י"א שבט תשפ"א
צילום: דוברות עיריית בית שמש
השמש העולה
ירוחם שמואלביץ ב' כסלו תשע"ח    11:05 מחלוקת בדגל התורה: מי מחליט הרבנים או הפוליטיקאי

הבחירות על ראשות עיריית בית שמש עולה שלב, והפעם מחלוקת פנימית בדגל התורה. הכל קורה לאחר החלטתו של ראש העיר להתמודד קדנציה רביעית, מה שהביא את לשכתו של גפני להוציא הודעה נגד אבוטבול, והתגובה לא איחרה לבוא מצד מונטג.

המלחמה השקטה בדגל התורה – בית שמש, יוצאת אל האור. בהודעה שאמש שיגר ח"כ גפני נכתב כי בנושא הבחירות בבית שמש כי ׳לאחר שלוש קדנציות שדגל התורה תמכה במשה אבוטבול לראשות העיר, הוא ניסה לגרום לסכסוך בתוך דגל התורה ולהחליט עבורה מי יהיה מועמדה לראשות העיר. "דגל התורה" לא תסכים למהלך הזוי כזה שגורם מחוץ למפלגה יחליט עבורה מי יהיה המועמד שלה. "דגל התורה" תקבל החלטה בנושא רק בהחלטתם ובאישורם של גדולי התורה׳.

הודעה זו של גפני הציתה את האש, והביאה להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה, ובהודעה שכתב היום משה מונטג, הוא כתב:  "חברים יקרים. ראשית אודה לכם שוב על הגיבוי והחיזוק שאתם נותנים לי, זה מה שנותן לי את הכח להמשיך בעשייה הברוכה למען הכלל".

"בתקופה האחרונה היתה הצעה של ראש העיר משה אבוטבול לתמוך בי לראשות העיר. חשבתי שבכך נוכל לקדש שם שמים ולהיבחר לראשות העיר כמעט ללא בחירות. כולנו התגייסנו למערכה אך לצערי הרב המפלגה עדיין לא קיבלה החלטה. מצאתי עצמי במצב מורכב מצד אחד ממתין לתשובה מהמפלגה מצד שני מתחילת הדרך אבוטבול אמר שבהעדר תגובה הוא יכריז על ריצתו לראשות. אתמול הודיע לי ראש העיר על החלטתו, אמרתי לו שיעשה כהבנתו. אני נאמן למפלגת דגל התורה ואעשה מה שיורו לי גדולי ישראל שליט"א".

לסיום כותב מונטג: "כיוון שהבחירות בעוד כמעט שנה ולאור בקשת הרב גפני להתחיל להתעסק בפוליטיקה רק לאחר חג הפסח, בתקופה הקרובה נעסוק בעזהי"ת בהמשך העשייה הגדולה למען העיר ולמען כלל ישראל".

דברים אלו נועדו לעקוץ את גפני לכך שגדולי ישראל הם שיורו מה לעשות, ובפרט שגם לשיטת גפני ההתעסקות בנושא הבחירות ייעשה רק לאחר חג הפסח.

בית שמש: עשרות זוגות מעוכבי ילדים הגיעו ליעוץ והכוונה י"ז סיון תשע"ח
הכתרת הרה"ג רבי דוד כהן שליט"א לרב ביהמ"ד ''ממזרח שמש' ח' סיון תשע"ח
בשורה: הקונסרבטוריון החרדי "רון שולמית" מגיע לבית שמש ח' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. ראש העיר
20/11/2017
תושב העיר
פשוט מגעיל כל אחד מה "שלוחא דרבנן" רק רוצה לקדש שם שמים. אין תושבים אין שירות לתושב, העיר מטונפת אין גינות, הנקיון משווע, אין תחנות מסודרות, כל דבר זז בעיריה רק עם שש.... "שוחד" רגע, מי מתלונן, בנינו עוד שכונה וגם הולך להיות אגם ברמה ו'7 כמו"כ הבאנו את ילד הפלא שמעון וקנין ב560 אלף ש"ח נו.. באמת הגיע הזמן שיניחו לגדולי ישראל ולא יטידו אותם "כביכול" בהחלטה הקריטית בין אבוטבול מונטג דירנפלד או אולי להביא מישהו מבחוץ כדי לרצות את סגן ראש העיר בבאר שבע שהוא הבן של .. ויכול להיות פגוע כי יש רוטציב ברכסים. ראש העיר צריך לתת שירות לתושב .
הגב לתגובה
2. זה מלמעלה סתם מדבר
20/11/2017
הרב תותים
מתי הביאו ילד פלא שמעון וקנין ב650,000 שקל? אולי 650 שקל... ואין כזה ילד פלא...
הגב לתגובה
3. כבר מזמן הבנו
22/11/2017
יהודה
שזו מפלגה ללא ראש ומתוה דרך, איש הישר בעיניו יעשה, חכו חכו, מה שמחכה לנו בבני ברק, יענקי קנייבסקי מול דודי שפירא ראש בראש.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי