25
יום

שהם שלשה שבועות וארבעה ימים לעומר

 י' אייר תשע"ח
תוכן שיווקי א' אייר תשע"ח    16:59 היתרונות של מברשת שינים חשמלית

מברשת שיניים חשמלית מומלצת כי היא יעילה, נוחה ומתאימה גם לשומרי מסורת. רוצים ליהנות מהיתרונות ולא יודעים איך לבחור אותה ? הנה המדריך המלא


האופן שבו אנו מצחצחים שיניים משפיע באופן ישיר על בריאות הפה והחניכיים. למרות שרובנו מתרגלים לבצע את הפעולה הזו מדי יום כבר מינקות, רק מעטים עושים זאת בצורה נכונה. בנוסף, יש כיום כלים חדשים שבעזרתם אפשר להגביר בצורה דרמטית את האפקטיביות של הצחצוח ובהם מברשת שיניים חשמלית ונוחה.

היתרון העיקרי של מברשת שיניים עם מנוע חשמלי קטן בא לידי ביטוי ביעילות. זו מברשת שמפחיתה את כמות הפלאק, מורידה את הסיכון לדלקת חניכיים ומשלבת בין תנודה וסיבוב. התנודות המהירות והסיבוביות מסירים ביעילות את הפלאק והכתמים ומונעות שחיקה של השיניים. במקביל, אין צורך להפעיל כוח כדי לצחצח שיניי עם מברשת חשמלית וכך נמנעים נזקים מצטברים לחניכיים.

מי יכול להשתמש במברשת החשמלית?

מברשת חשמלית מסתובבת אלפי פעמים בדקה ומניעה את הסיבים העדינים מהר יותר ממה שמסוגלת היד האנושית. לשם השוואה, היד מסוגלת להשיג מקסימום 300 סיבובים בדקה, בעוד במברשת חשמלית הרף כבר חוצה את ה-2000.

חוץ מזה, יש להביא בחשבון את הטכנולוגיה המתפתחת שמקבלת ביטוי בתוך המברשת החשמלית. כיום ניתן להשיג מברשות עם טיימר פנימי מובנה שמסייע להקפיד על צחצוח מלא ויסודי, על טיפול בכל אזורי הפה ועל חלוקת זמן שווה לכל אזור.

במקביל, מברשות אחרות נמכרות עם חיישני לחץ שתפקידם להתריע מפני הפעלת לחץ כבד מדי על השיניים ואפילו המחיר זול מכפי שנהוג לחשוב.

גברים ונשים בכל הגילאים יכולים להשתמש במברשת החשמלית כדי לצחצח שיניים. אין צורך בשום סוג של ניסיון קודם על מנת להפעיל אותה, היא מומלצת על ידי רופאי משפחה ורופאי שיניים והיא מונעת כאבי פרקים בקרב מבוגרים שסובלים ממחלות פרקים, עצמות ושרירים. למרות שהמעבר ממברשת ידנית לחשמלית כרוך בתחושת דגדוג או אי נוחות קטנה, זה חולף תוך שבוע וקל להתרגל אליה.

על כל פנים, כדאי מלכתחילה לבחור מברשת שיניים מתאימה. ראש המברשת צריך להתאים לגודל הפה והשיניים, על המברשת להגיע מבחינת אורך לכל מקום בפה וחשוב להשתמש בה בזווית הנכונה של 45 מעלות לשן – כאשר המברשת מקבילה לרצפה. כך קל יותר לצחצח כל שן בנפרד ולהפיק מקסימום תועלת מהמברשת ששינתה את העולם הדתי והחילוני כאחד.תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
שלום לאוהבי תורתך פיוס ומהלך של שלום בין הגר"ש עמאר והגר"י יוסף
מדברים בביטחון ליברמן ימריא הלילה לוושינגטון לשיחות ביטחוניות על המזה"ת
חוזרים לאחור דרעי ונתניהו הודיעו נחלק אישורי שהייה למסתננים
ניחא ליה האדמו"ר מצאנז יצא לנופש בקיסריה לימים הקרובים
סיור מקצועי של רבני ארגון בוני עולם התקיים בלניאדו ירוחם שמואלביץ
הדסה עין כרם: ניתוח אורתופדי נדיר השיב את יכולת ההליכה יעקב עזרא
הרבנים הגיעו לראות מקרוב את 'מוקד ההשגחות' ירוחם שמואלביץ
פרס מפעל חיים מטעם הוענק לפרופ' שמחה יגל מהדסה יעקב עזרא
מסיבת חוה״מ לאלפי ה'מיוחדים' נערך ע״י 'בלב אחד' יעקב עזרא
למדור בריאות