י"ב תמוז תש"פ
כח להאיר
יעקב עזרא א' טבת תשע"ח    13:05 הרב לאו הדליק נר שישי עם הילדים המיוחדים של ארגון 'נותנים'

בטקס הדלקת הנרות בפני הילדים המיוחדים והמתנדבות אמר הרה"ר הגר"ד לאו כי רבן של ישראל מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן זיע"א נתן את כל כולו עבור הזולת ושיבח את המתנדבות על מסירותן הרבה לילדים המיוחדים.

עשרות ילדים מיוחדים מהעיר מודיעין עילית וערי הסביבה ולמעלה ממאה מתנדבות השתתפו ב'יום פעילות וכיף' לילדים מיוחדים שהתקיים ע"י ארגון 'נותנים' בחסות החברה המרכזית למימוש זכויות.

ארגון 'נותנים' הוקם בברכתם של רבני העיר מודיעין עילית על מנת לסייע למשפחות לילדים בעלי מוגבלויות בהתמודדות עם הילדים ע"י העסקתם ושמירה עליהם בימי שמחה ימי פנאי סופי שבוע וכדו'.

הארגון שהוקם לפני כשנה וחצי ומסייע ע"י מערך התנדבותי למשפחות מהעיר מודיעין עילית ויישובי הסביבה הפך בתקופה קצרה מהקמתו לחלק מההווי של הילדים המיוחדים ובני משפחתם.

יום הפעילות החל בשעות הצהריים המוקדמות עת החלו הילדים להגיע למתחם בי"ס "בית חינוך" בשכונת נאות הפסגה  שהוכשר עבור יום הפעילות כשמתנדבות הארגון מקבלות את פני הילדים המיוחדים ודואגות  להם לכל הנצרך.

למתחם המיוחד הובאו מתקנים מתנפחים, חדרי ג'מבורי, פינות חי ופינות ליטוף חדרי פעילויות ויצירות להנאת הילדים. לאורך כל הפעילות נהנו הילדים מצלילים שהתנגנו ברקע וכן קיבלו הילדים ארוחות חמות ומזינות.

הרב שמאי שזירי הי"ו יו"ר החברה המרכזית למימוש זכויות שפרס חסותו על יום הפעילות הגיע סמוך לתחילת הפעילות לראות מקרוב את עבודת הקודש של מתנדבות הארגון המסורות ולסייע במה שנצרך לקיום הפעילות על הצד הטוב ביותר.

הורים רבים שבאו במהלך היום לראות את הפעילות המיוחדת הודו להנהלת הארגון שבתקופה הקצרה מאז הוקם בברכתם של רבני העיר אינו פוסק מלחדש פעילויות לרווחתם על הילדים ומשפחותיהם.

לקראת זמן שקיעת החמה נאספו הילדים המיוחדים והמתנדבות באולם המרכזי להדלקת נרות חנוכה. הנחה את המעמד הרב משה דוד גייגר שליט"א מרבני ישיבת אור אלחנן בעיר שהודה בשם הנהלת הארגון והמשפחות לראש העיר יעקב גוטרמן העושה ימים ולילות עבור המשפחות המתמודדות ולחבר מועצת העיר משה מוטרפרל צוות העירייה והנהלת "בית חינוך" שסייעו לארגון בהכשרת המתחם המיוחד וכן לשמאי שזירי  שפרס חסותו על יום הפעילות ולרכזות והמתנדבות המסורות שהפעילו את יום הפעילות.

לאחר מכן כיבד לשאת דברי פתיחה וברכה את הגרחי"ל ליוש שליט"א רב שכונות גרין פארק-חפציבה המלווה מקרוב בכל ימות השנה את פעילות הארגון הביע את התפעלות ומהמסירות הרבה של המתנדבות ומהארגון הנפלא והמיוחד וכן את שמאי שזירי שאמר למתנדבות המסורות כי ראה ושמע מהמשפחות את השמחה הגדולה שנותנת הפעילות לילדים ולמשפחות.

בהדלקה כובד הרה"ר הגר"ד לאו שליט"א שהגיע במיוחד לחזק את הילדים המיוחדים והמתנדבות. לאחר מכן קיבלו הילדים את ברכתו של הרה"ר שאף הזיל דמעה מהתרגשות כשראה את האושר שהיה על פני הילדים.

לאחר מעמד ההדלקה נהנו הילדים מתוכניות ופעילויות שהתקיימו עד סוף יום הפעילות. לאחר יום הפעילות הוחזרו הילדים לבתיהם ע"י המתנדבות בשיתוף עם חברת התחבורה 'קווים' שנתרמה לסייע בהתנדבות בפעילות הארגון.


מצמרר: 150 ילדים חולים השתחררו מביה"ח למחנה הנופש של לב מלכה ז' טבת תשע"ח
מעמד הדלקת נר חנוכה וחלוקת מעות לשמירה אצל האדמו"ר מנדבורנה ביתר ב' טבת תשע"ח
המונים מצטופפים לראות בהגר''ח קנייבסקי בהדלקת הנרות א' טבת תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות