י"ג סיון תש"פ
גר הצדק מלבנון
יעקב עזרא כ"ט אייר תשע"ח    10:50 שבת-שבועות בכינר-גליל עם קצין החיזבאללה שהפך לגר צדק

רוצים לחוות את חג השבועות באווירה הקסומה של הכנרת? מלון 'כינר-גליל' מציע לכם חווית חופשה משודרגת עם ערך מוסף לנשמה. חופשה בשבת-שבועות ב'כינר' בשילוב הרצאה מרתקת של מי שהיה קצין חיזבאללה ועשה את כל הדרך מלבנון ועד שנעשה גר צדק.

במהלך שבת-שבועות, יתארחו בבית המלון רבנים ידועים אשר יעבירו הרצאות מרתקות ומאלפות, שיכניסו אתכם לאווירה של קבלת התורה. נקודת השיא היא הרצאתו של קצין החיזבאללה, שהפך לגר הצדק. אברהם סיני עשה את כל הדרך הארוכה מכפרי בקעת הלבנון, ועד לישיבה בצפת.

אברהם סיני נולד למשפחה מוסלמית שיעית בשם איברהים יאסין. בילה חלק מחייו בכלא החיזבאללה, והפך מאוחר יותר לסוכן כפול  שריגל עבור ישראל. סיפורו המרתק כולל פעילות סודית ומסוכנת שביצע למען ביטחון המדינה.

לאחר שקיבל מקלט מדיני בישראל, החליט לחלוק את גורלו עם העם היהודי ועבר גיור כדת וכדין יחד עם אשתו וחמשת ילדיו. את הסיפור המרתק מלא התובנות וההשראה, יחלוק אברהם סיני עם האורחים בבית המלון.

לצד הערך המוסף, מציעים לכם ב'כינר' חוויה קולינרית במנעד רחב של טעמים, מותאמים לשבת ולחג השבועות שבאה לאחריה. ארוחות גורמה כמיטב מסורת האיכות של מלון 'כינר'. החוויה הקולינרית והשירות האישי, הם חלק ממעטפת אירוח משודרגת שמציעה כיום מלון 'כינר'.

בתקופה האחרונה עובר מלון 'כינר' תנופת התחדשות, הכוללת שיפוץ נרחב של אגפי המלון, והתאמתם לקו העיצוב המודרני והחדשני של 'כינר.

המרחב הציבורי של בית המלון, עוצב מחדש בידי מעצבים ואדריכלים יידועי שם, כחלק ממהלך כולל של הנהלת המלון, להצעיד את חווית האירוח במלון צעד אחד קדימה.

השירות הייחודי של המלון, שהפך לסמל המסחרי של מלון 'כינר', מלווה כל השנה את אורחי המלון הזוכים ליחס אישי ושירות ברמה הגבוהה ביותר. הנהלת המלון מעניקה תשומת לב מיוחדת למילוי הדרישות המיוחדת של ציבור הנופשים הדתי והחרדי. כל זאת, תוך הקפדה על כללי הכשרות המחמירים שנהוגים במלון.נופשים: כינר-גליל' מציע חווית חופשה משודרגת כ"ז סיון תשע"ח
תנופת פיתוח והתחדשות במלון 'כינר גליל' כ"ד ניסן תשע"ח
מלון כינר שינה פניו לאחר השיפוץ שעבר י"ד שבט תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
מכון המאור: קטלוג ספרים ייחודי ומהודר לשבוע הספר תוכן שיווקי
חדש ברשת ווישוז: Boot Bananas תוכן שיווקי
גרג סניף פרדס חנה בכשרות מהדרין במתחם ביג תוכן שיווקי
בשורה חדשה לציבור החרדי בחיפה: ביגה בכשרות מהדרין תוכן שיווקי
רשת Yellow משיקה מותג המבורגר בכשרות מהודרת יעקב עזרא
למדור צרכנות