כ"ט אלול תש"פ
מד"א שלי
יעקב עזרא כ"ז סיון תשע"ח    14:05 ר"ע בית שמש אבוטבול סייר במטה הארצי של מד"א

אל ראש העיר התלוו מחזיק תיק הבריאות חבר המועצה ישראל סילברסטיין ויו"ר מד"א בבית שמש שוקי לנגסם. מנכ"ל מד"א אלי בין הציג בפני בכירי העירייה את פעילות המוקד הלאומי המשולב ושאר מחלקות מד"א לצד כ-20 ארגוני ההצלה החרדיים הפועלים בשיתוף מד"א.

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול קיים ביקור מיוחד במוקד הלאומי המשולב של מד"א בקרית אונו. אל ראש העיר התלוו מחזיק תיק הבריאות בעירייה, חבר המועצה הרב ישראל סילברסטיין, ושוקי לנגסם יו"ר סניף מד"א בבית שמש.

במהלך הביקור קיבלו בכירי העירייה סקירה נרחבת מפי מנכ"ל מד"א אלי בין על פרויקט מד"א בקהילה שעתיד להפחית את העומסים בחדרי המיון ולמנוע מחלות וזיהומים, על פעילות הומניטארית של הארגון למען האזרח באיסוף מזון בחגים ובסיוע לקשישים, על פרויקט 'נאמני חיים' שבמסגרתו גויסו עד כה 21,000 בעלי הכשרה רפואית, אשר מוזעקים למתן טיפול מציל חיים באירועים הנמצאים בקרבתם.

בנוסף, הוצגו לראש העיר הטכנולוגיות המתקדמות שמפותחות במד"א ע"י אנשי מקצוע בהם רבים מהמגזר החרדי ונמצאות בשימוש מבצעי מציל חיים. בהמשך סייר ראש העיר במוקד הלאומי של מד"א, שוחח עם עובדי המוקד והמתנדבים, התרשם מאוד ובירך על פועלם.

ראש העיר קיבל במהלך ביקורו סקירה מקיפה על ההתרחבות הגדולה של ארגוני ההצלה הפועלים תחת מד"א כשכיום יש יותר מ- 20 ארגוני הצלה שפרוסים בכל ריכוז חרדי ברחבי הארץ ובהםכ-4000 מתנדבים.

רק בימים האחרונים הוקם ארגון 'הצלה טבריה' שכפוף למד"א ובו 45 מתנדבים ומצטרף להצלה, צוות הצלה, הצלה פ"ת, הצלה כפר חב"ד, הצלה ביתר, הצלה רחובות, הצלה מודיעין עלית,הצלה יבניאל, הצלה עפולה, הצלה כרמל, הצלה צפון, הצלה לכיש, הצלה אלעד, הצלה יו"ש והצלה בית שמש.

מנכ"ל מד"א רב מגן אלי בין ציין כי שיתוף הפעולה בין מד"א לבין ארגוני ההצלה שפועלים תחת מד"א קיים יום יום שעה שעה בזכות שת"פ זה מצלים חיי אדם . רק במבצע האחרון מבצע ל"ג בעומר במירון ראינו את שת"פ הגדול בין הגופים.

אבוטבול סיכם את התרשמותו: "הביקור במד"א נתן לי ארגז כלים לדעת ולהכיר את פועלו של הארגון המבורך. אנשי מד"א בבית שמש עושים עבודת קודש ומגיע למד"א המון כבוד והמון ברכה. העוצמה של מד"א זה הוותק שלו, המקצועיות שלו, הפריסה הרחבה שלו. אנחנו כמובן, עם מד"א לאורך כל הדרך. ישר כוח על כל הפעילות של הארגון. אפעל,אקדם ואסייע למד"א בעיר ככל שניתן על מנת ששירותי רפואת החירום בבית שמש ימשיכו להיות מהטובים ביותר."

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אני מבקש להודות בשם הארגון כולו לראש עיריית ב"ש משה אבוטבול ולמחזיק תיק הבריאות בעירייה ישראל סילברסטיין, על הזמן שהקדישו בעבורנו כדי ללמוד, להתרשם ולהכיר את ארגון ההצלה הלאומי של ישראל. נמשיך את שיתוף הפעולה הנרחב של מד"א עם עיריית בית שמש למען תושבי העיר. גם בימים אלו מקדם מד"א תוכנית לשירותים חדשים ייחודים לתושבי העיר שיסייעו להציל חיים.״במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א ו' תמוז תשע"ח
150 מנות דם נתרמו במבצע לב מלכה בירושלים כ"ח סיון תשע"ח
הוסמכו 100 מתנדבים חדשים למד"א – הצלה כ"ב סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות