כ"א חשון תש"פ
להאיר הלבבות
יעקב עזרא ג' אדר תשע"ח    11:58 ח"כ בן צור הביע התפעלותו ותמיכתו בארגון פרי חיים

יו"ר סיעת ש"ס בכנסת ח"כ בן צור: "ארגון 'פרי חיים' זוכה להביא אור שמחה לעשרות אלפי בתים בעולם". נשיא הארגון הרב שלזינגר סקר בפני ח"כ בן צור את עשרות הקבלות קהל שנערכו בחודשים האחרונים מבאר שבע בדרום ועד צפת בצפון.

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר נפגש עם יו"ר סיעת ש"ס בכנסת ח"כיואב בן צור בכדי לבחון ולדון איך ניתן לסייע לזוגות נוספים באמצעות חקיקה ופעילות פרלמנטרית בכנסת.

במהלך פגישתם סקר נשיא הארגון את הפעילות הענפה בארגון המסתעפת למגוון תחומים, ביניהם הענקת תמיכה ויעוץ וסיוע בכל הדרוש. "חשוב לנו להסביר לכל זוג שנאלץ להתמודד עם המציאות הזו: אתם לא לבד. הדלת שלנו פתוחה לפונים, בכל עת, כדי שנוכל להביא בשורות טובות לרבבות בתים בעם ישראל", אומר הרב שלזינגר.

הרב שלזינגר הוסיף: "כי עד כה נעזרו על ידי הארגון, למעלה מחמישים אלף זוגות, מכל העדות והחוגים. הנהלת הארגון עורכת מידי שבוע קבלות קהל בכל רחבי ישראל. וזאת לצד, תנופת העשייה של ארגון "פרי חיים" בשנים האחרונות, בתחום הפיקוח וליווי הלכתי במעבדות פוריות, אשר אינה איזה חומרא בעלמא אלא החובה ההלכתית הברורה הזאת לדאוג לעניין היוחס, ללא ח"ו בעיית ערבוביא בנעשה שם – דבר שיכול להביא לידי הדבר החמור ביותר, ממזרים בישראל".

ח"כ בן צור הביע התפעלות רבה מההיקף העשייה הברוכה: "פעילות ארגון 'פרי חיים' בנשיאות הרב משה שלזינגר שליט"א מקדשת שם שמים וזוכה להביא אור ושמחה לעשרות אלפי בתים בעולם. שמו של נשיא ארגון 'פרי חיים הרב שלזינגר יצא למרחקים ושמעתי על יהודים רבים החפצים להגיע ולהתייעץ. דלתי פתוחה בפניכם ואשמח לסייע ולעזור בכל מה שנדרש לטובת הזוגות".

הרב שלזינגר הודה לח"כ בן צור על הביקור המיוחד ועל כך שהקדיש זמן רב לדון במספר רעיונות שיכולים לסייע לזוגות מעוכבי ילדים, ואיחל שימשיך להצליח לעזור ולסייע בכנסת ישראל לכל אלפי האנשים הפונים לעזרה וסיוע, בזכות הסייעתא דשמיא והנשיאת חן שיש לח"כ בן צור.


פרופ' גבי ברבש: המנהל רוטשטיין מתאים כדי להוביל את המהפך א' תמוז תשע"ז
גדולי ישראל יצאו במכתב תמיכה לארגון 'הצלה' המקושר למד"א י' שבט תשע"ז
רבנים דת"ל בקריאה: לא להציג מועמדות לרב ירושלים י"ב תשרי תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. חכ
11/03/2018
ירון
עוד ח"כ שלא עושה כלום. מה הוא עשה עד היום שהוא בכנסת? תמונות ופרסום..... זה לא לשון הרע אלא ביקורת על בזבוז מקום של חכ"ים נמרצים וחרוצים...... עם אנרגיה לשנות ולפעול.... חבל. ואחרי זה שס מתפלאה למה לא הסקרים לא מחמיאים....
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות