י' שבט תשע"ט
תגובת נתניהו
ירוחם שמואלביץ כ"ח שבט תשע"ח    21:18 נתניהו הגיב: היום הזה לא שונה מ-20 השנים האחרונות

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא דברים בתגובה להמלצות המשטרה להגיש נגדו כתב אישום בגין שוחד. נתניהו הבהיר כי היום הזה לא שונה מ-20 השנים האחרונות שבהן הוא ומשפחתו הותקף. בשנים הללו הופעלו לחצים רבים לפתוח נגדי בלא פחות מ-15 חקירות כולן החלו בכותרות מפוצצות והסתיימו בלא כלום.

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא דברים זמן קצר לאחר פרסום המלצות המשטרה. נתניהו נשא דברים בגינת המעון הרשמי ברחוב בלפור.

נתניהו פתח את דבריו בכך שהוא הקדיש את כל חייו למען ביטחונה של ישראל. הוא המשיך והשווה את עצמו לנשיא לשעבר שמעון פרס על כך שפעלו למען אנשים שעזרו למדינה. ונתניהו הבהיר כי אין חדש תחת השמש וכי לאורך כל שנותיו הוא עובר מסע הכפשות.

להלן נאומו של נתניהו:
"כל חיי הקדשתי למען ביטחונה של מדינת ישראל זה מה שפיעם בי כקצין בסיירת מטכ"ל, כשפרצתי למטוס סבנה, זה מה שפיעם בי כשגריר ישראל באו"ם כשהצגתי את האמת שלנו מול אומות העולם, זה מה שפיעם בי כשר אוצר כשהענקתי רפורמות מרחיקות לכת שהזניקו את הכלכלה שלנו מעלה מעלה, וזה הכוח שמפעם בי כל הזמן כראש ממשלת ישראל לבנות את המדינה לשנו לפתח אותה ומעל הכל להגן עליה.

אני חש מחוייבות עמוקה להמשיך להוביל את ישראל בדרך שתבטיח את עתידנו בדרך שרוב הצבור מאמין בה ולכן אני עובד מסביב לשעון לא פעם עמוד אל תוך הלילה והשכם בבוקר כשהטלפון האדום מצלצל ובמדינה שלנו זה קורה הרבה פעמים כך עשיתי עד עכשיו וכך אמשיך לעשות באחריות בשיקול דעת במסירות. תחושת השליחות הזו הסיבה שאני כאן והיא הסיבה שאתם אזרחי ישראל נותנים בי אמונכם שוב ושוב כי אתם יודעים שאני עושה הכל כשדבר אחד לנגד עייני טוב המדינה, לא בשביל סיגרים מחבר לא בשביל סיקור עיתונאי לא בשביל שום דבר רק טובת המדינה, ושום דבר לא הביט ולא יסיט אותי ממלאכת קודש זו גם לא התקפות נגדי ב"ה הן בלתי פוסקות, ואכן היום הזה לא שונה מימים רבים אחרים שעברו עליי ב20 השנים האחרונות מאז שנבחרתי לראש ממשלה כמעט ולא היה לי יום אחד בו לא הוטחו בי השמצות סרק, תוקפים באכזריות ובצורה מרושעת את משפחתי אשתי וילדיי, וזה כואב לי כי אני אוהב אותם מאוד.

בשנים הללו הופעלו לחצים רבים לפתוח נגדי בלא פחות מ-15 חקירות כולן החלו בכותרות מפוצצות, חלקן עם המלצות משטרה מרעישות בדיוק כמו הערב, כל הניסיונות הללו הסתיימו בלא כלום. וכיוון שאני יודע את האמת אני אומר לכם גם הפעם הדברים יסתיימו לבא כלום.

המלצות ששמענו היום פורסמו כבר לפני למעלה משנה ממש בתחילת החקירה, ומאז הן מוחזרו שוב ושוב אין ספור פעמים אני שב ומדגיש את העמדה הברורה, להמלצות הללו אין .. במשטר דמוקרטי, זו לא התרסה אלא יסוד בדמוקרטיה שלנו, על פי החוק לא המשטרה יהא שקובעת אלא רק הגורמים המשפטיים המוסמכים חסר לנו אם זה לא היה כך, הסטטיסטיקה גם היא ברורה, חצי מההמלצות המשטרה מסתיימות בלא כלום.

זו המציאות הרגילה בישראל בנוסף לכך ההמלצות שפורסמו הערב מתלווה צל כבד. אי אפשר להשתחרר מהרושם שהן הושפעו מתחושות חסרות בסיס שמאמינים שאני פעלתי נגדם, ששלחתי קצינת משטרה נגד ראש היחידה שחוקרת אותי, שביצעתי מעקבים נגד חוקרי המשטרה, שהפעלתי מישהו בלונדון נגד החוקרים, בכמובן שמדובר בטענות הזויות מופרכות לחלוטין אבל אני מבקש שתחשוב אתם מה זה ואמר על החקירה ומה זה אומר על המצלצות אם מי שחוקר אתכם אומר שתפרתם לו תיק איך הוא יכול לנהל את החקירה בצורה אובייקטיבית ואת ההמלצות לתת בצורה אובייקטיבית, אני בטוח שהגורמים המשפטיים יגלו עד כמה ההמלצות הללו מופרכות
אתן כמה דוגמאות עד כמה הדברים מופרכים ומקוממים.

בנושא הראשון איך אפשר להתייחס ברצינות לטענה שבתמורה לסיגרים פעלתי לטובת מילצן כשבפועל פעלתי לסגירת ערוץ 10 שמילצ'ן היה בעליו.

איך אפשר לומר שבעבור סיגרים פעלתי לטובת מילצ'ן שאחד הדברים כשר אוצר היה לפעול בשוק חלקי החילוץ בניגוד לאינטרסים של מילצ'ן,

גם החוק של מילצ'ן הועבר בימי ממשלת אולמרט קודם על ידי משרד הקליטה, ואח"כ קודם על ידי שר האוצר לפיד כדי לעודד השקעות בישראל. העובדה שנשאלתי רק שאלות ספורות זה אומר הרבה. אמרתי והבהרתי שלא פעלתי לטובת מילצ'ן.

איך אפשר לבוא בטענות שבשביל סיגרים פעלתי אצל האמריקאים כדי שתוחזר למילצ'ן הויזה שנשללה ממנו. חובתו של כל ראש ממשלה לפעול למען מי שפעל לטובת מי שעזר למדינה ושבגללה נלקחה ממנו הויזה. כך פעל שמעון פרס וכך גם אני פעלתי. איך אפשר להגיד שפעלתי בשביל סיגרים. לא אני ולא שמעון פרס ז"ל, העלנו בדעתנו שצריך להפקיד מי שעזר למדינה רק בגלל שהוא חבר שלי. פעלתי כך גם במדינות אחרות לגבי אנשים אחרים.

איך אפשר לומר שרציתי לפעול לטובת נוני מוזס ע"י העברת חוק ישראל היום כגשם כאן עשיתי בפועל את ההפך הגמור, הובלתי נגד החוק, הצבעתי נגד החוק, פיזרתי את הכנסת סיכנתי את עתידי הפוליטי ואכן מהסיבה הוז החוק לא עבר
בניגוד אליי 43 שרים וחכים פעלו לטובת מוזס ובשליחותו הם קידמו הצעות חוק שלו, רבים מהם קיבלו סיקור מלטף בידיעות אחרונות איך ייתכן שרובם המוחלט לא הוגשה נגדם שום המלצה, איך ייתכן שנגדי יש המלצות?

אני לא כאן לעשות לביתי אחרת הייתי במקום אחר, מה משעניין אותי זה להבטיח את עתידה של המדינה שלנו, הממשלה שלנו תמלא ימיה יחד עם כל שרי הממשלה נמשיך להפוך את ישראל לכוח עולמי עולה, למעצמה טכנולוגית כפי שלא היה לנו מעולם. נמשיך להוביל באחריות ונאמנות כל עוד אתם בוחרים בי להנהיג אתכם.  

נתניהו: אנו לא מתכוונים להמתין שאיראן תעביר נשק כ"ד סיון תשע"ח
נתניהו התקבל במשמר של כבוד בארמון האליזה כ"ב סיון תשע"ח
השב"כ סיכל כוונה להתנקש בחיי רה"מ ור"ע ירושלים כ"ב סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה