י"ד אדר תשפ"א
זכרנו לזכויות
אשר הלפרין ז' טבת תשע"ח    18:43 בני ברק: החברה המרכזית למימוש זכויות תפתח סניף חדש

החברה המרכזית למימוש זכויות מרחיבה את סניפיה בבני ברק ופותחת סניף חדש בעיר. הסניף מצטרף לסניפי החברה בבית הרופאים ובטרם המרכז לרפואה דחופה. בחנוכת הסניף השתתף הגר"ש בעדני שליט"א.

בשבוע האחרון החברה המרכזית למימוש זכויות חנכה סניף חדש בבני ברק. זהו הסניף השלישי שהחברה תפעיל בעיר ושם תעניק סיוע והכוונה לתושבי הסביבה, הזקוקים לסיוע במימוש זכאותם מול מוסדות הביטוח והממשל.

סניף זה מצטרף לסניפיה של החברה בעיר בני ברק, בבית הרופאים ובמרכז טרם לרפואה דחופה.

החברה המרכזית למימוש זכויות שהפכה לשם נרדף למימוש הזכויות הרפואיות, במשך שלוש עשרה השנים מאז הוקמה, הקימה סניפים בכל רחבי הארץ, שנותנים מענה לכל עיר, ישוב וקהילה, וכך הנגישה את ההליכים הביורוקרטיים המורכבים, לכל בית ומשפחה שמתמודדים עם בעיה רפואית.

החברה זוקפת לזכותה הסדרת קצבאות נכות, הטבות ופיצויים, לאלפי בתי אב בישראל, להם הגישה סיוע חיוני, בלעדיו, לא הצליחו להשיג את מימוש זכאותם החוקית. החברה מגישה סיוע פילנטרופי רחב, לכל אזרח שמתמודד עם ביורוקרטיה רפואית. כמו כן, החברה מנהלת מאבק פרלמנטרי לקידום הצעות חוק ותקנות לטובת מי שאילו הותירו אותו מחוץ למעגל הזכאים.

פעילותה של החברה שמצליחה פעם אחר פעם להפיל את חומתם העיקשת של הגופים ולהעניק לזכאים את המגיע להם, מגובה ומפוקחת על ידי מערך רפואי רב תחומי שאותו הקימה, המונה על שורותיו את טובי הרופאים בכל התחומים, וכך, נסללת הדרך ומתאפשרת הזכאות של המשפחות המתמודדות.

חנוכת הסניף החדש ברחוב בעלזא בעיר, התקיימה בהשתתפות הגר"ש בעדני שליט"א, חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, ובהשתתפות אישי ציבור ונציגי בריאות בעיר.

הרב בעדני שוחח עם הרב שזירי, יו"ר החברה המרכזית למימוש זכויות והביע התעניינות רבה אודות שיתוף הפעולה שמתקיים בין החברה, לבין נציגי הציבור של ש"ס בכל הארץ, שסייע ומסייע לאלפי משפחות לקבל את הסיוע וההכוונה המגיעים להן.

כמו כן, שוחחו הגר"ש בעדני והרב שזירי על אודות פעילותה הפרלמנטרית של החברה, לקידום ותיקון חקיקה הוגנת לטובת הנכים, שמתאפשרת הודות לתמיכתם וסיועם הבלתי נלאה של הרב יואב בן צור, חבר הכנסת מטעם סייעת ש"ס ויו"ר סייעת ש"ס בכנסת, חבר הכנסת הרב משולם נהרי וחבר הכנסת הרב מיכאל מלכיאלי.

הגר"ש בעדני ביקש לחזק את ידי הרב שזירי בעשייתו הברוכה למען תושבי העיר בני ברק ואמר: "זוהי זכות גדולה ואתם שליחים נאמנים"

הסניף החדש ברחוב בעלזא בעיר יחל לפעול מיד ויעניק סיוע לתושבי הסביבה. בסניף זה יהיה ניתן להתקבל לפגישה אישית ודיסקרטית עם הרב שמאי שזירי וצוות המומחים של החברה. כמו כן, יוענק סיוע והכוונה בהתנהלות מול הגופים השונים, בראי מימוש הזכאות המגיעה לכל אחד.


תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי