י"ג תשרי תשפ"א
הקלה בעומס
יעקב עזרא י"ז אדר תשע"ח    16:57 הדסה: תוגברו הצוותים בסופ"ש למענה לצרכי המטופל הדתי והחרדי

בימי שישי עמלים מאוד לזרז את הבדיקות הדרשות על מנת שהמטופל יוכל לשוב לביתו טרם השבת ובמוצ"ש תוגברו משמעותית צוותי הרפואה. רב המרכז הרפואי: המהפכה הגדולה בבתי החולים של 'הדסה' בכל הנוגע לציבור הדתי והחרדי, מצטרפת למהפכה המקצועית שמוביל המנכ"ל המסור הפרופ' רוטשטיין".

עשרות יועצי הבריאות מכל הזרמים במגזר החרדי, נפגשו בשבוע האחרון עם הנהלת המרכז הרפואי 'הדסה' בכדי לדון על העמקת הקשר בין המגזר החרדי לבין הנהלת הדסה. מנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה' פרופ' זאב רוטשטיין אשר כיבד את האירוע בהשתתפותו, ביקש להודות לארגוני החסד הרבים הפועלים בהמרכז הרפואי הדסה ועושים פעילות חשובה ומבורכת. אני מצדיע לכם ומברך אתכם. דלתי פתוחה עבורכם לכל דבר ועניין ואשמח לעזור.

"אני סוגר החודש שנתיים בהדסה ומרגיש כאילו עברו שנים והדסה כבר זורמת לי בעורקים" סיפר הפרופ' רוטשטיין. והוסיף:" המתכון להצלחה של הדסה הוא איזון כלכלי, טכנולוגיה, מצוינות וציבוריות שתיתן מענה לכולם, לכל הציבור הישראל יהירושלמי. כלכלית אנחנו ממשיכים להשתפר ואני מקווה זה רק יילך וישתפר עוד ועוד. משנה לשנה יש גידול מתמיד במספר המטלפנים ובמילא במספר הלקוחות. עשינו בשנה האחרונה 22 השתלות כבד ולמעלה מ-40 השתלות כליה. אנחנו במקום השני בארץ בהשתלות ועוד לא הנחנו את מלוא כובד משקלה של הרגל על הגז".

גם לעניין המחלקה המטו-אונקולוגית, הביע התייחסות מנכ"ל 'הדסה', הצלחנו בשנה אחרונה למרות קומץ של מתנגדים קולניים, להקים מחדש את המחלקה המטו-אונקולוגית, ולהחזיר את המחלקה הזו לפעילות ולהפוך אותה למחלקה מובילה ומיוחדת לילדים חולי סרטן.

לבקשת יועצי הרפואה נערך במפגש שולחן עגול בשיתוף הנהלת הדסה, שבו דנו במשך זמן רב בהעמקת שיתוף הפעולה לרווחת תושבי ירושלים והסביבה ובשדרוג דרכי העבודה בכל הקשור לחדר המיון. במפגש השתתפו: המנכ"ל פרופ' זאב רוטשטיין, סגן המנהל ד"ר אשי שלמון, רב הדסה הרב משה קליין, בכירי מחלקת המיון- ד"ר קובי אסף, ד"רסער חשביה והגב' פנינה שרון.

יצוין, כי מפגש זה הינו מפגש ראשוני מתוך סדרת מפגשים שצפויים להיערך בתקופה הקרובה בכדי לשפר ולשדרג את העבודה המשותפת. במהלך המפגש ציינו הנהלת חדר המיון כי תוגברו הצוותים בימי שישי ומוצאי שבתות בכדי לתת מענה לכל צורכי המטופל הדתי והחרדי.

כחלק מכך, בימי שישי עמלים מאוד לזרז את הבדיקות הדרשות על מנת שהמטופל יוכל לשוב לביתו טרם השבת ובמוצ"ש תוגברו משמעותית צוותי הרפואה, וזאת כמובן מבלי לפגוע ולוותר בטיב ובאיכות הטיפול, וגם מבלי לעשות איפה ואיפה בין המטופלים.

כידוע, הצוות המסור בחדר המיון מטפל בכל החולים ללא הבדל, דת וגזע. בנוסף לכך, ציוד חדש ומשוכלל בעלות גובהה נכנס לשימוש צוות חדר המיון, ויחסי עבודה בין הצוותים הרפואיים לבין נהגי האמבולנסים המפנים את החולים, הינם מעולים ויוצאים מן הכלל.

הרב משה קליין, רב המרכז הרפואי 'הדסה': "המהפכה הגדולה בבתי החולים של 'הדסה' בכל הנוגע לציבור הדתי והחרדי, מצטרפת למהפכה המקצועית שמוביל המנכ"ל המסור פרופ' רוטשטיין והיא ניכרת לכל מי שבא בשערי אחד מבתי החולים, הדסה עין כרם או הדסה הר הצופים. בכל הנוגע לכשרות המזון הנעשית באופן המחמיר ע"י משגיחים יר"ש מומחים כמו בכל עניני השבת שבתי החולים התאימו את עצמם לחומרות ההלכה". אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים ה' תמוז תשע"ח
הדסה: יום עיון ליועצות חינוכיות לתמיכה בהורי ילדים חולים כ"ט סיון תשע"ח
הדסה עין כרם: ניתוח אורתופדי נדיר השיב את יכולת ההליכה ז' אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות