כ"א אדר תשפ"א
צילום: קבוצת כא אדר ליזענסק
תפילת הדרך
שלמה רייכמן כ"א אדר תשע"ז    14:05 מטוס שהיה בדרכו מלונדון לליזענסק ביצע נחיתת חירום

רגעים של אימה ותפילה עברו על קבוצה חסידית מלונדון שחכרה טיסת צ'רטר לליזנ'סק לרגל יום ההילולא - כ"א אדר. לאחר שהתגלתה תקלה במטוס נדרשו הנוסעים לחבוש מסיכות חמצן והמטוס ביצע נחיתת חירום באמסטרדם. שתוליכנו לשלום.

קבוצה חסידית מלונדון שהתארגה לטיסת צ'ארטר לליזענסק לרגל יומא ההילולא, כ"א באדר, נקלעה במהלך הטיסה לדרמה אווירית שבנס הסתיימה ללא נפגעים ב"ה.

הטיסה יצאה לדרכה בשעות הבוקר מהבירה הבריטית לכיוון פולין, כאשר היא מלאה בחסידים ואנשי מעשה שהתכוננו להגיע תוך שעות ספורות לציון הקדוש בעיירה ליזענסק . במהלך הטיסה התגלתה תקלה באחד ממנועי המטוס, והקבניט מיהר לעדכן על כך את הנוסעים ולבקשם לחבוש את מסיכות החמצן. כן הודיע כי המטוס יבצע  נחיתת חירום באמסטרדם.

אחרי דקות ארוכות של חדרה ותפילה, במהלכם המטוס היטלטל בין שמיים לארץ, הודיע צוות המטוס כי השתלטו על התקלה, אולם המטוס יבצע בקרוב נחיתת חירום באמסטרדם לצורך בדיקות בטיחות.

בשעה זו עושה המטוס את דרכו ליעד המקורי, העיירה ליזענסק, והחסידים מתכוננים לתפילה על ציונו של הרה"ק רבי אלימלך מליזענסק זי"ע, תפילה שתשולב בשבח והודיה להקב"ה על הנס לה זכו בדרכם לציון הקדוש.
 
צילום: קבוצת כ"א אדר ליזענסק.

לראשונה: 50 מנכדי רבי אלימלך מליז'ענסק בשבע ברכות לנכדו בציון הק' ט' אלול תשע"ב
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. הנסיעה לליזנסק שלא היתה
20/03/2017
משה
אני הייתי שם, בסופו של דבר הנסיעה לליזנסק לא בוצעה, היתה פאניקה שלימה - מטובל באמונה טהורה, עצרו באמסטרדם, ל4 שעות שלימות סגורים באולם, והיתה התעוררות גדולה עד אין שיעור, בראשות הגר" דירנפלד מתל אביב שעורר את הציבור לומר תפילת תרבי ר' אלימלך ברוב עם מלה במלה, הוא היה אומר - הוא היה השליח ציבור, ואין לתאר כלל ההתעוררות הגדולה שהיתה שם, אח"כ אמרו כמעט כל ספר תהילים עם היה רצון שאחרי תהלים גם בראשותו, והציבור אמרו בדמעות שליש, וציירו עצמם כאילו הם אצל רבי ר' אלימלך מליזנסק זי"ע. על אף שכבר נודע אחרי שעה - שלא יהיה טיסת המשך לליזענסק, כי לא יכלו להשיג מטוס חילופי, ובסוף הודיעו שגם טיסת חזור ללאנדאן לא יהיה, וגם הרכבת לא פעלה באותו יום - מחמת עבודות, ולכן לקחו מוניות לבריסל, זמן נסיעה של מעל שעתיים, ושם חלק נסעו עם הרכבת - והגיעו לא לפני 12 בערב, וחלק שלא הועלו לרכבת, העמידו להם טיסה מבריסל ללאנדאן, בשעה 11 בלילה. העיקר לאף אחד לא היו טענות, וכולם הבינו את המארגנים, שהאשמה לא תלוי בהם, והאמינו שהתפילות אכן התקבלו לרצון כאילו.....
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה