47
יום

שהם שישה שבועות וחמישה ימים לעומר

 ג' סיון תש"פ
אנשי בשורה
יעקב עזרא י"ד סיון תשע"ז    17:39 ראשי 'צבר רפואה' התברכו במעונו של הגרב"מ אזרחי

המייסד ד"ר רוני צבר הציג בפני ראש הישיבה את מגוון שירותי הרפואה של 'צבר רפואה' ובהם שירותי אשפוז ביתי ושירותי השיקום הביתי. בפגישה השתתף גם הרב ישראל פנחס טירנואר יו"ר מוקד ה.ר.ב שהציג את שיתוף הפעולה ההלכתי – רפואי עם החברה.

"אתם עושים עבודה חשובה ומדובר בבשורה של ממש" כך, במילים חמות, התבטא ראש ישיבת עטרת ישראל הגאון הגדול רבי ברוך מרדכי אזרחי בפני ראשי 'צבר רפואה' אשר התברכו במעונו.

אל מעונו של ראש הישיבה עלו ובאו ראשי 'צבר רפואה' ובהם המייסד ד"ר רוני צבר שהגיע מלווה ברב ישראל פנחס טירנואר יו"ר מוקד ה.ר.ב. - מענה הלכתי רפואי בינלאומי אשר פועל בראשות והכוונת הגאון רבי משה שאול קליין שליט"א.

במהלך הביקור הציג ד"ר רוני צבר את שירותי הרפואה המתקדמים אותם מעניקים ב'צבר רפואה' ואשר כוללים בין היתר שירותי אשפוז ביתי של חולים במחלות קשות ושיקום רפואי המוענק למטופלים בבתיהם לצד שירותי רפואה נוספים.

ד"ר צבר הציג בפני ראש הישיבה את המעטפת המקצועית והרפואית אותה מעניקה החברה מידי יום לאלפי מטופלים מכל רחבי הארץ.

'צבר רפואה' הוקמה לפני 12 שנים ומכלול השירותים הרפואיים המוענקים במסגרתה ובהם שירותי אשפוז בית לחולים אונקולוגיים ולחולים הסובלים מאי ספיקת כליות/לב, שירותי שיקום בבית ועוד. מרבית השירותים ניתנים לחולים ללא כל עלות במסגרת הביטוח הבסיסי של קופות החולים.

 'צבר' ליוותה מעל 10,000 אנשים, בביתם. בשנים האחרונות 'צבר' מתפתחת למחלקות אשפוז בבית נוספות, מתוך אמונה שעתיד הרפואה טמון בחיזוק השירותים הניתנים בבית ובקהילה.

ב'צבר' מערך של כ-300 אנשי צוות ממגוון מקצועות הרפואה, הסיעוד והשירות הסוציאלי. עם קליטת מטופל חדש לאחת ממחלקות האשפוז בבית, מצוות לאותו אדם צוות מטפל קבוע אשר ילווה אותו ואת בני משפחתו לאורך כל התהליך.

הצוות המטפל עובד בתיאום מלא ומתוך ראייה הוליסטית כוללת של צרכי המטופל, תחת ניהולו של מנהל תיק המטופל כפי שמוגדר מראש.

מחלקות האשפוז בבית הפעילות כיום בצבר הן מחלקת שיקום בבית – עבור אותם מטופלים שעברו אירוע אורתופדי או נוירולוגי, ולאחר שחרורם מבית החולים נדרשים לעבור תהליך שיקום אינטנסיבי.

מחלקת ליווי פליאטיבי תומכת בחולים במחלה מתקדמת (סרטן, אי ספיקת לב/כבד/ריאות), ליווי בדגש על איזון כאב ותסמינים אחרים.

מחלקה אחרת ב'צבר' היא מחלקת פנימית בבית, המטפלת בכל אותם אנשים המרבים להתאשפז מסיבות שונות, ומעדיפים לקבל טיפול מונע ומשמר בביתם. השירות מותאם באופן אישי לצרכי המטופל, על בסיס תוכנית טיפול הנבנית ע"י רופא מומחה.

הרב ישראל פנחס טירנואר הציג בפני ראש הישיבה את שיתוף הפעולה ההדוק שקיים בין צבר רפואה לבין מוקד ה.ר.ב. ובמסגרתו יכולים המטופלים החרדיים לקבל מענה רפואי– הלכתי, כאשר רבני המוקד מעניקים את המענה ההלכתי בסוגיות השונות הזקוקות להכרעה הלכתית.

ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי בירך בחום רב את הפעילות ואמר כי"מדובר בבשורה של ממש שיכולה לסייע לציבור החרדי". עוד הוסיף ראש הישיבה כי "חשוב מאוד ליידע את כלל הציבור במיוחד לאור זאת שראשי צבר רפואה עושים כל שביכולתם על מנת להתאים את עצמם לכל צרכי המגזר החרדי".


ד"ר רוני צבר: ניתן לקבל את השירות הרפואי באשפוז ביתי י"ד סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות