כ"ה אב תש"פ
צילום: דוברות השומרים
שיטור עירוני
ארי שבקס כ"ו תשרי תשע"ח    20:17 בני ברק: ירידה בשיעור הפריצות בעיר בשבתות וחגים

עיריית בני ברק: ירידה משמעותית בשיעורי הפריצות לדירות בבני ברק בשבתות ובחגים, הודות לפעילות השיטור העירוני. ביטחון אישי.

עיריית בני ברק טוענת לירידה משמעותית בשיעורי הפריצות לדירות בבני ברק בשבתות ובחגים. בהודעת העירייה מצוין כי נרשם גידול במעצרי מסיעים שב"חים לעיר, כחלק מפעילות השיטור העירוני נגד שב"חים ופורצים.

לאחרונה יצאה העירייה במסע פרסום בקריאה להימנע מהכנסת שב"חים לעבודות בבתים ולא לשלבם בעבודות בינוי, לאחר שאף הוברר שישנם קבלני בניין וקבלני שיפוצים המעסיקים שב"חים, וישנם אף שמלינים אותם בעיר בלילות. בפניה הוסברה חומרת העסקתם של השב"חים, ובמקביל הוגברו סיורי השיטור העירוני בצמתי הכניסה לעיר ובבניינים המוקמים והולכים. בהתאם לנתונים שאושרו ע"י מפקד המרחב, חל גידול משמעותי ביותר במעצרי שוהים, מסיעים ומלינים.

בעיית הפריצות לבתי תושבים, היוצאים מבתיהם, ולקראת השבת או החג מטמינים מפתחות בארונות חשמל, או מתחת לשטיחים בכניסות לדירות, מוכרת וידועה בבני ברק. כדי להתמודד עם בעיה זו, נקראו התושבים שלא להשאיר מפתחות במקומות אלו, להקפיד על דלתות נעולות ודירות סגורות וגם להתקין סורגים. בנוסף לכך, הוגברו סיורי השיטור העירוני בשבתות ובחגים, באמצעות שוטרים ופקחים לא יהודיים, וכך נעצרו עברייני רכוש וירד מספרי הפורצים באורח ניכר, ולדברי מפקד המרחב, "אלו נתונים מרשימים".

בהודעת  העירייה אף נאמר כי השיטור העירוני והפיקוח בבני ברק הוכיחו את יעילותם בהזרמת התנועה ברחובות העיר בתקופת החגים, למרות גודש התנועה וכניסה של כלי- רכב רבים לעיר וממנה בתקופה זו, ובכיוון זה ניתן יהיה לפעול גם בחודשי חגים בעתיד. הובהר, כי למרות גודש התנועה ברחבי העיר, בכניסה וביציאה ממנה, לנוכח המונים המגיעים לעיר מאזורים שונים בארץ, כדי לבצע בה קניות לחגים, זרמה התנועה כסדרה, בעקבות אכיפה ופריסה רחבה של צוות הפיקוח, בדגש על צמתים מרכזיים המוכרים בעומסים שבהם, וזאת גם בשיתוף פעולה הדוק עם רשות החניה העירונית ויחידת התנועה של משטרת מרחב דן.

כדי לקדם ולמנף את התחומים השונים, מגבש השיטור העירוני תכנית עבודה שנתית עדכנית ומפורטת, כשממנה נגזרות תכניות עבודה חודשית ושבועית, כולל סידור עבודה מלא של הפקחים והשוטרים, נערכים תדריכים משותפים לשוטרים ולפקחים, מתבצע תחקיר לעומק להפקת לקחים שבועית והעברת תוצאות התחקיר למשטרת מרחב דן וכינוס חודשי של כלל הגורמים העירוניים והמשטרתיים הרלוונטיים.

ירושלים ובני ברק מובילות במספר דו"חות החניה כ' שבט תשע"ח
מחדל ההסעות: עיריית בני ברק ביטלה את המכרז הכושל י"ד אלול תשע"ז
גם הבוקר: שיבושים במערך ההסעות לילדים המיוחדים בב"ב י"ג אלול תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי