י' שבט תשע"ט
אשמים אנחנו
ירוחם שמואלביץ כ"ח שבט תשע"ח    17:02 מרן הגר"מ מזוז: השרים מתייפייפים בפני האומות

מרן ראש הישיבה הגר"מ מזוז שליט"א התבטא בחומרה בעקבות רציחתם של יהודים. "חושבים שיש ביטחון במדינה, אבל אין לנו כלום. אנו כעניים בפתח. "יש להאשים את שרי הממשלה שמתייפייפים בעיני אומות העולם".

מרן ראש הישיבה הגר"מ מזוז שליט"א, התבטא בחריפות לנוכח הפגיעה ביהודים בארץ ישראל. באזכרה לרגל ה-30 של הרב שבח הי"ד שנרצח ליד חוות גלעד אמר ראש הישיבה כי אנחנו חושבים יש לנו ביטחון במדינת ישראל, אבל אין לנו כלום, אנחנו נמצאים כעניים בפתח, היום תפסו את הרוצח של הרב שבח, והנה היום בא מישהו אחר רצח את הרב איתמר.

חשבון שמים אנחנו לא יודעים, על מה הוא כיפר בהסתלקותו, אבל כל זה יגיע לידי פירעון. יגיע הזמן שה' יפקוד את כל המעשים שלהם. כתוב כי דורש דמים אותם זכר, כביכול על ליבו של ה' מונחים כל ההרוגים שנהרגו על היותם יהודים, וה' ינקום את נקמתם. כולם יקבלו את עונשם וישלמו על זה. גם גרמניה תתן את דינה. ומעל כולם אלו שמכחישים את מעשיהם, כמו פולין, מחוקקים עכשיו מי שיאמר שפולין אשמה בשואה יקבל מאסר, זה הרשעות הגדולה, בנו על אדמתם מחנות השמדה, איך אתם מסוגלים לשבת בשקט, תתנגדו לכך, כמו שמדינות אחרות התנגדו".

בהמשך אמר מרן שליט"א, כי כל יהודי שנהרג על קידוש ה יש לו שכר עצום בשמים, הרוגי מלכות אין שום ברייה יכולה לעמוד במחיצתם. המנוח היה צדיק היה מוהל בחינם, היה עוסק בתורה, היה אדם מיוחד, וה' לוקח את הצדיקים דודי ירד לגנו לרעות בגנים וללקוט שושנים.

בהתייחסו למדיניות הממשלה האשים מרן את שרי הממשלה ואמר כי  "זה לא פוטר אותנו מלהאשים את שרי הממשלה והמדינה, שמתייפייפים בעיני אומות העולם. אם גוי ירק עליך אסור להחזיר, אם זרק עליך אבן אסור להחזיר, מתי מותר לך אחרי שיהרוג אותך.. כאן תפסו את המחבל, והנה הגיע מחבל אחר שפגע בקדוש הרב איתמר בן גל. לכן זה לא מספיק, כשתופסים מחבל צריך לגרש את כל המשפחה שלו לחו"ל, לא נהרוג אותם וגם לא נקח להם את הכסף, אבל כולם החוצה, החוצה".

"לא יתכן שאנחנו צריכים לממן פושעים, לממן רוצחים, אין דבר כזה, כולם מפחדים מהבג"ץ, אבל יבוא יום שהעם יתפוס את השלטון בשכל. זה הרוצח גדל ככה, כי חונך להרוג יהודים, כשהם לומדים חשבון, יש שם שאלה: היה מכונית אחת, והיו עשרה יהודים עוברים, דרסה שלשה יהודים, כמה יהודים נשארו?.. משום שהשנאה שלהם טבועה בדם, מניקים את בניהם שנאה. ביום שישי עומדים במסגד מדברים רע על ישראל. מה עשינו לכם?! פה הערבים חיים בצורה הכי טובה בעולם. תפסיקו להחניף, הערבים שעושים רע יגורשו".

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים צבי גלברד - רוסיה
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל צבי גלברד - רוסיה
נכד הגר"ח קנייבסקי התארס עם נכדת הגרמ"ה הירש ירוחם שמואלביץ
ישי מספר: למה מרן חתם רק לשוחטים מאתיופיה ירוחם שמואלביץ
צפו: מהומות בבית העלמין בצפת על רקע שיפוץ במקום ירוחם שמואלביץ
למדור חרדים