כ"ד אב תש"פ
הפוגה קלה
תוכן שיווקי ב' אייר תשע"ח    15:26 מדריך: טיולים קצרים וקולעים בחו"ל

במזרח התיכון וביבשת אירופה יש שורה ארוכה של יעדים שאליהם ניתן להגיע במסגרת טיול מאורגן. מה היתרון של טיול קצר ליעדים האלה ולמה לעשות את זה דווקא במסגרת מאורגנת? הנה כל התשובות.


יעדים שונים ברחבי העולם יכולים להתאים למבנה של טיול מאורגן. היום כבר לא צריך לחרוג מתוך מסגרת התקציב או לפגוע בשגרת המשפחה, כי חלק מהיעדים קרובים מאוד והטיולים בהם קצרים וקולעים. השילוב בין יעד קרוב, היתרונות של טיול מאורגן והחיסכון בזמן מוכיחים את עצמם וקורצים גם לחרדים ושומרי מסורת.

כמו כן, בלוח השנה העברי יש הרבה הזדמנויות לרענן את השגרה ולצאת לטיול קצר ומאורגן ביעד יחסית קרוב. אפשר לעשות זאת בחול המועד פסח, לקראת סוכות או באמצע חנוכה. הטיולים המאורגנים ליעדים הקרובים מתאפיינים מטבעם בזמן טיסה קצר ומיד אחרי הנחיתה ביעד כבר מגיעים לאטרקציות ולפעילויות.

לאן כדאי להגיע?

הדוגמא הכי טובה לטיולים קצרים וקולעים הם אלו שנערכים ביבשת אירופה. בהתראה של כמה ימים בלבד אפשר להזמין טיול מאורגן לאירופה ולסייר בפולין, איטליה, ספרד, ליטא, רוסיה ועוד. בכל אחד מהיעדים האלה עדות להיסטוריה יהודית ארוכת שנים ואין דרך טובה יותר להכיר אותה מאשר בליווי של מדריך טיולים מנוסה.

בנוסף, אי אפשר לדבר על טיולים קצרים וקולעים במסגרת מאורגנת בלי להזכיר את המזרח התיכון. כאן ליד הבית יש מסלולים מיוחדים של טיולים מאורגנים בקפריסין, ביוון ואפילו בטורקיה. הרבה יותר בטוח לטייל בטורקיה יחד עם קבוצה מאורגנת, והאטרקציות שמחכות בקפריסין ויוון למי שמגיע עם מדריך שונות לגמרי מאלו שהתרגלנו אליהן.

לשם השוואה, טיולים מאורגנים ליעדים רחוקים כבר ידרשו היערכות מסובכת יותר מצד הורים ובעלי משפחות. למרות שגם במזרח הרחוק ובדרום אמריקה אפשר למצוא טיולים מאורגנים לשומרי מסורת, זמן הטיסה ארוך מאוד והתקציב גבוה בעשרות אחוזים.

מה היתרונות של טיולים מאורגנים?

האמת היא שטיולים מאורגנים פופולריים מאוד כי הם מציעים המון יתרונות גם בלי קשר ליעד ספציפי שאותו בוחרים. בטיול כזה לא צריך לדאוג לבד לנושא הכשרות, התחבורה וההעברות ואפשר להגיע בראש שקט גם למקומות שנחשבים אקזוטיים. הטיול המאורגן בנוי מלכתחילה לפי הדרישות של קהל היעד ובכל רגע ניתן להתעדכן לגבי רשימת הפעילויות והאטרקציות.

בתוך כך, טיולים מאורגנים מועברים על ידי מדריכים מנוסים. הם מתאימים גם למי שלא דובר שפות זרות, למשפחות עם ילדים שרוצות לנצל היטב את תקציב החופשה ולמי שמעוניין במסלול מסודר. 

לסיכום, מומלץ לקחת בחשבון את היתרונות של טיול מאורגן כאשר בוחרים יעד לחופשה. רצוי לתת עדיפות ליעד קרוב אם השיקולים המנחים קשורים לתקציב ולוח זמנים, ואפשר גם להתייעץ עם המדריכים עצמם לפני שבוחרים איפה לנחות באירופה ובמזרח התיכון.תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה