ט' חשון תשפ"א
ברכת צדיק
יעקב עזרא כ"ד סיון תשע"ח    15:44 ראשי זק"א ישראל התייעצו הלכתית אצל הרשל"צ הגר"י יוסף

הגר"י יוסף עודד את הפעילות וציין את החשיבות בהכנסת האור לבתי נפגעי הטרור ותאונות הדרכים. הגר"י רוז'ה רבה הראשי של זק"א הציג את הרב חיים הורביץ שהוכתר לשמש כרב זק"א ישראל.

ראשי זק"א ישראל קיימו ביקור ממושך אצל הראשל"צ הגר"י יוסף, במהלכו נערכה התייעצות הלכתית על מגוון נושאים העומדים על סדר יומו של הארגון.

בביקור השתתפו רבה הראשי של זק"א הגאון רבי יעקב רוז'ה – חבר מועצת הרבנות הראשית, רב זק"א ישראל ורב שכונת צהלה בתל אביב הרב חיים הורביץ, יו"ר זק"א ישראל  איש העסקים ישראל מורגנשטרן, מנכ"ל זק"א ישראל חזי שבקס, וחברי הנהלת הארגון רפי בן זאב יו"ר המועצה הדתית בבני ברק והרב אלחנן ריזה המלווה את הארגון מיום הקמתו.

ראשית הציגו חברי המשלחת בראשות רבה הראשי של זק"א הגר"י רוז'ה בפני הראשל"צ את הפעילות היום יומית של זק"א ישראל למען משפחות נפגעי הטרור ותאונות הדרכים, כולל ליווי וסיוע רפואי ופסיכולוגי.

בין היתר הזכירו לרב את המקרים הקשים שהיו בשנים האחרונות וכן את פעילותם בארגון למשפחות השכולות ימי כיף, שחרור ומרגוע על מנת להתאוורר ולהתאושש מהימים הקשים.

ארגון זק"א ישראל עוסק בפעילות באחת הנקודות הרגישות בציבוריות הישראלית ומלווה משפחות נפגעי טרור ותאונות דרכים כמו גם בטיפול בגופות ההרוגים מפיגועי טרור ומתאונות דרכים.

הארגון מקיים במשך השנה מחנות נופש שיקומיות, ימי כיף ומשאלות מיוחדות לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, כמו כן מצמיד הארגון לילדים חונכים במשך כל השנה.

מנהלי הארגון סיפרו על ההכנות הרבות לקראת המחנה השיקומי השנתי בו ישתתפו כ-300 ילדים ממשפחות נפגעי טרור, חלקם יתומים מהפיגועים שאירעו בחודשים האחרונים.

במהלך המפגש הציג הגר"י רוז'ה בפני הראשל"צ הגר"י יוסף את הרב חיים הורביץ, רב שכונת צהלה בת"א שהוכתר לאחרונה ע"י רשכבה"ג הגר"ח קנייבסקי שליט"א לשמש כרב ארגון זק"א ישראל.

הראשון-לציון בירך את הרב חיים הורביץ ואת שאר המשתתפים שימשיכו לקדש שם שמיים ברבים.  עודד את הפעילות וציין את החשיבות הרבה בהכנסת האור למשפחות נפגעי הטרור ותאונות הדרכים ובפרט את הפעילות למען היתומים.הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין ט"ו תמוז תשע"ח
הוכנס ספר תורה לזק"א ת"א שמיועד למשפחות אבלות ג' סיון תשע"ח
ראשי זק"א ישראל התברכו אצל הגר"ח קניבסקי כ"ט אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות