י"ג תשרי תשפ"א
עשירי קודש
יעקב עזרא ז' סיון תשע"ח    11:17 בית שמש: נחנך המרכז הרפואי החדש של 'לאומית'

בחנוכת המרכז הרפואי החדש העשירי של 'לאומית שירותי בריאות' אמר ליצמן: נביא לישראל את המכשיר החדש להקרנת פרוטונים בעלות של 60 מיליון דולר.

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן, בבשורה משמחת עבור חולי סרטן ובני משפחותיהם, שנאלצו עד כה לטוס לחו"ל בכדי לקבל טיפולי הקרנה באמצעות מכשיר להקרנת פרוטונים.

באירוע חנוכת הסניף העשירי של 'לאומית שירותי בריאות' בבית שמש, אמר סגן השר, כי משרד הבריאות ירכוש את המכשיר בעלות של 60 מיליון דולר. עד כה נאלצו חולים רבים לטוס למרכזים רפואיים ברחבי העולם, בכדי לקבל את הטיפול הרפואי שמשמיד תאים סרטניים ומונע מהם להתחלק בצורה בלתי מבוקרת.

סגן השר שיבח את הנהלת 'לאומית' על הקשר ההדוק עם המגזר החרדי, והפריסה הרחבה של שירותי הבריאות שהם מעמידים לרשות תושבי בית שמש.

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, שהוא עצמו לקוח של 'לאומית' השתתף באירוע שבו נטלו רבני העיר והנהלת 'לאומית'. ראש העיר ציין, כי פתיחת המרכז הרפואי החדש, הינה פרי יוזמה שלו, לאחר שביקר במרכז רפואי אחר של הקופה, והביע את רצונו בפתיחת מרכז רפואי רחב ידיים נוסף.

המרא דאתרא הגאון רבי נתן קופשיץ שליט"א, קבע את המזוזה בפתח המרכז הרפואי החדש. הרב בירך את הנהלת 'לאומית' על השירות הרפואי המיטבי שהם מעניקים לתושבי העיר.

יו"ר דירקטוריון 'לאומית' יעקב קוקי אדרי, פנה בנאומו לראש העיר, והדגיש את החשיבות האסטרטגית שמייחסים ב'לאומית' לעיר בית שמש: "אדוני, זו העיר בה בלאומית יש את הכמות הגדולה ביותר של מרכזים רפואיים ברחבי הארץ.

מנכ"ל 'לאומית' ניסים אלון: "אנו עדים להצלחה מסחררת במגזר החרדי, בעקבות השקת סל הלידה החדש שלנו. בחודשים האחרונים הצטרפו אלפי לקוחות חדשים ומרוצים ל'לאומית'. רק בעירבית שמש עצמה הצטרפו 1000 לקוחות חדשים".

המרכז הרפואי החדש העשירי במספר של 'לאומית' בבית שמש, משתרע על שטח של כ-500 מ' ונבנה בסטנדרטים המתקדמים ביותר בעלות של מיליון שקלים.

'לאומית' נמצאת בתנופת התרחבות חסרת תקדים בעיר בית שמש עם כ18% מתושבי העיר שהם כ – 22,000 לקוחות לאומית בבית שמש. בכל שכונה בעיר בית שמש הוקם מרכז רפואי, שהמרכז הרפואי החדש משלים את הפריסה של 10 מרכזים רפואיים בכל השכונות ברחבי העיר.

לקוחות לאומית נהנים משורה של יתרונות: 7 בתי מרקחת; 2 מרפאות מוצ"ש; מרפאת לילה בשכונת מנוחה ונחלה הפתוחה עד השעה 23:00;  שירות24/6 – VIP; זמינות תורים למרפאות התפתחות הילד ברמת בית שמש א' ב' וג' ;  קידום בריאות– סדנאות, הרצאות, אירועים.

במיוחד עבור תושבי בית שמש, נעשתה ב'לאומית' התאמה מגזרית (הנגשה תרבותית) למגזר החרדי – מטפלים באידיש, רופאים מהקהילה, אחיות, מנהלות ונציגות מאנ"ש וכו'.

המרכז הרפואי החדש 'לב הרמה' בהנהלת הגב' שטרנשוס יעניק שירותי רפואה ברפואה ראשונית – ילדים, משפחה ונשים; רפואת מומחים – עור; רפואה משולבת; בית מרקחת; שירות אולטרסאונד; פסיכיאטר; דיאטנית; סדנאות; אולם קידום בריאות.



טקס מרגש בחנוכת הבית למרכז הרפואי של לאומית בצפת י"ד אלול תשע"ז
"לאומית שירותי בריאות" שוב זוכה במקום הראשון במבחני ההשוואה י"ז אב תשע"ז
חבר הפרלמנט היהודי בצרפת: אותו איסלאם פוגע בירושלים ופריז ז' כסלו תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי