ט' תשרי תשפ"א
גשם גשם מטפטף
מערכת אתר לדעת ה' אדר תשע"ז    11:03 שלא יטפטף לכם - על פעולות האיטום של הגג

טיפה אחת של מים יכולה להטריד אתכם רבות. כל זה קורה אם היא מטפטפת מהתקרה. פעולת האיטום היא פעולה מורכבת המצריכה יידע וניסיון רב בתחום. עדיף לפנות לחברות המתמחות בכך אשר משתמשות בחומרים איכותיים.

איטום הגג בעזרת קבלנים מקצועיים
לגג ביתנו חשיבות רבה, הוא זה הפוגש את הגשם הראשון והוא זה שצריך להתמודד עם נזקיו שלעיתים הם נזקים קשים מאוד. קיימים שני סוגי גגות, גגות בטון שהם גגות שטוחים וגגות משופעים שלהם יותר קל להתמודד בפינוי הגשם או השלג שעליהם. הבית שלנו הוא מקום המעניק לנו הגנה ותחושת ביטחון מאירועים המתרחשים מחוצה לו. בשל חשיבות הרבה של הבית וכן הגג שבו במקרים של בעיות נזילות והתפתחותו של עובש המהווה מטרד ומסכן את בריאותנו עלינו לפנות בהקדם האפשרי לפתרונות של איטום הגג בעזרת קבלנים מקצועיים בלבד.

פעולת האיטום היא פעולה מורכבת המצריכה יידע וניסיון רב בתחום. עדיף לפנות לחברות המתמחות בכך אשר משתמשות בחומרים איכותיים. אם האיטום יעשה בצורה מקצועית הוא יחזיק לכמה שנים טובות וכך נוכל ליהנות מבית ללא נזילות, מגג שמצליח לבודד את הבית בתקופות של קור ואף בתקופות של חום.

איך נזהה קבלנים מקצועיים?
לקבלן מקצועי יהיה תו תקן, אשר הוציא מכון התקנים (תו התקן הישראלי מותאם לדרישות איטום המקובלות בארץ וכן למזג האוויר המאפיין אותו). חברה בעלת תו תקן תסמל עבורנו שבחרנו בחברה מקצועית אשר יודעת את תפקידה החשוב. חשוב לוודא שהקבלן שיבצע לנו את האיטום יעבוד עם חומרים איכותיים ושהוא משתמש בחומרים שהם אינם מסוכנים לבריאותנו.

בעבר נהגו לאטום גגות בעזרת חומר שנקרא אזבסט, חומר שלמדו עליו במרוצת השנים שהוא חומר מסוכן ואף יכול לגרום בחשיפה ממושכת אליו לסרטן. את החומר ש"יישב" בגג אנו ננשום ימים ולילות רבים וחשוב שהוא יהיה לא רעיל. מקבלן מקצועי נקבל תשובות ברורות על הבעיה, הוא יסביר לנו את תהליך העבודה וישתף אותנו בשיטת האיטום שהוא חושב כנכונה למבנה הספציפי שלנו. הוא יסביר לנו יתרונות וחסרונות של שיטות שונות המקובלות בשוק וכמה שנים אחריות יש לכל שיטת איטום. קבלן מקצועי ידריך אותנו איך לשמור על האיטום, כל כמה שנים צריך לחדשו ואיך יתבצע תיקון מקומי אם יהיה צורך בכך.

שיטות איטום המקובלות בשוק
אם נפנה לאיטום הגג בעזרת קבלנים מקצועיים הם בטח יסבירו לנו את שתי השיטות המקובלות כיום בשוק. האחת שיטת הזיפות, שיטה הידועה כבר שנים רבות שגרפה הצלחה רבה. הזפת אשר הוא חומר צמיגי מחומם ונמרח על הגג. הוא מוצלח ביצירת שיכבה אוטמת ומבודדת. שיטה שניה הנחשבת ליותר חדישה כיום בשוק היא שימוש ביריות ביטומניות. היריות הביטומניות מונחות אחת ליד השנייה ומחברים אותן בעזרת מבער גז. הן מסוגלות לכסות שטח נרחב ביותר. החומר שהן עשויות הוא חומר קשיח ועמיד למים.

לסיכום, כחלק משמירה על ביתנו חשוב לבצע איטום לגג אחת לכמה שנים וכן לבצע בדיקות תקופתיות לפני בואו של החורף והימים הגשומים. בית עם גג אטום ייתן לנו תחושת ביטחון ונהנה ממבנה תקין ועמיד בפני מזג האוויר הן בימי החורף והן בימי הקיץ.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור איטום גגות? בקרו במחירון באתר מור איטומים
 

איטום בית המחבל מפיגוע הדריסה בארמון הנציב כ"ד אדר תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה