י' ניסן תש"פ
תוכן שיווקי א' אייר תשע"ח    16:59 היתרונות של מברשת שינים חשמלית

מברשת שיניים חשמלית מומלצת כי היא יעילה, נוחה ומתאימה גם לשומרי מסורת. רוצים ליהנות מהיתרונות ולא יודעים איך לבחור אותה ? הנה המדריך המלא


האופן שבו אנו מצחצחים שיניים משפיע באופן ישיר על בריאות הפה והחניכיים. למרות שרובנו מתרגלים לבצע את הפעולה הזו מדי יום כבר מינקות, רק מעטים עושים זאת בצורה נכונה. בנוסף, יש כיום כלים חדשים שבעזרתם אפשר להגביר בצורה דרמטית את האפקטיביות של הצחצוח ובהם מברשת שיניים חשמלית ונוחה.

היתרון העיקרי של מברשת שיניים עם מנוע חשמלי קטן בא לידי ביטוי ביעילות. זו מברשת שמפחיתה את כמות הפלאק, מורידה את הסיכון לדלקת חניכיים ומשלבת בין תנודה וסיבוב. התנודות המהירות והסיבוביות מסירים ביעילות את הפלאק והכתמים ומונעות שחיקה של השיניים. במקביל, אין צורך להפעיל כוח כדי לצחצח שיניי עם מברשת חשמלית וכך נמנעים נזקים מצטברים לחניכיים.

מי יכול להשתמש במברשת החשמלית?

מברשת חשמלית מסתובבת אלפי פעמים בדקה ומניעה את הסיבים העדינים מהר יותר ממה שמסוגלת היד האנושית. לשם השוואה, היד מסוגלת להשיג מקסימום 300 סיבובים בדקה, בעוד במברשת חשמלית הרף כבר חוצה את ה-2000.

חוץ מזה, יש להביא בחשבון את הטכנולוגיה המתפתחת שמקבלת ביטוי בתוך המברשת החשמלית. כיום ניתן להשיג מברשות עם טיימר פנימי מובנה שמסייע להקפיד על צחצוח מלא ויסודי, על טיפול בכל אזורי הפה ועל חלוקת זמן שווה לכל אזור.

במקביל, מברשות אחרות נמכרות עם חיישני לחץ שתפקידם להתריע מפני הפעלת לחץ כבד מדי על השיניים ואפילו המחיר זול מכפי שנהוג לחשוב.

גברים ונשים בכל הגילאים יכולים להשתמש במברשת החשמלית כדי לצחצח שיניים. אין צורך בשום סוג של ניסיון קודם על מנת להפעיל אותה, היא מומלצת על ידי רופאי משפחה ורופאי שיניים והיא מונעת כאבי פרקים בקרב מבוגרים שסובלים ממחלות פרקים, עצמות ושרירים. למרות שהמעבר ממברשת ידנית לחשמלית כרוך בתחושת דגדוג או אי נוחות קטנה, זה חולף תוך שבוע וקל להתרגל אליה.

על כל פנים, כדאי מלכתחילה לבחור מברשת שיניים מתאימה. ראש המברשת צריך להתאים לגודל הפה והשיניים, על המברשת להגיע מבחינת אורך לכל מקום בפה וחשוב להשתמש בה בזווית הנכונה של 45 מעלות לשן – כאשר המברשת מקבילה לרצפה. כך קל יותר לצחצח כל שן בנפרד ולהפיק מקסימום תועלת מהמברשת ששינתה את העולם הדתי והחילוני כאחד.תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות