ט"ו ניסן תשע"ט
צילום: דוברות הכנסת
מתקפה חריגה
שלמה רייכמן ה' סיון תשע"ז    07:42 צפו: ח"כ אייכלר במתקפה על התקשורת הישראלית

בדיון על מיניו שר התקשורת אמר ח"כ אייכלר: התקשורת היא מרכיב מרכזי בהרס הדמוקרטיה והעצמת כוחם של פקידים ושליטים דיקטטוריים, כמו בתי-המשפט והפרקליטים וקציני משטרה ופקידים בכירים. שיעור בתקשורת.

בדיון על מינוי השר איוב קרא, תקף ח"כ הרב ישראל אייכלר את הצביעות של "שוחרי הדמוקרטיה" שהפכו את התקשורת לכלי שרת של מישטר הדיקטטורה המשפטית והפקידותית.

את דבריו החל ח"כ אייכלר בברכות לשר התקשורת החדש, איוב קרא, והגדיר את תיק התקשורת כ"תיק החשוב ביותר במערכת המאוד-מתוחה בין מערכות השלטון הדמוקרטי אל מול ההגמוניה הדיקטטורית השלטת בשיח הציבורי".

"התקשורת היא מרכיב מרכזי בהרס הדמוקרטיה והעצמת כוחם של פקידים ושליטים דיקטטוריים, כמו בתי-המשפט והפרקליטים וקציני משטרה ופקידים בכירים. הם יכולים להתעלל באזרחים כיחידים וכמיעוטים, והכל בחסות התעמולה של התקשורת הסובייקטיבית" - אמר ח"כ הרב ישראל אייכלר.

"התקשורת בהיסטוריה, הצמיחה את המהפכות הגדולות ביותר. חלקם הביאו הצלה וחירות לעולם. רובם גרמו לחורבן ושפיכות דמים בעולם. מי שהזינו והעצימו את "האביב הערבי" שעלה בדמם של מליונים בעולם ונתן במה לזוועות דאע"ש, זאת התקשורת. בעבר הרחוק יצרה התעמולה בכלי התקשורת את הקומוניזם, שלא נדבר על הנאציזם שבלי תקשורת לא היתה סוחפת עשרות מליוני אנשים לתהום מוסרי. לעומת זאת, מי שהחליש מישטרים דיקטטורים, שלא יוכלו להתעמר בחלשים, זה שוב התקשורת.

מכאן שהתקשורת היא כלי להרע או להיטיב. לא לחינם אומרים: כלי תקשורת. תלוי מה אתה מבשל בכלי. אם אתה מכניס טרפה ונבלה, אתה מביא חורבן. אם אתה מכניס בשר כשר ואוכל טוב ומזין ובריא, אתה מביא בריאות לעולם. לכן יש לשר התקשורת תפקיד מאוד חשוב לדאוג לכך שהתקשורת אכן תהיה תקשורת מקשרת ולא משקרת. תקשורת מדווחת ולא יוצרת מציאות, לפי ראות עיני השדרן והעורך. תקשורת שמגבה ומסתירה עוולות, כדי לשרת את המערכת השלטונית הרקובה הרצויה לה.

הנה דוגמא: שנים רבות התקשורת העצימה את מעמד היועץ המשפטי לממשלה. זאת כדי להחליש את הממשלה הנבחרת. גם כשהיועץ המשפטי לממשלה הפך מפקיד מייעץ לממשלה, לשליט ורודן כמו אהרון ברק, שהפיל ראש ממשלה, את רבין. אחר כך השתלט על בתי-המשפט ועקר את הדמוקרטיה, והעביר את השליטה בידי הפרקליטות והשופטים וקציני משטרה, שיורדים לחייהם של אזרחים חפים מפשע, מתאמים גירסאות ומשקרים בבית המשפט במצח נחושה ואין לאזרח מושיע.

גם בתחום הציבורי ברק נתן לקבוצה מסוימת של 5% בשמאל הקיצוני והריפורמי, לשלוט בעם ובמדינה. החלטת הבג"צ לבטל חוקי כנסת ולגרום למלחמות אזרחים, הביאה לשיא את הדיקטטורה המשפטית במקום הדמוקרטיה הפרלמנטרית. בכל הזמנים הללו, אסור היה לדבר ולכתוב נגד היועץ משפטי וחבר מרעיו. אוי ואבוי למי שהיה מפגין נגד היועץ המשפטי או נגד פרקליט, או נגד שופט.

היום אותם שמאלנים מפגינים נגד היועץ המשפטי, שאני לא צריך להסכים עם כל מה שהוא עושה, דווקא מול הבית שלו דווקא. למה? כי הוא לא מעמיד את ראש הממשלה לדין, לדעת אותם אנשים שרוצים להפיל אותו. את כל זה הם עושים בעזרת התקשורת שמעצימה את ההפגנות הללו ומסתירה זעם ציבורי בנושאים אחרים, שלא מוצאים חן בעיניהם.

לכן, כשהשר קרא ייקח את תיק התקשורת, הוא צריך לשמור עליה שהיא תפסיק להיות דיקטטורה ותהיה בה חופש ביטוי ולא חופש ביזוי, חופש ביטוי לכל ולא רק לסקציה מסוימת ולדעה מסוימת. בעזרת ה', אתה תעשה את זה בכבוד ובגאון. זה יהיה כבוד לא רק לעדה הדרוזית אלא גם לכל מדינת ישראל ולעם ישראל כולו. בהצלחה" אמר ח"כ הרב ישראל אייכלר.

 

בפעילות ח"כ אייכלר: 4 מיליון ש"ח נוספו לקמחא דפסחא ג' ניסן תשע"ח
ח"כ ישראל אייכלר בביקור אצל ר' שלום רובשקין כ"א אדר תשע"ח
החרדים מקדמים את חוק הגיוס להצבעה עוד השבוע י"א אדר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. כל הכבוד לאייכלר. תמיד חד כתער ומציג האמת במערומיה
30/05/2017
ליה

הגב לתגובה
2. מילים כדורבנות
30/05/2017
מילים כדורבנות
מילים כדורבנות
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה