י"ב תמוז תש"פ
מפתח להצלחה
ארי שבקס כ"ב אייר תשע"ז    17:34 הצלחה ליריד הפרנסה הגדול של מפתח בנתיבות

הצלחה גדולה ליריד הפרנסה שנערך השבוע בעיר נתיבות על ידי מרכז 'מפתח – נגב צפוני'. היריד התקיים בשעות נפרדות לגברים ולנשים, עם השתתפות מרשימה של למעלה מארבע מאות איש. פרנסה.


הצלחה גדולה ליריד הפרנסה שנערך השבוע בעיר נתיבות על ידי מרכז 'מפתח – נגב צפוני'. היריד התקיים בשעות נפרדות לגברים ולנשים, עם השתתפות מרשימה של למעלה מארבע מאות איש, מחפשי עבודה תושבי נתיבות, באר שבע, שדרות, אופקים, אשקלון והסביבה. היריד נערך בסיוע ובהשתתפות עיריית נתיבות, ובמסגרתו נחשפו תושבי האזור למגוון משרות איכותיות בחברות מובילות באזור הדרום, כולל משרות ללא צורך בניסיון קודם, משרות אם ועוד.

לפני הצהריים נערך היריד לנשים בלבד, כאשר מיד עם פתיחת היריד, שהתקיים במרכז מפתח בנתיבות, כבר נהרו למקום מאות נשים חרדיות. היריד הופק במתכונת מושקעת ומסודרת היטב, עם חלוקה ברורה בין מתחם המשרות, מתחם הלימודים וההכשרות ומתחם הייעוץ והכוונה התעסוקתית. במסגרת היריד קיבלו המשתתפות שירותי ייעוץ והכוונה תעסוקתית ע"י מומחי תעסוקה מבית 'מפתח – נגב צפוני', ללא כל תשלום. בנוסף, נרשמו במקום מאות משתתפות למגוון הקורסים והסדנאות המוצעים חינם במרכזי מפתח.

אחר הצהריים נפתח יריד הפרנסה לגברים, כאשר גם בשעות אלו הייתה השתתפות מרשימה של מאות מחפשי עבודה מהמגזר החרדי. במשך כל שעות היריד הייתה תנועה ערה של משתתפים, שהגיעו לשמוע על מגוון המשרות האיכותיות המוצעות ב'מפתח', ולקבל ייעוץ והכוונה תעסוקתית בדרך לפרנסה בכבוד. כלל המשתתפים ביריד, גברים ונשים, נהנו משירותי ייעוץ תעסוקתי גרפולוגי, במסגרת פגישה אישית עם גרפולוג מומחה, ללא כל תשלום.

בהנהלת 'מפתח – נגב צפוני' ביקשו להתנצל בפני חלק קטן מהמשתתפים, גברים ונשים, שלא קיבלו מענה הולם במסגרת היריד, בעקבות העומס הרב שהיה במתחמים השונים במהלך שעות היריד. ב'מפתח' מדגישים כי, בימים אלו צוות מרכז 'מפתח – נגב צפוני' חוזר טלפונית לכל משתתפי היריד, במטרה לתת מענה מקצועי וליווי אישי לכל משתתף בדרך להצלחה בס"ד. עוד מציינים ב'מפתח', כי בנוסף למשרות שהוצגו ביריד, במרכז 'מפתח – נגב צפוני' מאגר ענק של משרות עדכניות בתחומים שונים באזור הדרום, בהתאם לצרכי המשתתפים.

המשתתפים ביריד הפרנסה הוכנסו להגרלה מיוחדת על מחשב נייד מתקדם, עם סינון לצרכי פרנסה. בטקס מיוחד שהתקיים בלשכת ממלא מקום ראש העיר נתיבות, הרב יעקב מעלימי, ובהשתתפות מנהל 'מפתח – נגב צפוני' הרב רפאל כהן, נערכה ההגרלה על המחשב. מ"מ ראש העיר הוציא את הפתק הזוכה מהתיבה, ותושבת נתיבות שהשתתפה ביריד התבשרה מיידית על זכייתה במחשב.

מתי פיירמן, מנכ"ל 'מיזם למעשה' המפעילה את מרכזי מפתח בדרום ובמרכז הארץ, הדגיש כי מעבר לסיוע למחפשי עבודה שהגיעו ליריד הפרנסה, המטרה הייתה לחשוף בפני תושבי הדרום את שירותי מפתח המוצעים ללא כל תשלום. "שמחנו להציג בפני מאות המשתתפים את מגוון השירותים והכלים המקצועיים המוצעים עבורם במרכז מפתח, כולל שוברי מימון לקורסים והכשרה מקצועית, מענק ההתמדה של עד 1,700 ₪ שמשרד העבודה מעניק למשתתפים שהושמו והתמידו במקום העבודה החדש, ועוד מגוון שירותים, קורסים וסדנאות המוצעים למשתתפים, ללא כל תשלום, בדרך להצלחה בעולם העבודה. היריד הינו המשך ישיר לירידי הפרנסה המוצלחים שקיימנו במהלך החורף באשדוד ובאלעד, בהשתתפות למעלה מאלף איש, ובימים אלו אנו נערכים ליריד נוסף גם בפתח תקווה, במטרה להגיע לקהלים רחבים ככל האפשר ולתת להם מענה מקצועי בדרך להצלחה בעולם התעסוקה", דברי מתי פיירמן. 

הרב רפאל כהן, מנהל מרכז 'מפתח – נגב צפוני', מדגיש כי כל המשרות שהוצעו ביריד הן בשכר מכובד ותנאים מעולים, תוך הקפדה רבה על משרות המותאמות לצרכי העובד החרדי. "זכינו ב"ה להצלחה גדולה ביריד הפרנסה, וכעת אנחנו נערכים לקצור את הפירות ולהרחיב את הפעילות לטובת מחפשי עבודה מאזור הדרום. יש לנו את הכלים המקצועיים ואת המשרות המתאימות, ובעז"ה נסייע לעוד רבים וטובים במגזר החרדי להתפרנס בכבוד. כבר בימים אלו אנו עובדים על קידום תהליכי השמה לעשרות משתתפים שנרשמו ביריד הפרנסה. אני רוצה בהזדמנות זו להודות לראש עיריית נתיבות, מר יחיאל זוהר, וממלא מקומו הרב יעקב מעלימי, שהגיע במיוחד להתרשם מהיריד, על הסיוע והשותפות לאורך כל הדרך, לטובת קידום התעסוקה בנתיבות", דברי הרב כהן.

אודות 'מפתח – נגב צפוני'

מרכז 'מפתח – נגב צפוני' עומד לרשות תושבי אזור הדרום לאורך כל שנה במטרה לסייע ולקדם את נושא התעסוקה במגזר החרדי. מרכז 'מפתח' מעניק, ללא כל תשלום, מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחומי התעסוקה וההשמה, כולל אבחונים וייעוץ תעסוקתי אישי, קורסים וסדנאות מקצועיות בתחומים מבוקשים, הדרכה והכוונה להתנהלות נכונה בעולם התעסוקה, עזרה וליווי בתהליכי ההשמה, הכנת קורות חיים, הצלחה במרכז הערכה ועוד. ל'מפתח – נגב צפוני' מאגר משרות עדכני, עם עשרות משרות פנויות באזור הדרום, בכל תחומי העשייה ובהתאמה לצרכי העובד החרדי. ל'מפתח' יועצי תעסוקה מקצועיים ובעלי ניסיון בהתאמת מקום עבודה לכל משתתף, עם יועצים לגברים ויועצות לנשים.

מאות השתתפו ביריד הפרנסה הגדול של 'מפתח' ברחובות ד' אדר תשע"ח
עד המפתח בחקירת 1000 הוא יאיר לפיד כ"ח שבט תשע"ח
יש לך פטנט מעניין ? ייתכן שמגיע לך עד 200,000 ₪ ! ז' שבט תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי יעקב עזרא
נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק תוכן שיווקי
מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים רחלי לוין
תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש יעקב עזרא
נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם' יעקב עזרא
למדור לימודים ותעסוקה