פעוט כבן חצי שנה מבני ברק נחנק ופונה לביה"ח במצב קשה

פעוט כבן חצי שנה מבני ברק נחנק ופונה לביה"ח במצב קשה
פעוט כבן חצי שנה נחנק בבית המטפלת ברחוב הירדן בבני ברק, כוחות הצלה שהגיעו למקום ביצעו בו החייאה מוצלחת, והתינוק פונה במצב קשה לבית החולים 'שניידר' בפתח תקווה כשהוא מורדם ומונשם.
שלום בר ששת כ"ז ניסן תשע"ג 15:18
X
הלוואה בערבות המדינה

פעוט כבן חצי שנה, נמצא בבית המטפלת בו שהה ברחוב הירדן בבני ברק, כשהוא ללא הכרה, ככה"נ לאחר שנחנק.

 

כוחות הצלה רבים הגיעו למקום והחלו בפעולות החייאה שצלחו, והפעוט פונה לבית החולים שניידר בפתח תקווה, כשהוא במצב קשה מורדם ומונשם.

 

זאבי טפר חובש 'איחוד הצלה' סיפר: "מדובר בפעוט שככל הנראה נחנק לאחר שהושכב לישון לאחר ארוחת הצהריים, למרבה הנס לאחר החייאה ממושכת תוך כדי שאנחנו ממלמלים פרקי תהילים חזר דופק והילד פונה במצב קשה אך יציב לבית החולים".

 

מנחם אינדיג חובש בארגון הצלה גוש דן סיפר: "כשהגענו למקום מצאנו את התינוק בן חצי שנה שהוא ללא דופק וללא נשימה והתחלנו מיד בפעולות החייאה מתקדמות, כאשר מצטרפים למאמצים גם פראמדיקים של מד"א, ב"ה פעולות ההחייאה הצליחו והתינוק מפונה לבית החולים שניידר. 

 

אינדיג מוסיף כי המטפלת סיפרה שהאכילה את הילד, והשכיבה אותו לישון. לאחר מכן היא מצאה אותו כשהוא מחוסר הכרה. מיד היא התקשרה למד"א, וקיבלה הדרכה טלפונית וכאשר במקביל אנחנו הוזעקנו למקום.

נא להתפלל עבור הילד מאיר בן שרה לרפואה שלימה.פעוט, נחנק, קשה, בית חולים, מטפלת, בני ברקהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. החייאה
07/04/2013
איחוד הצלה צוות ב"ב
כל הכבוד למתנדב המסור והיקר ר' זאבי טפר שפעל במקום במסירות רבה חבריך להנהלת הסניף וצוות המתנדבים
הגב לתגובה
2. ל-1
07/04/2013
דודי
מדובר במלאך על אופנוע
הגב לתגובה
תגובה לדודי
07/04/2013
איחוד הצלה צוות ב"ב
ירבו כמותך בישראל. לידיעת כולם נפתח קורס חובשים של איחוד הצלה בשיתוף חברת "רחם" בעלות של 1000 ש"ח רוכשים ידע מקצועי ביותר.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

משרד החוץ: קבלת הפלסטינים להאג היא טעות

במשרד החוץ מבהירים היום כי החלטת הפלסטינים להצטרף לבית הדין הבינלאומי בהאג בניסיון להתניע הליכים נגד ישראל הינה פוליטית, צינית וצבועה.בישראל מבהירים כי פלסטין אינה מדינה ואינה יכולה להצטרף להאג.

צה"ל נערך לפסח: נרכשו שמונים טון מצות

לקראת החג רכש צה"ל 80 טון מצות, 6.5 טון של דג נסיכת הנילוס, 39 טון של בשרים מסוגים שונים, כ-11 טון קמח מצות ותפוחי אדמה, 11,000 בקבוקי מיץ ענבים ו9,500 בקבוקי שתייה מוגזת. לקינוח יסופקו כ-7.5 טון עוגיות כשרות לפסח.

הראשל"צ: "מתגעגע לימים שהייתי יושב ולומד בנחת"

הראשון לציון הגר"י יוסף מסר אמש שיעור בהלכות פסח בעיר אשדוד. בסיום דבריו קרא לאברכים לנצל את הזמן בעודם אברכים ולשקוד על התורה יום ולילה, באומרו כי הוא מתגעגע לימים לפני כהונתו כראשון לציון.

בפעילות פינדרוס: אספקת מים מיוחדת לפסח בירושלים

לאור פעילותו של חבר מועצת העיר ירושלים, יצחק פינדרוס, שמכהן גם כנציג ציבור בהנהלת חברת הגיחון, יזכו תושבי ירושלים גם השנה לאספקת מים מיוחדת ומהודרת בחג הפסח.

הסתה באשדוד: להעיף את הברברים האלו מהעיר

דרישת הנציגות החרדית בעיר אשדוד לסגור את מתחם ביג בשבת, גררה גל של הסתה נגד הציבור החרדי בכלי תקשורת מקומיים, שם הגדירו את הדרישה "חצופה, צביעות חרדית ומס שפתיים עבור הבוחרים".

גם השנה: ביקוש גדול בציבור לסיגריות הכשרות לפסח

ביקוש גדול לסיגריות דובק הכשרות לפסח. הרב זריצקי: "חשוב להבהיר אילו סיגריות עומדות תחת השגחה מהודרת לפסח”. הרב מינסקי ממרכז רבני אירופה EK: ״אני שמח שנושא כשרות הסיגריות לפסח עובר גם לזירה הבינלאומית״

ירידה של כמעט 30% בייצוא היהלומים השנה

ירידה של 29.6% ביצוא יהלומים מלוטשים ברבעון הראשון של שנת 2015. הרבעון הראשון הסתכם ב-1,610 מיליארד דולר של ייצוא יהלומים. ארה"ב ממשיכה לשמור על המקום הראשון בייצוא היהלומים.

לקחים בניהול משא ומתן מספור יציאת מצרים

במאמרו השבועי מפיק עופר נחשון, מנהל שותף בחברת מלאכת מחשבת ייזום, פיתוח ואסטרטגיה עסקית בע"מ, לקחים מסיפור יציאת מצרים לניהול משא ומתן בימינו.

סקר TGI: קול ברמה מובילה במשודרת - יתד נאמן בכתובה

נתוני סקר TGI למגזר החרדי שפורסמו היום מלמדות כי העיתונות החרדית הכתובה מתאוששת, ומרבית העיתונים רושמים עלייה באחוזי החשיפה. ברדיו החרדי, קול ברמה היא התחנה המואזנת ביותר.

צפו: מה עשתה יונה על המיקרופון של עמירם בן לולו?

זה קרה באמצע השידור של 'המבוקשים' - תוכניתו של עמירם בן לולו, כשלפתע הוא הופתע עם יונה צחורה שהתיישבה לו על המיקרופון. איך זה קרה ומה זה היה? כנסו כנסו.

שלמה יהודה רכניץ הלחין - וחברים שרים: 'מדוע'

הנגיד שלמה יהודה רכניץ מוציא סינגל חדש בשם 'מדוע'. מילות השיר הם פסוק בספר ירמיהו שם מצוטט הנביא כפונה בשאלה לקב"ה ואומר "מדוע דרך רשעים צלחה?", בביצועם של: אוהד מושקוביץ, איציק דדיה, מקהלת 'שירה' מארה"ב ועוזיה צדוק.

לקראת י"א ניסן: ניגון חדש לכבוד הרבי מליובאוויטש

הרב יצחק גינזבורג הוא אחד מהמלחינים הכי פוריים בעולם הנגינה היהודי. עורה הנבל – הוא סנונית ראשונה מתוך פרוייקט חדש מלחניו, שרואה אור לכבוד יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש, ומילותיו הם מפרק ק"ח בתהילים.