י"ח אדר תשפ"א
ואלו לשבח:
יעקב עזרא ה' תמוז תשע"ח    13:48 אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים

מנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה' הפרופ' זאב רוטשטיין: "הדסה החדשה היא הדסה של כולם - המתכון להצלחה של הדסה הוא איזון כלכלי, טכנולוגיה, מצוינות וציבוריות שתיתן מענה לכולם".

יו"ר הוועדה לפניות הציבור וחבר וועדת הבריאות בכנסת ח"כ ישראל אייכלר הגיע לביקור במרכז הרפואי 'הדסה'. במהלך ביקורו נפגש עם הנהלת המרכז הרפואי- המנכ"ל פרופ' זאב רוטשטיין, המשנה למנכ"ל אורן לוי, רב המרכז הרפואי הרב משה קליין.

"סגרתי לפני מספר חודשים שנתיים בהדסה ומרגיש כאילו עברו שנים והדסה כבר זורמת לי בעורקים" סיפר הפרופ' רוטשטיין. והוסיף: "המתכון להצלחה של הדסה הוא איזון כלכלי, טכנולוגיה, מצוינות וציבוריות שתיתן מענה לכולם, לכל הציבור הישראלי הירושלמי. כלכלית אנחנו ממשיכים להשתפר ואני מקווה זה רק יילך וישתפר עוד ועוד. הדסה החדשה היא הדסה של כולם ורואים את זה אפילו בשיחות הטלפון. משנה לשנה יש גידול מתמיד במספר המטלפנים ובמילא במספר הלקוחות".

אייכלר ציין שנקודת המשבר של הדסה עם המגזר החרדי הייתה לפני שנים רבות במפרוץ משבר האם המרעיבה שהסעיר את היהדות החרדית תקופה ארוכה. לפני 4 שנים חלה תפנית של ממש, עם מינוי הרב משה קליין לרב המרכז הרפואי 'הדסה', מאז הדסה נהפכה לקשובה לכל צורכי הציבור הדתי והחרדי.

ח"כ אייכלר שמע סקירה על הפעילות הענפה במחלקת המטואונקולוגיה הילדים החדשה, ושוחח עם הצוות הרפואי שבהנהלת ד״ר גל גולדשטיין, מנהל המח׳ ההמטואונקלוגיה ילדים החדשה, אשר הציגו את הטיפולים החדשניים פורצי הדרך שמציעה המחלקה.

הרב משה קליין, רב המרכז הרפואי 'הדסה' הודה לח"כ הרב ישראל אייכלר על שפינה מזמנו היקר בכדי להגיע לסיור בהמרכז הרפואי 'הדסה': "המהפכה הגדולה בבתי החולים ש ל'הדסה' בכל הנוגע לציבור הדתי והחרדי, מצטרפת למהפכה המקצועית שמוביל המנכ"ל המסור פרופ' רוטשטיין והיא ניכרת לכל מי שבא בשערי אחד מבתי החולים, הדסה עין כרם או הדסה הר הצופים. בכל הנוגע לכשרות המזון הנעשית באופן המחמיר ע"י משגיחים יר"ש מומחים כמו בכל עניני השבת שבתי החולים התאימו את עצמם לחומרות ההלכה". הדסה: יום עיון ליועצות חינוכיות לתמיכה בהורי ילדים חולים כ"ט סיון תשע"ח
הדסה עין כרם: ניתוח אורתופדי נדיר השיב את יכולת ההליכה ז' אייר תשע"ח
פרס מפעל חיים מטעם הוענק לפרופ' שמחה יגל מהדסה כ"ד ניסן תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
'פרי חיים' בתפילות בקברי צדיקים למען זוגות מעוכבי ילדים יעקב עזרא
למדור בריאות