האדמור מקאלוב ארה"ב ביקר בלונדון וקיבל קהל

האדמור מקאלוב ארה"ב ביקר בלונדון וקיבל קהל
האדמו"ר מקאלוב ארה"ב הגיע לביקור בלונדון לרגל שמחת הבר מצוה לנכדו, במהלך שהותו בעיר קיבל קהל בסטמפורד היל בגולדס גרין ובעדשווער. התמונות לפניכם.
בני שטיין - לונדון כ"ז אייר תשע"ג 12:31

צילום: אלי דויטש - לונדון


קאלוב, לונדון, ביקורהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. ואחרי חג השבועות יגיע לארץ .(ל"ת)
07/05/2013
אריק

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

נתניהו: לזהות בזמן אתגרים וסכנות ולהתמודד איתן

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם עובדי המטה לבטחון לאומי. במהלך המפגש אמר נתניהו: "אחת המשימות העיקריות של העם היהודי לאורך הדורות היא לזהות בזמן אתגרים וסכנות ולהתמודד איתן".

הרב גבריאל ששון מספר "אני רץ בין החיים למתים"

בראיון מיוחד לרגל השלושים להסתלקותם הטארגית של שבעה מבני משפחתו שנשרפו בביתם בניו יורק סיפר האבא הרב גבריאל ששון על תחושותיו, ואמר "בכוחי אני לא אסתדר. אני צריך לבטוח בה'".

בפונוביז' פתחו את הזמן בהספד על גדולי ישראל

בישיבת פוניבז' פתחו את הזמן בסימן האבל על גדולי הדור פוסק הדור הגר"ש וואזנר זצ"ל והגרח"ש גריינימן זצ"ל, בעצרת המספד בהשתתפות ראשי הישיבה ומאות התלמידים נשאו דברים מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין, מרן הגרב"ד פוברסקי ונשיא הישיבה הגר"א כהנמן.

ה'ממשיך' הספיד את הגר"ש בכולל חזון איש - גלריה

בכולל חזון איש בבני ברק נערך הלילה הספד על מרן פוסק הדור הגר"ש הלוי וואזנר. בין המספידים היו בנו הגר"ח וואזנר, הגר"י זילברשטיין ועוד. הצלם משה גולדשטיין היה שם ומביא לנו תיעוד מצולם.

מספר שיא של אוטובוסים מבית שמש למירון בל"ג בעומר

מבצע מירון יוצא לדרך: 100 אוטובוסים ישנעו אלפים מתושבי בית שמש להילולת הרשב"י במירון. בישיבה שנערכה השבוע עם ראשי 'נתיב אקספרס' בלשכתו של יו"ר ועדת התנועה גרינברג סוכמו פרטי המבצע.

צפו: תושבים בביתר מפגינים מול בית ראש העיר

תושבים מרחוב הרב ש"ך בעיר ביתר, הפגינו הערב מול ביתו של ראש העיר, זאת לאחר גל גניבות לאחרונה ששיאו בפריצה הלילה בבית בו שהו הדיירים, שגילו לפתע מעל מיטתם את הפורץ הפלסטיני. ראש העיר הנחה את הגורמים השונים להביא פתרונות נוספים למכת הגניבות.

הג'וב החדש של פרס: 30,000 דולר בחודש מבנק הפועלים

הנשיא לשעבר שמעון פרס יקדם את ענייני בנק הפועלים בתמורה לשלושים אלף דולר בחודש, כאשר ההערכה היא כי הוא יסייע להם במאבק נגד הרפורמות של כחלון. בסביבתו של פרס מכחישים.

תובנות לקבלת החלטות עסקיות

במאמרו השבועי משתף עופר נחשון, מנהל שותף בחברת מלאכת מחשבת, ניהול ייזום וייעוץ בע"מ, את הגולשים במסקנות שעלו בהרצאתו בשבוע שעבר

בשביל הנשמה: קול ברמה ביוזמה מיוחדת ליום הזיכרון

תחנת הרדיו החרדית במיזם מיוחד לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. במסגרת היוזמה נקראים המאזינים לאמץ אל ליבם חלל וללמוד לעילוי נשמתו פרקי משניות או פרקי תהילים.

מזכ"ל "שלום עכשיו" עושה מילואים בהתנחלויות

דווקא יריב אופנהיימר, שבחייו האזרחיים נלחם נגד הבנייה בהתנחלויות, זומן למילואים דווקא בצפון השומרון. לדבריו "נפגשתי עם התושבים בשבת והיו שיחות מרתקות. בעיניי זה מובן מאליו וחובה אזרחית בסיסית".

אבישי רוזן מציג: "טיפות של רוח" גם בווקאלי

הזמר והיוצר אבישי רוזן מגיש גרסה ווקאלית מיוחדת לימי העומר לסינגל החדש "טיפות של רוח". לסינגל שיצא לא-מכבר, הושק קליפ רשמי מיוחד שגרף עשרות אלפי צפיות בתוך פחות מחודש. וכעת מקבל "חיים חדשים" עם הגרסה הווקאלית.

מקהלת "נרננה" ומנדי ג'רופי בסינגל ווקאלי לימי העומר

במיוחד לימי ספירת העומר מגישה מקהלת "נרננה" יחד עם מנדי ג'רופי סינגל ווקאלי נוסטלגי מיוחד "על כל רגע ורגע". הלחן של יוסי גרין בעיבודו של יהושוע פריד. האזינו לסינגל המיוחד ללא ליווי מוזיקאלי.