ט"ו סיון תשע"ט
חיים ברקוביץ כ"ד אב תשע"ג    14:53 בית שמש: אבנים על אוטובוס בעקבות מעצר על "הדרת נשים"

מהומות בבית שמש: חרדים קיצונים יידו אבנים לעבר אוטובוס אגד, ונפצו את שמשותיו, לאחר ששניים מחבריהם נעצרו ע"י המשטרה, לאחר שדרשו מאישה באוטובוס לשבת מאחור, אין נפגעים בנפש.

סוער בבית שמש: המשטרה עצרה שני חרדים קיצונים שדרשו מאשה לשבת מאחור באוטובוס קו 497 ברחוב בן איש חי בבית שמש.

 

הקיצונים עיכבו את המשך נסיעת האוטובוס, לאחר שהאשה לא הסכימה לעבור לחלק האחורי של האוטובוס, כח משטרה שהגיע למקום עצר את השניים והאוטובוס המשיך בנסיעה.

 

בעקבות המעצר החלו חבריהם להתפרע, ויידו אבנים לעברו אוטובוס אחר של אגד, וניפצו את שמשותיו, אין נפגעים בנפש, אולם לאוטובוס נגרם נזק.

 

ח"כ דב ליפמן מ'יש עתיד' תושב בית שמש, אמר בתגובה כי "אירועים מסוג אלו של הדרת נשים הם תופעה פסולה שצריכה להיעלם מהעולם. גם בתורה נאסר על השפלת נשים ואין מקום לתופעה כזו בחברה הישראלית"

 

ח"כ ליפמן אמר כי הוא "מודה למשטרת ישראל שפעלו במהירות והביאו למעצר של אלו המבקשים לפגוע בזכותן של נשים לנסוע היכן שהן רוצות ומתי שהן רוצו וכולי תקווה כי אלו שסיכנו את חיי הנוסעים בעת יידוי האבנים יעצרו במהרה. רק על ידי המשך טיפול מיידי ובלתי מתפשר במקרים מסוג זה נצליח אולי להביא לצמצום התופעה". 

 

ליפמן פנה לראש עיריית בית שמש וקרא לו לפעול בהקדם להתקנת מצלמות בעיר כהבטחתו: " אנו מחויבים לפעול בכל הדרכים על מנת לשמור על ביטחונם האישי של התושבים לפני שיקרה אסון"

צילום: קבוצת העיתונאים רוטרניק

שר הבטחון: טעינו כשאסרנו שירת נשים בצה"ל י"ד תמוז תשע"ה
רחל עזריה ממפלגת כולנו: ניאבק נגד הדרת נשים י"ב אדר תשע"ה
עמותות השמאל: הקשר האנטי חרדי של קול אחד י"ג שבט תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אני הייתי בקו 497
31/07/2013
יצחק
אני לא מאמין שאני ב2013 הייתי באוטובוס אף אחד לא הטריד את הנוסעת שישבה מקדימה, אשה אחת בקשה ממנה אם היא רוצה לעבור ורצתה והנהג אגד רק רצה לעשות פרוביקציות השטרה הגיע ושאלו את האשה ואני שמעתי איך שאמרה :אני "רציתי" לעבור לאחורה אז איך אפשר לסלף את האמת ב2013?!!!
הגב לתגובה
2. זכיותינו לא קיצוניות
31/07/2013
זוית ראיה
אין כאן שום קיצוניות חרדי שמבקש לעבור אחורה אינו שום קיצוני כולנו מצדיעים לו זכותו של הציבור החרדי לנסוע בקו מהדרין כפי שתורתו מצוה אותו מי שלא מעניין בבקשה שילך לאוטבסים המעורביםֱ!! בכל מקום יש תחנה מרכזית בבקשה שיסע משם! אוטבסים מהדרין כדי שאנשים לא רצוים לא יעלו וכדי שאנשי שומרי תורה לא יצטרכו להסתובב במקומות אלו הפיעלו שירות מיוחד בתוך העיר! כמובן שאנו מסתיגים ממעשה אלימות !
הגב לתגובה
3. חצאי מילים !
31/07/2013
בית שמש
מדובר באשה חרדית שעלתה עם בעלה על האוטובוס - וראתה שיש מחסור במקומות הישחיבה לגברים לכן בקשה מאיזה אשה אם היא יכולה לרדת אחורה, וללא שום בעיות נתיישבה האשה אחורה. אך הנהג שכנראה הינו חבר טוב של ליפמן האוהב פרובוקציות סגר דלתות והתקשר למשטרה כאילו ויש לו באוטובוס איזה פושעת מסוג ראשון, אחרי שעצרו את האשה וכן את בעלה שהתנגד למעצר אשתו יצאו קומץ קטן בעלי דעת ועשו דברים טובים אשר גרמה שב"ה הוציאו את האשה ובעלה וכבר כשלש שעות שאין דריכות רגל ברוב השכונות החרדיות בבי"ש לחברה הסוררת "אגד" המגדלת נהגים מושחתים ופרועים.
הגב לתגובה
4. נהגי "אגד" מחפשים אקשן
31/07/2013
חיים מבית שמש
אני יודע שהמשטרה שאלה לאשה שבקשו ממנה לרדת והיא אמרה בפירוש שזה לא הכאיב לה והיא הבינה את זה , כל הפרובוקציה התחיל ע"י הנהג.
הגב לתגובה
5. כנסו !!! אני הייתי באוטובוס!!!!!!!!
31/07/2013
שקר גמור
כנסו !!! אני הייתי באוטובוס מהמשטרה נמסר כי "גבר חרדי שנסע באוטובוס של אגד בבית שמש דרש מאחת הנוסעות לעבור לחלקו האחורי של האוטובוס, בזמן שנוסעים חרדים נוספים מנעו מהנהג להמשיך בנסיעה. [בתוך הכתבה] אני לא יכול להאמין שהמשטרה אכן אמר כך שמישהו דרש מאשה לעבור וכו' כי אני הייתי באוטובוס וראיתי קודם כל זה היה אשה שדברה עם האשה שישבה שם היא דברה כמה מילים בשקט אם היא רוצה לעבור' בשיא העדינות, והאשה תושבת חו"ל עברה לאחורה בלי שום טענה או תלונה, הנהג של אגד שרצה לעשות פרובוקציה קרא למשטרה, כנראה שראה איזהו תוכנית הסתה בטלבזיה ורצה להתנקם לחרדים... שמפרנסים אותו כשהם הגיעו הם שאלו את האשה ואני שמעתי איך שאומרת למשטרה,: אני "רציתי" לעבור לאחורה, אז איך יכול להיות שהמשטרה יטעון שמישהו דרש?? איזה שקר גס!!! לא להאמין שאנחנו ב2013 זה ממש מזעזע תמיד חשבתי אם כן או לא להאמין לסיפורים מעין אלו עכשיו שנוכחתי במקום מההתחלה אני כבר יודע איך מסלפים ממש את האמת
הגב לתגובה
6. צביעות!!!!
31/07/2013
מפוכח
האם מישהו הבחין בהבדל שבסיקור סיפור זה, לאיך ש"לדעת" סיקר את פרשת יידוי האבנים הבוקר בירושלים ?????? אם החרדים עושים כך, אז מה הטענה על החילונים כשהם כותבים על החרדים ??
הגב לתגובה
7. החוצפה של אגד ממשיכה
31/07/2013
הפרובקציה עובר כל גבול
לאחר ההסתה בתקשורת הכללית על הציבור החרדי ש27% ממנו לכאורה אינו משלםם ממשעיכים ומחנכים הם את נהגיהם להתערב בכל פניה נורמלית מבלי צעקות וכדומה לעבור אחורה כדאי שהזוג יוכל לפחות לשבת ביחד בגלל שהאוטביסים עירוניים ואין מספיק מקמות ישיבה בנסיעה "בין עירונית" ? על זה אומרים "הדרת נשים" !!!!!!!!!!
הגב לתגובה
8. בושה וחרפה לכותב הכתבה
31/07/2013
זיו
http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2092
הגב לתגובה
כתבה אחת ובדיוק 4 אנשים באותו אוטובוס
31/07/2013
צדק תרדוף
יאלה יאלה,הבנו ש4 האנשים זה אדם אחד!!! שהיה באוטובוס ראה והיה חייב להוכיח בצדקת דרכו,למרות שניראה לי שהוא צודק! אבל תרגע
הגב לתגובה
9. יש לי תמונה של הנהג. האם זה חוקי להעלות את זה?
31/07/2013
בכל מכל כל
יש לי תמונה של הנהג. האם זה חוקי להעלות את זה?
הגב לתגובה
10. מה שם הנהג?
31/07/2013
אמת
אולי כדאי לפרסם בשער בת רבים את שמו של הנהג, ולדרוש מאגד שעד שלא מפטרים את הנהג הזה, לא ממשיכים לנסוע עם אגד, - ואולי כבר הגיע הרגע הנכון להפשיל את השרוולים ושהציבור החרדי יחרים את אגד, מספיק כמה ימים שהציבור החרדי ידיר את רגליו מאגד, ואגד ידע את כוחינו, חבל שהציבור החרדי לא מודע לכוחו, עדיין לא שכחנו שהאנטישמי דן שפירסם על החרדים שהם גנבים, עדיין לא חלם להתנצל, ולצערנו המכערים החרדים של אגד דאגו להוריד את הנושא מעל סדר היום בעד בצע כסף, גועל נפש
הגב לתגובה
11. אתם ממש כמו אתרים חילוניים
31/07/2013
חרדי
מצופה מכם כאתר חרדי לא להאמין לכל דבר ולא להוציא לעז על הציבור שלנו לחינם!!! שימו לב זו לא פעם ראשונה,ונקוה שזו פעם אחרונה, אפילו בynet הביאו גרסא יותר עדינה.
הגב לתגובה
זה בגלל שהצניעות בבית שמש צריך שיפור
01/08/2013
זה בגלל שהפגינו נגד נשי ה"שאל"
העסקנים-הרשעים ביחד עם הרבנים בשם הבד"ץ העדה הרעה,היפגינו נגד נשות הצנועות המקרבות הגאולה, לצערינו מש"ה יש כ"כ הרבה צרות בבית שמש, ועד שלא יעשו תשובה גמורה מי יודע ח"ו מה עוד יהי' בבית שמש. הצניעות בבית שמש צריך שיפור.
הגב לתגובה
12. ליפמן בגימ' צדוקי
01/08/2013
בית שמש'ניק
כי זה מה שהוא... בדיוק כמו ה"צדוקים" של פעם. לוקח את היהדות ומסלף אותו ומשתמש איתו לכל דבר של תועבה.
הגב לתגובה
13. יש כאן את התמונה
05/08/2013
מוישי
http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2139
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי