ב' חשון תשפ"א
לדעת טיפוח
תוכן שיווקי כ"ה אייר תשע"ח    23:05 איך לבחור מייק אפ מתאים ?

הדרך לבחור מייק אפ היא למצוא גוון שקרוב ככל האפשר לצבע הטבעי של העור באזור הצוואר. לאחר מכן כבר אפשר להשוות בין סוגי תכשירי טיפוח לפי הרכב החומרים הפעילים, התאמה לסוג העור וכמובן המחיר.


לפי סקר גדול שנערך בישראל, 70% מהנשים בגילאי 18-35 משתמשות בקרם לחות באופן קבוע, כ-53% ביקרו לפחות פעם אחת בחייהן במכון קוסמטיקה ו-95% משתמשות בדאודורנט בצורה יום יומית. עם זאת, בגזרת המייק אפ המצב מעט שונה ורוב הנבדקות העידו שהן לא יודעות איך לבחור מוצרי איפור שמתאימים להן.

מייק אפ הוא תכשיר טיפוח שמבוסס על פיגמנטים. מטרתו להבטיח עמידות לאורך זמן ולעזור בשמירה על גוון עור אחיד גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. מלבד פיגמנטים, בתוך המייק אפ יש סיליקונים שעוזרים לעור לנשום. שימוש קבוע במייק אפ חשוב כי הוא מכסה על פגמים, מרכך קמטוטים ומגן על עור הפנים מפני נזקים. אחרי שמבינים את היתרונות, כל שנותר הוא לבחור אותו בצורה נכונה.

צבע הצוואר כאינדיקציה למידת ההתאמה

הסוד בבחירת מייק אפ הוא התאמה שלו לצרכים ולסוג עור הפנים. בהתאמת מייק אפ קיימים שני צבעי תת גוון עיקריים, ולכל תת גוון יש עוד ספקטרום רחב של גוונים בהירים עד כהים. שני צבעי תת הגוון העיקריים הם צהוב וורוד ואת הבדיקה שלהם מבצעים באור יום. במילים אחרות, לא כדאי לסמוך על הניאון בחנויות הפארם והכי חשוב לבחור ולהסתכל על הגוון של המייק אפ באופן עצמאי.

הבדיקה הכי אמינה של מייק אפ היא באזור הצוואר. במהלך הבדיקה יש לוודא שאין שוני בין גווני הלחי והסנטר המאופרים במייק אפ לבין צבעו הטבעי של הצוואר. ככל שמידת ההתאמה תהיה טובה וקרובה יותר, כך ניתן להסיק שמדובר בבחירה מוצלחת.

באיזה מייק אפ יש ערך מוסף?

אחרי שבוחרים מייק אפ לפי מידת ההתאמה בין הגוון שלו לבין צבע העור באזור הצוואר, ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין תכשירי הטיפוח לפי החומרים הפעילים שיש בתוכם. מומלץ לבחור מייק אפ שהוא גם מטפח וגם מעניק לחות ולהתאים אותו לעונות השנה. מייק אפ בקיץ לדוגמא אמור להיות קליל יותר, בעוד בחורף ניתן להשתמש בשכבת איפור עבה כי אין חשש שהיא תתנתק מעור הפנים.

מייק אפ עמיד אמור להישאר על העור כ-16 שעות ולהתאים לכל סוגי העור. במקביל, ניתן לבחור תכשירי איפור בהתאמה ספציפית לסוג עור מסוים. כאן מה שצריך לעשות הוא לבחור תכשירי טיפוח שמיועדים לעור יבש, עור מעורב עד שמן, עור חסר לחות או עור מעורב-שמן.

לבסוף, לבחירת מייק אפ יש גם משמעות כספית. פערי המחירים בין תכשירי הטיפוח עשויים להגיע לעשרות אחוזים ורצוי לבצע סקר שוק לפני שהולכים לקופה.

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
מכון המאור: קטלוג ספרים ייחודי ומהודר לשבוע הספר תוכן שיווקי
חדש ברשת ווישוז: Boot Bananas תוכן שיווקי
גרג סניף פרדס חנה בכשרות מהדרין במתחם ביג תוכן שיווקי
בשורה חדשה לציבור החרדי בחיפה: ביגה בכשרות מהדרין תוכן שיווקי
רשת Yellow משיקה מותג המבורגר בכשרות מהודרת יעקב עזרא
למדור צרכנות