כ"ד שבט תש"פ
צילום: ישיבת מרן
רבי מיילך מספר
חזקי פרידמן י"ח תמוז תשע"ז    13:19 בזכות מה ניצל משגיח הכשרות שקיבל דום לב ?

מאות השתתפו בעצרת חיזוק שנערכה בעיר בני ברק ע"י "ישיבת מרן" לקראת ימי בין המצרים, במעמד הגר"ש בעדני שליט"א וראשי הישיבה. צפו במשפיע רבי מיילך בידרמן מספר בעצרת על נס הצלת משגיח הכשרות בפולין. עצרת חיזוק.

​מאות השתתפו אמש (מוצאי צום שבעה עשר בתמוז) בעצרת חיזוק שנערכה בעיר בני ברק ע"י "ישיבת מרן" לקראת ימי בין המצרים האבל על חורבן ביהמ"ק ובמלאת שנה להסתלקותה של האשה הצדקנית מרת אסתר חזן ע"ה.

בעצרת נשאו דברים גדולי התורה ובראשם חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני , הגר"נ בן שמעון ראב"ד ת"א יפו, הגה"צ רבי אלימלך בידרמן, הגר"מ בן שמעון ראש ישיבת אור אליצור, הגר"ש חזן ראש מוסדות משכן מאיר, הגרי"א יזדי ראש כולל בית אבא. ובני המנוחה.

הגר"ש בעדני בדבריו זעק  על רדיפת הכבוד ואמר "כבוד זהו חיידק טורף. אנשים רודפים אחרי הכבוד ורוצים עוד ועוד כבוד ובסוף משתגעים ומאבדים את כל עולמם, צריך להזהר לברוח כמה שיותר מן הכבוד".

הגר"מ בן שמעון בדבריו עורר את הציבור להתרחק מכל המכשירים הטמאים ואמר כי אפילו להסתכל בדברים טובים במכשירים אלו צריך להיזהר ולהתרחק לגמרי.

המשפיע ר' אלימלך בידרמן בדבריו אמר "כי בימים אלו שהשכינה בצער אנו צריכים להתעורר, "הקב"ה דופק אצל השכן בשביל שאנחנו נתעורר, האסון של המשפחה היקרה ושל האבא האברך הרב חזן שליט"א זה לעורר אותנו".

בדבריו סיפר סיפור מעניין שהתרחש זה עתה: "יש אברך בשם רבי שמעון סגל הוא משגיח במסעדה בפולין מלפני שלוש שבועות קיבל דום לב שם בפולין. ושם במסעדה הטבחית הגויה קראה להצלה אמבולנס,  עבדו עליו חצי שעה אחרי חצי שעה אמרו הוא מת אין מה לעשות. הטבחית הגויה ביקשה מהם יש לו אשה וילדים האם אפשר לנסות עוד פעם. ניסו עוד פעם אחרי שעה יצבו את הדופק וב"ה השתפר המצב והביאו אותו לארץ והיה בתל השומר עד מלפני שבוע ואז יצא מתל השומר ב"ה.

רבותי תקשיבו טוב טוב את הסיפור שאני אומר לכם,  הטבחית הזאת במסעדה הייתה אוהבת לשיר אבל קול באשה ערוה אז שמעון כל פעם שהיה פותח את המסעדה היה עושה בפה שש..ששש.. שקט ואז היא הייתה שותקת וככה כל יום, וככה היה מלפני שלוש שבועות שהיה לו דום לב הוא פותח את המסעדה ועשה ששש שקט ונכנס פנימה והיא תוך כדי מלאכה התחילה שוב לשיר והרגישה שהיא שרה יותר מידי זמן ולא העירו לה לא מגיב. היא רואה שהוא יושב כאן ולא מגיב לקחה סיר גדול והעיפה על הרצפה כי רצתה שיגיב וראתה שהוא לא מגיב אז היא קראה לאמבולנסים ורק בזכות זה הוא חי. הוא חי בזכות גדרי קדושה בזכות השש... לדעת מה זה גדרי קדושה".  סיפר הרב בידרמן.

צילום: ישיבת מרן 

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים צבי גלברד - רוסיה
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל צבי גלברד - רוסיה
נכד הגר"ח קנייבסקי התארס עם נכדת הגרמ"ה הירש ירוחם שמואלביץ
ישי מספר: למה מרן חתם רק לשוחטים מאתיופיה ירוחם שמואלביץ
צפו: מהומות בבית העלמין בצפת על רקע שיפוץ במקום ירוחם שמואלביץ
למדור חרדים