה"ב ברק אובמה ניסה הערב להוכיח כי לא הכל שחור בכל מה שקשור ליחסיו מול מדינת ישראל. הוא התראיים לעיתונאית ישראלית ואמר כי הוא מבין את חששות העם בישראל מנשק גרעיני לאיראן.

השלום המיוחל: האדמו"ר ממחנובקא בחתונת בעלזא

זה היה די ברור שזה יקרה, ואולם עד שזה לא קרה וראו בעיניים, היו מי שנשארו סקפטיים. אבל לאחר חצות זה קרה, כאשר האדמו"ר ממחנובקא נכנס לאוהל החתונה של בעלזא והתיישב לצד האדמו"ר מבעלזא, ובכך תם סכסוך ארוך שנים.

מזל טוב בעלזא! הנכד התחתן, האדמו"ר סידר קידושין

החופה הסתיימה ואלפי החסידים צעקו מזל טוב! לפני שעה קלה הסתיימה החופה בחצר בעלזא, שם עמד תחת החופה נכד האדמו"ר שליט"א. בסידור קידושין כובד האדמו"ר, וסב החתן כובד בברכה ראשונה.

חיפה: בדיקות פתע לבדיקת זיהום אוויר מרכבים

נהגים בחיפה הופתעו השבוע להיעצר בצד על ידי שוטרי תנועה ופקחי המשרד להגנת הסביבה, שערכו בדיקות פתע לגילוי רכבים המזהמים את האוויר. התוצאות היו כי רכבים נדרשו לטפל בליקויים.

הגיחון תירגלה משבר חמור באספקת המים לירושלים

במסגרת תרגיל "נקודת מפנה 2015", נבחרה חברת הגיחון לתרגל משבר חמור באספקת המים לירושלים המשולב עם אירוע של זיהום מים באזור הגבעה הצרפתית ותקיפת סייבר על תשתיות ומתקני הגיחון.

שר הבינוי מציב יעד: מיליון תושבים בבאר שבע בעוד דור

שר הבינוי יואב גלנט בסיור ראשון בתפקיד בנגב ובבאר שבע: "חיזוק באר שבע הוא יעד ראשון במעלה לביטחונה הלאומי של מדינת ישראל החזון והיעד – מיליון תושבים בבאר שבע בעוד דור".

בכולנו מבהירים: נקיים הבטחותינו לפירוק מונופול הגז

לאחר הסערה בעקבות הודעת שר האוצר כי לא יעסוק בפירוק מונופול הגז בשל קשריו עם קובי מימון, מבהיר יו"ר הסיעה ח"כ רועי פולקמן כי שאר חברי הכנסת יטפלו בנושא. "אנחנו לא מפלגה של איש אחד", הבהיר.

שלמה בניזרי התעלף בשידור חי ב'קול ברמה'

השר לשעבר שלמה בניזרי, התעלף במהלך שידור תוכניתו השבועית ברדיו 'קול ברמה'. כוחות הצלה שהגיעו למקום העניקו לו טיפול מקומי, שאחריו בניזרי חזר להיפרד מהמאזינים וליידע על שאירע.

נדב פרי עזב את ערוץ 10 - ידברר את שותפות הגז

הכתב הפוליטי של חדשות 10 הודיע כי הוא עוזב את תפקידו בתחום הפוליטי אחרי 9 שנות עבודה בחברה. פרי יהפוך להיות אחראי תחום תקשורת בשותפויות האנרגיה, החברה בשליטת יצחק תשובה.

יידל ורדיגר מגיש את הדבר הבא: בשבילי נברא העולם

הדבר הבא במוזיקה החסידית: אלבום בכורה מושקע במיוחד לזמר והיוצר, ברוך שלום בלסופסקי, בהפקתו של גדול הזמר החסידי, יידל ורדיגר, שלראשונה מפיק אלבום לזמר שהוא לא אביו, מרדכי בן דוד, או הוא עצמו.

יניב בן משיח משחרר סינגל חדש - שבוע טוב

הזמר האנרגטי והמצליח יניב בן משיח משחרר סינגל קצבי ועממי שהלחין "שבוע טוב", רגע לפני שהוא משיק את הופעת השקת האלבום החדש שלו הנושא את השם "בשורות טובות". האזינו לסינגל המקפיץ.