י"ג חשון תש"פ
שמירת העיניים
מערכת אתר לדעת כ' תמוז תשע"ז    17:44 הסדר עם קופות החולים למשקפי ילדים ברשת 'עינית'

בהתאמה אישית ובהסדר עם קופות החולים, הילדים שלך רואים טוב: לעינית – המומחית למשקפי ילדים הסדרים עם קופות החולים השונות, המעניקים שורה של הטבות והנחות בשיעור של עשרות אחוזים ברכישת משקפיים איכותיים

על בריאות העיניים שלכם אתם לא מתפשרים ועל בריאות העיניים של הילדים שלכם על אחת כמה וכמה. כל משקפיים זקוקים להתאמה אופטומטריסטית מלאה, אבל כשמדובר בילדים, המומחיות צריכה להיות מושלמת ומותאמת. ב'עינית', הרשת המקצועית והאופנתיות למשקפיים, תמצאו את כל פתרונות המשקפיים לילדים.

בכל שנה, לקראת פתיחת שנת הלימודים, נרשמת עלייה בביקוש למשקפי ילדים – ובכדי לקבל את השירות והמענה המושלם והמותאם ממליצים לכם ב'עינית' להקדים את בדיקות והתאמת המשקפיים לילדיכם ולערוך אותם בנחת כבר בימים אלו, מאחר וכל זוג זקוק להתאמה מקצועית מלאה.
ב'עינית' תמצאו מגוון עצום של מסגרות אופנתיות בקולקציית 2017 של המותגים המובילים.

האופטומטריסטים של עינית יתאימו עבורכם את המשקפיים האופנתיות והאיכותיות ביותר, במגוון דגמים ובמחירים נוחים. לעינית מחלקות ייעודיות לילדים ואופטומטריסטים מומחים שיתאימו לילדכם את המשקפיים המושלמות עם המכשור המתקדם ביותר ובהתאמה אישית. 'עינית' מציעה עוד טיפול מקצועי בראייה ירודה, בדיקות מיקוד ראייה על ידי מומחה בעל שם ולשירותכם מעבדה מקצועית בכל חנות.

לרשת 'עינית' הסדרים עם קופות החולים השונות, המעניקים שורה של הטבות והנחות בשיעור של עשרות אחוזים ברכישת משקפיים איכותיים. בעלי הביטוחים המשלימים זכאים ליהנות מקולקציה רחבה חינם. פרטים נוספים בכל סניפי הרשת.

לדברי יוסף וולף, מבעלי רשת 'עינית': "אנו מעניקים שירותי מיומן ומקצועי, במיטב המכשור המתקדם ועל ידי האופטומטריסטים המקצועיים ביותר. אנו גאים להציג מגוון משקפיים אופניות רחב לילדים, במיוחד לקראת תחילת שנת הלימודים כאשר שיעור הנבדקים בקרב הילדים גדל. לילדים כמובן הסכמים מיוחדים עם קופות החולים המובילות כך שמבוטחי הביטוחים המשלימים יוכלו ליהנות ממשקפיים איכותיות, אופנתיות ובמחיר הוגן".

סניפי רשת עינית: ירושלים: חנות הדגל ברח' ישעיהו 1, וקניון רב שפע רח' שמגר 16; בני ברק: 'עינית' ו'עינית ג'וניור' במרכז רייסדור, רח' הרב לנדא 4; אלעד: מרכז 'רימון' רח' בן שטח 10; בית שמש: רח' נחל זוהר 4; ביתר עילית: רח' הר"ן 9.
 

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות