ט' תשרי תשפ"א
משנים בבית
מערכת אתר לדעת י"ח שבט תשע"ז    21:27 עיצוב בגבס יכול לשנות ולתת את העיצוב האישי

פעם סלון הבית היה די מקובע, עם כניסת מוצרי הגבס השינוי הוא דרמטי. בזמן קצר הסלון שלכם יכול להפוך למשהו שונה, עם עיצוב ייחודי. אז איך עושים זאת, ואיך הדבר משדרג את הבית. הכתבה הזו לפניכם.

חשיבות עבודות גבס בסלון
נכון לחשוב שהמטבח הוא מרכז הבית, המרכז היום יומי אבל הסלון – הסלון הוא איפה שמתבצע זמן האיכות, הרוגע והמנוחה, האווירה המשפחתית ובעיקר האירוח. לכן ישנה חשיבות גבוהה מאוד לנראות של הסלון בבית – אורחים מקלים את ההתרשמות שבעל הבית מעוניין לעביר בעיקר מהסלון שלו ודיירי הבית מקבלים את האווירה והאנרגיות בהתאם לעיצוב הסלון של ביתם.

אחד מהחומרים הבולטים והעיקריים בעת עיצוב פנים הוא הגבס. הגבס בעל יתרונות רבים: חומר גלם שאינו יקר אינו רעיל וידידותי לסביבה, גמיש ונוח לעבודה ולעיצוב, יציב ועמיד ויחד עם זה דינאמי, העבודה לא מלכלכת ועם מעט אבק וניתן לשינוי או תיקון בכל עת . עבודות בגבס משמשות למגוון רחב של פתרונות ונותנות מענה לצרכים פונקציונאליים ועיצוביים כאחד.

עיצוב הסלון מעניק שדרוג הבית
עיצוב הסלון בגבס הפך להיות מאוד פופולארי בשנים האחרונות מאחר ובקלות ניתן להעניק אווירה מותאמת אישית בין אם מדובר בעיצוב חדשני ומודרני או עיצוב קלאסי וייחודי. הסלון של הבית ראוי להיות מהודר ויוקרתי. עיצוב בגבס נותן את הפתרון האידאלי מבחינת העלות המהירות וחובר הלכלוך ומכאן חשיבות עבודות גבס בסלון – בידי איש בעל מקצוע זו הופכת לאומנות.

ישנם שלושה עקרונות מפתח חשובים בעיצוב פנים, ובפרט בסלון. נראות, פונקציונאליות (שמישות), ותחושת הנפח. ומכאן חשיבות עבודות גבס בסלון מאחר והוא עונה על שלושת עקרונות אלה שימוש נכון יכול ליצור תחושת חמימות ואינטימיות בסלונים גדולים ורחבים ומנגד ליצור תחושת מרחב ורעננות בסלונים קטנים. ניתן לעצב את גבס תוך כי עבודה ובכך לאפשר גישה לנקודות "רגישות" בין אם מדובר על נקודות חשמל, חיבורם וחיווטים שמעוניינים להסתיר ולבחור בקווים ישרים וחדים המעידים יותר לכיוון הסגנון המודרני או קווים עדינים, מעוגלים ומקומרים המעידים על סגנון עיצוב חם יותר וקלאסי.

שימושים עיקריים לעבודות גבס בסלון
השימושים העיקריים לשמם מייעדים עבודות גבס בסלון הם בין היתר: בניית מזנונים ודלפקים (לא כל כך לשימוש שוטף אלא יותר לאחסון ודקורציה) הנמכת התקרה לפי חלוקה של אזורים מסוימים בסלון המקנים אווירה של חדשנות ורעננות, חללים בקירות הגבס או גומחות המשמשות לטובת עיצוב דקורטיבי של תחימת אזור הטלוויזיה או פסלים לדוגמא – ניתן להוסיף ולשלב תאורת ספוט כדי לתחום יותר את הגומחה ולהדגיש את הפסל המוצג בה. מאוד מקובל להשתמש בלוחות גבס למטרת חיפוי תקרה או קירות ישנים ולא אסתטיים או למטרת הסתרת צנרת חשופה או תעלות מיזוג. שילוב של תאורה יחד עם מיקום יצירתי שלה בתוך הגבס יצר טרנד וביקוש גבוה ליצירת אווירה בתוך הבית ע"י תאורה מוסתרת בתקרה, במזנון או בשידה – ככל העולה על דמיונכם. י

צירת פרופילים וזוויות ע"י "פיסול" ועיצוב בגבס בהתאמה אישית. כדי לשנות אווירה ונראות של הסלון וליצור תחושה חדש בבית לא נדרש הרבה, מומלץ לא להתפשר על איכות הקבלן וחומר הגלם ובוודאי שלא על החלום העיצובי שאתם רוצים.

הגבס של נתניהו עומד למכירה פומבית! כ"ד אב תשע"ב
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה