ה' תשרי תשפ"א
בית אריזה
מערכת אתר לדעת ה' אדר תשע"ז    00:11 ארזתם לבד? מה צריך לדעת לפני העברת דירה

מלאכת אריזת הדירה על כל חפציה היא מלאכה קשה מאוד. נוכל לומר שהיא אפילו העבודה הקשה ביותר בתוך כל הפרויקט הזה שנמצא תחת הכותרת של מעבר דירה. האריזה צריכה להיעשות באופן מסודר והגיוני.

כל מי שהתנסה אי פעם במעבר דירה יודע שמלאכת אריזת הדירה על כל חפציה היא מלאכה קשה מאוד. נוכל לומר שהיא אפילו העבודה הקשה ביותר בתוך כל הפרויקט הזה שנמצא תחת הכותרת של מעבר דירה. האריזה צריכה להיעשות באופן מסודר והגיוני, בצורה זהירה על מנת שחפצים יקרים לא יינזקו ולא ייעלמו, ובכלל, אם אורזים כמו שצריך הפריקה תהיה הרבה יותר קלה. ולכן לא סתם אומרים שאריזת תכולת הדירה מסובכת כל כך.

אריזת תכולת דירה באופן עצמאי
ישנם אנשים רבים המנסים לחסוך בכסף ולכן הם מנסים להתמודד בכוחות עצמם עם הפרויקט. אנחנו לא אומרים שזה ממש בלתי אפשרי אך זה כרוך בהרבה מאוד כאב ראש ובלגן. ראשית יש לאסוף קרטונים. לשם כך הם יוצאים לסיבוב מקיף בשכונה ואוספים את כל הקרטונים המתגלגלים על יד המרכולים והחנויות השונות. הם לא יודעים להעריך לכמה קרטונים הם יזדקקו לכן הם סוחבים וסוחבים ולבסוף מגלים שעדיין חסר עוד ושוב יוצאים לסיבוב וחוזר חלילה. בקיצור מדובר בסיפור לא כל כך פשוט.

למה נעזר בשירותי אריזת חפצים לפני ההובלה?
אז הבנו למה נעזר בשירותי אריזת חפצים לפני ההובלה, כדי לחסוך לעצמנו את כל הטרחה המיותרת הזו שהיא זו שבדיוק 'חסרה' לנו בעיתוי הלחוץ הזה של מעבר הדירה. ישנן הרבה חברות המציעות את השרות של אריזת החפצים והרבה מאוד לקוחות קופצים על הרעיון. מסתבר שהעסק משתלם לכל הצדדים. החברה מגיעה עם מלאי של קרטונים ויודעת לבצע את העבודה במקצועיות, בזריזות וביעילות. אתם יכולים לצפות מהצד ולראות איך הבית שלכם עובר במהירות רבה אל תוך הקרטונים. רושמים מחוץ לקרטון מה התכולה שבקרטון ואתם יכולים להוסיף גם לאיזה חדר בדירה החדשה מיועד הקרטון. כך שבסיום הפרויקט יונח כל קרטון בחדר שלו והפריקה תהיה הרבה יותר פשוטה.

טיפים לאריזת דירה 
·למרות שבחרתם בחברת אריזה, כדאי שתמיינו קצת את החפצים אותם אתם אורזים. בכל בית ישנם הרבה מאוד שמאטעס ופריטים שאינם באים כלל לשימוש. הם מונחים כי לא היה לכם לב לזרוק אותם. אך אל תסחבו אתכם את כל הפריטים המיותרים הללו גם לדירה החדשה. זוהי בדיוק ההזדמנות להתפטר מאותם החפצים.

·הקדישו ארגז נפרד לפריטי הלבוש אליהם תזדקקו בימים הקרובים עד שתתחילו לפרק. כך לא תמצאו את עצמכם בבוקר לחוץ במיוחד מחפשים את החולצה הכחולה של הילד. עשו כך גם עם אביזרי האמבטיה, מברשות שיניים וכדומה.

·הכינו קרטון נפרד לכל הפריטים הנחוצים להכנת כוס קפה. הקומקום החשמלי, הסוכר, הקפה הכוסות והכפיות. הכניסו גם חבילת עוגיות. כך תוכלו להשיב את נפשכם מיד כאשר תגיעו לדירה החדשה. תוכלו גם לכבד את הסבלים העובדים כל כך קשה. הם ישמחו עם ההפסקה מהעבודה והרגישות שלכם תוסיף להם הרבה מרץ ועידוד להמשך העבודה.

רוצים לבצע הובלה ולא לשכוח את הדברים החשובים? קראו את המדריך למוביל בפורטל הובלות Movingj.com
לתושבי ירושלים והסביבה ניתן לקבל שירות מקומי בכתובת Movingj.com בכל סוגי ההובלות
 

מדריך: איך בוחרים מוביל למעבר דירה? כ"ז סיון תשע"ח
הובלות זה משהו שצריכים בשלב כלשהו, אז מה עושים? כ"ח שבט תשע"ז
הובלת הדירה בחמישה צעדים פשוטים כ"ג אלול תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה