האדמור מקאלוב ארה"ב ביקר בלונדון וקיבל קהל

האדמור מקאלוב ארה"ב ביקר בלונדון וקיבל קהל
האדמו"ר מקאלוב ארה"ב הגיע לביקור בלונדון לרגל שמחת הבר מצוה לנכדו, במהלך שהותו בעיר קיבל קהל בסטמפורד היל בגולדס גרין ובעדשווער. התמונות לפניכם.
בני שטיין - לונדון כ"ז אייר תשע"ג 12:31
X

צילום: אלי דויטש - לונדון


קאלוב, לונדון, ביקורהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. ואחרי חג השבועות יגיע לארץ .(ל"ת)
07/05/2013
אריק

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

נמשתה גופתו של בחור הישיבה שטבע בבית זית

אחריי שעתיים של חיפושים באמצעות צוללנים במאגר 'בית זית', לני זמן קצר נמשתה גופתו של בחור הישיבה שטבע שם למוות. מדובר בבחור מרמת שלמה בירושלים, בן למשפחה מוכרת בעיר.

ברקת דחה את הדיון בספורטק ובבית כנסת

בסיומה של דרמה במהלכה נראה היה כי הנציגים החרדיים בעיריית ירושלים יפוטרו מהקואליציה החליט ראש העיר לדחות את הדיון לאישור התקציב לפרוייקט הספורטק. במקביל נקם ראש העיר בנציגים החרדיים.

שמחת האירוסין בבית פרמישלאן - בוטושאן - גלריה

שמחת האירוסין לבנו של האדמו"ר מפרמישלאן עם בת האדמו"ר מבוטושאן, נכדת האדמו"ר מאלכסנדר זצוק"ל. צפו בתיעוד גלריה משמחת האירוסין כפי שתועד על ידי הצלם בעריש פילמר.

הכנסת ס"ת לביהמ"ד 'קהילת בני הישיבות' בירושלים

גדולי תורה ואישי ציבור השתתפו אמש במעמד יסוד קהילת בני הישיבות בשכונת שמואל הנביא בירושלים שנערך אתמול בערב, בשילוב מעמד הכנסת שני ספרי תורה לבית הכנסת החדש. צפו בגלריה מרהיבה.

משרד התחבורה אישר: שדרוג התחבורה בבית שמש

בין השיפורים המשמעותיים: תגבור קווי הפנים בתוך בית שמש, הקו לבני ברק יפוצל לשני קווים נפרדים האחד מרמה ג' וא' והשני ומרמה ב' והקריות החרדיות ויופעל ע"י חברת 'סופרבוס', הקו לאלעד ימשיך לשכונות החרדיות בפ"ת.

ביתר: 35 תושבים הצטרפו למשטרת ישראל

בשל האירועים האחרונים שהתרחשו בעיר ביתר עילית, יצאו במשטרה בקריאה לתושבי העיר להתנדב למשמר השכונתי על מנת להגביר את תחושת הבטחון בעיר. לאחר סיום הקורס, הם פתחו בסיורים ראשוניים.

צפו: וולוו הדגימה כמה היא בטוחה ודרסה צופים

הדגמת מערכת הבטיחות של חברת הרכב 'וולוו' הפכה לסרטון ויראלי שעשוי לפגוע ביצרנית הרכב שביקשה להציג בטיחות ואי פגיעה בעצמים, אך בפועל דרסה את הצופים. צפו בסרטון

עובדי הרכבת הודיעו: מיום ראשון שביתה ברכבת

ועד עובדי רכבת ישראל הודיע כי במסגרת סכסוך עבודה, הוא מודיע על שביתה של תנועת הרכבות החל מיום ראשון הקרוב. הדבר בא בעקבות מה שהם מגדירים הפרת הסכמים מצד הנהלת הרכבת. שביתה זו מצטרפת לשביתת הפתע של הנמלים אמש.

מזהים? מיהו הח"כ שלכד נחש הלילה

באמצע הלילה התגלה נחש בכניסה לבניין בו מתגורר הח"כ החרדי בשכונת רמות הירושלמית. הח"כ הפעיל לא איבד עשתונות, ובתום מרדף קצר, ובעזרת מקל שבידו, הצליח לרוצץ את ראשו של הנחש. מזהים?

הרב קריספל חיתן את בתו

הרב אמיר קריספל מזכירו של מרן הגר"ע יוסף זצוקל"ה, חיתן את בתו וכולם הגיעו לאחל מזל טוב. רבנים, חברי כנסת, אישי ציבור ואנשי עסקים. גם לדעת היה שם.

מאחורי הקלעים: היסטוריה מוזיקאלית בבעלזא

בימים אלו מגיעה הפקת הענק 'חביבין' – ניגוני חסידי בעלזא, לישורת האחרונה. זאת כמובן, לקראת החתונה הגדולה בחצר שתתקיים שבוע הבא. כל מה שרציתם לדעת על האלבום המושקע בתופסת הצצה חטופה אל מאחורי הקלעים – בסרטון שלפניכם.

פרויקט "רילקס" עם ברוך לווין ושמחה ליינר - המיקס

בימים אלו, רואה אור האלבום החדש והשלישי בסדרת פרויקט "רילקס". כשהפעם צורפו לפרויקט שניים מהקולות הטובים ביותר במוסיקה החסידית-יהודית: ברוך לווין ושמחה ליינר. האזינו לסמפלר מתוך האלבום.