י"ד תמוז תש"פ
חניה קלה
אשר הלפרין ב' אב תשע"ז    18:53 בני ברק: הנהלת חברת 'סלופארק' נפגשה עם ראש העיר

במהלך הפגישה ציינו חברי הנהלת סלופארק בפני ראש העיר את העלייה המשמעותית בשימוש ב- סלופארק שירות החניה הכשר בישראל. ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט שיבח את פעילות החברה אשר ביצעה את ההתאמות הנדרשות לצרכי אורח החיים של המגזר החרדי.

בשבוע האחרון נערכה פגישה בין הנהלת חברת סלופארק לראש עיריית בני ברק חנוך זייברט ומנכ"ל החברה הכלכלית בני ברק עו"ד שמעון שלום בכדי לסקור את פעילות החברה במגזר החרדי ולקדם שיתופי פעולה לטובת תושבי העיר. כידוע, עיריית בני ברק החליטה לפני תקופה על הסרת מדחני החנייה הפרוסים ברחבי העיר, ומעבר לשימוש בשירותי החניה סלופארק, פאנגו ואיזיפארק.

בפגישה השתתפו: יו"ר חברת סלופארק נתן קלימי, מנכ"ל חברת סלופארק גיא סלוק ומנהל המגזר החרדי בחברת סלופארק בנימין מינצברג, אשר דיווחו לראש העיר כי בשבועות האחרונים ישנה עלייה משמעותית בבני ברק בשימוש ב-סלופארק שירות החניה הכשר בישראל. מתברר, כי הציבור החל להפנים ששימוש של 20 שנים במדחני החנייה הגיע לסיומו, ומעתה עוברים להרגלי צריכה חדשים.

נתן קלימי יו"ר חברת סלופארק סקר את פעילות החברה שהחלה בחודשים האחרונים להחדיר את השירות למודעות במגזר החרדי תחת המסר: 'תלמד להגיד- תחנה חופשי, מתקדמים ל-סלופארק שירות החנייה הכשר והמשתלם בישראל'.

גיא סלוק מנכ"ל חברת סלופארק, הוסיף בפני האורחים כי ב-סלופארק ישנה אפשרות להסדרת חנייה באמצעות הישומון המופעל גם בקרב חנויות האפליקציות במכשירי הסלולר הכשרים והמסוננים במגזר החרדי, הניתנים על ידי וועדות הכשרות השונות לאנשים הנדרשים לכך בשל עבודתם. ולמי שאין, סלופארק מספקת שירותי חניה באמצעות שיחה פשוטה ל-9070*. בנוסף, סלופארק מציעה אפשרות תשלום במזומן באמצעות הטענת כרטיסי פרי-פייד ישירות לחשבון סלופארק . השירות של סלופארק מקל את מטלת תשלום החניה תוך מניעת דוחות מיותרים".

ראש עיריית בני ברק זייברט הודה לאורחים על הביקור החשוב ושיבח את פעילות החברה אשר ביצעה את ההתאמות הנדרשות לצרכי אורח החיים של המגזר החרדי. "אנחנו בעד תחרות בריאה ששמה לנגד עיניה את הדאגה לצרכי הלקוח מבלי לפגוע באורח חייו", ציין ראש העיר.


בני ברק: אין מדחנים – התושבים משתמשים באפליקציות ג' תמוז תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. בכחול לבן פנגו
26/07/2017
רבקה
אצלנו במשפחה כולם משתמשים בפנגו
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי