י"ד אדר תשפ"א
לדעת טיפוח
תוכן שיווקי כ"ה אייר תשע"ח    23:00 איך לטשטש פגמים בעור הפנים ?

פגמים שונים בעור הפנים דורשים שימוש בתכשירי טיפוח ואיפור מסוימים. במאמר הבא נסביר לך איך לטשטש כהויות, עיגולים שחורים וכתמי פיגמנטציה ומה לעשות על מנת להעלים קמטוטים ואדמומיות


בהקשר של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, עור הפנים הוא בהחלט נושא שמטריד נשים. לפי מחקר על שוק הקוסמטיקה, נשים בארץ מוציאות בחודש 200-350 שקל על מוצרי טיפוח ורוכשות 12-14 קרמים בשנה.

בתוך כך, מעניין לראות שבראש רשימת המוצרים המבוקשים נמצאים מי הסרת איפור ואחריהם קרם לפנים וקרם לעיניים. המשמעות היא שנשים בישראל בוחרות להתאפר לא רק כדי להיראות טוב יותר, אלא גם על מנת לטשטש פגמים ולהעלים קמטוטים. זו בחירה לגיטימית וכיום יש המון מוצרי טיפוח רלוונטיים.

הדרך לשמור על עור פנים בריא וזוהר היא קודם כל להקפיד על שגרת ניקוי וטיפוח. במקביל, ניתן לטשטש את הפגמים הקיימים באמצעות מוצרי איפור מתאימים. המטרה היא לנצל את יתרונות האיפור כדי להסוות פגמים, אך עדיין לשמור על מראה טבעי וחיוני.

כהויות, עיגולים שחורים וכתמי פיגמנטציה: בין הקונסילר והמייק אפ

תופעה של כהויות ועיגולים שחורים סביב העיניים עלולה להיגרם מסיבות כמו חוסר בנוזלים, שעות שינה או ויטמינים וכמובן גנטיקה. הפתרון הוא להשתמש בתכשירים יעילים שמסייעים לצמצם את התופעה ולא לשכוח קונסילר.

לרוב הנשים מתאימים קונסילרים סטנדרטיים לפי צבע העור ואין צורך בגלגל צבעים מיוחד, למעט מקרים של כהויות קיצוניות בהם מטפלים באמצעות הנחת קורקטור מתחת לקונסילר בצבע שינטרל את הכהות. קונסילר לטשטוש פגמים בעור הפנים שמים בתנועות טפיחה באמצעות האצבע או עם ספוגית, עד להטמעה מלאה בעור.

לשם השוואה, כתמי פיגמנטציה דורשים פתרון אחר. הטיפול הטוב והיעיל ביותר עבורם הוא מניעה ולכן אסור לצאת מהבית בשעות היום ללא קרם הגנה, אך אם הם כבר הופיעו על אזור הפנים ניתן להעלים אותם בעזרת מייק אפ ברמת כיסוי גבוהה. המייק אפ יטשטש את רוב כתמי הפיגמנטציה ומעליו ניתן להוסיף שכבת פודרה עדינה למניעת מראה מבריק.

קמטוטים ואדמומיות הם לא גזירה משמיים

הרבה נשים טועות לחשוב שהופעת קמטוטים היא תוצאה של הזדקנות ולכן אין מה לעשות כדי להתמודד איתם. האמת כמובן הפוכה, כי תמיד אפשר להשתמש בחומרים שמזינים את העור ומלחחים אותו. בנוסף, אפשר להשתמש גם בסרום וגם בקרם לחות במרקם עשיר, או בשפתון בסיס שתוחם את השפה וכך מעניק מראה מרוכך יותר לקמטוטים.

לבסוף, מי שסובלת מאדמומיות ורוצה להעלים נימי דם יכולה לעשות זאת בעזרת הזנת העור ושמירה על עור נקי לאחר המקלחת. המלצה נוספת היא להתייעץ עם רופא עור כדי לשלול מחלה נפוצה בשם רוזציאה, שבה התפרחת האדומה מלווה לעיתים בתחושת צריבה קלה ובמראה של נימי דם מורחבים.

איך לבחור מייק אפ מתאים ? כ"ה אייר תשע"ח
מה חשוב לעשות לשגרת טיפוח העורך כ"ז כסלו תשע"ז
הצלחה רבה לקורסי בנות סמינר ב"גלית איטליה". י"ד אב תשע"ד
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
מדריך: טיולים קצרים וקולעים בחו"ל תוכן שיווקי
למדור משפחה