ט' חשון תשפ"א
הזדרזו להגשים חלום
מערכת אתר לדעת כ' אייר תשע"ז    11:11 ימים אחרונים להצטרפות למכירה הסינית של 'איחוד הצלה'

במגזין המפואר של המכירה מחכים לכם שלל מוצרים יוקרתיים כמו מיצובישי אאוטלנדר 2017 - 'שמש רכבים'. מוקדי המכירה הסינית נסגרים ביום חמישי כ"ב אייר בחצות.

ימים אחרונים נותרו להגרלת הענק של המכירה הסינית שע"י ארגון "איחוד הצלה" כאשר אלפים רבים כבר הצטרפו להגרלה הגדולה והייחודית, בה יזכו במוצרים יקרי ערך ובפרסים מיוחדים ובכך נהיו שותפים במצוה הגדולה שזו היא הזכות של כל המשתתפים, ליטול חלק בפרוייקט הצלת חיים האדיר של "איחוד הצלה".

המכירה הסינית שע"י ארגון "איחוד הצלה", צוברת תאוצה בכל הריכוזים החרדים ברחבי הארץ. במוקדי המכירה הפועלים בימים אלו סביב השעון בצוות מתוגבר, מדווחים על אלפי מצטרפים חדשים, כאשר רבים מציינים לשבח את המגזין הייחודי, המפואר והשווה של המכירה המכיל שלל מוצרים יוקרתיים כמו מיצובישי אאוטלנדר 2017 בחסות 'שמש רכבים', חבילת שיפוץ מושלמת מבית 'פורצלנו', מטבח אקסלוסיבי מבית 'אורכיד מטבחים' ועוד שורה ארוכה של פרסים שווים במיוחד.

יצויין כי פרויקט "החידון היומי", הגורם להתעניינות שיא והשתתפות בפתרון החידה עם למעלה מחצי מליון שיחות נכנסות! למוקד, יימשך עד לסגירת ההרשמה למכירה, בכ"ג אייר. החידון המהנה נערך ללא עלות, ובו עונים המשתתפים על חידות ומשתתפים בהגרלה יומית. ההשתתפות בחידון מתבצעת ע"י חיוג למספר המיועד המופיע במגזין המכירה שחולק בתיבות הדואר, ועונים על שאלות שתשובותיהן מופיעות בין דפי המגזין.

בנתיים בבתים רבים ברחבי הארץ מדווחים על ביקורי פתע של הניידת המיוחדת המסיירת במסגרת המכירה הסינית, אשר מצאה אצלם את החוברת של המכירה בבית וזיכתה אותם במקום בפרסים יקרי ערך. בסניפים רבים ברחבי הארץ יוצאים המתנדבים בעצמם ומכתתים רגליהם מבית לבית בכדי להרבות מצטרפים למכירה הסינית, כמו"כ מעמידים דוכנים ותולים שלטים במקומות הומי אדם למען הערך המקודש של הצלת חיים.

בהנהלת "איחוד הצלה" מציינים כי "הזריזות והמהירות היא חיונית להצלת חיים ואותה חרטנו על דגלנו. המשתתפים בפרויקט המבורך נחשפים לפעילות האדירה להצלת חיים בכל רחבי הארץ ושותפים למשימה העליונה של הגשמת חלום והצלת חיים במהירות ובכל מקום. כל השתתפות משפיעה על פעילויות הארגון למען הצלת חיי אדם, והשותפות עמנו במצוה גדולה זו היא הזכות הגדולה של כל המשתתפים בה"".

כל שניה יקרה ומצילת חיים: אז חייגו עכשיו למוקד המכירה הסינית הפועל ברציפות עד ליום ההגרלה בטל'- 02-9-401-401 והגשימו חלום.


 

מתנדב באיחוד הצלה שנפצע באומן הוטס לירושלים כ"ד סיון תשע"ח
איחוד הצלה ואיחוד האמבולנסים חברו ויפנו חולים כ' סיון תשע"ח
צפו: רגעי החילוץ של בחור הישיבה ממימי הכנרת ח' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות