כ"ט אלול תש"פ
צילום: קמפוס שטראוס
פרנסה בכבוד
מערכת אתר לדעת ו' חשון תשע"ח    18:28 קמפוס שטראוס: הדרך שלך ללמוד ולהתפרנס בכבוד

בקרוב ייפתחו ב"קמפוס שטראוס" בירושלים, המכינות הקדם-אקדמיות. "קמפוס שטראוס" פועל כמסגרת חרדית ללימודי תואר, באווירה רוחנית מלאה. לימודים.


בקרוב עומדות להיפתח ב"קמפוס שטראוס" בירושלים, המכינות הקדם-אקדמיות. "קמפוס שטראוס" פועל כמסגרת חרדית ללימודי תואר, באווירה רוחנית מלאה והמכינות תורמות לשיפור ולהשלמת בגרויות ומכשירות את קידום התלמידים לקראת שילובם בלימודי התואר. 

המשוכה העיקרית ללימודים אקדמאים לבני הציבור החרדי, נעוצה בדרישת סף: תעודת בגרות מלאה. רובו ככולו של הציבור החרדי, אינו מצויד בתעודה כזו.

אבל כדאי לדייק ולציין, שמשוכה זו היא כבר נחלת העבר. כיום המוסדות האקדמיים החרדיים מזמינים את התלמידים להשתלב במכינות קדם-אקדמיות להשלמת ידע והשכלה במקצועות הרלוונטיים, ובמסגרות אלו הם רוכשים מושגים ומונחים נרחבים באנגלית, מתמטיקה אוריינות ובתחומי יסוד הקשורים לעולם האקדמי.

מכינות אלה, שנפתחו, אגב, גם בקרב הציבור הכללי, מאפשרות נחיתה רכה ומוצלחת בתחום הלימודים העתידי, ומשפרות משמעותית את הליך ההתאקלמות של התלמידים בלימודי אקדמיה בכלל, ובמקצוע אותו בחרו בפרט. מקצוע שיסלול להם את הדרך לעתיד כלכלי טוב יותר. בעזרת השם.

"קמפוס שטראוס" בירושלים, שהוא השלוחה החרדית של המכללה האקדמית 'הדסה', הוא מסגרת חרדית לכל דבר וענין. סגל ההוראה במכינה הינו מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב בהתאמת תכנית הלימודים והעברת החומר גם לתלמידים מבוגרים חסרי כל רקע בתחום.

במסגרת המכינות התלמידים זוכים לליווי אישי לאורך כל הדרך, כולל תגבורים קבוצתיים, ותלמידים מתקשים מקבלים, במידת הצורך, חונכות אישית, בכדי להבטיח את הצלחתם הלימודית.

תכנית הלימודים במכינות נבנתה בהתאמה מושלמת לציבור החרדי, כאשר תכני הלימוד מבוקרים בקפידה אך ללא כל פגיעה ברמתם האקדמית. התכנית משלימה, כאמור, את כל הידע שלא נרכש במוסדות הלימוד, ומגיעה לרמה הנדרשת לצורך לימודי התואר.

השבוע תפתחנה מכינות ללימודי תקשורת ופוליטיקה; למדעי המחשב; לניהול ומשאבי אנוש. התחומים הללו נבחרו לאחר בחינה מדוקדקת של שוק העבודה המתקדם והמתעדכן כל העת, ובחינת נפח ואופי הביקוש של שדרת המעסיקים במשק הישראלי.

בסיום המכינות, מקבלים התלמידים תעודת גמר המהווה חלופה לבגרות, ומכאן סלולה להם הדרך ללימודי תואר. תעודת המכינות, מוכרת ומקובלת במוסדות המובילים ללימודים גבוהים בארץ.

משוכה נוספת שעומדת בדרכם של הסטודנטים החרדיים העתידיים, נעוצה בהיבט הכלכלי, מאחר ולרוב מדובר במועמדים בעלי רמת הכנסה נמוכה, המחויבים בו-זמנית לכלכלת משפחה בת מספר נפשות כ"י.

גם לכך נמצא פתרון בפיתוח ובאיתור מקורות מימון ומלגות נכבדות לתמיכה בסטודנטים הזכאים, מטעם קרנות פרטיות ומשרדים ממשלתיים. מדובר במלגות בשיעור גבוה, המכסות את מלוא עלות שכר הלימוד במכינות (בהמשך מספקות הקרנות סבסוד גבוה ללימודי התואר). 

רואה עצמך מתאים? רוצה לבדוק זכאותך לסבסוד מלא? נשארו לך בס"ה ימים בודדים לפתיחת המכינות לשנה החדשה. התקשר עכשיו 02-6222202  

http://www.strausscampus.co.il

 

קמפוס שטראוס מציג: מצויינות בביוטכנולוגיה, ניהול ותקשורת ג' ניסן תשע"ח
"הלימודים בקמפוס שטראוס עומדים בכל קריטריון אקדמי" ט"ז כסלו תשע"ח
בקרוב 42 אופטומטריסטיות החרדיות הראשונות בישראל ט' תמוז תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי יעקב עזרא
נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק תוכן שיווקי
מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים רחלי לוין
תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש יעקב עזרא
נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם' יעקב עזרא
למדור לימודים ותעסוקה