י"ח אדר תשפ"א
תשובות להובלה
מערכת אתר לדעת כ"ח שבט תשע"ז    14:07 הובלות זה משהו שצריכים בשלב כלשהו, אז מה עושים?

כמעט כל אחד מאתנו נזקק מידי פעם לשירות של הובלה. גם אם אנחנו לא עברנו דירה מעולם תמיד עשוי לעלות הצורך בחברת הובלה כדי לשנע פריט מסוים. אז איך עושים ומה עושים? הנה התשובות.

הובלות פריטים בודדים
כמעט כל אחד מאתנו נזקק מידי פעם לשירות של הובלה. גם אם אנחנו לא עברנו דירה מעולם תמיד עשוי לעלות הצורך בחברת הובלה כדי לשנע פריט מסוים. אם זה מקרר או מכונת כביסה, ספה או ארון ולפעמים מדובר גם בפסנתר שאותו עליכם להעביר שזוהי כבר סוגיה סבוכה אחרת בפני עצמה. לשם כך יש למצוא חברה המציעה הובלות פריטים בודדים.

הובלות פריטים בודדים גם דורשת מקצועיות
אף אם נראה לכם שכאשר מדובר בהובלה קטנה רק כדי להעביר מספר פריטים בודדים אין צורך בבירור מעמיק על אודת חברת הובלה מקצועית, אתם טועים. הרבה אנשים חשבו זאת לפניכם, ואף נהגו כך על פי הבנתם. התוצאות? הרכוש נפגע או לא הגיע כלל אל היעד. המסקנה – אי אפשר להקל ראש גם כאשר מדובר בעניין של הובלות פריטים בודדים.

מה נדרש מהמוביל?
חשוב מאוד שהמוביל ידע לשמור ולשנע באופן הנכון את הפריט או הרהיט אותו הוא מוביל עבורכם. אם מדובר במקרר, הרי שהמוביל צריך קצת הבנה ל – 'נפש' המקרר. צריך לדעת איך להרים אותו ואיך (לא) לטלטל אותו. מאיזה כיוון לתפוס אותו ובאיזה אופן להניח אותו. המקרר, למרות ממדיו המגושמים, הינו מכשיר רגיש הדורש זהירות רבה בשינוע שלו. הרבה מאוד מקררים ניזוקו ואף יצאו מכלל שימוש לאחר שטלטלו אותם ממקום למקום שלא באופן הנכון. אותו הדבר עם מכונת הכביסה. מכונת הכביסה היא גם מכונה עדינה ורגישה ובהיעדר ידע בסיסי ניתן לטעות טעויות משמעותיות במהלך השינוע של המכונה ולהזיק לה באופן בלתי הפיך וחבל שזה יקרה.

איך מובילים פסנתר?
פסנתר זהו גם פריט אחד הדורש מידי פעם שינוע ממקום למקום. אך חשוב לדעת שהפסנתר הינו כלי מורכב במיוחד ומסובך מאוד לשינוע. כאשר מדובר בהובלת פסנתר נדרשת היכרות מעמיקה עם הכלי. הפסנתר הוא כלי כבד מאוד ומסורבל. מלבד זאת יש לפסנתר את הרגישות הרבה לטלטול. הפסנתר יכול להאריך ימים מאות בשנים אך זאת בתנאי שלא דחפו אותו ולא טלטלו אותו. אז איך בכל זאת מעבירים אותו? אז דבר ראשון כדאי לדעת שאם אין צורך קריטי, עדיף בכלל לא לנגוע בו אך כאשר נדרשת ההעברה של הפסנתר ממקום למקום צריך לקשור אותו היטב ובאמצעות מנוף, להרים אותו עם מינימום של תזוזה ותנועה ולהוציא אותו בזהירות דרך המרפסת או החלון ולהעמיד במשאית. גם בנסיעה יש לנהוג בזהירות יתרה ולבחור בכבישים בהם אין פסי האטה. פירוק הפסנתר מהמשאית ביעד החדש ייעשה באופן דומה לזה שבהלוך.

הבנו שגם כאשר מדובר בהובלה קטנה עדיין יש לשמור על ערנות ולבחור בחברת הובלה מוכרת ומומלצת כזו שמחזיקה בביטוחים המתאימים ויש לה את הרישיונות הנכונים לבצע את ההובלה. כי הרכוש שלכם יקר ואין לזלזל בו ולהפקיר אותו בידי אנשים שאינם מקצוענים.

להזמנת חברת הובלות עבור פריטים בודדים בקרו בפורטל הובלות בצפון 

מדריך: איך בוחרים מוביל למעבר דירה? כ"ז סיון תשע"ח
ארזתם לבד? מה צריך לדעת לפני העברת דירה ה' אדר תשע"ז
הובלת הדירה בחמישה צעדים פשוטים כ"ג אלול תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה