פעוט כבן חצי שנה מבני ברק נחנק ופונה לביה"ח במצב קשה

פעוט כבן חצי שנה מבני ברק נחנק ופונה לביה"ח במצב קשה
פעוט כבן חצי שנה נחנק בבית המטפלת ברחוב הירדן בבני ברק, כוחות הצלה שהגיעו למקום ביצעו בו החייאה מוצלחת, והתינוק פונה במצב קשה לבית החולים 'שניידר' בפתח תקווה כשהוא מורדם ומונשם.
שלום בר ששת כ"ז ניסן תשע"ג 15:18

פעוט כבן חצי שנה, נמצא בבית המטפלת בו שהה ברחוב הירדן בבני ברק, כשהוא ללא הכרה, ככה"נ לאחר שנחנק.

 

כוחות הצלה רבים הגיעו למקום והחלו בפעולות החייאה שצלחו, והפעוט פונה לבית החולים שניידר בפתח תקווה, כשהוא במצב קשה מורדם ומונשם.

 

זאבי טפר חובש 'איחוד הצלה' סיפר: "מדובר בפעוט שככל הנראה נחנק לאחר שהושכב לישון לאחר ארוחת הצהריים, למרבה הנס לאחר החייאה ממושכת תוך כדי שאנחנו ממלמלים פרקי תהילים חזר דופק והילד פונה במצב קשה אך יציב לבית החולים".

 

מנחם אינדיג חובש בארגון הצלה גוש דן סיפר: "כשהגענו למקום מצאנו את התינוק בן חצי שנה שהוא ללא דופק וללא נשימה והתחלנו מיד בפעולות החייאה מתקדמות, כאשר מצטרפים למאמצים גם פראמדיקים של מד"א, ב"ה פעולות ההחייאה הצליחו והתינוק מפונה לבית החולים שניידר. 

 

אינדיג מוסיף כי המטפלת סיפרה שהאכילה את הילד, והשכיבה אותו לישון. לאחר מכן היא מצאה אותו כשהוא מחוסר הכרה. מיד היא התקשרה למד"א, וקיבלה הדרכה טלפונית וכאשר במקביל אנחנו הוזעקנו למקום.

נא להתפלל עבור הילד מאיר בן שרה לרפואה שלימה.פעוט, נחנק, קשה, בית חולים, מטפלת, בני ברקהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. החייאה
07/04/2013
איחוד הצלה צוות ב"ב
כל הכבוד למתנדב המסור והיקר ר' זאבי טפר שפעל במקום במסירות רבה חבריך להנהלת הסניף וצוות המתנדבים
הגב לתגובה
2. ל-1
07/04/2013
דודי
מדובר במלאך על אופנוע
הגב לתגובה
תגובה לדודי
07/04/2013
איחוד הצלה צוות ב"ב
ירבו כמותך בישראל. לידיעת כולם נפתח קורס חובשים של איחוד הצלה בשיתוף חברת "רחם" בעלות של 1000 ש"ח רוכשים ידע מקצועי ביותר.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

דרישות החרדים מוגזמות? קבלו את משה כחלון

התקשורת החילונית יצאה בכותרות של "סחטנות" לאחר שדווח כי המפלגות החרדיות מבקשות דרישות בשווי של כארבעה מיליארד ש"ח. כעת מתברר כי עלות הדרישות של כחלון מגיעות ל-9 מיליארד ש"ח.

היועמ"ש מינה צוות לבדיקת הבנייה הבלתי חוקית

היועמ"ש יהודה וינשטיין, שיגר היום מכתב לנציגי הרשימה המשותפת בעקבות פגישה שנערכה עימם בשבוע שעבר שעסקה בטיפול בסוגיות הדיור ביישובי המיעוטים וכן בתופעת הבניה הבלתי חוקית במגזר הערבי.

תיעוד: נמשכת ההיערכות במירון לקראת ל"ג בעומר

צפו בתיעוד של היממה האחרונה במירון: ההיערכות לקליטת הרבבות במהלך הילולת רשב"י בל"ג בעומר, בניית הפארנצ'עס למעמדי ההדלקה ההמוניים, בניית אוהלי הכנסת האורחים, וכמובן - התפילות.

"שלושים" לפטירת הרבנית מרת געלדציילער ע"ה

אדמו"רים, רבנים וקהל רב השתתפו בהתכנסות שנערכה בעיר מאנסי לציון מלאות ה"שלושים" להסתלקותה של הרבנית הצדקנית, בת קדושים, מרת שיינדיל שושנה געלדציילער ע"ה, אביה של האדמו"ר מסאמבור.

נלכדה חוליית גנבים בעיר ביתר עילית

בתקופה האחרונה התלוננו רבים מתושבי העיר ביתר עילית על גל של גניבות שפקד את העיר. בפעילות המשטרה יחד עם מחלקת הבטחון בעירייה ובעזרת מתנדבים מתושבי העיר נלכדה חוליית גנבים.

גן המפלצת בירושלים יעבור מתיחת פנים

הגן של הילדים הירושלמים: עיריית ירושלים, באמצעות חברת מוריה תבצע בשבועות הקרובים עבודות שימור למפלצת - פסל "הגולם" הידוע בכינויו השגור – פסל המפלצת, שבגן רבינוביץ בשכונת קרית היובל.

חודש וחצי לבחירות: המפלגות שלא שילמו לפעילים

חודש וחצי לאחר הבחירות, חברי הכנסת כבר הספיקו לקבל משכורת אחת, אך הפעילים שעבדו קשה על מנת שייבחרו לכנסת, עדיין לא קיבלו ברובם הגדול את משכרותיהם המגיעים להם על פי החוק.

העלת מיסים דרמטית כפתרון למשבר הדיור?

האם הפתרון של משה כחלון להורדת יוקר הדיור תהיה דווקא על ידי העלת מיסים דרמטית? במשרד האוצר טוענים כי הצעד יבריח את המשקיעים, ויגרום להורדת המחירים לרוכשי דירות לדיור ולא להשקעה.

בתחילת המו"מ הקואליציוני הפתיעו את גפני עם עוגה

ח"כ משה גפני חוגג היום (שלישי) את יום הולדתו ה-63, ועם פתיחת המו"מ הקואליציוני החליטו להפתיעו עם עוגת יום הולדת. חברי צוות המו"מ בירכו את הח"כ הוותיק במשכן.

האם הוטל ווטו על המשך תפקידו של עוזר מרגי?

אלון נוריאל הוא עוזרו ויועצו של ח"כ יעקב מרגי במשך 14 שנה. בהודעה שפרסם הודיע על פרישתו בשל ווטו פוליטי שהוטל על המשך תפקידו. האם העובדה שמדובר בגיסו של אלי ישי, היא שהביאה לסיום העבודה?

הארץ ממליץ: הדלקת משואה ע"י הרב אלימלך פירר

המדינה החליטה השנה כי אף חרדי אינו נמנה בין מדליקי המשואות? בעיתון לאנשים חושבים דווקא כן ממליצים על הרב אלימלך פירר כאיש הראוי להדלקת משואה, ולא רק בשל עזרתו לחולי ישראל מכלל האוכלוסיה.

שלמה יהודה רכניץ מגיש: מדוע - הגרסה הווקאלית

כחודש לאחר שהוציא את השיר 'מדוע' בעקבות מאורעות התקופה האחרונה. משחרר הנגיד ר' שלמה יהודה רכניץ גרסה נוספת, הפעם ווקאלית, המותאמת לתקופת ספירת העומר. האזינו לביצוע הווקאלי.

שרון אבילחק "תהום אל תהום" - הגרסה הווקאלית

המוסיקאי הזמר והיוצר שרון אבילחק מגיש גרסה ווקאלית ייחודית לימי העומר לסינגל "תהום אל תהום". מילות השיר מקבלות משמעות עוצמתית וחזקה בימים אלו של העצמת אהבת חינם בין אדם לחברו.