פעוט כבן חצי שנה מבני ברק נחנק ופונה לביה"ח במצב קשה

פעוט כבן חצי שנה מבני ברק נחנק ופונה לביה"ח במצב קשה
פעוט כבן חצי שנה נחנק בבית המטפלת ברחוב הירדן בבני ברק, כוחות הצלה שהגיעו למקום ביצעו בו החייאה מוצלחת, והתינוק פונה במצב קשה לבית החולים 'שניידר' בפתח תקווה כשהוא מורדם ומונשם.
שלום בר ששת כ"ז ניסן תשע"ג 15:18
X

פעוט כבן חצי שנה, נמצא בבית המטפלת בו שהה ברחוב הירדן בבני ברק, כשהוא ללא הכרה, ככה"נ לאחר שנחנק.

 

כוחות הצלה רבים הגיעו למקום והחלו בפעולות החייאה שצלחו, והפעוט פונה לבית החולים שניידר בפתח תקווה, כשהוא במצב קשה מורדם ומונשם.

 

זאבי טפר חובש 'איחוד הצלה' סיפר: "מדובר בפעוט שככל הנראה נחנק לאחר שהושכב לישון לאחר ארוחת הצהריים, למרבה הנס לאחר החייאה ממושכת תוך כדי שאנחנו ממלמלים פרקי תהילים חזר דופק והילד פונה במצב קשה אך יציב לבית החולים".

 

מנחם אינדיג חובש בארגון הצלה גוש דן סיפר: "כשהגענו למקום מצאנו את התינוק בן חצי שנה שהוא ללא דופק וללא נשימה והתחלנו מיד בפעולות החייאה מתקדמות, כאשר מצטרפים למאמצים גם פראמדיקים של מד"א, ב"ה פעולות ההחייאה הצליחו והתינוק מפונה לבית החולים שניידר. 

 

אינדיג מוסיף כי המטפלת סיפרה שהאכילה את הילד, והשכיבה אותו לישון. לאחר מכן היא מצאה אותו כשהוא מחוסר הכרה. מיד היא התקשרה למד"א, וקיבלה הדרכה טלפונית וכאשר במקביל אנחנו הוזעקנו למקום.

נא להתפלל עבור הילד מאיר בן שרה לרפואה שלימה.פעוט, נחנק, קשה, בית חולים, מטפלת, בני ברקהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. החייאה
07/04/2013
איחוד הצלה צוות ב"ב
כל הכבוד למתנדב המסור והיקר ר' זאבי טפר שפעל במקום במסירות רבה חבריך להנהלת הסניף וצוות המתנדבים
הגב לתגובה
2. ל-1
07/04/2013
דודי
מדובר במלאך על אופנוע
הגב לתגובה
תגובה לדודי
07/04/2013
איחוד הצלה צוות ב"ב
ירבו כמותך בישראל. לידיעת כולם נפתח קורס חובשים של איחוד הצלה בשיתוף חברת "רחם" בעלות של 1000 ש"ח רוכשים ידע מקצועי ביותר.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

ליברמן מבהיר: או הקואליציה הנוכחית או בחירות

על רקע הדיווחים סביב נסיונות לשנות את הרכב הקואליציה, מבהיר השותף החדש של לפיד, שר החוץ אביגדור ליברמן כי יעדיף הליכה לבחירות משינוי בהרכב הקואליציוני. "לא נסכים להפוך את הקואליציה, לגועליציה". הבהיר ליברמן.

האופוזיציה לנתניהו: בטל את הקיצוץ ב'מנה חמה'

ביוזמת חברי הכנסת ישראל אייכלר ואורי מקלב, חתמו כל חברי הכנסת מסיעות האופוזיציה על עצומה לראש הממשלה לבטל את גזירת משרד החינוך נגד ילדי העניים, בקיצוץ מפעל הצהרונים.

מתכוננים לראש השנה: גלריה מהאלפים באומן

רבבות עושים את דרכם לעשות את ימי ראש השנה בעיר אומן על ציון קברו של רבי נחמן מברסלב, צפו בגלריה מהאלפים שכבר נמצאים במקום. - גלריה.

תרומה מהבורסה לישיבת 'חיי משה'

הרב לאו ביקר בבורסה ליהלומים לקראת השנה החדשה, וקיבל תרומה מחברי הבורסה צ'יק על סך אלפי שקלים לטובת ישיבת 'חיי משה' בירושלים הקרוי על שם אביו הגרמ"ח לאו.

קבינט הדיור אישר: מעל מיליארד שקל לחידוש שער העיר לירושלים

היום נחתם הסכם פיתוח אזור הכניסה לעיר שאושר על ידי קבינט הדיור. מטרת ההסכם הינה לאפשר את פיתוחו של אזור הכניסה לעיר, בשטח כ-211 דונם, ולהפכו לרובע עירוני המותאם לפעילות עסקית אינטנסיבית הכולל שימושים מעורבים.

היערכות ברכבת הקלה לחגי תשרי

רבבות צפויים להשתמש ברכבת הקלה בירושלים במהלך חודש תשרי * חברת 'סיטיפס' תגביר את תדירות הנסיעות במטרה לעמוד בביקוש הרב * סוכות מהודרות יוצבו בתחנות לשימוש הנוסעים.

מדינה ירוקה: 59% מבקבוקי הפלסטיק ממוחזרים

4 שנים אחרי התיקון לחוק הפיקדון, עובר תאגיד המיחזור אל"ה את היעדים שהוצבו לו בחוק. גם בערים החרדיות צובר תאוצה נושא המיחזור, בני ברק וביתר המובילות מבין הערים החרדיות שהטמיעו את הנושא ושפרו את חיי תושביהן בצורה ניכרת.

מנכ"ל דיסקונט שוקי הון פורש מתפקידו

מעוז פרנקו, מנכ"ל דיסקונט שוקי הון פורש מתפקידו לאחר 8 שנים בתפקיד. דיסקונט שוקי הון והשקעות ( דש"ה), הינה חברת בת בבעלות ובשליטה מלאים של דיסקונט, הפועלת בתחום ההשקעות הריאליות, בתחום הבנקאות להשקעות.

השר ארדן: חובת התקשורת לסקר באופן שוויוני את המגזר החרדי

שר התקשורת גלעד ארדן השתתף בטקס סיום קורס תקשורת עבור הציבור החרדי ואמר שישמח שהשידור הציבורי החדש ישלב בתוכו עיתונאים חרדים. "לצערי, במשך שנים, המגזר החרדי סובל מהדרה בתקשורת בישראל- קולו כמעט ואינו נשמע".

סקר TGI קובע: הפלס עקף את המבשר - צניחה בקריאת עיתונים

סקר TGI שפורסם היום מלמד כי יתד נאמן הוא העיתון הנקרא ביותר, השבועון המוביל הוא משפחה, הרדיו המואזן ביותר הוא קול ברמה. על פי הסקר זוכה העיתון 'הפלס' לרמת חשיפה גבוהה יותר מהמבשר. באופן כללי צרכן התקשורת החרדי קורא פחות עיתונים ושומע פחות רדיו, אך קורא יותר באתרי חדשות.

גיל בן חיים מגיש 'אבינו מלכנו' - האזינו

בשלהי חודש אלול, אחרי עשור של שתיקה, משחרר הזמר והיוצר גיל בן חיים שיר חדש: אבינו מלכנו – בכדי לעורר לנו את הלב ולהכין אותו לימי התשובה. - האזינו.

הזמר ישראל ברגמן חושף את 'תפילת חזקיהו' - האזינו

הזמר ישראל ברגמן, מוציא סינגל ייחודי עם סיפוק מדהים מאחוריו, שיר שהולחן בעת ביקורו בבית החולים אצל ילד חולה, האזינו לסינגל הבכורה המרגש של ישראל.