ט' חשון תשפ"א
צילום: יחצ
פרסום מתקדם
ארי שבקס י"ז טבת תשע"ח    13:50 גיל גרופ מציגה: אתר אינטרנט חדש ומעניין

גיל גרופ. משרדי פרסום חרדי מוביל משיק אתר שכולל גם ידע רב שימושי לכל בעל עסק וגם לפרטיים. האתר החדש משקף את ''הפרדת הרשויות'' והקמת שלוש חטיבות נפרדות בתוך קבוצת גיל גרופ. טכנולוגיה.


קבוצת התקשורת החרדית המובילה 'גיל גרופ', המוכרת לציבור בשם הקודם 'פרסום גיל', השיקה בימים אלו את אתר הבית החדש והמשודרג, המשקף היטב את השינויים המשמעותיים המתרחשים בלב אחד ממשרדי הפרסום והמדיה הגדולים במגזר החרדי, בין היתר חלוקת המשרד לשלוש חטיבות עצמאיות של פרסום, דפוס ופרסום חוצות.

מטבע הדברים, השינויים בגיל גרופ והחלוקה לשלוש חטיבות, חייבו מיתוג ועיצוב מחדש, מרמת הניירת המשרדית ועד לאתר חדש, המותאם מבחינה חזות ותוכן לקונספט החדש.

המשרד במבנה המוכר זה 15 שנה שינה את פניו לטובת תהליך של רה – אורגניזציה משמעותי. כחלק מהמהלך, התבצעה חלוקה לשלוש חטיבות עצמאיות הנמצאות כולן בתוך קבוצת 'גיל גרופ'.

החטיבות החדשות הן: 'גיל פרסום', המרכזת את כל נושא הפרסום, אסטרטגיה, מיתוג, קופירייטינג, עיצוב, פילוח מדיה וכל מה שנוגע לתחום הפרסום. כך הפך המותג המוכר לחטיבה בתוך המשרד.

'גיל פרינט', האחראית על התחום של הפקות דפוס, בעיקר הפקות גדולות ומורכבות, וכן הוצאה לאור של מגזינים קבועים.  החטיבה השלישית היא חטיבת 'גיל סטריט', המעניקה שירותי מודעות רחוב, שילוט רחוב, דיוור ישיר, וכל מה שנוגע לפרסום חוצות.

לכל חטיבה יש את היעדים הספציפיים שלה , מדיניות תימחור בלעדית, וכן נהלים ותקנונים הייחודיים לה. אך מה שמשותף לכל החטיבות, הוא ערך השירות ללקוח כערך עליון, כאשר כל יתר הערכים נגזרים ממנו. ואכן באתר החדש, המושק בימים אלו, ניתן למצוא גלריה עשירה של המלצות אותנטיות מעשרות לקוחות הנוגעים לכלל השירותים שמעניקה גיל גרופ, פרסום, דפוס ופרסום חוצות.

מה עוד תמצאו באתר? ראשית, האתר מחולק לפי מפתח של שלוש חטיבות. בכל חטיבה מפת התמצאות נוחה ופירוט של השירותים השונים שמעניקה החטיבה, גלריית עבודות הממחישה את מכלול העבודות של החטיבה וכן שלל מאמרים מקצועיים בתחום הפרסום, הדפוס ופרסום חוצות, העשויים להיות לתועלת לכל אדם, הן לאנשי עסקים והן לאנשים פרטיים.

באתר יופיעו גם עדכונים וחדשות וכן הניוזלטר החודשי של גיל גרופ, הנחשב לפופולארי עם אחוזי קריאה מרשימים. "האתר בנוי באופן שבו אין אחד שלא יוכל להפיק תועלת כלשהי מהתכנים המופיעים בו, החל מתכנים מרתקים וכלה בתכנים שימושיים, העשויים להיות לעזר לכל מי שמתעניין בשירותים בתחום הפרסום, הדפוס והמדיה'', אומר דוד גלפרין, בעלים ויו''ר החברה.


 

אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב ל' סיון תשע"ח
חנוכת המשרדים החדשים של פרסום גיל כ"א סיון תשע"ו
זכיין חדש ללוחות מודעות בשכונות החרדיות בי-ם י"ד תמוז תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. איפה האתר!???
07/01/2018
איש מחשבים

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב ארי שבקס
השקר שנחשף: קלוגהפט שימש כיועץ לראשת מרצ שלמה רייכמן
דוברו של הרב לאו עובר ללשכת המשנה ליועץ המשפטי ירוחם שמואלביץ
רבנים ואישי ציבור בבר מצווה לבנו של אריה קינג יעקב עזרא
אושרה בטרומית: פרסום מוצרי טבק וסיגריות ? רק בעיתונים אלי שכטר
למדור ברנז'ה