כ"ט שבט תש"פ
כדאי הוא רשב"י
יעקב עזרא ט"ו אייר תשע"ח    11:46 לב מלכה: ילדים מרותקים לכסא גלגלים יגיעו עד ציון הרשב"י

40 ילדים חולים המרותקים לכיסאות גלגלים יגיעו לציון ביום הילולא ע"י ארגון 'לב מלכה'. הרב אברמן, יו"ר הארגון: "צוות מורחב של נהגים ומתנדבים יסייעו לילדים להגיע לציון וזאת ללא כל תשלום על ידי צי האמבולנסים של הארגון".

בפגישת עבודה שערכה הנהלת ארגון 'לב מלכה' בראשות יו"ר הארגון הרב אהרן ליב אברמן עם מפקד מירון במשטרת ישראל - תנ"צ מיכה טובול, הוחלט שגם השנה ארבעים ילדים חולי סרטן המוגבלים לכיסאות גלגלים יוכלו להגיע לציון הרשב"י במירון בל"ג בעומר.

ארגון "לב מלכה" המטפל בחולי סרטן שנרתם בשנים אחרונות למשימה חשובה זו, ע"י צוות מורחב של נהגים ומתנדבים, יסייעו לילדים להגיע לציון, וזאת ללא כל תשלום על ידי צי האמבולנסים של הארגון.

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "מידי שנה אני מקבל פניות ממספר ילדים החולים במחלה וחפצים להגיע להתפלל בציון רבי שמעון בר יוחאי ביום ההילולא, אך בשל ריתוקם לכיסאות גלגלים לא יוכלו לעשות זאת באמצעות אוטובוסים או רכבים פרטיים המגיעים עד החניונים שבתחתית ההר  לציון הרשב"י ומשם נאלצים רבבות האנשים המגיעים למקום לצעוד רגלית אל הציון הקדוש בראש ההר, ולעיתים בחום כבד המכביד עוד יותר את ההליכה".

כאמור, בשל פניית הילדים, החליטה הנהלת הארגון בשנים האחרונות שצי האמבולנסים של הארגון יסיעו את הילדים החולים עד לציון הקבר ובהרשמה שנעשתה 40 ילדים המרותקים לכיסאות גלגלים כבר נרשמו. בהנהלת ארגון 'לב מלכה' ביקשו להודות לתנ"צ מיכה טובול על פעילותו ועזרת והרבה למען הילדים החולים כל ימות השנה ובלג' בעומר בפרט.

בתוך כך, בארגון 'לב מלכה' יוצאים בקריאה לציבור הרחב לנצל את השיער הרב שנותר אחרי התספורות-'חלאקה' שעורכים לילדים בני שלש בל"ג בעומר ולתרום אותו לייצור פאות לילדים חולי סרטן. הרב אהרן אברמן,

יו"ר ארגון 'לב מלכה': "פאה יכולה יכולה לתת תחושה טובה לילדים חולי סרטן אשר מתביישים לצאת מבתיהם ללא שיער. בשנה שעברה למעלה ממאתיים חמישים הורים שערכו לילדיהם בני 3 תספורת, הצליחו להקל על סבלם של חולי הסרטן במתן שערותיהם של ילדיהם".

ההורים יכולים להעביר את השיער פיזית למשרדי הארגון או לשלוח בדואר. הכתובת היא רחוב המ"ג 38 ירושלים. במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש ו' תמוז תשע"ח
150 מנות דם נתרמו במבצע לב מלכה בירושלים כ"ח סיון תשע"ח
הושלמה ההיערכות 'לב מלכה' למחנה הנופש ט"ו סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות