ט' תשרי תשפ"א
השקעה נבונה:
תוכן שיווקי כ"ג סיון תשע"ח    15:52 מעשה בהשקעה נבונה...

איך אוכל להיות רגוע שהנכס אכן קיים? מנין לי שאכן יש שוכר בדירה? ובכן, מדוע כדאי לרכוש נכסים דרך 'מאנטש' נדל"ן בדטרויט? מומחי מאנטש מסבירים

הכירו את חיים, לקוח טיפוסי, אחד מתוך מאות הלקוחות שמגיעים לחברת 'מאנטש' נדל"ן  . חיים הוא ישראלי שחסך פה ושם כל השנים, והשמועה שהתגלגלה מפה לאוזן,  על השקעה מופלאה, הגיעה גם אליו והביאה אותו אל משרדנו.

הוא הגיע עם רצון עז למנף את החסכונות שצבר במשך שנים, והיה מעוניין להשקיע בנכס בארה''ב,אך, הלחץ מהלא ידוע מנע ממנו לעשות מעשה.

נכון, הוא שמע על כיוון של השקעה בדטרויט, והוא חולם על הכנסה חודשית קבועה שתעניק לו חיים מאושרים יותר, אבל חוסר הידע בתחום ההשקעות, והחששות הכבדים הביאו אותו לרתיעה מהרעיון.

אני בקושי יודע את הa b c , איך מנהלים נכס עם אנגלית משובשת?

הפחד הראשון שלו, היה העדר השפה. הפרוצדורה היתה נראית לו  מסובכת: 'כיצד אצליח למצוא את ידי ורגלי בסבך הבירוקרטיה? איך אתנהל עם אנגלית מגומגמת? כיצד אוכל לנהל תקשורת מתאימה?' הסברנולו, כי איננו נדרש לדעת כלל אנגלית, אנחנו שם בשבילו,  מלווים אותו ומבצעים עבורו את המשימות. ובד בבדהוא לומד לרכוש עצמאות ושליטה.

איך אוכל להיות רגוע שהנכס אכן קיים?

החשש השני שהוא הביע, היה אודות התהליך שיבטיח לו ביטחון בבעלותו על הנכס. בשיחה עמנו הואהבין 'מאנטש' נדל"ן  מבצע עבורו את תהליךהרכישה. והוא לא מעביר אלינו את סכום ההשקעה לפני שהוא מקבל תחילה את הטאבוהאמריקאי. כלומר, הוא זוכה לביטחון מושלם בקנייה. עצם העובדה שהנכס בבעלותו, הואאחד מהביטחונות המשמעותיים של העסקה. ההתנהלות אינה דומה לעסקה בה הקונה משלם ורקאחר כך מקבל את הסחורה. ב'מאנטש' נדל''ן, אין מצב של העברת הכסף מצד הלקוח,טרם קבלת הנכס לידיו.

איך אתנהל מול נכס בקצה העולם?

החשש השלישי שהתעורר, היה המרחק הרב של הנכס מן הלקוח. הוא לא הבין כיצד יוכל להתנהל עם חברת הניהול באופן שוטף. הסברנו לו כי אנו מבטיחים לו רוגע וביטחון מושלמים על ידי נקיטת צעדים חשובים. ראשית, חברת הניהול היא חלק בלתי נפרד מתהליך החוזה. חברת הניהול היא מעין 'המנוע של הבית'. היא דואגת לכל התחזוקה השוטפת של הבית: היא נושאת באחריות על הצנרת, האינסטלציה, החשמל, הגז, דוד המים, המבנה והיסודות. מה גם שמניסיוננו הרב בשטח, אנחנו יודעים על מה לשים את הדגש ומודעים לכך שהמראה הראשוני של הבית לא תמיד מצביע על המצב האמתי שלו, כי מראה מרשים של הריצוף או הניקיון שלהנכס הוא מעין קוסמטיקה ועלול לסנוור.  מה שחשוב בעיקר, הוא המצב של כל הדברים שלא תמיד נראים על פני השטח- מערכת האינסטלציה, החשמל וכו'. הפאר איננו הפרמטר הראשוני. אנו בודקים שהבניין אכן ראוי למגורים. בנוסף, התחרות בין חברות הניהול הרבות באזור, מונעת חשש בהמשך.


האם אצליח להשכיר את הנכס?

"טוב,נניח שרכשתי את הנכס," הציף חיים פחד נוסף, "מי ערב לי שלא אתקע עם הביתללא שוכר למשך זמן?"

"אכן,שאלה מצוינת" השבנו לו, "כאשר הבית שלך נמצא בשכונה נורמטיבית ואיכותית,הרחובות והבתים שבה סבירים, דבר שניתן להוכיח ללא קושי, הרי אין כל סיבה שדיירים לא יבקשו לגור שם. "קח לדוגמא את הבתים שאנו מציעים לך", אמרתי לו, "הרילו היתה לנו בעיה להשכיר אותם, לא היינו רוכשים אותם לעצמנו..." הסברתי לו שבדטרויט יש עלייה חדה בתפוסה ובביקוש לשכירות, כאשר מחירי השכירות נמצאים בעליהמתמדת.  כמו כן, ריבוי חברות הניהול באזור,מוכיחה כי ישנו ביקוש אדיר לנכסים, ויש שוכרים רבים.

מנין לי שאכן יש שוכר בדירה?

חיים התחיל להבין כי הוא נמצא בידיים טובות, אך בכל זאת, עלה לו חשש בנוגע לקיומו של השוכר. "אולי אתה מספר לי סיפורים, ואין בנכס דייר? אולי חוזה השכירות מזויף?"

"אנו מבינים את הזהירות שלך," ענינו לו בסבלנות, "וייתכן שנתקלת בעבר בבעייתיים למיניהם. אבל, בוא נבחן את העובדות:

חוזה השכירות מגיע מחברת הניהול, וגם אם תניח שאנחנו שרלטנים, הרי עדיין איננו מסוגלים לשדל חברה בארה"ב לבצע מעשים פליליים... על חוזה השכירות מופיעים פרטי הדייר, ניתן לקבלאת מספר הטלפון שלו ולשוחח עמו. את דמי השכירות תקבל מחברת הניהול. ולדעתי היא לאמנדבת כספים בחינם...

ובכלל,ידידנו, ניתן לראות באתר ייעודי, מה מצב השכירות באזור הנכס. מה שמצביע על כך שישעשרות נכסים ברדיוס של חצי קילומטר, ולבדוק מהו גובה השכירות של כל נכס ונכס. ואםהבתים באזור שלך מושכרים למה שלא תמצא שוכרים בעתיד?

וכמובן,אתה מוזמן ליצור קשר עם עשרות המשקיעים המרוצים שלנו בעבר, ולקבל מהם מידע עלחוויית הרכישה שלהם ועל התנובה של השקעתם.

לחיים!

העסקהי צאה לפועל. חוזה מפורט נחתם, חיים החליט ללכת על השקעה בשני נכסים. והיום, שנה וחצי מאז ביצוע העסקה, חיים מקבל מידי חודש דמי שכירות כסדרם.

הוא למד להתנהל בתבונה, הוא בודק את אתר חברת הניהול ורואה כמה דמי שכירות נגבו בכל חודש,מה היה סך ההוצאות, וכמה הועבר לחשבון הבנק שלו. על הדרך, הוא שיפר גם את האנגלית שלו.....

עם האוכל בא התיאבון, וחיים המאושר מציע לידידיו הרבים את ההשקעה המוצלחת, וממשיך לרכושנכסים נוספים.

ובכן, מדוע כדאי לרכוש נכסים דרך 'מאנטש' נדל"ן בדטרויט?

חברת מאנטש, היא חברה מנוסה, שרוכשת את הנכסים לעצמה. כך שאנו מוודאים היטב שכלהפרמטרים להשקעה אכן מתאימים. ובמידה שהם אכן מתאימים לנו, אין כל סיבה שלא יתאימו ללקוחות שלנו. כלומר, אנו נוטלים על עצמנו את הסיכון בהשקעה לא נכונה, כי אתה כלקוח,לא תרכוש נכס מאתנו במצב לא תקין.

אנו אלו שמנהלים בקפדנות מרובה את חברת הניהול, דואגים לבדוק את החשבונות על תחזוקת הבית ובמידה ויש צורך לבצע תיקון כלשהו, אנו מבצעים אותו במינימום עלות. 

כחברה בעלת וותק וידע מקצועי רב, אנו מכירים את דטרויט כעל כף ידנו, ויודעים בדיוק היכן כדאי לרכוש, הצוות שלנו נמצא בשטח וחי את האזור, בודק בקפדנות כל נכס ונכס ומוודא שלא נעשו טעויות ברכישה. וכך, זוכה המשקיע שלנו לשליטה טובה יותר בנעשה.

וליתרון משמעותי נוסף- מתוך הרצון לבטח את הנכסים ואת הממון של המשקיע, ולמרות העלותה רצינית, אנו דואגים לבטח את הנכסים שלנו ושל המשקיעים שלנו בכל הביטוחים, וזאת במטרה להקטין את הסיכונים. זה מתחיל בביטוח הראשוני בזמן הרכישה, ממשיך בביטוחמבנה וצד ג', וונדליזם ונזקי טבע. וגולת הכותרת היא ביטוח התחזוקה של הנכס. הכולל:גג, צנרת, חשמל, דוד מים, יחידת חימום, דלת המוסך, מכשירי חשמל ועוד.

  

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ,ומערכת האתר אינה אחראית למיהמנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווההמלצה / הצעה מצד מערכת אתר לדעת לרכוש ו/או להשתמש בשירותים/מוצרים בכתבה.יוסי ג'ייקובס בסינגל חדש – שיר לבד ט"ו אב תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
מכון המאור: קטלוג ספרים ייחודי ומהודר לשבוע הספר תוכן שיווקי
חדש ברשת ווישוז: Boot Bananas תוכן שיווקי
גרג סניף פרדס חנה בכשרות מהדרין במתחם ביג תוכן שיווקי
בשורה חדשה לציבור החרדי בחיפה: ביגה בכשרות מהדרין תוכן שיווקי
רשת Yellow משיקה מותג המבורגר בכשרות מהודרת יעקב עזרא
למדור צרכנות