כ"ו שבט תש"פ
פרי שיתוף
יעקב עזרא י"א ניסן תשע"ח    16:39 מקלב: אפעל לטובת זוגות מעוכבי ילדים

יו"ר וועדת המדע והטכנולוגיה בכנסת ח"כ אורי מקלב בפגישה עם נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א: יקודמו שיתופי פעולה לטובת זוגות מעוכבי ילדים בתפוצות ובמדינות רחוקות.

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א נפגש עם יו"ר וועדת המדע והטכנולוגיה בכנסת ח"כ אורי מקלב, בכדי לדון על שיתופי פעולה לטובת זוגות מעוכבי ילדים ע"י הטכנולוגיה בארץ שהשתדרגה מאוד בשנים אחרונות, דבר שבאמצעותו יכולים לסייע ליהודים רבים הנמצאים בתפוצות ובמדינות רחוקות מאוד.

הרב שלזינגר סיפר במהלך פגישתם על תופעה מעניינת שהחלה לצבור תאוצה באחרונה, זוגות יהודים מעוכבי ילדים מאיראן ומכל מדיני מדינות שלישראל אין איתם קשרים מעוכבי החלו להגיע לישראל ולהתייעץ בעניין עם יועצי הלכה בארגון 'פרי חיים' הפועלים תחת נשיא הארגון, שכידוע,נחשב כגורו בתחום עם ניסיון של עשרים ושמונה שנים, שבמהלכם סייע לעשרות אלפי זוגות שהגיעו להתייעץ עמו.

בהנהלת ארגון 'פרי חיים', מספרים כי כל מקרה של זוג שמגיע מאיראן לישראל בכדי להתייעץ, הינו מבצע לוגיסטי של ממש. לאחר שהזוג קיבל את החלטה שרוצה להגיע במיוחד להתייעץ, צריכים לסייע בידם לארגן טיסה למדינה שלישית שנמצאת ביחסים טובים עם איראן, ועדיף ששמה לא יפורסם מחמת הרגישות העניין, ומשם טסים לישראל.

כאן בישראל מוצמדת להם מתורגמנית שמלווה אותם כל העת ומסייעת להם להעביר את המסרים שלהם הנאמרים בשפה הפרסית השגורה על פיהם לשפה העברית, הן ביעוץ עם נשיא הארגון והן לאחר מכן בטיפולים הנערכים בבתי החולים והמרפאות השונות.

יש לציין, כי הבאת כל זוג ומימון הטיסות וההוצאות שלהם מסתכמים בעשרות אלפי דולרים, אותם עמלים בארגון פרי חיים להשיג מתורמים אשר החליטו לאמץ את יהודי איראן בכל הקשור לטיפולי פוריות.

ח"כ מקלב הודה להרב שלזינגר על פעילותו הברוכה לטובת עשרות אלפי זוגות מעוכבי ילדים."לא בכדי זכיתם להיבחר באחרונה ליקיר העיר ירושלים, וזאת לצד אות נשיא המדינה ותעודות הוקרה רבות. רבים מוקירים את פועלכם, שבזכות העצה והתבונה יש להם ילדים וצאצאים, אשר ממשיכים את שלשלת הדורות".'פרי חיים' בתפילות בקברי צדיקים למען זוגות מעוכבי ילדים א' תמוז תשע"ח
בית שמש: עשרות זוגות מעוכבי ילדים הגיעו ליעוץ והכוונה י"ז סיון תשע"ח
אות יקיר העיר ירושלים הוענק לנשיא ארגון 'פרי חיים' ג' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות