ט' טבת תשע"ט
הקול קולי
ירוחם שמואלביץ כ"ד חשון תשע"ח    16:39 דרעי: "אני לא אשם בזה - הקול שלי היה מעורב"

אריה דרעי התבטא בצהרים לראשונה על דברי הבלע שנשמע אומר בקלטת. דרעי ביכה את הקלטת השיחה הפרטית והפצתה ברבים, ואמר: "כל מי שמכיר אותי 30 שנה ויותר, מעולם לא פגעתי בתלמיד חכם ובכבוד התורה". "נאמרו דברים שלא היו צריכים להיאמר".

בתגובה ראשונה שלו מאז פרסום הקלטת, אומר אריה דרעי כי מעולם הוא לא פגע ברבנים וכי כל מי שמכיר אותו 30 שנה ויותר, יודע שמעולם לא פגע בתלמיד חכם ובכבוד התורה. 

בדברים שנשא בפתח ישיבת הסיעה, אמר דרעי: "אני לא איש של דרמות ואני בקושי מדבר את השפה הפשוטה. נפל דבר בישראל, נשברו כל המוסכמות שהיו עד היום". בשלב זה דרעי ביכה את הקלטת השיחה הפרטית והפצתה ברבים. "להקליט שיחה פרטית ולהפיץ אותה ברבים כביכול לתת חזות של ראיון או הבעת דעה, זה דבר חמור ביותר ועל זה נאמר ארור מכה רעהו בסתר. אני יכול לספור עוד הרבה איסורי תורה שעברו כאן, ואני לא מדבר חילול ה".

דרעי אמר בהמשך כי זו לא הייתה שיחה לשם רכילות או ליצנות, אלא בשעה של ניסיון הפיכה בתנועה והדברים נאמרו ב'שעה דריתחא'.

"לא היה חלילה וחס שום כוונה לפגוע, כל מי שמכיר אותי 30 שנה ויותר, מעולם לא פגעתי בתלמיד חכם ובכבוד התורה. אני מקפיד כל סיור ובכל דבר שיש כל רב שיש לא משנה מאיזו עדה לכבד את המרא דאתרא. אצלי כבוד התורה זו מעלה הראשונה תוסיפו את הרב שלמה עמאר, שהוא מתלמידי החכמים שלנו ומגדולי וחשובי הרבנים בארץ ובעולם לא הייתה שום כוונה לפגוע, נאמרו דברים שם וכשאתה מדבר באופן פרטי אתה לא בדיוק שומר, גם שזה היה ויכוח מאוד קשה, אז לפעמים נאמרו דברים שלא היו צריכים להיאמר, למרות שאני לא אשם בזה והדברים הופצו, אבל היות ועל ידי נגרם הדבר הזה ועל ידי נאמרו הדברים כי הקול שלי היה מעורב שם אני מצר על כך שהיה חילול ה' ונגרם צער אולי למישהו".

בסוף דבריו ביקש דרעי להרגיע גם ביחסים בינו לבין מרגי, שעליו דיבר דרעי גם באותה הקלטה. "אני רוצה להבהיר לחברי מרגי, כבר אמרתי לו היום נשמע כאילו חלילה שהוא השתתף בישיבה שלא הייתה לרוחי, לא היה לי ספק שהרב מרגי לא השתתף בישיבות כאלו ולא מתעניין בישיבות כאלה". בסיום אמר דרעי כי הוא יכול להעריך למה פרסמו בעיתוי הנוכחי את ההקלטה, אך לא פירט.
 

ישי קורא לדרעי: בוא נסכים על מועמד ספרדי לאלעד ד' תמוז תשע"ח
פיוס ומהלך של שלום בין הגר"ש עמאר והגר"י יוסף ט' אייר תשע"ח
דרעי ונתניהו הודיעו נחלק אישורי שהייה למסתננים ט' אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אני לא הרבצתי, הידיים היו שם.
14/11/2017
דוד

הגב לתגובה
2. שוב בוכה
14/11/2017
ספרדי שסניק
אריה דררעי כל היום מכה אץ כולם וכשקולט כשניסה להכת את הרב עמאר כביכול היכה את עצמו מוציא את הבצל מהכיס ומתחיל לבכות אין לו כבוד לרבנים בכל האסיפות מתישב במרכז והרבנים סביבו כבוד התורה הפוך צריך להיות\ רבנים באמצע ודרעי בקצה או בבמה בקומה השניה
הגב לתגובה
3. מי מדבר?
14/11/2017
ספרדי תמים
דרעי מסכן תמים אינו מאשר כן אני דברתי ואמרתי דברי בלע ומקבל על עצמי נידוי אלא הקול שלי היה מעורב יש 2 דרעי 1. אריה דרעי הידוע ויש אריה דרעי 2 שרק הקול שלו מעורב אבל זה לא הוא
הגב לתגובה
4. דברי הבלע
14/11/2017
האיש הקטן
הפשע הגדול בסיפור זה פרסום הדברים, הרבה יותר מאמירתם למרות שאסור שיאמר. תתארו לעצמכם, מי הוא הפוליטיקאי שבחיים לא יתבטא "בינו לבין מקורבו לפוליטיקה" ולא ברבים בצורה לא טובה על איש חשוב אחר שלדעתו מפריע לו, למרות שזה לא בסדר, לכאורה זה נדיר למצוא כזה איש, ככה זה בפוליטיקה, העיקר לא לדבר מה שמיותר למי שמיותר וברבים בכלל לא.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה