האדמור מקאלוב ארה"ב ביקר בלונדון וקיבל קהל

האדמור מקאלוב ארה"ב ביקר בלונדון וקיבל קהל
האדמו"ר מקאלוב ארה"ב הגיע לביקור בלונדון לרגל שמחת הבר מצוה לנכדו, במהלך שהותו בעיר קיבל קהל בסטמפורד היל בגולדס גרין ובעדשווער. התמונות לפניכם.
בני שטיין - לונדון כ"ז אייר תשע"ג 12:31
X
הלוואה בערבות המדינה

צילום: אלי דויטש - לונדון


קאלוב, לונדון, ביקורהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. ואחרי חג השבועות יגיע לארץ .(ל"ת)
07/05/2013
אריק

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
אלן קאר גמילה מעישון

חשיפה: הקלטת שוברת השוויון של מפלגת כולנו

פורים באתר לדעת: בעקבות העובדה שמפלגת כולנו אינה מצליחה להתרומם בסקרים האחרונים, החליט יו"ר המפלגה לחשוף קלטת בה נשמע ראש הממשלה לשעבר מנחם בגין מורה לו על הקמת מפלגה חדשה, באומרו לו כי כולנו היא מפלגת הליכוד המקורית.

חשיפה: בתנאים אלו מסכימה לבני לוותר על הרוטציה

פורים באתר לדעת: בימים האחרונים הבהירה חברת הכנסת ציפי לבני למקורביה כי היא אינה עומדת בלחצים המופעלים עליה לוותר על הרוטציה לראשות הממשלה, והציבה תנאים שיגרמו לה לרדת מהעץ. בין היתר הבהירה כי במקרה של כשלון בבחירות היא לא תדרוש רוטציה.

פורים אין ויז'ניץ: האדמו"ר ביקש והחסידים תרמו ביד רחבה

במהלך עריכת השולחן בליל פורים בחצר הקודש ויז'ניץ, הפתיע האדמו"ר כאשר ביקש מכל חסידיו לתרום לכל הפחות חמישים ש"ח למען משפחה הזקוקה לכסף זה בדחיפות. עד מהרה התחילו החסידים הרבים העומדים על הפרנצ'אס לזרוק כסף, ואספו מאות אלפי שקלים.

אדמו"רי ורבני בני ברק בקריאת מגילה - גלריה

הצלם בעריש פילמר יצא עם מצלמתו ותיעד את כ"ק האדמו"רים מלעלוב בני ברק, ספינקא גני גד, גארליץ, והגרמ"ב זילברברג, מרא דאתרא שיכון ה' בבני ברק בקריאת המגילה.

בבני ברק נכנסים לאווירת הפורים - צפו בגלריה

צפו בתיעוד גלריה מאווירת ערב חג הפורים ברחובות העיר בני ברק, החל מהילדים המחופשים ועד לכוכב העיר חיים שניידר. ההכנות, התחפושות, הקניות והשמחה מעדשת מצלמתו של הצלם בעריש פילמר.

עיריית ירושלים החרימה רכבי פעילים שתלו תעמולת בחירות

בעירייה הוקמו צוותי משימה ייעודיים לאכיפת החוק במטרה למגר את התופעה הפוגעת בנראות המרחב הציבורי ובאיכות חיי התושבים. במידת הצורך, יוגשו כתבי אישום פליליים, יוטלו קנסות גבוהים ויוחרם ציוד וחומרי הסברה. עד כה הוגשו 350 כתבי אישום והוסרו למעלה מ- 4,500 שלטים.

מגילת אסתר בהסתר

השבוע, במאמר פורימי מיוחד של עופר נחשון היועץ העיסקי, אנו למדים על תכנים עסקיים ושיווקיים שמסתתרים במגילת אסתר.

נגידת בנק ישראל אינה אשמה ● טור כלכלי

פרשנים כלכליים מאשימים את נגידת בנק ישראל בעליית מחירי הדירות אבל האשמים העיקריים הם משרדי הממשלה שאינם פועלים להעלות את היצע הקרקעות - יזם הנדל"ן יקי רייסנר בטור כלכלי.

בסוף לא: הערוץ הראשון ביטל את העימות המתוכנן

לאחר העימות הסוער בחדשות 2 בין שמונת מועמדי המפלגות השונות, רצו גם ברשות השידור לעשות עימות שישודר בערוץ הראשון, אלא שברגע האחרון נאלצו לבטל את העימות המתוכנן.

עמי מימון מונה לתפקיד עורך התוכן ב'קול ברמה'

לצד תוכניתו הפופולרית 'חידודון' החל מאמש משמש השדרן עמי מימון כעורך התוכן של רדיו 'קול ברמה'. בין היתר יהיה אחראי לתוכניות המוזיקה המשודרות בתחנה. "המטרה לסייע בהצלחת התוכניות והרדיו", נכתב בהודעה שקיבלו העובדים.

ג'ינגל הבחירות של יהדות התורה - גירסת הקליפ

אהבתם את ג'ינגל הבחירות של יהדות התורה? קבלו את גירסת הקליפ של "התקבצו חרדים" שהפך להיות להיט הבחירות. בקליפ משולבים קטעים מהתיעוד הנדיר של גדולי ישראל בכנסייה הגדולה של אגודת ישראל.

פורים מוזיקאלי: הצטרפו למשדר מקפיץ ללא הפסקה

מערכת אתר לדעת בשיתוף רדיו גאולה fm מגישים לכם רצועה של מוזיקה ללא הפסקה שתעשה לכם את הפורים הכי שמח שאפשר. פורים שמח!