כ"ג תמוז תש"פ
למבינות:
תוכן שיווקי ט"ו שבט תשע"ח    13:13 אפילוגי'ק: כל טיפולי העור במקום אחד

אפילוגי'ק מתפתחת בתחום טיפולי העור והטכנולגיה החדשנית ומאפשרים טיפול מהיר, קל, נוח ממוקד ויעיל ללא כאבים וללא תופעות לוואי

אם בעבר כדי לטפל בבעיות אסתטיות היה צורך בפרוצדורות ניתוחיות שכללו אשפוז והיו כרוכים בכאבים עזים, במנוחה ממושכת לאחר הניתוח ובעלות גבוהה מאוד של הטיפול, הרי שהיום ההתפתחות העצומה בתחום טיפולי העור וטכנולוגיה החדשנית מאפשרים טיפול מהיר, קל,נוח, ממוקד ויעיל וכל זאת ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

 

אפילוגי'ק מתפתחת בתחום טיפולי העור והטכנולגיה החדשנית ומאפשרים טיפול מהיר, קל, נוח ממוקד ויעיל ללא כאבים וללא תופעות לוואי

 

בעוד בכל העולם קיימת מודעות גבוהה למגוון הטיפולים והאפשרויות בתחום הרפואה האסטטית,בישראל, המודעות עדיין נמוכה, ואפשרויות הטיפול מוגבלות. באפילוג'יק – המרכז לרפואת עור אסתטית, עושים הכל כדי להבטיח שהטיפולים והמכשור המתקדמים בעולם יהיו בהישג ידה של הלקוחה הישראלית והכל תחת קורת קליניקה אחת. אל הקליניקה המרווחת והנעימה, חדרי הטיפולים והמנוחה, הוכנס מיכשור מתקדם במיוחד מחו"ל. צוות מטפלים הוטס במיוחד לאירופה כדי להתמחות בהפעלת המכשירים כשעל המלאכה מנצח ד"ר אופיר ארצי, מנהל המחלקה הרפואית ב'אפילוג'יק'. ד"ר ארצי המשמש בתפקיד מנהל המרכז המשולב לאסתטיקה של ביה"ח איכילוב, תל אביב הוא דמות מובילה בתחום הרפואה האסתטית והטיפול בטכנולוגיית לייזר. אלפי הלקוחות של 'אפילוג'יק' נהנים מהידע והניסיון הקליני העשיר שלו ואינם מפסיקים להודות.

 

אחד המכשירים החדשניים בתחום, שכבר פועל באפילוג'יק בהצלחה רבה הוא מכשיר ה-PicoWay, הייחודי והחדשני ביותר לטיפול בכתמי עור –כתמי לידה, כתמי גיל, כתמי שמש, נמשים. "כן, באמת, אפשר להסיר נמשים ביעילות רבה וללא כאב", מבטיחה אסתי טראובה מנהלת המרכז.

לדבריה "הטכנולוגיה החדשה פועלת באמצעות גלי קול שמאפשרים פגיעה מדויקת רק בגבולות הכתם ולא בעור. אלה גורמים לפירוק של הכתם-הפיגמנט בעור לחלקיקים זעירים ללא תחושת כאב. הטיפול בכתם כה מדויק עד שמטופלים רבים תוהים לאחר הטיפול האם בכלל 'עשינו' משהו. אנו מדריכים אותם להתאזר בסבלנות, ולאחר תקופה קצרה הם מתקשרים כדי לבשר בהתרגשות שהכתם נעלם".

 

טראובה מבקשת להדגיש כי אבחון כתמים הוא דבר מורכב ולכן רק לרופא מומחה יש סמכות לבצע את האבחון. "לצערי הרב, יש לא מעט חובבנים בתחום שחושבים שפשוט מטפלים בכתמים בלי להבין שישנם סוגים שונים של כתמים, ובכל כתם יש לטפל אחרת ולעיתים הם רק מחמירים את הבעיה וגורמים נזק. ב'אפילוג'יק' מציעים סל כלים מושלם לטיפול בנגע העור. לדוגמה: לאחר הסרת שומה בקופת חולים, נטפל בעור בשלבים כדי להעלים את הצלקת,לתקן את צבע העור בלייזר ועד להעלמה מוחלטת. מדובר בתהליך משולב שמביא תוצאות מושלמות".

 


במסיבת עיתונאים באפילוג'יק נחשף: הצד הרפואי של האסתטיקה כ"ג תמוז תשע"ז
זהירות: כתמי שמש ז' סיון תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
מכון המאור: קטלוג ספרים ייחודי ומהודר לשבוע הספר תוכן שיווקי
חדש ברשת ווישוז: Boot Bananas תוכן שיווקי
גרג סניף פרדס חנה בכשרות מהדרין במתחם ביג תוכן שיווקי
בשורה חדשה לציבור החרדי בחיפה: ביגה בכשרות מהדרין תוכן שיווקי
רשת Yellow משיקה מותג המבורגר בכשרות מהודרת יעקב עזרא
למדור צרכנות