15
יום

שהם שני שבועות ויום אחד לעומר

 ל' ניסן תשפ"א
חיים ברקוביץ א' תמוז תשע"ג    18:59 מהפכה ב'ברזילי' ליולדות החרדיות: אירוח חינם בבית החלמה

במסיבת עיתונאים לתקשורת החרדית הציג מנכ"ל המרכז הרפואי 'ברזילי' את החדשנות ביחס ובשרות לחולים וליולדות שומרי המצוות: היולדות יזכו ליחס אישי, הסעה חינם מביתם, אירוח ללילה בבתי ההחלמה בב"ב או בטלז סטון לצד חדרי לידה משודרגים וחדישים.

"הרצון שלנו הוא שהאימא הטריה תחוש כמו מלכה" במילים אלו הדגיש מנכ"ל המרכז הרפואי 'ברזילי' במסיבת העיתונאים שכינס, את החזון החדש של המרכז הרפואי שמתבטא היטב בשורת צעדים ייחודיים ומשמעותיים בשטח.

 

במסיבת עיתונאים שקיים המרכז הרפואי 'ברזילי' באשקלון נחשפו השיפורים המשמעותיים במחלקות בית החולים בדגש על מחלקת היולדות הפעילה.

 

עם כניסתו של הד"ר חזי לוי לשמש כמנכ"ל המרכז הרפואי 'ברזילי' באשקלון הוא ביקש להכניס מתווה שיפורים נרחב בכל מחלקות בית החולים ולשלב ביניהן את המקצועיות הרפואית עם שירות אדיב, מודרני ומתחשב.

 

חשיבות רבה ראה הד"ר חזי לוי בהידוק הקשר עם האוכלוסייה החרדית בדרום, ועם כניסתו לתפקיד ביקש להקים את פורום הרפואה החרדי ובו חברים מיטב עסקני הרפואה החרדים בדרום, ותפקידם יהיה להעלות בפני הנהלת המרכז הרפואי את הדרישות העולות בציבור שומרי המצוות, הן בפן הגשמי וברמת השירות הנדרשת והן בפן הרוחני בליבון נושאי הלכה וצניעות.

 

הציבור החרדי, שהינו משופע בלי עין הרע במשפחות ברוכות ילדים נדרש בין היתר רבות למחלקת היולדות, ועל כן הוחלט במרכז הרפואי 'ברזילי' לשים דגש על שיפור חווית השירות ליולדות לצד הליווי הרפואי המקיף והמקצועי בידי מיטב הרופאים בישראל.

 

בחדרי הלידה מצויים עתה בשיאו של שיפוץ שמחדש את חדרי הלידה וממצב אותם כחדרי הלידה מודרניים המכילים ציוד חדשני ומבטיחים נוחיות ליולדת ולמלוויה.

 

מנכ"ל המרכז הרפואי הד"ר חזי לוי הציג את השירותים והשיפורים במסיבת העיתונאים ובין היתר חשף את השירות החדש בבית החולים שבו תוכלנה היולדות להגיע מבתיהם בערי הדרום לבית החולים במונית שתמומן בידי המרכז הרפואי.

 

לאחר הלידה תוכל כל יולדת שתבחר בכך לקבל אירוח ליום לאם וליילוד באחד מבתי ההחלמה ליולדות בבני ברק או בטלז סטון על חשבון בית החולים, ובכך לשפר את ההתאוששות מהלידה לצד ליווי רפואי לאם וליילוד. כחלק מהחזון להעניק יחס אישי לכל מטופל, מתאפשר ביות חלקי או מלא כפי רצונה של כל יולדת.

 

במרכז הרפואי הוחלט לנהוג על פי כללי ההלכה כאשר המכשור האלקטרוני מאושר לשימוש בשבת על פי מכון צומת. הדלתות החשמליות מותאמות לשומרי השבת, הלחצנים המשרתים את המאושפזים בקריאה לאחות מאושרים אף הם לשימוש בשבת וכך המייחמים, הפלטות וכל הציוד הנדרש. בכניסה לפגיה הוצבה עבור שומרי השבת דלת נפרדת שאינה חשמלית.

 

מאושפזים שנדרשים לשהות במרכז הרפואי 'ברזילי' בשבתות ובחגים ייהנו מערכה מיוחדת לשבת הכוללת את האוכל השבתי הביתי ואת כל צרכי השבת מכיסוי לחלות ועד בשמים להבדלה, כאשר חדר אוכל ייחודי למשפחות הוסדר באזור מחלקת היולדות על מנת שהיולדות ומלוויהן יוכלו לסעוד את סעודות השבת בצוותא ובאווירה ביתית תוך העמדת פלטות חשמליות וציוד מטבח לצורך זה.  

מלווים של המאושפזים שמבקשים לשהות לצד בני משפחתם בשבתות ובחגים ייהנו מאירוח מלא בדירת האירוח של משפחת לרר הנושקת לגדר בית החולים, ובה חדרים אישיים מטופחים לצד כל סעודות השבת ברוח נדיבה וללא תשלום.

 

במרכז הרפואי קיים בית כנסת ובו מניינים פעילים ואף שיעורי תורה לתועלת המאושפזים ומלוויהם. 

"מכלול השיפורים עליהם החלטנו יעניקו ליולדות וכלל המאושפזים שומרי התורה והמצוות תחושה חמה, ביתית ואישית" אמר המנכ"ל הד"ר חזי לוי והבטיח שהנהלת המרכז הרפואי תהיה קשובה לכל בקשה על מנת לשפר עוד יותר את השירות הניתן במקצועיות וביחס אישי וסבלני .

 

לצד השיפורים בחדרי הלידה ובמחלקת היולדות הוחלט על שיפורים בכל מחלקות בית החולים, כאשר מכשור רפואי חדש ומתקדם הוכנס לשימוש בכל המחלקות לצד השיפוץ החזותי ואף העמדת עמדות מידע אלקטרוניות על מנת להקל על ההתמצאות במרחב המרכז הרפואי. על השיפורים בתחום הרפואי במחלקת היולדות הרחיב מנהל מערך גניקולוגיה ומיילדות פרופ' אייל ענתבי שהדגיש בפני הנוכחים את מיטב השירותים המקצועיים הניתנים במחלקות הנשים והיולדות.

 

לרגל החידושים במרכז הרפואי, בדגש על הבשורה ליולדות ובהקמת פורום הרפואה החרדי בדרום ביקר מנכ"ל המרכז הרפואי הד"ר חזי לוי במעונם של מרנן ורבנן האדמו"רים והרבנים בדרום והתברך מפיהם על פעילותו. יחד עם המנכ"ל ביקרו אצל הרבנים מנהל קשרי הקהילה של המרכז הרפואי הרב שלמה פלד וכן עסקני הרפואה החברים בפורום הרפואה שהוקם. המשלחת ביקרה אצל האדמו"רים מפיטסבורג, קרעטשניף-קרית גת והאדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא כמו גם אצל הרבנים הגאון רבי משה הבלין רבה של העיר קרית גת ורב קהילת חב"ד בעיר, הגאון רבי חיים פינטו רבה של קרית מלאכי, הגאון רבי שמואל דוד גרוס רבם של חסידי גור באשדוד, הגאון רבי גדליה ריזל רבם של חסידי סלונים בקרית גת והגאון רבי יצחק יהודה ירוסלבסקי רבה של קהילת חב"ד בקרית מלאכי.  

 

מנכ"ל המרכז הרפואי הד"ר חזי לוי גולל בפני האדמו"רים והרבנים את מכלול השיפורים בהקפדה על כללי ההלכה, הכשרות והצניעות לצד חוסר ההתפשרות על איכות ומקצועיות הצוות הרפואי.

 

גדולי התורה בירכו בחום את מנכ"ל המרכז הרפואי ברזילי הד"ר חזי לוי על נכונותו להיטיב עם הציבור בכלל ועם הציבור שומר המצוות בפרט ולהתחשב בצרכיהם המיוחדים בקבלת השירות הרפואי ואמרו כי "המרכז הרפואי ברזילי הוא המקום הטוב ביותר עבור הציבור החרדי כדי לקבל בו טיפול, בשל השמירה על ההלכה ומקצועיות הצוות הרפואי".

 

במסיבת העיתונאים אמר מנכ"ל המרכז הרפואי: "ברכותיהם של גדולי התורה חיממו את ליבי והם עודדו אותי להמשיך בפעילות בתקווה להיות שליחים נאמנים".

 

בפורום הרפואה החרדי שהוקם חברים העסקנים הרפואיים החרדיים הבולטים בדרום ר' משה גרינבוים, ר' מישל טפירו ור' אברהם בלושטיין, ר' אברהם לרר, ר' בנימין מלכה וראשי הנהלת המרכז הרפואה. את הפורום מרכז מנהל קשרי הקהילה במרכז הרפואי 'ברזילי' הרב שלמה פלד.

 

פורום הרפואה החרדי יתכנס בבית החולים 'ברזילי' לעיתים קרובות על מנת לדון בבעיות שבהם יכולים שומרי תורה ומצוות להיתקל בהם במסגרת טיפולי הרפואה, ולמצוא את הפתרונות הניאותים.

במסיבת העיתונאים הוצגו מגוון השיפורים בכל מחלקות המרכז הרפואי. מנהל מערך הקרדיולוגיה הפרופ' עמוס כץ סקר בפני הנוכחים את השיפורים המשמעותיים בתחום הקרדיולוגיה וביניהם הטיפול הדחוף בצנתורים והטיפול החדשני באמצעות אבלציה וצריבה של אזורים בלב המעוררים הפרעות בקצב הלב  עד כדי סכנת חיים.

 

מנהל היחידה לכירוגיית פה ולסת הד"ר עודד נחליאלי הציג בפני הנוכחים את הייחודיות של היחידה שנמנית על היחידות המובילות בישראל בתחום כירוגיית פה ולסת.

 

בתום מסיבת העיתונאים ערכו נציגי כלי התקשורת סיור במחלקות בית החולים והתרשמו מקרוב אחר השינויים עליהם דווחו בידי הנהלת 'ברזילי'.


אייכלר דורש: הפעילו את הרכבת לבית החולים הדסה ונווה יעקב י"ב תמוז תשע"ז
בנו של פרס: נידרש לקבל החלטות בהמשך י' אלול תשע"ו
ירושלים: פעוטה נכוותה ממים רותחים במטבח ביתה י"ז אדר ב תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. ברזילי
26/06/2013
יולדת
זה שוה ללדת רק בשביל המיילדת גב'נגר שמאוד מסורה ליולדת ולולד והרבה סבלנות בלי לחץ ירבו כמותה בישראל
הגב לתגובה
2. כולם זוכרים את הבנייה תוך
27/06/2013
דוד
כדי חילול קברים בניגוד לדעת גדולי הדור אז למה הייחצנות הזאת
הגב לתגובה
הסכם
27/06/2013
יוסי אשקלוני
היום יש הסכם לגבי הקברים שמתייעצים עם הצוות הנ"ל ושואלים לגדולי הדור על כל ענין וענין
הגב לתגובה
המיילדת
27/06/2013
ציפי
נכון המיילדת המיוחדת גברת נגר שעזרה לי מאוד בכל הלידה ילדתי ב"ה בהרבה בתי חולים "אבל כמו המיילדת הנ"ל אין באף בתי חולים" יחס אישי ושירות עם כל הלב באהבה ובסבלנות ובמצב רוח מרוממת חן חן להנהלת ברזילי ולמנכ"ל הד"ר חזי לוי שמשפר את השירות בצד הטוב ביותר להקל ליולדות ולמשפחתם
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה